View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 6 of 2202 FirstFirst ... 234567891016561065061006 ... LastLast
Results 126 to 150 of 55044

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #126
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Koju god kombinaciju uzmes opet cemo imati desove kao neka druga reprezentacija. Samo jedna reprezentacija ima dresove koja nema veze sa njenim drzavnim simbolima ITALIJA. Dresovi u ovoj kombinaciji crveno-zutoj mogu dobro da ispadnu samo da se po Pantonu izabere neka tamnija crvena da ne bude ova crvena sa zastave (Yellow 100%, Magenta 100%).
    nije samo Italija nego i Holandija i Novi Zeland a sigorno ih i jos ima
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  2. #127
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo kako bi izgledao Lotto dres!

  3. #128
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ka makedonija

  4. #129
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Grungy View Post
    ka makedonija
    Jeste, kao Makedonija. Najbolji bi bio Adidas! Da necemo peticiju pisat

  5. #130
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da kazem dresovi od SCG prosle godine (Lotto) su bili odlicni. Ali to nije mogucnost za nas, nevjerujem da ce dati druge boje dresovima osim crvene i zute boje.

    Sta ima veze te izgledaju na te ka Makedonija? Onda mozemo i pricati dalje Turska, isto ima tako nesto, pa Norveska, Danska, Swajtserska. Albanija ima dresove koji licu na Njemacke. Pa i tako dalje.

    A za Holandane nije sve korektno receno ovde povise. Njihova boja ima razlog: Njihovi Kraljski preci su se prezivali "van Oranje" sta na nas jezik znaci od Orandaste. Na barjak njihov visi i orandasta straka. Ali samo na oficijalna desavanja.

    Italija isto nije imala bez razloga plavu boju dresa. Njihov prosli grb, Fudbalskog Zaveza Italije, je imao povise plavi krug, a i njihov novi ima inace plavi desajng http://www.figc.it/ .

    CG bi isto mogla birati boju po Grbu FSCG ali to nije moguce posto iste boje nosi kao drzavna zastava.

    Daj nam onda bar dresove sa Plavom, Bjelom Crvenom i mozda zutom bojom. Onda bar jos imamo razloga > zastava je bila tih boja u vrijeme Kralja Nikole i do prosle godine isto zajednica SCG.
    Last edited by MNT; 09-02-07 at 15:42.

  6. #131
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    09.02.2007, DUBAI
    Izvor: PRESS

    NEĆU JOŠ U INOSTRANSTVO
    Imao sam ponudu Kelna, ali ništa nisam potpisao. Želim da još godinama igram u Partizanu, nisam od onih koji odmah jure za parama, kaže Stevan Jovetić


    Najtalentovaniji fudbaler Partizana Stevan Jovetić, kaže da navijači crno-belih ne moraju da brinu, jer on nema nameru da u skorije vreme ide u neki inostrani klub! Iako priznaje da je postojala ponuda Kelna, mladi Crnogorac u razgovoru za Press tvrdi da nije potpisao nikakav ugovor, niti predugovor i najavljuje da će još godinama igrati za Partizan.

    - Odlazak u inostranstvo mi zaista sada nije u prvom planu. Još sam mlad, nemam ni osamnaest godina i nisam od onih koji odmah jure za parama. Tačno je, postojala je ponuda Kelna, bio sam tamo da gledam utakmicu protiv Duizbruga, ali nisam potpisao nikakav papir, niti sam na to imao pravo, pošto sam maloletan. Cilj mi je da sa Partizanom osvajam trofeje, a da u inostranstvo odem kao afirmisan igrač - objašnjava Jovetić.

    Partizanovo čudo od deteta ističe da je oduševljen što na svojim prvim priprema sa profesionalnom ekipom, ima priliku da uči od daleko starijih i iskusnijih igrača poput Nađa, Kralja, Tomića...

    - Ovih dvanaest dana u Dubaiju za mene su zaista veliko iskustvo. Prvi put sam video kako izgledaju jedne prave pripreme. Ma, ništa mi nije teško, uostalom imam čast da učim od igrača koji su daleko stariji i od kojih stvarno mogu da se "pokupe" neke jako dobre stvari - kaže Jovetić i napominje da mu je drago što ga trener Đukić forsira na poziciji polušpica:

    - Nisam od onih koji čekaju loptu na gotovo. Volim da se vratim, da organizujem akciju i zato mi više odgovara mesto u ofanzivnom delu veznog reda, odmah iza napadača.

    Jovetić, inače, nije imao nikakvu dilemu za koju reprezentaciju će da nastupa - kao pravi đetić odabrao je Crnu Goru iz, kako kaže, čisto patriotskih razloga.

    - Znam ja da bih u reprezentaciji Srbije verovatno više napredovao, da bih imao veću šansu da jednom zaigram na nekom svetskom ili evropskom prvenstvu. Ali, koreni su koreni, svi moji su iz Crne Gore i ja se uopšte nisam dvoumio. Uostalom, ovako ću bar imati više vremena da se posvetim obavezama u klubu - dodaje Jovetić, oko kog se već sada otima nekoliko velikih evropskih klubova.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  7. #132
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Masa velika kuca
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit View Post
    Npr Zu-Zu-Zuji, da se protivnik hipnotise
    aahahahahhaaaaaa legendo Odma bi potpisao to
    Your IQ is your fashion

  8. #133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Joveticu
    P r i m o r a c

  9. #134
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jovetic ce biti kroz 2-3 godine jedan od najjacih igraca! Gledao sam ga pretprosle godine na onaj turnir u Italiji za mladje selekcije! Sto je radio, sprdao sa sa ovima!

  10. #135
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    356
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Večernje novosti o crnogorskoj reprezentaciji:


    Znalce imam, hoću i borce



    EVROPSKA Crna Gora. U fudbalskom segmentu poverena je Zoranu Filipoviću, nekada velikom asu Crvene zvezde i Benfike, koji je nedavno postao prvi selektor fudbalske reprezentacije zemlje sa oko 600.000 stanovnika. I verovatno sa približno toliko selektora.
    - Svestan sam toga jer znam koliko se fudbal u Crnoj Gori voli. Međutim, poziv Deje Savićevića me je prijatno iznenadio, nije mala stvar biti prvi selektor. Počastvovan sam, ali i svestan obaveze koju sam prihvatio.

    Skoro da niko u Beogradu nije znao da ste Crnogorac. Vezivani ste za Požarevac i Crvenu zvezdu.
    - Rođen sam u Podgorici gde sam i živeo 10 godina, onda se preselio u Požarevac, a sa 14 godina stigao u Zvezdu. Ali u ono vreme niko nije pitao ko je odakle, pa su me zato i svi poistovećivali, sve ove godine, sa Zvezdom, Beogradom. Ja i danas ne pravim razlike što će mi, uveren sam, samo pomoći u vremenu koje dolazi i novom poslu.

    Do početka kvalifikacija imate prazan hod od godinu i po dana?
    - U principu je to dobro, imaću vremena da sagledam pravu vrednost igračkog sastava, da iskristališem kostur tima koji će se uigrati kroz prijateljske utakmice - objašnjava Filipović. - Mala smo zemlja, dakle, nemamo preveliki izbor, ali budite sigurni da će Crna Gora imati jaku reprezentaciju koja će biti trvd orah mnogim evropskim ekipama.

    Kako će igrati Crna Gora?
    - Imam mnogo znalaca, ali premalo boraca. A sigurno je da se ne može igrati samo na znanje. Zato hoću da iskoristim talenat i imaginaciju koju već imamo, ali hoću da stvorim i tim ratnika i trkača. Nije to lak posao, neophodno je vreme i strpljenje. Uveren sam, međutim, da ćemo spojiti lepo i korisno i stvoriti pobednički duh - uveren je Zoran Filipović.


    SILNI GOLMANI
    Da krenemo od golmana: Banović (Zvezda), Poleksić (Tatabanja), Kljajević (Grbalj), Božović i Vujadinović (Budućnost)...
    - Dobro ste informisani, videću i da li je Božović iz Bežanije Crnogorac. U svakom slučaju, radi se o čuvarima mreže koji zaslužuju moje poverenje i mislim da sa "jedinicima" neće biti problema.

    ODBRAMBENI PROBLEMI
    PROBLEM može da nastane u odbrambenom bedemu?
    - Tačno je da u poslednjoj liniji nemam preveliki izbor. Ukoliko bi Baša pristao da igra za Crnu Goru, mnogo bismo dobili. Tek treba da obavimo razgovore, ali na nekom širem spisku su i Peković (Visla), Džudović (Spartak), Filipović (Lokeren), Lakić (Budućnost), Pavićević (Hajduk Kula), Jeknić (Burghauzen), mladi Lakićević (Leverkuzen)...

    GUŽVA NA SREDINI
    U srednjem redu je velika gužva: Vukčević (Saturn), Bošković (Rapid), Burzanović, Perović (Zvezda), Krivokapić (Vojvodina), Đokaj (Ankara), Raičević (Budućnost), Ćetković (Hanza), Tumbasović, Stjepanović (Zeta), N. Brnović (Partizan).
    - Pokušaću da kroz utakmice sagledam ko i šta može da igra, možda nekima promenim mesto, a verovatno će neki sa zvučnijim imenom na klupu iz taktičkih razloga. Mnogo bi nam značio povratak Brnovića, probaću Tumbasovića kao zadnjeg veznog...

    LUDILO u ŠPICU
    MOŽDA su Crnogorci najjači u špicu. Filipović može da bira, na spisku su: Vučinić (Roma), Jovetić (Partizan), Purović (Zvezda), Delibašić (Baia Mar), Radonjić (Odenze), Đalović (Ercie), B. Brnović (Debrecin), Bogavac (Burghauzen), I. Gluščević (Herakles)...
    - Kada su napadači u pitanju mogu samo da imam slatke muke. Ali, neka o tome misle naši rivali.

  11. #136
    kravac Guest

    Default

    Ovaj prototip od Lotta je vrh,nema veze sto malo vuce na Makedoniju,u stvari ako malo bolje pogledate mk dresove i ne vuce bas toliko...ako cemo tako onda mozemo rec i da nam je zastava kao albanska pa da je mjenjamo...od ponudjenih resenja(na forumu) ovaj lotto je najbolji

  12. #137
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default UEFA European Under 21 Championship Qualifaying

    Izvucen zrijeb za mlade do 21 godinu. Nasi u grupi 3:
    Portugal
    England
    Bulgaria
    Republic of Ireland
    Montenegro

  13. #138
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ufffff mnooooooogo tesko a pogledajte ovu grupu:
    Srbija, Mađarska, Belorusija, Letonija i San Marino.
    pih kakvi srecnici
    no aj
    barem ce motiva nece nedostajati

  14. #139
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Izvucen zrijeb za mlade do 21 godinu. Nasi u grupi 3:
    Portugal
    England
    Bulgaria
    Republic of Ireland
    Montenegro
    Svarno bad luck.
    Makar cemo imat 4 dobre utakmice pod Goricom
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  15. #140
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pilicius View Post
    ufffff mnooooooogo tesko a pogledajte ovu grupu:
    Srbija, Mađarska, Belorusija, Letonija i San Marino.
    pih kakvi srecnici
    no aj
    barem ce motiva nece nedostajati
    pih ti na nos naravno, opet mladi medju top8, mada ova bjelorusija nije naivna.
    Just to slip the skin...

  16. #141
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    neka neka.da vidimo kolko vrijedimo.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  17. #142
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pilicius View Post
    ufffff mnooooooogo tesko a pogledajte ovu grupu:
    Srbija, Mađarska, Belorusija, Letonija i San Marino.
    pih kakvi srecnici
    no aj
    barem ce motiva nece nedostajati
    a sto pih molim te,vidj i da je srbija izvukla ove ekipe sto je izvukla crna gora prosli bi sigurno,srbija je jaka i tu nema sto da se prica

  18. #143
    Join Date
    May 2006
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LaZaR View Post
    a sto pih molim te,vidj i da je srbija izvukla ove ekipe sto je izvukla crna gora prosli bi sigurno,srbija je jaka i tu nema sto da se prica
    pa neka je srbija dobila ove i nasi momci zasluzuju da igraju malo lakse utakmice,a bogami ovi odavde nemaju srece sta se moze to je tek pocetak sta ih ceka.Ali barem jedna dobra stvar je sto ce drzava profitirati od utakmica u Pg sa Portugalom i posebno sa Engleskom.Odes li SToki na tekmu,a?

  19. #144
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    brate, da vidim malog brandyja! a bice dzabe karte za utakmicu, dusko i goran vazda idu na vosin stadion, taman lijepo
    Just to slip the skin...

  20. #145
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kako neko mrzi sve oko sebe...
    Last edited by B-A-N-E; 14-02-07 at 09:34.

  21. #146
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Nemojte da se vrijedjamo i prepucavamo oko politike, kome se ne svidja nasa reprezentacija, ne mora da komentarise protiv nje, zaisto cu se naljutit na vas :joint:
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  22. #147
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Crnogorci su vazda udarali najjaceg. Zato mi se svidja ova grupa.

    Ako nijesmo ravni Englezima i Portugalcima, onda ne valja ni da igramo.

  23. #148
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    505
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral Krsto Djurovic View Post
    Crnogorci su vazda udarali najjaceg. Zato mi se svidja ova grupa.

    Ako nijesmo ravni Englezima i Portugalcima, onda ne valja ni da igramo.
    Ti bas umijes da pretjeras...
    Ja sam samo tu da vreme brze proleti...

  24. #149
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prava stvar - najbolje sto je moglo da nam se desi!

    Momci ce shvatit da su ovi favoriti i uradice sve da se dokazu. Neka vide malo kako trche mladi englezi i portugalci, neka vide da ne mogu sve dobrom tehnikom postici, nego da treba masu masu truda i rada.

  25. #150
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    505
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post
    Prava stvar - najbolje sto je moglo da nam se desi!

    Momci ce shvatit da su ovi favoriti i uradice sve da se dokazu. Neka vide malo kako trche mladi englezi i portugalci, neka vide da ne mogu sve dobrom tehnikom postici, nego da treba masu masu truda i rada.
    Slazem se s tobom.Ali,ipak je malo prestrogo (i nerealno) reci da treba da prestanemo da igramo ako nijesmo ravni Englezima i Portugalcima.
    Ja sam samo tu da vreme brze proleti...

Page 6 of 2202 FirstFirst ... 234567891016561065061006 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •