Page 6 of 46 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 1129

Thread: Lokalni izbori Cetinje, Mojkovac, Petnjica (2021)

  1. #126
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    799
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Nemam ja problem sa tim, niti se palim na to, ako je otišla državnim autom na piće sa drugaricom... Neka je, fino se provela.

    Problem je ovo političko foliranje Krivokapića... Radi se o tome da folira sve (i vas) ovdje. Osim ako niste članovi njegove buduće partije pa vas briga

    Neđe drugo ovo bi bio skandal, ali mi još nismo taj level svijesti
    Love, peace and respect.

  2. #127
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Dobro, bar možeš da naučiš nešto, lijepo je to.

    Dakle, štićena ličnost svuda ide sa pratnjom.

    Tvoje političke fantazije su druga stvar i slobodno nastavi da ih uzgajaš

    Da ponovim, u pravu si bio da je Radulovićev postupak greška. Valjda i ćorava koka ubode zrno

  3. #128
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Problem su uvijek bili ljudi koji nemaju pravo na pratnju i korišćenje službenog vozila.
    Kako bi ti ono famozno napisao:
    Hoćeš da kažeš da Boris Bogdanović ne smije sa Aleksom Bečićem u posjetu Albaniji npr službenim kolima da ide ili do skupštine? OK

    A štićene ličnosti jesu jedno, a zlopotreba je drugo. Ovo prvo je obavezno zakonom.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #129
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Kako bi ti ono famozno napisao:
    Hoćeš da kažeš da Boris Bogdanović ne smije sa Aleksom Bečićem u posjetu Albaniji npr službenim kolima da ide ili do skupštine? OK

    A štićene ličnosti jesu jedno, a zlopotreba je drugo. Ovo prvo je obavezno zakonom.
    E, pa? Ja kad koristim službena kola moram da obrazložim potrebu i trošak. Ako povezem sa sobom kolegu ne moram jer nema dodatnih troškova.

    Lijepo vas je vidjeti ovako osvježene, šteta što niste bili tako zainteresovani kad se letjelo državnim avionom u šoping ture

  5. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  6. #130
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    E, pa? Ja kad koristim službena kola moram da obrazložim potrebu i trošak. Ako povezem sa sobom kolegu ne moram jer nema dodatnih troškova.

    Lijepo vas je vidjeti ovako osvježene, šteta što niste bili tako zainteresovani kad se letjelo državnim avionom u šoping ture
    Pa nista
    Kolega poslanik iz partije bas ima potrebu da ide kao dio delegacije u Albaniju. Bice da je.

    Ako je ko koristio portal za prijavu zloupotrebe sluzbenih vozila na starom sajtu Vlade ja sam, ali lagano i opusteno osvjezilo je.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #131
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    799
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Dobro, bar možeš da naučiš nešto, lijepo je to.

    Dakle, štićena ličnost svuda ide sa pratnjom.

    Tvoje političke fantazije su druga stvar i slobodno nastavi da ih uzgajaš

    Da ponovim, u pravu si bio da je Radulovićev postupak greška. Valjda i ćorava koka ubode zrno
    Hahahahahaha kakva si ti legenda

    Napisao si prije 2,3 posta da štićena ličnost ne smije da ide privatnim autom, što je netačno, i ako je ko šta naučio nadam se da si to ti Ja kad nešto naučim budem srećan

    Mali nisi, znaš dobro da pogledaš situaciju i vidiš šta je ovdje zloupotreba. Daj molim te

    A tvoju zainteresovanost vidim po ovim partijskim zapošljavanjima. Drago mi je zbog toga
    How yes no
    Love, peace and respect.

  8. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Pa nista
    Kolega poslanik iz partije bas ima potrebu da ide kao dio delegacije u Albaniju. Bice da je.

    Ako je ko koristio portal za prijavu zloupotrebe sluzbenih vozila na starom sajtu Vlade ja sam, ali lagano i opusteno osvjezilo je.
    To je li Bogdanović išao bez potrebe u Albaniju je sasvim drugo pitanje koje treba Bogdsnoviću da postaviš. Ja samo pokušavam da ti objasnim da ne postoji dodatni trošak po budžet kad kolegi ustupiš mjesto u vozilu koje inače negdje ide.

    Da, da, sjećam se opšte povike oko predsjednikovog puta u Pariz i Majami, morali smo da vas smirujemo i molimo da date čovjeku priliku da objasni i opravda se

  9. #133
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To je li Bogdanović išao bez potrebe u Albaniju je sasvim drugo pitanje koje treba Bogdsnoviću da postaviš. Ja samo pokušavam da ti objasnim da ne postoji dodatni trošak po budžet kad kolegi ustupiš mjesto u vozilu koje inače negdje ide.

    Da, da, sjećam se opšte povike oko predsjednikovog puta u Pariz i Majami, morali smo da vas smirujemo i molimo da date čovjeku priliku da objasni i opravda se
    E cujes Bogdanovica da pitam Evo trcim. Nego to njima na obraz. Mada politika i obraz...

    Bez sjekiracije, samo pitam ono kao kad ti pitas.

    A ovo za putovanja, ja ocekujem da cete otkriti sve. Osvjezilo je brate, nije DPS valjda kriv tome
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #134
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Da bačim prognozu.

    SDP će sa Starom gardom na CT postići iznenađujuće veliki rezultat.

    Lista im je, makar iz ugla cetinjana, sačinjena od uglednih i među njima uvaženih građana ZA RAZLIKU od drugih partija.

    Mnogi ne mogu da vjeruju kakvu je DPS listu sastavio i tamo je rekao bih bilo mnogo unutrašnjeg nezadovoljstva i trvenja. Bogdanović vedri i oblači i po običaju pogrešno radi.

    DPS će poslednji šamar realnosti dobiti upravo na CT i vidim da to niko ne pominje pa ću biti hrabar da to izustim iako je šansa da ću kiksati veća ali to zaista mislim analizirajući situaciju.

    Čak mislim da će se formirati vlast bez DPS-a.

    Kvaka je u tome što SDP i SG u direktnoj komunikaciji sa građanima govore da sigurno neće sa DPS-om što je adut koji ne smiju da prospu jer će na sledećim izborima proći kao SD koji tamo bukvalno nema 3 glasa.

    URA i Demokrate podržaće ama baš sve samo da dan nakon izbora izađe naslov u novinama da je na CT pao DPS jer je to nešto što im na državnom nivou u budućnosti donosi ogromne političke benefite.

    Mnogi očekuju veliki pad URA ali mislim da će ona ostati na istom ili malo nižem nivou u odnosu na poslednje izbore. Za Demokrate mislim da će imati osjetljiv pad.

    Za URA je problem što se prvom čovjeku liste zamjera da je litijaš i pripadnik SPC što u ovom trenutku cetinjani koji treba da prevagnu na neku stranu koja nije DPS ne mogu da urade ka URA-i jer je Belvederski efektat i dalje svjež.

    Izbori na CT su po meni ključni za neke dalje političke procese iako se mnogima čini da nije tako.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Slično mislim, u smislu da će SDP ostvariti oooozbiljan rezultat. DPS lista je zastiđe, a prave se mrtvi, neka je frka kod njih izgleda.

    E vala ako je Šole Janković litijaš onda si i ti. Niđe veze priča.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  11. #135
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,529
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Nemam ja problem sa tim, niti se palim na to, ako je otišla državnim autom na piće sa drugaricom... Neka je, fino se provela.

    Problem je ovo političko foliranje Krivokapića... Radi se o tome da folira sve (i vas) ovdje. Osim ako niste članovi njegove buduće partije pa vas briga

    Neđe drugo ovo bi bio skandal, ali mi još nismo taj level svijesti
    Citam, pa provjeravam nik da vidim ko pise, da se nisam zajebao, pa onda ramisljam troluje li momak, a onda se sjetim da ipak ne, nema trolovanja, ipak se coek samo odjednom sjetio kritika.

    Steta sto ti je kritika kao radno vrijeme, od-do.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  12. #136
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    799
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Stvarno je loše to. Veoma interesantno je to, zaista, to što si glavnu stvar što se tiče zloupotrebe preskočio da bolduješ.
    Sjajno... hahahahahaha

    A inače ste poznati da se ubijate od-do kritika, ne mogu da pofatam sve ove vaše kritike
    Love, peace and respect.

  13. #137
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,529
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Auh.. Pa ti cak i ne razumijes o cemu pricam.

    Bogumi, da ne pise May 2011 u cosku tacno bi pomislio kao i Hell - da si klinac. Ovako si mi tu nedje 24-25, pa te donekle i razumijem, mlad i pun neznanja, ciji je pravi zivot poceo 2006. ali je na pauzi od 2020.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  14. #138
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    799
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Neka ti sad toga i te priče

    Opet o godinama, a šta sam ja to pogrešno napisao u komentaru ? ... Svašta. (mada sam ti malo subliminisao na to, ako nisi prepoznao)

    Nego nebitno, ali moram ovo da napišem kao i prošli put Hellu da se ne bi vadili (bilo ko od nas na to, kada neko pogriješi ili slično) Glupa je fora.

    Ako je neko npr. mlađi od tebe ne znači da si ti pametniji, ili obrnuto ako si ti stariji ne znači da si pametniji od mlađeg.

    Razmisliti.

    Hvala
    Love, peace and respect.

  15. #139
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,784
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,942
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Da bačim prognozu.

    SDP će sa Starom gardom na CT postići iznenađujuće veliki rezultat.

    Lista im je, makar iz ugla cetinjana, sačinjena od uglednih i među njima uvaženih građana ZA RAZLIKU od drugih partija.

    Mnogi ne mogu da vjeruju kakvu je DPS listu sastavio i tamo je rekao bih bilo mnogo unutrašnjeg nezadovoljstva i trvenja. Bogdanović vedri i oblači i po običaju pogrešno radi.

    DPS će poslednji šamar realnosti dobiti upravo na CT i vidim da to niko ne pominje pa ću biti hrabar da to izustim iako je šansa da ću kiksati veća ali to zaista mislim analizirajući situaciju.

    Čak mislim da će se formirati vlast bez DPS-a.

    Kvaka je u tome što SDP i SG u direktnoj komunikaciji sa građanima govore da sigurno neće sa DPS-om što je adut koji ne smiju da prospu jer će na sledećim izborima proći kao SD koji tamo bukvalno nema 3 glasa.

    URA i Demokrate podržaće ama baš sve samo da dan nakon izbora izađe naslov u novinama da je na CT pao DPS jer je to nešto što im na državnom nivou u budućnosti donosi ogromne političke benefite.

    Mnogi očekuju veliki pad URA ali mislim da će ona ostati na istom ili malo nižem nivou u odnosu na poslednje izbore. Za Demokrate mislim da će imati osjetljiv pad.

    Za URA je problem što se prvom čovjeku liste zamjera da je litijaš i pripadnik SPC što u ovom trenutku cetinjani koji treba da prevagnu na neku stranu koja nije DPS ne mogu da urade ka URA-i jer je Belvederski efektat i dalje svjež.

    Izbori na CT su po meni ključni za neke dalje političke procese iako se mnogima čini da nije tako.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Ako se ovo desi DPS bi bio pokojni u svakom smislu (ne bi mogli da nastave kampanju za PG izbore u istom fazonu).

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  16. #140
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,529
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Nisi ti nista pogrijesio u kmentaru. Komentar ti je na mjestu, ispravan i tacan. Samo ocigledno nisi shvatio ono sto sam napisao, pa cu prepisat kljucne rijeci dva moja posta.

    Steta sto ti je kritika kao radno vrijeme, od-do.
    ... ciji je pravi zivot poceo 2006. ali je na pauzi od 2020.

    Ako ti je za utjehu, nije do tebe samo, dobroj vecini koje znam (sto bi rekli podgoricani, prebačam forum, tj. posmatram svoju okolinu) je isti stav. A ima i onih obrnutih, pa i na forumu, dje je kritika pauzirana od sredine 2020.

    To sto si mladji, pa bio i pametniji, ne znaci da imas vise iskustva od starijih, pogotovo uporedjujuci one koji su odrastali u drugacijim vremenima. Misljenja se mijenjaju, za 10 godina mozda i ti vidis dje grijesis. I Slavko Perovic je nekada pametno govorio, da bi nepunih 10 godina kasnije od rastanka sa LSCG-om, citajuci njegove blogove mogao da vidis danasnju pricu koju vrte komite, DPS i SDP. Doduse, on nije nidje preletio, poput Kilibarde, samo je krenuo u ekstreme.
    A i moji stavovi su se iskristalisali od mojih prvih pisanja na politici, pa sam ostao bez ekstremnih stavova (koje sam kao mladji imao) te sam sad u nirvani dje me nacionalna pripadnost ne dotice, ali me dotice nepravda.

    Uostalom, ovo je politika, da bi sagledao nasy politicku scenu ne treba ti pamet vec samo iskustvo. Politicari su nam tu dovoljno dugo da iskustvo pomaze da se razdvoje oni koji brinu o sebi i oni koji bi da urade nesto za drzavu u kojoj zivis.
    Kako iskusniji vele, pamet u glavu.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. #141
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ako se ovo desi DPS bi bio pokojni u svakom smislu (ne bi mogli da nastave kampanju za PG izbore u istom fazonu).

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Nisam siguran da bi SDP otišao sa GP URA. Isto nisam siguran ni za Staru gardu.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  18. #142
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Alo ljudi ne može ovo.....

    https://twitter.com/iscucah/status/1..._edOQ8TWQ&s=09

    Ako nisam mislio da se možda neko sprda, al objavljeno na njihovoj FB stranici.

    https://fb.watch/9u0quQLeEm/

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. #143
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Samo sam je čeka sa KATABAZAAA na kraj.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    War. War never changes.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  21. #144
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    zamislite kad budu izbori u PG. kukala nam majka. Pipun, Dajko, DPS i ekipa. kad krene Dajko da oslobađa Podgoricu, a DPS da brani. bolje uteć neđe đe nema interneta

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  23. #145
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,380
    Thanks Thanks Given 
    748
    Thanks Thanks Received 
    2,208
    Thanked in
    1,671 Posts

    Default

    Ol' glasat'?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  24. #146
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    zamislite kad budu izbori u PG. kukala nam majka. Pipun, Dajko, DPS i ekipa. kad krene Dajko da oslobađa Podgoricu, a DPS da brani. bolje uteć neđe đe nema interneta

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Toliko je populističkih debila i lopova zajahalo političku scenu da se normalni ljudi koji bi mogli da donesu promjene teško odlučuju da uđu u politiku. Upravo iz tog razloga se trudim da ne tražim dlaku u jajetu ovom nekakvom dijelu koliko toliko normalnih likova u vladi i rijetkim političkim strankama.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  26. #147
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Samo sam je čeka sa KATABAZAAA na kraj.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    A koliko se presmijah, inače ona zadnja epizoda je bila baš dobra da se odgleda u krugu porodice

    Sent from my M2101K6G using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  28. #148
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Toliko je populističkih debila i lopova zajahalo političku scenu da se normalni ljudi koji bi mogli da donesu promjene teško odlučuju da uđu u politiku. Upravo iz tog razloga se trudim da ne tražim dlaku u jajetu ovom nekakvom dijelu koliko toliko normalnih likova u vladi i rijetkim političkim strankama.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Dajko koji vozi kola od ko zna koliko iljada priča o nekakvoj ugroženosti zamisli kad krenu ovi iz DFa da prave kampanju o oslobađanju PG prvi put od '45 na ovamo. pa im šefovi iz SNSa uspu kamion para. i onda krenu gostovanja po Happy, Pinku đe će da nas nekakvi Rakovići uče kako su Crnogorci felerični. a onda CdM i ekipa sa druge strane. na sve to Demokrate koje nemaju stav o jednoj jedinoj stvari sa kampanjom - sve ćemo da hapsimo kad mi dođemo na mjesto gradonačelnika

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. #149
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ne mogu vjerovati da ovaj predizborni spot nije neka podmetačina!

  30. #150
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    Ima li politickog spota u CG a da nema tu istu background muziku?

    Pakao. I spot i citav politicki ambijent u drzavi.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

Page 6 of 46 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)
    By Admiral Vladimir Barović in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2955
    Last Post: 07-12-23, 22:13
  2. Lokalni izbori - Herceg Novi (maj 2021)
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 445
    Last Post: 07-06-21, 13:02
  3. Lokalni izbori - Cetinje, Mojkovac i Petnjica
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 145
    Last Post: 18-11-13, 19:57
  4. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 21:58
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •