View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 9 of 2202 FirstFirst ... 567891011121319591095091009 ... LastLast
Results 201 to 225 of 55039

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #201
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lavovi zasto ne lavovi,imamo ga na grbu...

  2. #202
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    tigrovi ljudi...tigrovi!!!Nema nikakve veze s nama al tigrovi su shminke!!
    Slazem se.

  3. #203
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moramo li vazda nekakve zhivotinje bit? Highlanders je originalno i mocno! Simbolizuje zdravinu i divljinu. Unosi strah u redove protivnika ( do 15og minuta ).
    Ovo tigrovi i lavovi mi je pecki strasno. Klasicni nazivi za timove iz americke bezbol koledz lige. Zamisli dodje ti neko i rece ti - dje si tigre ili lave? . Let's go tigers! BLJUMP!

  4. #204
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To ionako vazi samo za novinare

  5. #205
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Najbolji je naziv 'Peta Crnogorska'!

  6. #206
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post
    'hrabri sokoli'.
    "Crveni Sokoli" je pravo!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  7. #207
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    356
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Crnogorac Stefan Nenadović (16) osvojio "skudeto" u kadetima Intera

    Bukvalno neotkriveni talenat

    Možda u ovom trenutku Crna Gora nema reprezentaciju koja predstavlja strah i trepet u Evropi, ali južni susedi za budućnost svojih selekcija ne bi trebalo uopšte da brinu.
    Crnogorac Stefan Nenadović postao je aktuelni šampion Italije, kao kadetski prvotimac Intera! U januaru je napunio 16 godina, a od 10. je u Italiji s porodicom. Međutim, Stefan je već doživeo ovacije na stadionu San Siro, kada je sa saigračima istrčao počasni krug noseći "skudeto", uoči utakmice seniora domaćeg kluba i Kjeva.
    - Bio je predivan osećaj, a voleo bih da mi se to ponovi jednog dana kada postanem "pravi" fudbaler - rekao je Nenadović za podgoričke Vijesti. - Malo sam trenirao u Crnoj Gori, iskreno slabo se i sećam. Svestan sam da ovde imam mnogo bolje uslove nego većina mojih vršnjaka.
    Skauti "neroazura" primetili su ga u italijanskom Komu. Sada Stefan ne propušta nijednu utakmicu svog kluba.
    - Omiljeni igrač mi je Dejan Stanković, ali kao idola jedino gledam Dijega Armanda Maradonu, najboljeg igrača svih vremena. Stankovića, kao ni Sinišu Mihajlovića nisam upoznao, mada sumnjam da znaju da u mlađim kategorijama igra jedan Crnogorac. Takođe, ne treniramo u istom kampu, što je još jedna prepreka.
    Iako nije mnogo fudbalskog života proveo u Crnoj Gori, Stefan Nenadović nema dilemu za koji bi nacionalni tim nastupao.
    - Bila bi mi čast ako bi me pozvali u kadetsku reprezentaciju, samo ne znam da li su tamo čuli za mene - dečački iskreno objašnjava fudbaler Intera.
    Koliki je Stefan borac dovoljno govori podatak da je pre četiri godine doživeo lom noge u duelu sa Atalantom, ali se oporavio i vratio na teren.
    (Glas javnosti)

    Valjda je neko iz FSCG čuo za ovog đetića. Ili će čekati da ga pozovu u kadete Srbije...
    Last edited by Bozowsky; 23-02-07 at 08:55.

  8. #208
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Bozowsky View Post
    Crnogorac Stefan Nenadović (16) osvojio "skudeto" u kadetima Intera

    Bukvalno neotkriveni talenat

    Možda u ovom trenutku Crna Gora nema reprezentaciju koja predstavlja strah i trepet u Evropi, ali južni susedi za budućnost svojih selekcija ne bi trebalo uopšte da brinu.
    Crnogorac Stefan Nenadović postao je aktuelni šampion Italije, kao kadetski prvotimac Intera! U januaru je napunio 16 godina, a od 10. je u Italiji s porodicom. Međutim, Stefan je već doživeo ovacije na stadionu San Siro, kada je sa saigračima istrčao počasni krug noseći "skudeto", uoči utakmice seniora domaćeg kluba i Kjeva.
    - Bio je predivan osećaj, a voleo bih da mi se to ponovi jednog dana kada postanem "pravi" fudbaler - rekao je Nenadović za podgoričke Vijesti. - Malo sam trenirao u Crnoj Gori, iskreno slabo se i sećam. Svestan sam da ovde imam mnogo bolje uslove nego većina mojih vršnjaka.
    Skauti "neroazura" primetili su ga u italijanskom Komu. Sada Stefan ne propušta nijednu utakmicu svog kluba.
    - Omiljeni igrač mi je Dejan Stanković, ali kao idola jedino gledam Dijega Armanda Maradonu, najboljeg igrača svih vremena. Stankovića, kao ni Sinišu Mihajlovića nisam upoznao, mada sumnjam da znaju da u mlađim kategorijama igra jedan Crnogorac. Takođe, ne treniramo u istom kampu, što je još jedna prepreka.
    Iako nije mnogo fudbalskog života proveo u Crnoj Gori, Stefan Nenadović nema dilemu za koji bi nacionalni tim nastupao.
    - Bila bi mi čast ako bi me pozvali u kadetsku reprezentaciju, samo ne znam da li su tamo čuli za mene - dečački iskreno objašnjava fudbaler Intera.
    Koliki je Stefan borac dovoljno govori podatak da je pre četiri godine doživeo lom noge u duelu sa Atalantom, ali se oporavio i vratio na teren.
    (Glas javnosti)

    Valjda je neko iz FSCG čuo za ovog đetića. Ili će čekati da ga pozovu u kadete Srbije...

    A jesu sigurno... To su ti lovci na talente prvoklasni!

    Brao za maloga Interovca
    I am the one who locks.

  9. #209
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    DAN: IGOR BURZANOVIĆ, FUDBALER CRVENE ZVEZDE
    Dres Srbije bila bi čast, ali...
    Igor Burzanović je u prva tri kola drugog dijela "Meridijan" Superlige najbolji igrač Crvene zvezde i potpuno je opravdao povjerenje zvučnog pojačanja. Pitanje reprezentacije je sada aktuelno, a na pitanje kako bi reagovao, ako bi ga kojim slučajem pozvao Havijer Klemente, selektor Srbije, Burzanović je odgovorio:
    - Uh, nemojte to da me pitate. Pogotovo ne sad kad mi je krenulo. Nema razloga da se pravi frka – kroz osmjeh će Burzanović.
    Niko ne tvrdi da hoće, ali šta bi bilo u tom slučaju?
    - Da se razumijemo, poziv jednog Havijera Klementea nema sumnje da bi predstavljao veliku čast, tim prije što se radi o reprezentaciji Srbije, koja je veoma kvalitetna i igra zapaženu ulogu. Ja sam igrao u mlađim selekcijama SCG, koje su uglavnom činili igrači Zvezde i Partizana, bilo je to više ekipa iz Srbije, tako da sam djelimično osjetio i atmosferu. Ponavljam bila bi čast, ipak, pretpostavljam da ću se naći na spisku selektora Zorana Filipovića i da ću obući dres Crne Gore.
    Klemente, ipak, imao još malo fore?
    - Do 10. marta, pretpostavljam... – nije silazio osmjeh sa lica veziste Zvezde. - Tad će Filipović saopštiti spisak. Međutim, ko zna, možda se ne nađem ni na jednom!
    Da li ste razgovarali sa selektorom Crne Gore?
    - Nijesam. Ne znam hoće li me zvati, voleo bih, naravno, međutim, nijesam preterano opterećen. Za mene mnogo znači što igram u Crvenoj zvezdi, a ako ljudi procijene da mi je mjesto u reprezentaciji, tim bolje po mene – zaključio je Igor Burzanović.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  10. #210
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    possrani DAN, to samo oni mogu da pitaju tako neshto, usssta im se userrremm usrana!!!
    oni bi voljeli to, isto kao sto bi voljeli da CG reprezentacija gubi

    izdajnici raspali

  11. #211
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    possrani DAN, to samo oni mogu da pitaju tako neshto, usssta im se userrremm usrana!!!
    oni bi voljeli to, isto kao sto bi voljeli da CG reprezentacija gubi

    izdajnici raspali
    Raspad od novine i novinara. Svoje postojanje baziraju na anticrnogorstvu. Nikakve neutralnosti niti borbe za bolji zivot kod njih nema, vec svaku mogucu (n e)priliku koriste da blate sve sto ima veze sa Crnogorcima i podrzavaju one koji su do juce drugovali sa DPS-om samo zato sto su zarazeni velikosrpskom ideologijom.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  12. #212
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vala i burzo mi je nesto sumnjiv,ja bi odma rekao,kratko jasno ne.

  13. #213
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A jes choche,Pele nash,'ne opterecuje se prewishe' i skromnost kao wrlina... Pfffff.... Mada ko zna koliko je owo wjerodostojno preneseno i da li su uopshte ONI radili interwju sa njim!
    ...The grass was greener, the light was brighter, the taste was sweeter, the nights of wonder...

  14. #214
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    vala i burzo mi je nesto sumnjiv,ja bi odma rekao,kratko jasno ne.
    pa da ga izbache iz Zviezde
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  15. #215
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi blizi se dan kada ce CG repka da zaigra tu prvu utakmicu, a tada ce se i znati ko ce, a ko nece igrati za nju. Filipovic je rekao da vise nikoga nece da moli da igra za CG, a sta mu to znaci ne znam...Ili je pridobio sve koje je htio ili je odustao od pojedinih igraca.
    Zato smirite malo tenzije i pustite novine i novinare da zaradjuju za zivot.
    Ovi su prosrpski oni antisrpski... I samo znate da je ovdje sve posrano i da se samo gleda ko ce kome vise da spusti.
    Uzivajte vi u ovoj lijepoj igri i navijajte za toga za koga osjecate da treba da navijate!

    Madjare cemo da osusimo nadam se iako se bas ne slazem sa izborom reprezentacije protiv koje cemo da igramo. Jeste da mozda nije bilo moguce dovesti jednu od vodecih ali mogli smo neku malo jacu eto da bi odma znali dje smo, a ne ovako da poletimo kao ti orlovi i posle da nas neko posere svetski!

    off topic
    je li cuo neko nesto o gradnji stadiona u Budvi?

  16. #216
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Question

    Onog od 100 miliona evara i 20.000 sjedećih mjesta?

  17. #217
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo jos jednog sto je do zadnjeg momenta vagao da li ce u 'sokole' ili u 'orlove'.

    Čelnici FSS uspeli da ubede defanzivca Marka Bašu da igra za Srbiju, a ne za Crnu Goru

    Bivši štoper OFK Beograda Marko Baša igraće za reprezentaciju Srbije, saznaje Kurir! Najbolje ocenjeni defanzivac francuskog prvenstva odlučio je da obuče dres "orlova", iako se donedavno činilo da će prihvatiti poziv selektora Crne Gore Zorana Filipović za prijateljski meč s Mađarskom.

    Preokret u "slučaju Baša" došao je u poslednji čas, pred njegovo konačno izjašnjavanje Crnogorcima, a pretpostavlja se da je ključnu ulogu u pregovorima s kapitenom Le Mana imao predsednik Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić.

    Izvor Kurira iz FSS podseća da je Baša nedavno odbio sastanak sa selektorom Havijerom Klementeom u Sošou, ali se posle inicijative iz Beograda mladi defanzivac još jednom predomislio u korist igranja za Srbiju. U prilog ovakvom raspletu ide i izjava Zorana Filipovića, koji je do ponedeljka uveče čekao potvrdu iz Le Mana pre sastavljanja konačnog spiska kandidata za meč s Mađarima u Podgorici, ali je od Baše nije dobio u predviđenom roku.

    - Jedno je kvalitet, ali veoma važno je da postoji motiv i želja igrača da obuku crnogorski dres. Bilo je kontakata s Bašom, bilo je priča, ali one su sada završene. Nikoga nećemo moliti da igra za nas, pa ukoliko mi se ne javi, na njega neću ni računati - kazao je Zoran Filipović za podgoričke Vijesti.

    Problem oko Baše nastao je zbog pogrešno stečenog utiska da na njega stručni štab "orlova" ne računa ozbiljno, što su u crnogorskom savezu pokušali da iskoriste. Njihova želja da ga priključe selekciji "sokolova" nije bila bez osnova, jer rođeni Trsteničanin s očeve strane "vuče" poreklo iz Virpazara.
    koja je sve ovo skupa sprdnja, to je za pricu...




    a evo i burzo-diplomata tvrdi pazar, mada je njegov slucaj jos veca groteska. prije ce podgorica dobit nba tim nego sto ce klemente njega pozvat, al nek je on sebi malo digo cijenu uz pomoc beogradskih novinara, pa makar. valjace mu ova "jagma" dvije reprezentacije po novinama da se skuplje proda kad ljetos budu ukrajinci sa sredine tabele dolazili po njega na marakanu.

    Igor Burzanović, fudbaler Crvene zvezde, nije rešio hoće li igrati za Srbiju ili za Crnu Goru
    Fudbaler Crvene zvezde Igor Burzanović izjavio je da još nije odlučio hoće li igrati za fudbalsku reprezentaciju Srbije ili Crne Gore. Kako sam kaže, nije dobio zvaničan poziv iz oba saveza i u mogućnosti je da bira o svojoj budućnosti. Ipak, ističe da ne bi voleo da kvari dobre odnose između dve zemlje, a mnogo mu je stalo do mišljenja predsednika FSSCG Dejana Savićevića.

    Poslednjih dana dosta se spekuliše o tome da bi Igor Burzanović mogao da igra za fudbalsku reprezentaciju Srbije.
    - Meni imponuje što u Srbiji razmišljaju o meni, mada moram biti iskren i reći da sa mnom niko od ljudi iz FSS, kao ni selektor "orlova" Havijer Klemente, nije kontaktirao. Isto je tako i sa druge strane, pošto od Crne Gore još nisam dobio zvaničan poziv. Drago mi je što sam u poziciji da mogu da biram - kaže za Kurir Igor Burzanović.

    Igranje za reprezentaciju Srbije mladom Podgoričaninu donelo bi daleko veću korist i medijsku pažnju nego što bi bilo nastupanje za Crnu Goru.
    - Srbija ima dosta kvalitetnih igrača na mojoj poziciji, a odluka o igranju za reprezentaciju bitna je za karijeru svakog fudbalera. Havijer Klemente je vrhunski stručnjak i sigurno je da bi sa njim bilo lepo sarađivati. Srbija je prva u svojoj kvalifikacionoj grupi, smeši joj se Evropsko prvenstvo i sa tog gledišta idealna je za svakog mladog igrača. Opet, sa druge strane, rođen sam u Podgorici i ne bih voleo da mi neko u Crnoj Gori zameri na bilo čemu.

    Mišljenje i savet Dejana Savićevića od presudnog su značaja za trenutno najboljeg igrača Crvene zvezde.
    - Neću da kvarim odnose između fudbalske Srbije i Crne Gore. Bitan mi je stav Dejana Savićevića i njega nikada ne bih izneverio, niti prodao. Pomogao mi je kada sam dolazio u Zvezdu, pa će mi i sada biti od koristi. Objavljivanje spiska crnogorske reprezentacije za meč sa Mađarskom je 18. marta. Videćemo šta će biti do tada - istakao je Burzanović.
    Last edited by mirkoislavko; 07-03-07 at 02:08.

  18. #218
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Pa ljudi moji kako Vam nije jasno da su se Zvezdan i Dejo dogovorili da ne uzimaju igrace jedan drugome.
    To su ljudi objavili jos dok se igrao mondijal u Njemackoj.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  19. #219
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    a mali mi je posa' i za za burza i za basu i ostale tandare mandare.Sad treba ja da se opterecujem zbog njih.U ovoj prici niko nije smijesan do takvi kao sto su oni koji jos "vagaju", jer se po tom vidi da su nista "roba"(ne kazem ljudi jer ocigledno ne znaju ni ko su ni sto su).
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  20. #220
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    DOMA
    Posts
    512
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sjajne vijesti za Bashu. Super sto je tako odlucio..
    "PO DANASNJEM SHVATANJU NORMALNOSTI ZDRAVO JE BITI NENORMALAN"

  21. #221
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    srbijanac.

  22. #222
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    DOMA
    Posts
    512
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa neka mu je sa srecom ako tako hoce. Nikoga ne treba moliti da igra za reprezentaciju.
    "PO DANASNJEM SHVATANJU NORMALNOSTI ZDRAVO JE BITI NENORMALAN"

  23. #223
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    413
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    na zvanicnom sajtu PERPERA mozete da skinete navijacku himnu nase reprezentacije

    HRABRI SOKOLI !!!

  24. #224
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znaci ipak falcons ! ja sam bio za lavove

  25. #225
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by haustor View Post
    na zvanicnom sajtu PERPERA mozete da skinete navijacku himnu nase reprezentacije

    HRABRI SOKOLI !!!
    Dobra nam je ova himna, casti mi!
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

Page 9 of 2202 FirstFirst ... 567891011121319591095091009 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •