View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 502 of 2202 FirstFirst ... 240245249249849950050150250350450550651255260210021502 ... LastLast
Results 12,526 to 12,550 of 55044

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #12526
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad vise ne bih pustio Burza za Crnu Goru da igra. Sad da postane najbolji igrac na svijet, i da ga vrate, ja ne bih volio nikako.
    DICIOTTO

  2. #12527
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Aj banujte ovoga dok smo na vrijeme...50 klon...
    eto malecki Nino , vidis svi se slazu samnom, dok ti pricas glupe price...

  3. #12528
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    baš si slatka

  4. #12529
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A njima nije muka da istu pricu pricaju sa UFO-m,Dinosinjaninom,Dude i jos sa 50 naloga jednog te istog morona...a ovo shiqponja,skraceno od shiqptar,jel?

  5. #12530
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Novi clan......

  6. #12531
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne naravno da nije i nema veze sa shqiptarima , shqiponja je orao. na albanskom shqiponja na crnogorskom orao.
    p.s nismo jedno i ja nisam ufo , znam ga i sve , ali nisam ufo niti sam dude.

  7. #12532
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    A njima nije muka da istu pricu pricaju sa UFO-m,Dinosinjaninom,Dude i jos sa 50 naloga jednog te istog morona...a ovo shiqponja,skraceno od shiqptar,jel?
    Sto je problem odje?

  8. #12533
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oooooo, što mi šćede da otvaram albansko pitanje!? Sve u svemu, Burzo je splaka, Bećo je klasa, i špic na koga se ozbiljno može računati sa klupe i to u više uloga (mislim da to i Cico dobro vidi). A ja bih ovu protiv Azerbejdžana počeo sa njim, kao dijelom tog eksperimenta. I što neko reče da se proba sa par tih mladih, počevši sa Vešovićem, i da se Fatić vrati u neki prvi plan, valjda na poziciji lijevog beka (mada, kunem vam se, on je u mojim očima krajnje nedefinisan lik).

    Sve u svemu, ipak, Đalović ostaje nezamjenjiv. Mislim da bi i Mirko rekao isto da ga pitate. I kad se Joveta vrati, mislim da ce se nalaziti način da svi troje igraju. Previše je važan i koristan, a biće i za njega prilike da uvali koji u mrežu, s tim što mislim da niko njegovu igru ne ocjenjuje po broju datih golova, bez obzira što je špic sidraš.

    p.s. KUMIM VAS, samo ignorišite ove albanske naloge. Kao da ne postoje!

  9. #12534
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    baš si slatka
    hahaha , zao mi je ali si ti grdan

  10. #12535
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dnam

  11. #12536
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Skiponja,prestani catovanje!
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

  12. #12537
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daniloo_9 View Post
    Skiponja,prestani catovanje!
    zar moram tebe da pitam? ma pali mali

  13. #12538
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shqiponja View Post
    zar moram tebe da pitam? ma pali mali
    Sad ce tebi da se opali jedan ban

  14. #12539
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo i ja potpisem ono sto je American Dream rekao! Da nije neka peticija u pitanju?!
    I da se nadovezem...

    Nijesu Beco i Burzo isti tip igraca, ali, svejedno, kad bih morao da biram, zna se - FATOS BECIRAJ! Prije svega, Beco je veliki sportista i veliki covjek, dok je ovaj drugi potpuna suprotnost. Burzo je tehnicki bolji, ali mu to nista ne predstavlja kad nece da potrci, da se bori...
    Ne znam. Fali nam jedan kreativac na terenu, ali nijesam siguran koliko je on dobro rjesenje. Jedino poslije par stotina seansi odvikavanja od alkohola i cigareta... Ako krene sad imacemo ga do narednog SP-a.
    Meni samo smeta sto neki nece da ga vide zbog toga sto je rekao za himnu kad, u sustini, nista nije rekao. Isto tako, koliko god da nam hvali taj igrac ne treba savez da se ponizava i da ga zove poslije svega sto je rekao! Ako se njemu stavrno igra, treba da bude uporan, da sredi prvo sebe i situaciju u svom klubu! Neka dokaze koliko mu je stalo (ako mu je uopste stalo) da igra za svoju zemlju! A ne da prica (OPET!) po novinama kako je 'daleko od ociju'.
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  15. #12540
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    možda treba vodit Burza u Tuzi da vade šejtana iz njega.

  16. #12541
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    možda treba vodit Burza u Tuzi da vade šejtana iz njega.
    nemoj se igrati tim rijecima

  17. #12542
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    e kad se sjetim stjepanovica i cetkovica protiv rendzersa, a dje su sad obojica...
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  18. #12543
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    I pitanje nekoga je bilo-dje bi on igrao? Djalovic trci masu, ali nista drugo ne radi, bukvalno nijesam vidjeo da je uradio jednu korisnu stvar osim sto vrsi presing na golmane, a to je nista. Nego fino Jovetu i Mirka u napad, a njega lijevo, da pomaze Mirku.
    Ja imam snimljeno svaku utakmicu i reć da Djalović nije uradio ništa sem presinga je smiješno!!!Ko je odložio loptu Boškoviću protiv Welsa,ko je odložio loptu Mirku protiv Švajcerske,ko je učestvovao kod gola Mirka protiv Welsa da se golman zezne,... i ne samo to nego ko je igrač koji nesebično uvijek prije asistira nego sam pokušava da dribla iako njega baš i ne proigravaju koliko bi trebalo ali mu to ne smeta da izigrava facu...mnogo je on dobar igrač nego što misliš a i cijela serija dobrih rezultata je krenula od njegovih golova protiv Sjeverne Irske...
    deuscroix

  19. #12544
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Burzove jedine greske u onoj skalameriji od intervjua sto se toliko popalio na Srbiju i tako je rashvalisa i sto je spomenuo ono za himnu.onoliko je spominja Srbiju jer smo ga mi odje sutnuli,odstranili itd.Nije trca dovoljno,jes i sad ga treba lincovat.nije to no se brecnuo Mirku.e tu ga je ugasio.iako je Mirko ima pravo sto mu je prigovorio Burzo sad ne igra ne zbog nezalaganja no sto je odbrusio Misi.To se tu sve moglo izgladit i ispravit ali Mirkova sujeta i ugled nisu dozvolili.Nemoj ko da pomisli da ne volim Mirka.umjesto toga ogorceni pjani ispuvani Burzo posle daje onakav intervju i sam sebe eliminise.drugo u vezi Himne garant ni sam Burzo ne zna sto je reka.znamo svi da ne umije svezat dvije i da je mozda mislio na neke stvari kojih realno ima kod nas npr pola naroda nije za nasu himnu, niko od fudbalera je ne pjeva, i slicno.Jedino se tu zajeba jer nije smio to nista da pominje.
    e sad to su sve njegovi klasicni problemi.Pjano,nezainteresovani,neambiciozni,ladom udac,nezadovoljni, nepromisljeni, klosarski itd.alii to je nas Burzo Maradona,moj ljubimac.Nije za reprezentaciju,mozda bi mu se i onaj intervju moga oprostit to za himnu ali svakako da mentalno i voljno nije na nivou reprezentacije i pokvario bi sistem a da je igracina jeste.Ne bi me bilo srecnijeg no da se pojavi iz japana sa golovima asistencijama i driblinzima a prije svega strpljiv disciplinovan i nadasve motivisan i obuce crveni dres.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  20. #12545
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crna Gora ima ili spiceve ili nema nista. Vjerujte, da Đalović nije koristan, davno bi Delibašić i Bećiraj počinjali, jer i jedan i drugi mogu s kim god hoćeš da igraju. Ali Đalović je neprocjenjiv u našoj situaciji. I što se presinga tiče, znate što? Znate li koliko akcija protivnika uopšte i ne počne jer je odbrana primorana da ispuca loptu zbog njegovog presinga?

  21. #12546
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pustite vise tu pricu...evo gledam nesto ovaj nas spisak sa U-17,pa sam pod utiskom...jer sam dosta pratio U-17 prvenstvo Evrope...vidim da su skoro sve igraci iz nase lige ,sto je mnogo,mnogo lose za buducnost naseg fudbala...

    Golmani: Nikola Delibašić (Polet stars), Pavle Kusovac (Budućnost), Stefan Radunović (Kom).
    Odbrana: Nemanja Kartal (Rudar), Boris Kopitović (Budućnost), Marko Draganić (Lovćen), Filip Uskoković (Sutjeska), Momčilo Raspopović (Budućnost), Dejan Savić (Kom), Deni Hočko (Lovćen), Enver Rizvanović (Jedinstvo).
    Vezni red: Nebojša Kosović (Vojvodina), Nikola Jovanović (Budućnost), Armin Bošnjak (Jedinstvo), Savo Gazivoda (Budućnost), Vladislav Rogošić (Kom), Igor Poček (Sutjeska)), Miroslav Kovačević (Partizan), Božidar Janjušević (Sutjeska).
    Napad: Luka Đorđević (Mogren), Uroš Đuranović (Budućnost), Filip Kalačević (Zeta), Vuk Žižić (Budućnost).

  22. #12547
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja nemam nista protiv nijednog igraca , ni protiv Burza samo sam rekao da Burzo ne zasluzuje sad za sad da bude u timu , ako se bude dokazao i to ok, ali sad za sad ne , to je moje misljenje, dok Djalovic je dobar a i Beciraj i Delibasic za Mirka nema rijeci jer on je lider reprezentacije...

  23. #12548
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    I ja sam mislio da je bolje bilo da se umjesto Kašćelana stavi Vuković iz Budućnosti ali kad je debitovao onu jednu utakmicu jednostavno se vidjelo da je to neki veći nivo (prije svega fizičke spreme) nego što on objektivno može da pruži!!!E zbog toga Djalović počinje utakmice i igra skoro do kraja pa se ponekad učini da bi Bećiraj ili Delibašić bili bolji izbor a zapravo je još uvijek to slabo rješenje što ne znači da u budućnosti to neće biti slučaj!!!
    deuscroix

  24. #12549
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shteta shto se Stjepanovic sjeba onako u Vojvodinu...eo sad preshao u AEK pa ga ovi zbog velikog broja stranaca (10 :-o) dali na pozajmicu u grchku drugu ligu igraju zajedno u spic on i kako se zvashe onaj momak te je igrao u Dinamo Tbilisi ne mogu se sjetit shanse nema...
    Dako se vrne momak malo u formu dobar je prije bio, moga bi mijenjat nekog na sredini Simona ili nekog od ova 2 'tehnichara' shto imamo

    A shto se tiche Burza daj ljudi ne sprdajte se, ne mozhe on odgovorit fizichki zahtjevima ove selekcije i trenera, na svake pripreme u Buducnost je zavrshava kao zadnji shto se tiche rezultata spreme i ostalih zajebancija, jednostavno ne mozhe i kraj.
    Onu njegovu igru iz Buducnosti ne mozhe da primijeni ni protiv Uzbekistana a ne ovih selekcija iz grupe tipa Vels, Svajcerska, Engleska dje igrachi kolju...

  25. #12550
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ilija Spasojevic je momak sto jei gra u gruziju a sad igra sa stjepanovicem
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

Page 502 of 2202 FirstFirst ... 240245249249849950050150250350450550651255260210021502 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •