Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 52

Thread: Majstor MOTOSOKO (Podgorica) Moje iskustvo

  1. #26
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    10,576
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Meni se sviđa kako si savladao multi quote.Ja još muku mučim s tim.Ako tako skapiraš i štelovanje karburatora ima da ti ide 79km/h.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  2. The Following 4 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  3. #27
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    Danilovgrad
    Posts
    279
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Ja imam 55 kilograma, mogao bih da ga provozam jedan krug vala da vidim koliko ce meni razvit' maksimalno. Kad ga nastelujes naravno.
    Ne zamjeri ali na ovog kineza ne pustam nikog Prevozno srestvo, zenu i pistolj ne treba dijeliti


    Quote Originally Posted by goozica View Post
    na kojoj pumpi sipas?
    U DG kod kruznog toka ili onu malo dalje kad se ide ka PG niksickim putem. Mislim da je ova kod kruznog INA, mada ja sipam i u spuzu ali izbjegavam

  4. #28
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Jesi li ga terao uz brdo i koliko si najvise razvio? Interesuje me zbog malog od sestre.

  5. #29
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,480
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Vidji svaka casta ovog majstora zaobilaziti pa iako je drug forumasa cudnih! Uzeo se posla,ne umije da ga napravi a tebe je samo izmaltretirao nedelju dana lazavinama. A i realno ko svi majstori da nije imao posla drugog dje su mu lakse pare mozda bi ti ga i napravio!
    Kako ne volim ove fusere od majstora koji samo znaju golfa 2 popraviti a i to je pitanje

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  6. #30
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    Danilovgrad
    Posts
    279
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RB18 View Post
    Jesi li ga terao uz brdo i koliko si najvise razvio? Interesuje me zbog malog od sestre.
    Kad idem put klikovaca (Spuz) mene izgura bez problema, a kad sam se penjao put kakaricke on me vukao sa mojim karburatorom 35. Ako nije tezak moze svudje da ga izgura a ako je tezak bogami tesko.

    Mene izgura na onu uzbrdicu kod mosta u spuzu, onamo dje su se organizovale spuske igre. E mene je tu izgurao gore sto sam mislio da nece moci

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Vidji svaka casta ovog majstora zaobilaziti pa iako je drug forumasa cudnih! Uzeo se posla,ne umije da ga napravi a tebe je samo izmaltretirao nedelju dana lazavinama. A i realno ko svi majstori da nije imao posla drugog dje su mu lakse pare mozda bi ti ga i napravio!
    Kako ne volim ove fusere od majstora koji samo znaju golfa 2 popraviti a i to je pitanje

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Ma ima dobrih i postenih majstora, samo sto zbog ovakvih izgubimo povjerenje u postene.

    Ne tvrdim da je Motosoko generalno neposten/prevarant ali ja sam takvo iskustvo imao. Neki na ovom forumu su imali dobro iskustvo sto ne znaci da je bas los ali htedoh da podijelim svoje iskustvo jer ja kad sam trazio za ovog majstore nidje niko nije podijelio svoje iskustvo.

    Svako ko ima lose/dobro iskustvo i ako koriste forume trebaju da podijele kako bi drugi imali vise informacija da donesu odluke dal ici kod njih ili ne.

  7. #31
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,480
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AMDkorisnik View Post
    Kad idem put klikovaca (Spuz) mene izgura bez problema, a kad sam se penjao put kakaricke on me vukao sa mojim karburatorom 35. Ako nije tezak moze svudje da ga izgura a ako je tezak bogami tesko.

    Mene izgura na onu uzbrdicu kod mosta u spuzu, onamo dje su se organizovale spuske igre. E mene je tu izgurao gore sto sam mislio da nece moci



    Ma ima dobrih i postenih majstora, samo sto zbog ovakvih izgubimo povjerenje u postene.

    Ne tvrdim da je Motosoko generalno neposten/prevarant ali ja sam takvo iskustvo imao. Neki na ovom forumu su imali dobro iskustvo sto ne znaci da je bas los ali htedoh da podijelim svoje iskustvo jer ja kad sam trazio za ovog majstore nidje niko nije podijelio svoje iskustvo.

    Svako ko ima lose/dobro iskustvo i ako koriste forume trebaju da podijele kako bi drugi imali vise informacija da donesu odluke dal ici kod njih ili ne.
    Vidji svaka casta ovog majstora zaobilaziti pa iako je drug forumasa cudnih! Uzeo se posla,ne umije da ga napravi a tebe je samo izmaltretirao nedelju dana lazavinama. A i realno ko svi majstori da nije imao posla drugog dje su mu lakse pare mozda bi ti ga i napravio!
    Kako ne volim ove fusere od majstora koji samo znaju golfa 2 popraviti a i to je pitanje
    PM

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk


    Posten je majstor ali pojma nema tako sto dalje od tih slatkorecivih

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  8. #32
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    55kg?

    Eto me sad ka neka baba, ali jedite nesto ljudi.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  10. #33
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    Danilovgrad
    Posts
    279
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    55kg?

    Eto me sad ka neka baba, ali jedite nesto ljudi.
    Mrsaviji duze zive i manje zdrastvenih problema

    Manite se prsute, cevapa i hamburgera moja djeco no sto vise BIKE, lopata i trcanje

  11. #34
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    A ti vozis motor, a ne biciklo
    Imas li biciklisticke, ja imam plave i ljubicaste.

    Iskreno iznenadio me malo tvoj odgovor, ocekivao sam da ces pozajmit' motor da provozam jedan krug makar, mozda 500 metara. Zbog tog odgovora smatram da mozda precerujes sto se tice majstora MOTOSOKO, jer mi izgleda, a moguce je da grijesim jako, da si malo nagao jer si previse vezan za svoj motor. A ne zaboravi, sharing is caring.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  12. #35
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ja sam imao problema sa skuterom nedavno. Prvo pukne crijevo od goriva, pa jedno drugo, uglavnom nikako da sveže 4 dana da radi. Ja zvao majstore, nema niko kad, pitao sam i njega, al posto nijesam iz PG trebao sam slepu da plaćam i to mi se nije isplatilo. Poceo da gledam po YT i istražujem, sad sam naučio sve o stelovanju, ocistio karb, skidao rezervoar i prao ga, cutav motor rastavio. Zamijenio sva crijeva od goriva, ti ako imas i dalje problema moja preporuka ti je provjeri doobro crijeva da ti ne vuče nedje zrak. Usisna grana zna da pukne, i bas je dobro provjeri, zna i oko šelne da pukne da se ne vidi. Na kraju sve može čovjek sam da napravi ako se potrudi. To su dosta jednostavne mašine. Ocisti karburator dobro, ispuvaj ga kompresorom, zamijeni filter od goriva, ne kosta nekolika eura.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  13. #36
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    Danilovgrad
    Posts
    279
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    A ti vozis motor, a ne biciklo
    Imas li biciklisticke, ja imam plave i ljubicaste.

    Iskreno iznenadio me malo tvoj odgovor, ocekivao sam da ces pozajmit' motor da provozam jedan krug makar, mozda 500 metara. Zbog tog odgovora smatram da mozda precerujes sto se tice majstora MOTOSOKO, jer mi izgleda, a moguce je da grijesim jako, da si malo nagao jer si previse vezan za svoj motor. A ne zaboravi, sharing is caring.
    Brate nece mo ze lagat al ja tebe ne znam licno pa da dam skuter za probu Zamisli dje bi skuter bio kad bih davao nepoznatim licima da sjedaju za skuter

    A ovo za MOTOSOKO definitivno ne grijesim jer sam prekojuce bio kod Leke (Tuzi) i juce uzeo motor. Leka ustanovio da je crkao CDI i to zamjenio, Leka nije cackao nista u motoru sem od onog sto sam rekao da ima problem dok je GOSPODIN MOTOSOKO otvarao glavu motora bez mog znanja.

    Kad odes autom kod majstora i kazes majstoru da je crkao far, a taj majstor krene da dira masinu umjesto fara... po mojoj definiciji nije normalan majstor, jer da je normalan i da sumnja da je nesto oko masine, onda bi zvao vlasnika da pita za dozvolu hoce li otvaran masinu. Otvaranje glavu motora je ozbiljan posao (po meni) i to ne treba tek tako da dira majstor bez znanja vlasnika, jer upravo posle otvaranje glave motora meni su poceli da lupaju ventili za nepuna 2 dana od kad sam uzeo skuter od Motosoko.


    U svakom od sada idem kod Leke, treba zamjena ulja da zamjenim, ja radim zamjenu ulja na svakih 1000km i bas cu da ga pitam detaljno za skuter i da vidim sta ce on reci vezano za Pedu, vezano za problem pri prvom paljenju i generalno o cijeloj masini GY6 139QMB pa cu podijelit svoje iskustvo sa forumom jer vidim da odje na forumu niko ne pise nista o majstorima.

    Svaki novi skuter/motor vlasnik treba da bude obavjesten o dobrim i losim majstorima kako bi donijeli ispravnu odluku kod kog majstora docerat svog ljubimca. Ja ne kazem niti tvrdim da je Leka dobar majstor ali za sada je OK al u svakom slucaju cu javljat sve o ovom majstoru

  14. #37
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Ako ikad budesh prodavao taj skuter,hocesh li ga dat potencijalnom kupcu da ga isproba ili cesh zvat interventnu da prisustvuje...?

    P.S.Povedi rachuna,Leka bash voli ljude koji puno prichaju
    ...

  15. #38
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    P.S.Povedi rachuna,Leka bash voli ljude koji puno prichaju
    Nema ko ne voli
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  16. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  17. #39
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    Danilovgrad
    Posts
    279
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ako ikad budesh prodavao taj skuter,hocesh li ga dat potencijalnom kupcu da ga isproba ili cesh zvat interventnu da prisustvuje...?

    P.S.Povedi rachuna,Leka bash voli ljude koji puno prichaju
    Pa logicno ako se nesto prodaje da se mora i probat zamisli da kupis neku majcu a ne probas kako ti stoji

    A ovo dal leka voli kako neko o njemu prica za njegov rad, to me bas i ne dotice previse Iskreno svaki majstor ne voli kad ga neko psuje sto je logicno a bogami kad ga neko hvali... e to mu ne smeta Ako bude korektan samnom i ja cu bit sa njim. Ja sam cak kad je MOTOSOKO zavrsio posao castio 10e jer je njegova cijena bila 60 a ja sam mu dao 70e jer je rekao da ga totalno sredio

    Majstor koji kaze da je totalno sredio motor a motor gore radi no sto sam ga ostavio onda nije dobar majstor

    Svakog dobrog majstora treba cascavat za njegov rad, jer kad castis onda ce taj majstor vise i bolje potrudit za vaseg ljubimca

  18. #40
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Here is my story our four-wheeler's engine and carburetor were working, we were aware that all the stumps, hoops etc.had been removed, and we weren't able to operate it , and it was burning.The gentleman arranged it in a way that it works better and is more useful to me better than when I first bought it. The only thing that was not planned is the repair of the camshaft and I advised him to change the valves and not to consider the possibility of replacing it.The cam was discovered while the man was there and was able to see the cam and it was distorted. If you donot understand then visit this site https://selfbalancingscooters.net/
    We were waiting for the new parts for five to six days. I sent back the old ones Everything works as an excellent job, and he offered me a 1-year warranty.
    I was charged for the parts. I got twice the hands than what they requested for in the two other locations.

    It's been a long time since I've drunk and cooking the machine for a long time on the hills. I didn't cough. What kind of hills filled with gas have I been able to escape from? it's an act.I've noticed that both of my brothers can be difficult to get along with, so it's difficult for him.

    For the falcon master , as we call him, He also loves it as he throws it all over the place when he speaks, I first heard about him from a friend who was on this four-wheeler when I first took it but we've never seen one another since then, nice person.

    Based on the case I've had I can only offer admiration for the man. I'm not even aware of the real name of his victim.

  19. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    uh, ako si se ovoliko raspisao zbog skutera od 50 kubika mogu mislit sta ce tek bit kad uzmes auto pa zaredjas od majstora do majstora...
    She is only here to annoy herself!

  20. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  21. #42
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    То више о мајсторима говори. "мајсторима'

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  22. #43
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default




    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  23. #44
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    1,075
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    259 Posts

    Default

    Naiđoh na ovu temu slučajno. Ja imam pozitivno iskustvo sa Sokoljom, meni je sredio motor i nije mi mnogo naplatio. Trebao si poc kod Leka, sprzio mi je tablu koja je nova 500e i jos veli to je njima bolest, no aj ne mogu se sa starim covjekom jeste-nije.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk

  24. #45
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    generalno problem je u CG sa majstorima za motore...
    She is only here to annoy herself!

  25. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  26. #46
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Jes,imaju drzanje ni da su mikrobiolozi,a namrshteni fabrichki.
    ...

  27. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  28. #47
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    1,075
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    259 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    generalno problem je u CG sa majstorima za motore...
    E ovo je ziva istina. Ja mozda i batalim bas iz tog razloga, ili da pocnem sam da popravljam pa sta bude.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk

  29. #48
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    1,075
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    259 Posts

    Default

    Razmisljao sam se hocu li ispisat ođe moje iskustvo sa par majstora u CG sto se motora/skutera tice, odlucih da bi kroz taj tekst pomogao mnogima da se ne zaj'ebu ko ja.

    Koga ne mrzi nek procita.

    Prosle godine kupih maxi skuter 250cc, i posto je moja bolest da sam perfekcionista da mi je sve 1/1 odlucim da odradim servis. Đe cu sta cu, nekako sam saznao za "GRGA Motors", vidim malo ozbiljnija radnja i odlucim se da to kod njega odradim. Trazio sam orginal kais, orginal rolnice, klizace nije mjenjao a ide uz taj servis i klizaci, da mi zamjeni antifriz i da sam miran. Odrade meni oni to i platim ja tad za sve to 130 eura, ne znajuci da mi je stavio Dayco kais koji je smece, ne znajuci da mi je rolnice stavio isto smece bez ikakve marke a posle sam uzeo malossi za 24 eura, i ajde sve to, pokvare mi navoj na zadnji prenos. Uzmem skuter cujem nesto lupka u prenos, pitam vas Grgu sta se ovo cuje, kaze nije to nista, nije mi bilo svejedno ali ajde, oni su majstori. Dodje zima, povremeno upalim motor zimi da odradi i cujem to lupkanje da se cuje sve jace i jace, posaljem ga kod Sokola kurirom, ispade da je osovina ostecena zbog navoja, znaci Grga je zeznuo navoj i matica nije mogla da se sarafi do kraja da drzi korpu i lamelu pa je imala lufta i tako mi je zeznuta osovina. Soko sve to skinuo odradio novi navoj zavrsio sve, upali ga motor radi ko sat, krene da ga proba samo je puklo nesto, pukla lamela. Tu ne krivim Sokola, ali ko zna mozda je i on nesto zaj"bao. Sta cemo kako cemo, podjem do Leka u Tuzi da ga pitam ima li to sto mi treba, medjutim Leko nije imao, ali kaze da mu odnesem motor da ce mi on to reparirat i da imam garanciju na to sto uradi, ja Sokolu platim 90e s tim sto mi je i zadnje kocnice zamjenio sa plocicama. Odnesem kod Leka motor, cekam ga 3-4 dana kaze motor je zavrsen, podjem da ga uzmem motor probam i napokon sam mislio da je sve rijeseno. Narucio sam sa aliexpressa usb punjac za telefon koji sam ugradio, ali sam htio da mi radi kad dam kontakt na motor jer je na touch pa je znao sam da se upali, pitam Leka da mi i to prikaci naravno da platim kaze nema problema, tad dok je ispitivao zice, prispoji nesto i zapali mi instrument tablu koja je 500 eura nova, jos kaze to je njima mana Ajde sta cu, stariji covjek, vazda sam imao postovanja prema starijima, naci ce se tabla i cao, uzmem motor, blizu Kolasina opet puce Lamela, ovo sto je Leko radio. Zovem njega kaze kais ti se istegao treba ti novi, ja nekako stignem do kuce od Kolasina, upalim auto i pravac za PG u Magnus, novi kais malossi uzmem i nove rolnice, zainatim se da nece vise niko da ga cacka osim mene, zamjenim oboje isto se desava, skinem zadnji prenos kad sta da vidis, Leko mi je vario lamelu.. uzas.. i taj var je pukao. Podjem opet kod Leka on se prvo ne sjeca da mi je bilo sta radio, dok se njegov sin sjetio, momak sasvim korektan, uzeo opet sve to i zavario co2 aparatom, za sad sve sljaka ok ali njje to trajno rjesenje jer svaki cas moze da pukne var opet. Tako da se odlucim da uzmem sve novo orginal 300 eura, i evo cekam da mi posalju iz Beograda nekako.

    Uglavnom, pazite đe idete, eto motor mi je bio skroz ispravan nista lupalo nije dok nisam otisao kod GRGE, mogao sam samo ulje da mjenjam i da vozim i uzivam, a ovako sam morao od jednog majstora do drugog, i na kraj opet sam morao da pljunem preko svega toga jos 300 eura da bi bilo sve 1/1.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk

  30. #49
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    1,075
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    259 Posts

    Default

    I jos jednu stvar sam zaboravio..

    Kad mi je Grga zamjenio antifriz, nije izbacio vazduh iz sistema, dok sam isprobao motor stigao sam od Grge do Konika, digao je temperaturu na maximum, ugasio sam motor i zvao Grgu, dosli su on i njegov majstor, opet skidanje plastika pored puta da dolije antifriza i ispusti vazduh.

    Vise mu ne bih dao biciklo da mi dira a ne nesto drugo, eto.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk

  31. #50
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,480
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    iz iskustva dragog kolege vidim da se ne isplati kupovati motor ako nemas barem garazu i 300 eura svog alata....
    pa sto god da se pokvari sam uzeti po instrukcijama sa youtuba jer izgleda majstori samo znaju tomos popraviti

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  32. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Majstor Leka ili Majstor Kole?
    By AMDkorisnik in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 14-06-21, 23:08
  2. LTE (4G) na 067, vase iskustvo i T-com (ne)iskustvo?
    By verbalni_fajter in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 132
    Last Post: 24-12-13, 20:53
  3. Moje iskustvo sa osiguravajucom kucom
    By Gorostas in forum Automobilizam
    Replies: 39
    Last Post: 14-12-11, 18:12
  4. Replies: 11
    Last Post: 19-09-05, 12:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •