Page 10 of 17 FirstFirst ... 67891011121314 ... LastLast
Results 226 to 250 of 415

Thread: bog je jedan

  1. #226
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ovo je tuzno. Ponizavas sam sebe ovakvim razmisljanjem.

    Sta je Tesla mogao ili nije mogao da shvati nije relevantno. Tesla nije bio genije za apsolutno sve sto postoji. Tesla nije razumio pola stvari koje je Ajnstajn pricao, a danas djeca u skoli uce o tim stvarima koje jedan Tesla nije mogao da shvati.
    Možda se ne ponižavam nego mi je stvarno mjesto toliko nisko.
    Ajnštajn je bio jedan inteligentni šarlatan.
    Tesla je genije koji je intelektom gledao u same dlanove Bogu.

  2. #227
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,257
    Thanks Thanks Given 
    15,170
    Thanks Thanks Received 
    3,777
    Thanked in
    2,703 Posts

    Default

    Jel i on površan.



    Moram priznati najviše mi odgovara po senzibilitetu.

    Religion is bulšit.
    No pasaran!

  3. #228
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    A mogao si reć slobodno, pravedna giljotina, e a znaš da je čovjek koji je izmislio giljotinu i sam završio na giljotini.

    Zelim i ja tebi pravednu egzekuciju ili giljotinu. Što prije da eliminišemo i neutrališemo taj uljez u tebi.
    Dokle je gođ u nama mi nismo u stanju da volimo nikog do sami sebe. I u svemu što gledamo vidimo superiornijeg JA
    Ego je i moj najveći problem..... i pesimista sam po tome pitanju.

  4. #229
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Jel i on površan.



    Moram priznati najviše mi odgovara po senzibilitetu.

    Religion is bulšit.
    Sa engleskim sam na Vi

  5. #230
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,257
    Thanks Thanks Given 
    15,170
    Thanks Thanks Received 
    3,777
    Thanked in
    2,703 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pecaros View Post
    Sa engleskim sam na Vi
    Okey evo transkript.

    https://scrapsfromtheloft.com/comedy...n-is-bullshit/

    "Kada je riječ o bulšitu,bulšitu velikih, prvoligaškom bilšitu,morate stajati sa strahopoštovanjem prema vječnom šampionu lažnih obećanja i pretjeranih tvrdnji,religiji.
    Nema takmičenja.Nema takmičenja.Religija.Religija iako ima najveću bulšit ikad ispričanu priču.Razmislite o tome. Religija je zapravo uvjerila ljude da na nebu živi nevidljivi čovjek koji gleda sve što radite,svakog minuta svakog dana.
    A nevidljivi čovjek ima posebnu listu od deset stvari koje ne želi da radite.
    I ako uradiš bilo koju od ovih deset stvari, on ima posebno mjesto,puno vatre i dima i gorenja, mučenja i tjeskobe, gdje će te poslati da živiš i patiš, goriš i gušiš se i vrištiš i plačeš zauvijek do kraj vremena!

    Ali On te voli."

    Ima još ali u suštini to je to.
    Last edited by Bluemoon; 28-06-23 at 19:59.
    No pasaran!

  6. #231
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default


  7. #232
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Okey evo transkript.

    https://scrapsfromtheloft.com/comedy...n-is-bullshit/

    "Kada je riječ o bulšitu,bulšitu velikih, prvoligaškom bilšitu,morate stajati sa strahopoštovanjem prema vječnom šampionu lažnih obećanja i pretjeranih tvrdnji,religiji.
    Nema takmičenja.Nema takmičenja.Religija.Religija iako ima najveću bulšit ikad ispričanu priču.Razmislite o tome. Religija je zapravo uvjerila ljude da na nebu živi nevidljivi čovjek koji gleda sve što radite,svakog minuta svakog dana.
    A nevidljivi čovjek ima posebnu listu od deset stvari koje ne želi da radite.
    I ako uradiš bilo koju od ovih deset stvari, on ima posebno mjesto,puno vatre i dima i gorenja, mučenja i tjeskobe, gdje će te poslati da živiš i patiš, goriš i gušiš se i vrištiš i plačeš zauvijek do kraj vremena!

    Ali On te voli."

    Ima još ali u suštini to je to.
    Kad pogledaš razliku koju je tehnologija napravila... uzmi samo jedan vijek unazad pa do danas, zašto imaš problem da povjeruješ u Boga? Ako su ljudi u stanju ovo sve da urade, što je onda Bog kadar da uradi? Ako danas tehnologijom mogu da kontrolišu milijarde ljudi.... što onda može sve Bog da vidi?
    Marija, da je sreće (kao što nije) moralni zakon koji stoji u genetici svih nas bi trebao da te osvjedoči da nešto debelo nije u redu na ovoj planeti. Taj isti zakon bi trebao da ti drži otvorene oči da možeš viđet uživo vrlo transparentnu borbu između dobra i zla. Paaa sve i kad bismo hipotetički gledano izbrisali Boga opet bi taj UGRAVIRANI moralni zakon MORAO u ljudima da odradi svoje i suprotstavi se ovome nemoralnom haosu koji obrušen poput cunamija želi da izbriše sav moral u ljudima. Bog je živ. Razlika između vjernih njemu i onih nevjernih je OGROMNA! Posljedice će biti fatalne!
    Urazumi se

  8. #233
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ionako je Tesla kriv za sve ovo što imamo danas. Da nije bio toliki mangup i frajer i nudio svoje izume, misliš da bi ikad došlo recimo do Wi-Fi konekcije, interneta, 5G mreže...a onda i Artificijelne Inteligencije danas... Ima dobra knjiga zove se Nikola Tesla protiv Hitlera i Staljina. Ali šta je Tesla u suštini? Pola mitologija, pola nauka. Meni je najjače što je on bio zapravo samo elektro inženjer, a ne teorijski fizičar. Dok se Ajnštajn bavio formulama i teorijama, Tesla je razmišljao prosto logički, daj da zabodem ovo u zemlju, povezaće se struja, magnet, to je to... I bio je uspješan. Ali bio je Rak u horoskopu. Bio je naivan i emotivac kad je predložio J.P Morganu neograničenu energiju za cijeli svijet - BESPLATNO.

    Haha. Nema ništa džabe... Nije nauka ljudski progres, nego ekonomija. Nauka može ostati ovakva još 1000 godina i da se nekako preživljava. Ali bez ekonomije čovječanstvo ne može ni jedan minut. "Ono što se ne može kupiti ni prodati" je simbol Zvijeri u Bibliji. Eto i Biblija veli da bi besplatno bilo pogubno odnosno Zvijer.

  9. #234
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,257
    Thanks Thanks Given 
    15,170
    Thanks Thanks Received 
    3,777
    Thanked in
    2,703 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pecaros View Post
    Kad pogledaš razliku koju je tehnologija napravila... uzmi samo jedan vijek unazad pa do danas, zašto imaš problem da povjeruješ u Boga? Ako su ljudi u stanju ovo sve da urade, što je onda Bog kadar da uradi? Ako danas tehnologijom mogu da kontrolišu milijarde ljudi.... što onda može sve Bog da vidi?
    Marija, da je sreće (kao što nije) moralni zakon koji stoji u genetici svih nas bi trebao da te osvjedoči da nešto debelo nije u redu na ovoj planeti. Taj isti zakon bi trebao da ti drži otvorene oči da možeš viđet uživo vrlo transparentnu borbu između dobra i zla. Paaa sve i kad bismo hipotetički gledano izbrisali Boga opet bi taj UGRAVIRANI moralni zakon MORAO u ljudima da odradi svoje i suprotstavi se ovome nemoralnom haosu koji obrušen poput cunamija želi da izbriše sav moral u ljudima. Bog je živ. Razlika između vjernih njemu i onih nevjernih je OGROMNA! Posljedice će biti fatalne!
    Urazumi se
    Ne živi mi se u samo-obmani.Mislim da je to dovoljno razumno.
    No pasaran!

  10. #235
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ne živi mi se u samo-obmani.Mislim da je to dovoljno razumno.
    Ali kako sa sigurnošću znaš da i ateizam nije samoobmana? Mislim kakav dokaz imaš da apsolutno nikakva Sila, Energija, metafizika ne postoji?

    Vjeruješ li da postoje Vanzemaljci? Šta bi po tebi značilo recimo otkriće civilizacije u Svemiru preko ovog teleskopa James Webb NASA? Baš ono otkriju druge ljude na drugim planetama? Jel bi i dalje mislila da je sve samo puka slučajnost?

  11. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  12. #236
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,257
    Thanks Thanks Given 
    15,170
    Thanks Thanks Received 
    3,777
    Thanked in
    2,703 Posts

    Default

    Umjesto odgovora napisaću vezano za te metafizike i ta čuda jedan događaj iz svakodnevnice.
    Odemo sa društvom da gledamo Matrix i jedan drug se toliko naložio da je sve ubjeđivao kako je taj matrix u stvari prava stvar da mi jesmo u nekoj tamo matrici a ovo se sve priviđa.Tek će jedan njemu a znači ako ja tebi sad lupim šamar to nije stvarno,nema šta da se ljutiš to je samo matrix?Jel to znači?Ovaj se zamisli pa odgovori ma da glupost živa.
    Više matrake i matrixe pominjao nije.
    No pasaran!

  13. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  14. #237
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Odsustvo dokaza nije dokaz odsustva.

  15. #238
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Iskoči mi nešto interesantno na temu pa ga neka

    https://instagram.com/stories/kajmak...RlZmRiZGNlZQ==

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  16. #239
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default bog je jedan

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Umjesto odgovora napisaću vezano za te metafizike i ta čuda jedan događaj iz svakodnevnice.
    Odemo sa društvom da gledamo Matrix i jedan drug se toliko naložio da je sve ubjeđivao kako je taj matrix u stvari prava stvar da mi jesmo u nekoj tamo matrici a ovo se sve priviđa.Tek će jedan njemu a znači ako ja tebi sad lupim šamar to nije stvarno,nema šta da se ljutiš to je samo matrix?Jel to znači?Ovaj se zamisli pa odgovori ma da glupost živa.
    Više matrake i matrixe pominjao nije.
    Pricu treba da pocnes sa idu dva mudraca i jedan pita drugog “oli da ti opalim samar”… sa svim uvodom oko matrix-a. Na zalost akterima fali i kredibilitet i logika.

    Bol je imaginarna stvar. Neko je programiran da ga osjeca a neko mnogo manje. Malo li sam imao puta meditaciju zapocinjao sa glavoboljom i temperaturom. Posle 10 min sve normalno, a kad zavrsim nastavak temperature. Mogo veca bol se odnosi na patnju koja je uvijek samoindukovana jer nije realnost problem vec nas odnos prema njoj. Ali ne moze se reci da je ovo nasa nerealnost. Stvarna je upravo zato sto je zasnovana na realnosti. Dakle, moze i bez fizicke boli i patnje. Kad kazem patnja mislim i na sve Ego tripove. I zamisli znas da moze bez patnje i boli i ovo nazoves realnošću? Ne ide, makar zbog toga, a da i ne ulazimo u religiju.

    Šamar je stvaran onoliko koliko ga ti ucinis “stvarnim”. Mislim da ce kvantna fizika razobliciti ovo nasu “realnost” ali da ce veoma mali broj biti spreman/ u kondiciji da je prihvati.


    Sent आत्मनः
    Last edited by Caesar; 29-06-23 at 11:16.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  17. #240
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ovo je matematički dokaz Boga.

    Kurt Gödel, matematičar...


    Can God Be Proved Mathematically?


    https://www.scientificamerican.com/a...athematically/

  18. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  19. #241
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default bog je jedan

    @Bluemoon I zamisli svjetlost je talasne i čestične prirode al ne u istom trenutku? Ako ovo nije dovoljno da stavi znak pitanja, ne nad realnoscu vec nad nasom percepcijom iste, ja ne znam sta je.


    Sent आत्मनः
    Last edited by Caesar; 29-06-23 at 11:28.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  20. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  21. #242
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Meni je najjače kako su kod južnoameričkih Maja carevi bili bogovi, ali na njihovu nesreću, bogovi su predstavljali i vremensku prognozu. Tj. kao Car-Bog on je uticao i na vremenske prilike. Pa je tako u jedno doba suše dugotrajne, a ovaj car Maja bio bog kiše, narod se digao na pobunu i zapalio palatu, ubio cara, familiju, spalio grad i napustio mjesto. Lol.

  22. #243
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Pricu treba da pocnes sa idu dva mudraca i jedan pita drugog “oli da ti opalim samar”… sa svim uvodom oko matrix-a. Na zalost akterima fali i kredibilitet i logika.

    Bol je imaginarna stvar. Neko je programiran da ga osjeca a neko mnogo manje. Malo li sam imao puta meditaciju zapocinjao sa glavoboljom i temperaturom. Posle 10 min sve normalno, a kad zavrsim nastavak temperature. Mogo veca bol se odnosi na patnju koja je uvijek samoindukovana jer nije realnost problem vec nas odnos prema njoj. Ali ne moze se reci da je ovo nasa nerealnost. Stvarna je upravo zato sto je zasnovana na realnosti. Dakle, moze i bez fizicke boli i patnje. Kad kazem patnja mislim i na sve Ego tripove. I zamisli znas da moze bez patnje i boli i ovo nazoves realnošću? Ne ide, makar zbog toga, a da i ne ulazimo u religiju.

    Šamar je stvaran onoliko koliko ga ti ucinis “stvarnim”. Mislim da ce kvantna fizika razobliciti ovo nasu “realnost” ali da ce veoma mali broj biti spreman/ u kondiciji da je prihvati.


    Sent आत्मनः
    Zar nije dokazano da kolko ti dlanom 'udariš' po nečijem obrazu tolko je i taj obrazom tebe 'udario' u dlan?
    Tako da je u tom slučaju neriješeno.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  24. #244
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Percepcija bola je različita.
    Nekom je to obraz okinut, nekom je svejedno.

    Što bi stari rekli, debela mu koža...

    Poslato sa kornjo komunikatora P50
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #245
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default



    Zato su Rusi najpametniji.

    Imaju sport u šamaranju.

  26. #246
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post


    Zato su Rusi najpametniji.

    Imaju sport u šamaranju.
    Ni ja ovo ne doživljavam kao sport i nisam istraživao jesu li ga Rusi ili neko drugi izmislili,ali to malo što sam vidio me ubijedilo da su akteri ovog šamaranja korektniji i humaniji od aktera plemenite vještine(BOKS) gdje sam gledao odgrizivanje uha ili udaranje arbitara ili ne daj bože jednog drugog sporta gdje da nema sudije svaki meč bi se završio smrću jednog od aktera(MMA).Ni za ove sportove nisam istraživao 'čiji su' i ko ih je osmislio...možda taman i Rusi

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 29-06-23 at 14:45.

  27. #247
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,257
    Thanks Thanks Given 
    15,170
    Thanks Thanks Received 
    3,777
    Thanked in
    2,703 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Pricu treba da pocnes sa idu dva mudraca i jedan pita drugog “oli da ti opalim samar”… sa svim uvodom oko matrix-a. Na zalost akterima fali i kredibilitet i logika.

    Bol je imaginarna stvar. Neko je programiran da ga osjeca a neko mnogo manje. Malo li sam imao puta meditaciju zapocinjao sa glavoboljom i temperaturom. Posle 10 min sve normalno, a kad zavrsim nastavak temperature. Mogo veca bol se odnosi na patnju koja je uvijek samoindukovana jer nije realnost problem vec nas odnos prema njoj. Ali ne moze se reci da je ovo nasa nerealnost. Stvarna je upravo zato sto je zasnovana na realnosti. Dakle, moze i bez fizicke boli i patnje. Kad kazem patnja mislim i na sve Ego tripove. I zamisli znas da moze bez patnje i boli i ovo nazoves realnošću? Ne ide, makar zbog toga, a da i ne ulazimo u religiju.

    Šamar je stvaran onoliko koliko ga ti ucinis “stvarnim”. Mislim da ce kvantna fizika razobliciti ovo nasu “realnost” ali da ce veoma mali broj biti spreman/ u kondiciji da je prihvati.


    Sent आत्मनः
    Vele da je porođaj bol na koji bi muškarac krepa.

    A pušti me Caesere filozofije te jer ženama je ja da ti rečem muškog pro*eravanja oko života,boga,religije i tih stvari stvarno dosta pošto svaka ta monoteistička religija ženu stavlja na dno ka da je ona baš ona najgori mogući krivac za sve.

    Onda je još i jad ako se ne povinuje muškarcu prije svega a muškarac zna tajne boga.

    Kao žena koja koristi više od dvije moždane ćelije sa punim pravom mogu da reČem da je religija težak bulšit.
    Kao žena imam puno pravo da ti kažem da je religija jedan težak šovinistički bulšit.
    No pasaran!

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  29. #248
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Znači ti nisi ateista suštinski ideološki i svjetonazorno, ti si samo feministkinja.

    Ipak se okreće.

  30. #249
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,257
    Thanks Thanks Given 
    15,170
    Thanks Thanks Received 
    3,777
    Thanked in
    2,703 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Znači ti nisi ateista suštinski ideološki i svjetonazorno, ti si samo feministkinja.

    Ipak se okreće.
    Samo imam alergiju na pro*eravanje ništa spešl.
    No pasaran!

  31. #250
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default bog je jedan

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Vele da je porođaj bol na koji bi muškarac krepa.

    A pušti me Caesere filozofije te jer ženama je ja da ti rečem muškog pro*eravanja oko života,boga,religije i tih stvari stvarno dosta pošto svaka ta monoteistička religija ženu stavlja na dno ka da je ona baš ona najgori mogući krivac za sve.

    Onda je još i jad ako se ne povinuje muškarcu prije svega a muškarac zna tajne boga.

    Kao žena koja koristi više od dvije moždane ćelije sa punim pravom mogu da reČem da je religija težak bulšit.
    Kao žena imam puno pravo da ti kažem da je religija jedan težak šovinistički bulšit.
    Ne pravim razliku medju polovima ni medju religijama. Razlikovanje, diskriminacija, fragmentacija… za mene su vid nasilja. I ne pretpostavljam da muskarci znaju nesto vise od zena. Samo muskarce neke stvari interesuju vise, a zene manje uopsteno govoreci.

    Ne mogu da govorim o ulozi zene u religijama jer je to osjetljiva stvar i moguca su pogresna tumacenja tako da bih se suzdrzao od toga.

    Porodjajni bol. Od šamara isto. Fizika i medicina govore da u prvom slucaju kosti se rastavljaju i nervni zavrsetci reaguju. U slucaju šamara prevrnes se od udarca. Naravno da ovo implicira bol. “Implicira” je karika koja zapravo ne postoji. Ne postoji ni lanac.

    I opet, misliš dogma, a kazes religija. Jel imas neki poseban razlog za nerazlikovanje to dvoje?


    Sent आत्मनः
    Last edited by Caesar; 29-06-23 at 15:25.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

Page 10 of 17 FirstFirst ... 67891011121314 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Naš Bog je jedan
    By Ego_and_his_own in forum Religija i filozofija
    Replies: 3012
    Last Post: 17-08-16, 05:46
  2. KOLEKTIVNI UGOVOR, jedan na jedan ili PLUS POLITIKA
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 07-11-11, 15:59
  3. Replies: 2
    Last Post: 31-03-09, 20:47
  4. m:tel “Prijatelji jedan na jedan”
    By weatherman in forum Operatori
    Replies: 14
    Last Post: 14-04-08, 01:05
  5. Jedan po jedan
    By Djoks in forum Internet
    Replies: 31
    Last Post: 29-06-07, 22:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •