View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 501 of 2202 FirstFirst ... 40145149149749849950050150250350450551155160110011501 ... LastLast
Results 12,501 to 12,525 of 55039

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #12501
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,517
    Thanks Thanks Given 
    5,386
    Thanks Thanks Received 
    3,876
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Nije u prvom planu u sovm klubu u Japanu? Provjeri, pa onda pricaj.

    I pitanje nekoga je bilo-dje bi on igrao? Djalovic trci masu, ali nista drugo ne radi, bukvalno nijesam vidjeo da je uradio jednu korisnu stvar osim sto vrsi presing na golmane, a to je nista. Nego fino Jovetu i Mirka u napad, a njega lijevo, da pomaze Mirku.
    evo ja ti kazem da nije u prvom planu vec ulazi sa klupe a ponekad cak ni to. Da se razumijemo pratim meceve nagoje i to ti kazem a sad cu nedje pronac i statistiku

  2. #12502
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    evo ja ti kazem da nije u prvom planu vec ulazi sa klupe a ponekad cak ni to. Da se razumijemo pratim meceve nagoje i to ti kazem a sad cu nedje pronac i statistiku
    a ljudi ne trosite slova oko onog smeca, da ne bi ga posle onog intervjua zvao u reprezentaciju da je mesi.

  3. #12503
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    a od onih koji su igrali kod filipovica izdvoj mi 2 da su bili dobri a da nisu vucinic i jovetic?

    Ne razumijem bas pitanje.Pogledaj meceve protiv Italije,Irske,pa i Bugarske i vidjeces da je vecina ekipe odigrala prilicno dobro,ali taktika nije bila dobra i mnogo losa i totalno neuigrana odbrana sa mnogo kikseva(sto je i glavna razlika izmedju Filipovica i Kranjcara,jer ovaj drugi zna kako da postavi igru i motivise igrace).Recimo,Zverotic,Pekovic,Drincic su svaki mec koji su odigrali,odigrali prilicno dobro,ali ne mozes da ostvaris rezultat kad imas rupe na nekoliko pozicija u timu.Ja mislim da bi Burzanovic bio upravo jedna od tih rupa,ako ga sad vrate u reprezentaciju,jer niti ima takvu tehniku kako neki pokusavaju da predstave(uporedjujuci ga sa Vucinicem,jer on i Vucinicic nisu "taj tip igraca",nego je Vucinic majstor,a Burzanovic je samo igrac sa malo vise talenta,ali i mnogo vise nedostataka od ostalih nasih igraca),nije sportista,odnosno na terenu uvijek izgleda kao da mu nije stalo,previse mekan,ne trci.Ako cemo ga uporedjivat,onda je on slabija verzija Branka Boskovica.
    Na kraju krajeva,dje se on to pokazao kao igrac?Shvatam ja da su odje vecinom navijaci Buducnosti kojima je on bio idol,ali ne ocekujete valjda da ono sto mu je polazilo za rukom u poluamaterskoj crnogorskoj ligi moze da prodje protiv ozbiljnih evropskih reprezentacija?Cak je i Purovic uspio da nesto uradi u karijeri i da se proda u ozbiljan klub,a Burzo ni u Zvezdi niti u Nagoji cak nije uspio da se izbori za status prvotimca,da ne pricamo o necem znacajnijem.Nemam ja nista protiv da ga zovnu,ali neka prvo taj poziv zasluzi,jer ce na racun slave to tesko ic,posebno u situaciji u kojoj se sad nalazimo.

  4. #12504
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    501
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    odslusah ovo opet i stvarno poslije ove price ako neko misli da treaba da igra za reprezentaciju neka opet razmisli.
    www.im7.me

  5. #12505
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Ne razumijem bas pitanje.Pogledaj meceve protiv Italije,Irske,pa i Bugarske i vidjeces da je vecina ekipe odigrala prilicno dobro,ali taktika nije bila dobra i mnogo losa i totalno neuigrana odbrana sa mnogo kikseva(sto je i glavna razlika izmedju Filipovica i Kranjcara,jer ovaj drugi zna kako da postavi igru i motivise igrace).Recimo,Zverotic,Pekovic,Drincic su svaki mec koji su odigrali,odigrali prilicno dobro,ali ne mozes da ostvaris rezultat kad imas rupe na nekoliko pozicija u timu.Ja mislim da bi Burzanovic bio upravo jedna od tih rupa,ako ga sad vrate u reprezentaciju,jer niti ima takvu tehniku kako neki pokusavaju da predstave(uporedjujuci ga sa Vucinicem,jer on i Vucinicic nisu "taj tip igraca",nego je Vucinic majstor,a Burzanovic je samo igrac sa malo vise talenta,ali i mnogo vise nedostataka od ostalih nasih igraca),nije sportista,odnosno na terenu uvijek izgleda kao da mu nije stalo,previse mekan,ne trci.Ako cemo ga uporedjivat,onda je on slabija verzija Branka Boskovica.
    Na kraju krajeva,dje se on to pokazao kao igrac?Shvatam ja da su odje vecinom navijaci Buducnosti kojima je on bio idol,ali ne ocekujete valjda da ono sto mu je polazilo za rukom u poluamaterskoj crnogorskoj ligi moze da prodje protiv ozbiljnih evropskih reprezentacija?Cak je i Purovic uspio da nesto uradi u karijeri i da se proda u ozbiljan klub,a Burzo ni u Zvezdi niti u Nagoji cak nije uspio da se izbori za status prvotimca,da ne pricamo o necem znacajnijem.Nemam ja nista protiv da ga zovnu,ali neka prvo taj poziv zasluzi,jer ce na racun slave to tesko ic,posebno u situaciji u kojoj se sad nalazimo.
    filipovic apsolutno nikoga pa ni novinare nije uspio da motivise pred meceve.. a cico bi burza motivisa 100%.. e sad, ekipa je dosta uigrana i pozicije su vec nastelovane dobro tako da nisam siguran kako bi burzo tu upa'..
    a poenta pitanja je bila da se mnogi nisu dokazali kad je u pitanju repka (po meni) lise vucinica i jovetica a od kad cico dodje postoji red i svi se dokazuju pa burzo tu moze trazit svoju sansu..

  6. #12506
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,517
    Thanks Thanks Given 
    5,386
    Thanks Thanks Received 
    3,876
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default

    jes brate ali burzo je svoje odradio cetvorogodisnji ugovor sa 1m godisnje ima da se vrati kao brod pun.....
    mada i puro je zaklao sporting dobro

  7. #12507
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Nije u prvom planu u sovm klubu u Japanu? Provjeri, pa onda pricaj.

    I pitanje nekoga je bilo-dje bi on igrao? Djalovic trci masu, ali nista drugo ne radi, bukvalno nijesam vidjeo da je uradio jednu korisnu stvar osim sto vrsi presing na golmane, a to je nista. Nego fino Jovetu i Mirka u napad, a njega lijevo, da pomaze Mirku.


    Evo provjerio,od 25 utakmica on je poceo 6,a na 4 je usao sa klupe.Od tih 6 ne znam jesu li dvije dobili(a lideri na tabeli),pa ti povezi da li to imaikakve veze.
    http://soccernet.espn.go.com/players...=97968&cc=5739
    Da ne ispadne sad da imam nesto protiv Burzanovica-ja bih volio kad bi on dokazao da su ovo sto pisem ciste gluposti i kad bi dobili jos jednog klasnog igraca za reprezentaciju,ali da sad iz reprezentacije ispadaju jedan Zverotic,Pekovic ili Kascelan da bi ova mrcina(sto on trenutno jeste),dobila sansu na racun stare slave?Kako da ne...
    Last edited by GreatMontenegro; 15-10-10 at 17:02.

  8. #12508
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by igorm7 View Post
    "Treba Crna Gora na celu sa Dejanom Savicevicem da gleda kako stvari radi Srbija i da se uputi sa tim stvarima.... ljudi iz FSS su pravi primjer kako se ponasa prema reprezentaciji..."
    I tako jos nekoliko puta....

  9. #12509
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Evo provjerio,od 25 utakmica on je poceo 6,a na 4 je usao sa klupe.Od tih 6 ne znam jesu li dvije dobili(a lideri na tabeli),pa ti povezi da li to imaikakve veze.
    http://soccernet.espn.go.com/players...=97968&cc=5739
    Da ne ispadne sad da imam nesto protiv Burzanovica-ja bih volio kad bi on dokazao da su ovo sto pisem ciste gluposti i kad bi dobili jos jednog klasnog igraca za reprezentaciju,ali da sad iz reprezentacije ispadaju jedan Zverotic,Pekovic ili Kascelan da bi ova mrcina(sto on trenutno jeste),dobila sansu na racun stare slave?Kako da ne...
    Hm, ja sam bio obavijesten o drugacijoj statistici, ali ok..demantovao si me.

    I ova prozivanja da su ovo vecinom navijaci Buducnosti, pa ga isticu. Ja navijam za Celik i skoro pa sam redovan na tribini kao Fapovac, zavisi od obaveza, tako da... Ja ga isticem samo zato sto ima vise tehnike i znanja od ovih nasih krljaca i zato bi dobro dosao na sredini. Cico bi ga sigurno motivisao, a prema njegovoj prici spreman je. Naravno da treba da zasluzi poziv i td..i ako dodje do te situacije, onda sam za to da se pozove, pa da se makar proba u prijateljskoj. Ako bi se tu pokazao kao igrac na koga se moze racunati, tj na njegovu privrzenost reprezentaciji i drugacijem odnosu prema grbu koji nosi, onda treba da igra.

  10. #12510
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Ne razumijem bas pitanje.Pogledaj meceve protiv Italije,Irske,pa i Bugarske i vidjeces da je vecina ekipe odigrala prilicno dobro,ali taktika nije bila dobra i mnogo losa i totalno neuigrana odbrana sa mnogo kikseva(sto je i glavna razlika izmedju Filipovica i Kranjcara,jer ovaj drugi zna kako da postavi igru i motivise igrace).Recimo,Zverotic,Pekovic,Drincic su svaki mec koji su odigrali,odigrali prilicno dobro,ali ne mozes da ostvaris rezultat kad imas rupe na nekoliko pozicija u timu.Ja mislim da bi Burzanovic bio upravo jedna od tih rupa,ako ga sad vrate u reprezentaciju,jer niti ima takvu tehniku kako neki pokusavaju da predstave(uporedjujuci ga sa Vucinicem,jer on i Vucinicic nisu "taj tip igraca",nego je Vucinic majstor,a Burzanovic je samo igrac sa malo vise talenta,ali i mnogo vise nedostataka od ostalih nasih igraca),nije sportista,odnosno na terenu uvijek izgleda kao da mu nije stalo,previse mekan,ne trci.Ako cemo ga uporedjivat,onda je on slabija verzija Branka Boskovica.
    Na kraju krajeva,dje se on to pokazao kao igrac?Shvatam ja da su odje vecinom navijaci Buducnosti kojima je on bio idol,ali ne ocekujete valjda da ono sto mu je polazilo za rukom u poluamaterskoj crnogorskoj ligi moze da prodje protiv ozbiljnih evropskih reprezentacija?Cak je i Purovic uspio da nesto uradi u karijeri i da se proda u ozbiljan klub,a Burzo ni u Zvezdi niti u Nagoji cak nije uspio da se izbori za status prvotimca,da ne pricamo o necem znacajnijem.Nemam ja nista protiv da ga zovnu,ali neka prvo taj poziv zasluzi,jer ce na racun slave to tesko ic,posebno u situaciji u kojoj se sad nalazimo.
    Burzo nema tehniku? Brate, ne znam sto da ti kazem na to bez da debelo grijesis! Ono sto razdvaja Mirka i Simona od Burza je ono malo u glavu!
    Navijaci Buducnosti su ti koji ga najvise pljuju, tako da ti ta prica ne stoji.
    Mislim da se prvo proslavio u saveznoj ligi sa podgorickim timom, pa u beogradskom. Dakle, ne u ovoj, kako je ti nazivas. 'poluamaterskoj crnogorskoj ligi'. To sto je sad na klupi Nagoje je opet stvar samo njegove glave.

    Slusajuci/gledajuci ovu avetinju, zasmetalo mi je samo sto je rekao da 'to nije prava himna'. Mada, slusajuci malo pazljivije, donosim zakljucak da je to bio cist lapsus. Jer... Prica svo vrijeme o ekipi i odjednom pomenu himnu(?!). Vjerujem, tj. siguran sam, da nije to htio da kaze! Rekao je HIMNA umjesto EKIPA, logicki zakljucujem, jer je svo vrijeme pricao da to nije PRAVA reprezentacija/ekipa!
    Jedino se bojim da njegov poziv ne bude uticao na atmosferu u ekipi.
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  11. #12511
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mu 100% vjerujem da nije htio da kaze 'himna', ali to izjavljeno cini duplo smjesnije i po njega gore. Tipicna frojdovska omaska, to mu lezi u dusi i podsvijesti. "Igrao pod znacima navoda". Pa igrao si konju i davao si golove, bio sam tu!

    Ovako, nije ni Burzo neka masina. Prvo, Fatos Beciraj je, po meni, najbolji fudbaler u zadnjih 10 godina Buducnosti. Mislim kako po talentu, a posebno po radu i profesionalizmu. Kosovar, albanac, momak koji je u ovoj zemlji vise stranac nego domaci, a opet imam osjecaj da taj gine za grb i dres vise nego ovaj moron. A dalje, mislim da mnogo vise reprezentaciji pruzaju Novakovic, Zverotic, da ne pricamo Drincic i kompanija kad su u formi. Neka uziva sad, zaista ne mislim da nam ista treba!

    p.s. Imam nenormalno mnogo ponuda. Ovo su soundbite-ovi u rangu Glamour Noir-a.

  12. #12512
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Ja mu 100% vjerujem da nije htio da kaze 'himna', ali to izjavljeno cini duplo smjesnije i po njega gore. Tipicna frojdovska omaska, to mu lezi u dusi i podsvijesti. "Igrao pod znacima navoda". Pa igrao si konju i davao si golove, bio sam tu!

    Ovako, nije ni Burzo neka masina. Prvo, Fatos Beciraj je, po meni, najbolji fudbaler u zadnjih 10 godina Buducnosti. Mislim kako po talentu, a posebno po radu i profesionalizmu. Kosovar, albanac, momak koji je u ovoj zemlji vise stranac nego domaci, a opet imam osjecaj da taj gine za grb i dres vise nego ovaj moron. A dalje, mislim da mnogo vise reprezentaciji pruzaju Novakovic, Zverotic, da ne pricamo Drincic i kompanija kad su u formi. Neka uziva sad, zaista ne mislim da nam ista treba!
    potpisujem.

  13. #12513
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Ja mu 100% vjerujem da nije htio da kaze 'himna', ali to izjavljeno cini duplo smjesnije i po njega gore. Tipicna frojdovska omaska, to mu lezi u dusi i podsvijesti. "Igrao pod znacima navoda". Pa igrao si konju i davao si golove, bio sam tu!

    Ovako, nije ni Burzo neka masina. Prvo, Fatos Beciraj je, po meni, najbolji fudbaler u zadnjih 10 godina Buducnosti. Mislim kako po talentu, a posebno po radu i profesionalizmu. Kosovar, albanac, momak koji je u ovoj zemlji vise stranac nego domaci, a opet imam osjecaj da taj gine za grb i dres vise nego ovaj moron. A dalje, mislim da mnogo vise reprezentaciji pruzaju Novakovic, Zverotic, da ne pricamo Drincic i kompanija kad su u formi. Neka uziva sad, zaista ne mislim da nam ista treba!

    p.s. Imam nenormalno mnogo ponuda. Ovo su soundbite-ovi u rangu Glamour Noir-a.
    i ja potpisujem!!!!
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  14. #12514
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto mislite da zaigra MONTENEGRO iz argentine za nas?
    nekad je igra za arg reprezentaciju a korijeni su mu iz CG tako da lako moze za nas zaigrat no dejo nista ne zna

  15. #12515
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Sto se reprezentacije tice, protiv Azerbejdzana treba testirati Vesovica iz CZ, Vujadinovica iz Aberdina i vidjet situaciju oko Fatica, i kad ga vec pominjem zna li iko koja je njegova pozicija na terenu, ja sto pamtim on samo na go jos nije bio
    Burzo Maradona, gleda sam ga jednom, dva put prosle sezone, eurosport prenosio japansku ligu, brze bi moja pokojna baba trcala s loptom u nogama nego on (a baba mi je bila 100% invalid)
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  16. #12516
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Beciraj je bolji od Burza i Purovica , i moje misljenje je: da CG nista ne trebaju ni jedan ni drugi , a iskreno mislim da je Beco igrao koji minut vise u Wembliju jos bolje bi bilo , ali sta je tu je, hvala BOGU nismo izgubili mec, mogli smo pobjediti ali sta je tu je...

  17. #12517
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shqiponja View Post
    Beciraj je bolji od Burza i Purovica , i moje misljenje je: da CG nista ne trebaju ni jedan ni drugi , a iskreno mislim da je Beco igrao koji minut vise u Wembliju jos bolje bi bilo , ali sta je tu je, hvala BOGU nismo izgubili mec, mogli smo pobjediti ali sta je tu je...
    Aj banujte ovoga dok smo na vrijeme...50 klon...

  18. #12518
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Aj banujte ovoga dok smo na vrijeme...50 klon...
    sto ti se tu ne svidja???

  19. #12519
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako guraju albance sto je ovo ..

    ..nemam nista protiv njih,pogotovo Beciraja

  20. #12520
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ekrem_drndar View Post
    Kako guraju albance sto je ovo ..

    ..nemam nista protiv njih,pogotovo Beciraja
    nesto da ti objasnim : svo smo ovdje zajedno i ne gleda se to ko je i sta je , ako se igra za CRNU GORU onda smo jednaki , bio Albanac bio Srbin, Bosanac ili nesto peto , to morate da znate , a koga guraju po tebi, osim Beciraja???

  21. #12521
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    gura bi i ja Beciraja ispred Burzanovica vazda. tu nema nikakve dileme.

  22. #12522
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja gledam ko je bolji? a po meni je Beciraj bolji od Burza, onaj sprint na Wembliju je bio dobar

  23. #12523
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eee burzo , burzoo, stidi se guzice kad obraza nemas!!! piih..."i sve ostale stvari".... jadan si !!!

  24. #12524
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shqiponja View Post
    nesto da ti objasnim : svo smo ovdje zajedno i ne gleda se to ko je i sta je , ako se igra za CRNU GORU onda smo jednaki , bio Albanac bio Srbin, Bosanac ili nesto peto , to morate da znate , a koga guraju po tebi, osim Beciraja???
    Pushti ga tamo. Ne obracaj paznju na debilske komentare.

    I ja sam volio da je Beciraj igra vise. Cak sam za to da je igra cijelu utakmicu mjesto Boskovica, ali mislim da ga nije stavio zato sto jos nema dovoljno iskustva ili tako nesto. No, doci ce njegovo vrijeme brzo kad ce bit u startnu postavu stalno.

    P.S. Cuo sam od nekog da su Beciraj i Jovetic najveca gospoda od nasih fudbalera (mislim van terena).

  25. #12525
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Pushti ga tamo. Ne obracaj paznju na debilske komentare.

    I ja sam volio da je Beciraj igra vise. Cak sam za to da je igra cijelu utakmicu mjesto Boskovica, ali mislim da ga nije stavio zato sto jos nema dovoljno iskustva ili tako nesto. No, doci ce njegovo vrijeme brzo kad ce bit u startnu postavu stalno.

    P.S. Cuo sam od nekog da su Beciraj i Jovetic najveca gospoda od nasih fudbalera (mislim van terena).
    da Beciraj i Jovetic su legende van stadiona a i unutar su dobri , pogotovo Jojo ali i Beciraj karijera je pred njim

Page 501 of 2202 FirstFirst ... 40145149149749849950050150250350450551155160110011501 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: Today, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •