Page 3 of 11 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 259

Thread: Preklopljanci - Galaxy Z Fold i Galaxy Z Flip

  1. #51
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Juče sam se 'dofatio' flip-a, što se tiče dimenzija baš mi je legao što se toga tiče, mada bode mi oči ovaj dio ekrana što je na samom preklopu.. Vjerovatno bi se brzo i na to navikao.. S obzirom da ne spadam u zahtjevne korisnike, flip bi mi više odgovarao od fold-a, ponajviše zbog same funkcije ekrana..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #52
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,197
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Koja je poenta koristiti flip? Čemu sebi otežavati da otvaraš telefon kad nema potrebe?

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Probaj ga u šorts, pa će ti samo kazati.
    Ili u ove nove moderne skiny jeans đe treba ti da digneš noge da te žensko skine, a ne obrnuto...

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #54
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,197
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    A važi..

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Ja ću sigirno uzeti polovni Flip iduće godine pred ljeto.
    Makar onaj prvi, jer ko jednom ovo proba, taj se ne vraće na ostale stvari...

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #56
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    234
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    platis telefon 1600e i onda moras da ga otkljucavas i custom softwere da ubacas ...

    Nadam se da radi perfektno sa svojim fabrickim softwerom


    Igrao sam se skoro sa 2-kom i svidja mi se kako radi i kako sve to izgleda. Savrsena stvar kome zaista treba telefon i tablet ...

    Samo sto za 1600e mozes da kupis:

    Laptop sa Touchscreen ekran + nVidia GPU (medium gaming / 3D) + Pen support .. i na kraju da ti ostane za Note 10+ sa DEX uredjajem.


    ps. imam kod sebe Note4 kupljen sa ovog foruma, obozavam Note seriju ... koristio od Note 2 preko Note 8 (euroblok cokolada) pa do savrsenog knap 10+ verzije nalik old but gold 4-ke i 5-ce....
    uskoro bi 10+ / 20Ultra meni u ruke sa ovog foruma... Fold jednostavno nije ono sto je Note, Note je Note - vadim ciglu iz dzepa, imam mali pocket PC u rukama, jos DEX support ♥ uff

    Flip je prava stvar cak bolja nego Fold (Motorola Razr ♥) ali Flip je za dame, zasluzeno kao savrsen digitalni poklon samo za nju! ♥

  7. #57
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,098
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danijel068 View Post
    Samo sto za 1600e mozes da kupis:

    Laptop sa Touchscreen ekran + nVidia GPU (medium gaming / 3D) + Pen support .. i na kraju da ti ostane za Note 10+ sa DEX uredjajem.


    ps. imam kod sebe Note4 kupljen sa ovog foruma, obozavam Note seriju ... koristio od Note 2 preko Note 8 (euroblok cokolada) pa do savrsenog knap 10+ verzije nalik old but gold 4-ke i 5-ce....
    uskoro bi 10+ / 20Ultra meni u ruke sa ovog foruma... Fold jednostavno nije ono sto je Note, Note je Note - vadim ciglu iz dzepa, imam mali pocket PC u rukama, jos DEX support uff

    Flip je prava stvar cak bolja nego Fold (Motorola Razr ) ali Flip je za dame, zasluzeno kao savrsen digitalni poklon samo za nju!
    Ili koliko l ulja ili m drva tek.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #58
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Slatka bebo isuse
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majaa View Post
    Ili koliko l ulja ili m drva tek.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja bih ovako
    Golf 2 = 350e
    Laptop sa foruma = 100e
    Frižider iz patuljak.me = 70e
    Šporet sa Facebook = 50e
    Veš mašina sa viber grupe = 50e
    Televizor na akciji za 100e
    Garnitura 150e
    I ostane mi 630e za garsonjeru da iznamjmim na pola godine i da se oženim i da me Bog vidi...

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Da pokušam da vratim priču na ispravan kurs...

    Da ne zna neko punjač/nosač za Tablete?
    Imam xiaomi bežični na senzor ali u njega ne može telefon otvoren da bude.
    Htio bih da probam navigaciju na velikom ekranu.

    Trenutno imam ovo (ako se danas može imati bežični punjač, a da ne budeš član DPS ili DP)
    https://www.multicom.me/mobilni-tele...ger-73393.html

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Ultimate Desktop expirience


    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  12. #62
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Imao sam priliku da koristim dva dana Fold i moja recenzija je potpuno drugačija od Bugijeve.

    Osnovni utisak u jednoj rečenici bi vjerovatno bio sljedeći:
    zanimljiva mi je ova "fold" ideja i vjerovatno ima potencijala, ali sve dok je ovakav uređaj gori od "običnog" telefona i "običnog" tableta, može biti samo primamljiv entuzijastima (tzv. early-adopters).

    Prvo da istaknem da koristim Xiaomi Mi 10t Pro i Samsung Tab S7+, pa mi je nominalno bilo aktraktivno da probam da nekako dobijem ovo dvoje u jednom uređaju. Nažalost, za mene daleko od praktičnih benefita.

    Dakle, Fold ima goru bateriju, gori kvalitet izrade, goru ergonomiju, ekstremno osjetljiv ekran, gore kamere nego regularni tablet/telefon. A pričamo u fundamentalnim karakteristikama "pro" uređaja, koji, usput, košta boga oca.

    Lap topovi su zaživjeli kada se korisničko iskustvo toliko približilo desktop računarima da se jedino na jako specifičnim scenarijima upotrebe može primijetiti značajna razlika, a benefiti su postali očigledni (laka prenosivost, veća autonomija, ergonomija...). Drugim riječima, korisnik nema utisak da konstantno žrtvuje nešto u svom work flow-u. Sama činjenica da je ovo uređaj koji se teško može nositi u džepu (debljine dva telefona) je nešto što je mene lično odvuklo. Tu je i gimnastika sa automobilom (navikao sam telefon može da mi stane u "džep" koji je predviđen za to, dok ovaj zbog debljine ne može - tj. može, ali ekran udara u ivicu i strah me je bilo da se ne ošteti). Dakle, već na početku imam problem kako da nosim i prenosim mobilni uređaj, a da ga nisam ni otvorio. Lizijernost displeja je nešto što stalno visi kao mač nad glavom (na netu je bezbroj primjera ogrebotina od nokta), pa nekako nikad nisam uspio opušteno da koristim uređaj.

    Sa Foldom mi se čini da je previše svakodnevnih kompromisa koji nisu toga vrijedni. Da, imam u jednom uređaju mini-tablet i telefon, ali na neki način nezavršeni i nesavršeni mini-tablet i telefon. Te žrtve, za mene nisu vrijedne benefita koji se najviše ogledaju u impresivnim softverskim rješenjima i pametnim UI adaptacijama (mislim da da su zaista dosta izvukli i to je otprilike jedina stvar koja me je pozitivno iznenadila).

    Ne tvrdim da neka naredna generacija neće otkloniti neke od problema koje sam pominjao, ali do tada - nije za mene.

    Flip mi je već potpuni marketinški stunt, ne vidim nijedan benefit (osim banalnog - lakšeg nošenja u džepu), dok ima nekoliko fundamentalnih mana u korišćenju. Nisam ga testirao, mimo demo-a u radnji, ali nemam ni nikakvu želju.
    In vino veritas

  13. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  14. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Posteno ispisano...
    U suštini nekom te navedene stvari nisu kompromisi dok nekom sve to smeta.

    Moj prvi laptop je kupljen 2002 i od tada se nikad nisam vratio na desktop (iako je tada odnos cijena bio 1:3). Svjesno sam uzimao lošiji konfiguraciju laptopa u odnosu na desktop jer sam želio portsbilnost.

    Ista je stvar i sada, svjestan sam da bi mi kombinacija S21 ultra + S7 plus riješila bolje neke stvari, ali da se nosim sa dva uređaja, podatke sa imam ma dva mjesta, da punim dva uređaja, ne pada mi više na pamet.

    Kao što sam gore neđe naveo i laptop sam isključio iz igre već sam posao završavam na ovom uređaju.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  15. #64
    Join Date
    May 2021
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Mislim da je prvenstveno i namijenjen takvim korisnicima, odnosno zasebnoj kategoriji entuzijasta i onih koji stvarno uz telefon redovno koriste tablet pa ne žele da dupliraju uređaje, vođenje računa o bateriji i slično. Ja sam uvijek više za zasebne uređaje koji su kvalitetniji od nekog all-in-one koji može da bude praktičniji u smislu portabilnosti i ograničavanja broja uređaja koji se nose. Upravo zbog toga što je namijenjen specifičnoj grupi korisnika iznenađuje odlična prodaja, daleko bolje od Samsungovh procjena. Da li je to posljedica činjenice da ove godine nije bilo Note serije ostaje da se vidi u narednim generacijama.

    edit: Priča o narudžbinama ekrana na preklop od Samsunga koje su navodno najavili ili sproveli google i apple možda može da ukaže u kom će se smjeru kretati evolucija telefona.
    Last edited by elemental; 21-09-21 at 14:35.

  16. #65
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,972
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    772
    Thanked in
    334 Posts

    Default

    Odlican je fold/flip s obzirom da je nova tehnologija koja je jako napredna i koja se uveliko razvija . Sami savitljivi ekran je prije nekoliko godina bio nezamisljiv i gledali smo samo neke koncepte koji su nam djelovali kao daleka buducnost


    i dalje neprikosnovena kombinacija je telefon + ipad mini 4/5 , kome nije problem da ima dva uredjaja. Ne vidim poentu tableta od 13' , kad nosim toliki tablet onda nije problem ni ponijeti neki ultra lagani laptop koji ce uvijek biti minimum 5x bolji od bilo kojeg taba . Jeste stvar komfora na velikom displayu ali 7-8' zavrsava svaki posao.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  17. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,035
    Thanks Thanks Given 
    706
    Thanks Thanks Received 
    1,900
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Imao sam priliku da koristim dva dana Fold i moja recenzija je potpuno drugačija od Bugijeve.

    Osnovni utisak u jednoj rečenici bi vjerovatno bio sljedeći:
    zanimljiva mi je ova "fold" ideja i vjerovatno ima potencijala, ali sve dok je ovakav uređaj gori od "običnog" telefona i "običnog" tableta, može biti samo primamljiv entuzijastima (tzv. early-adopters).

    Prvo da istaknem da koristim Xiaomi Mi 10t Pro i Samsung Tab S7+, pa mi je nominalno bilo aktraktivno da probam da nekako dobijem ovo dvoje u jednom uređaju. Nažalost, za mene daleko od praktičnih benefita.

    Dakle, Fold ima goru bateriju, gori kvalitet izrade, goru ergonomiju, ekstremno osjetljiv ekran, gore kamere nego regularni tablet/telefon. A pričamo u fundamentalnim karakteristikama "pro" uređaja, koji, usput, košta boga oca.

    Lap topovi su zaživjeli kada se korisničko iskustvo toliko približilo desktop računarima da se jedino na jako specifičnim scenarijima upotrebe može primijetiti značajna razlika, a benefiti su postali očigledni (laka prenosivost, veća autonomija, ergonomija...). Drugim riječima, korisnik nema utisak da konstantno žrtvuje nešto u svom work flow-u. Sama činjenica da je ovo uređaj koji se teško može nositi u džepu (debljine dva telefona) je nešto što je mene lično odvuklo. Tu je i gimnastika sa automobilom (navikao sam telefon može da mi stane u "džep" koji je predviđen za to, dok ovaj zbog debljine ne može - tj. može, ali ekran udara u ivicu i strah me je bilo da se ne ošteti). Dakle, već na početku imam problem kako da nosim i prenosim mobilni uređaj, a da ga nisam ni otvorio. Lizijernost displeja je nešto što stalno visi kao mač nad glavom (na netu je bezbroj primjera ogrebotina od nokta), pa nekako nikad nisam uspio opušteno da koristim uređaj.

    Sa Foldom mi se čini da je previše svakodnevnih kompromisa koji nisu toga vrijedni. Da, imam u jednom uređaju mini-tablet i telefon, ali na neki način nezavršeni i nesavršeni mini-tablet i telefon. Te žrtve, za mene nisu vrijedne benefita koji se najviše ogledaju u impresivnim softverskim rješenjima i pametnim UI adaptacijama (mislim da da su zaista dosta izvukli i to je otprilike jedina stvar koja me je pozitivno iznenadila).

    Ne tvrdim da neka naredna generacija neće otkloniti neke od problema koje sam pominjao, ali do tada - nije za mene.

    Flip mi je već potpuni marketinški stunt, ne vidim nijedan benefit (osim banalnog - lakšeg nošenja u džepu), dok ima nekoliko fundamentalnih mana u korišćenju. Nisam ga testirao, mimo demo-a u radnji, ali nemam ni nikakvu želju.

    to je to...ne bih nsita dodao...i to kazem kao neko ko je koristio sve zivo od telefona, preko sony P serije, windows uredjaja....prvih androdi uredjaja i sl....
    uvijek sam volio da imam nesto drugacije i nikad mi nisu neki kompromisi predstavljali problem.... ali po prvi put mi se desava da u ruke uzmem ovako nesto novo, neobicno i da uospte nemam zelju da tako nesto imam za sebe...
    kamera, baterija, spoljni displej mali....sve su to neke mane eni velike za uredjaj iz ove klase....
    skidam kapu savitljivom displeju, ali meni i ona linija ide na zivce...
    ne sumnjam da ce sve ovo biti mnogo mnogo bolje sa mozda vec narednom generacijom.... ali do tada definitivno mislim da ce imati ogranicen broj korisnika...

  18. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Što se tice linije i meni je išla na živce... Možda dva dana...
    Onda sam prestao da je vidim i našao ugao pod kojim se manje vidi...

    Mada dosta sam ranije čitao knjige i nijesam primjećivao liniju na knjigama, pošto sada čitam dosta na ovome, ne vidim više liniju (iako je tu).

    Vjerovatno je stvar navike, jer dosta ljudi neće kompromis za 1700e.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Prvi update....

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. #69
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,098
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Vrijeme je bilo vise javi ima kakvo vidno poboljsanje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #70
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Kako se baterija ponaša?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  22. #71
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    evo posle nedjelju dana korišćenja, par redova o Flipu 3.

    najveća zamjerka mi je na bateriju, koja je jedno veliko go***. znači, odem na posao u 8, u 15h je nemam više. nema telefona koji sam do sad koristio a da nije izgurao makar do uveče, npr do 20h.
    kad se koristi samo 4G, onda je kasapnica od baterije, još gora.
    osjetno zagrijavanje prilikom punjenja, pogotovo ako ga puniš i čačkaš, onda je izraženije.
    nema super fast charging, kad se čoek na to navikne, onda je punjenje na Flip 3 mučno gledati...

    display, šta reći, odličan je, samo što su fabričku foliju mogli zalijepiti makar od ivice do ivice... a ne ka da su je stavljali u Gintaš, mada i tamo bi je bolje zalijepili
    onaj prevoj, odmah se navikoh na njega pa i ne smeta toliko, šta znam... na svijetlim pozadinama više upada u oči, na dark mod se gotovo i ne primjećuje.

    kamera prosjek, kompletna serija 20, 21 su daleko ispred...

    cijena, ne da je visoka nego klanje za to što nudi.
    kostrukcijski i kvalitetom izrade jeste napredovao u odnosu na prvi model.
    uglavnom ništa specijalno, eto čisto da se proba, makar za mene nije za neko duže, češće i svakodnevno korišćenje.

  23. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majaa View Post
    Vrijeme je bilo vise javi ima kakvo vidno poboljsanje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nikakvo. I dalje radi brzo..
    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Kako se baterija ponaša?
    Baterija je osrednja.
    Ne koristim battery save mod, samo sam ugasio 5G.

    Koliko kapiram ovaj dijagram mogao bih 5 sati ekran da koristim.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    Last edited by Bugi; 28-09-21 at 15:14.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #73
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    @Bugi u poredjenju sa note 20 ultra 5g...isplati li se prelaziti obzirom da je baterija vidim losija...je li koliko?

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  25. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Uf teške muke
    Mislim da ne isplati jer Note je Note.
    Ima bolju kameru, bolju olovku, ljepše izgleda.

    Kada doplata bude 300e onda pređi.
    Ovako 800e ne vrijedi sigurno.

    Meni drug jedan ima Note 20 ultra, kada ga uzmem sada izgleda kao igračka, pravi kompaktni telefon.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  26. #75
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Uf teške muke
    Mislim da ne isplati jer Note je Note.
    Ima bolju kameru, bolju olovku, ljepše izgleda.

    Kada doplata bude 300e onda pređi.
    Ovako 800e ne vrijedi sigurno.

    Meni drug jedan ima Note 20 ultra, kada ga uzmem sada izgleda kao igračka, pravi kompaktni telefon.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    Pusti ti cifre :-) pitam vrijedi ili ne vrijedi. Sta dobijas a sta gubis?

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

Page 3 of 11 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem Galaxy Fold ili Fold 2
    By Bugi in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 5
    Last Post: 19-07-21, 08:10
  2. P: nokia 6600 fold
    By bakir1986 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 30-11-11, 15:30
  3. 8800 Art Gold i 6600 Fold...
    By Ben Dover in forum Nokia
    Replies: 1
    Last Post: 04-02-11, 10:55
  4. K:I: Nokia 6600 fold
    By misar in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 09-12-10, 20:51
  5. K: Nokia 3710 Fold
    By dewas in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 30-07-09, 18:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •