View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #52326
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    @osirismne

    Veliki je problem kad igrači ne igraju mjesecima. Nema treninga koji može takmičarske utakmice nadoknadit.

    A što se ostalog tiče - jbg ja najviše volim da vidim konstruktivnu kritiku, sa argumentima. A ne spekulacije i pljuvanje po ličnoj osnovi.

    Dejo ima svoje probleme, i bilo je grešaka, ali savez radi dosta toga dobrog - dosta se ulaže i u obrazovanje i infrastrukturu. Treba vidjet i primjetit i pozitivne učinke.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  2. #52327
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    @osirismne

    Veliki je problem kad igrači ne igraju mjesecima. Nema treninga koji može takmičarske utakmice nadoknadit.

    A što se ostalog tiče - jbg ja najviše volim da vidim konstruktivnu kritiku, sa argumentima. A ne spekulacije i pljuvanje po ličnoj osnovi.

    Dejo ima svoje probleme, i bilo je grešaka, ali savez radi dosta toga dobrog - dosta se ulaže i u obrazovanje i infrastrukturu. Treba vidjet i primjetit i pozitivne učinke.
    Koja je ovo demagogija, jebo te zivot. Ulaze se u infrastrukturu, a nema u citavu drzavu 2 normalna stadiona. Ulaze u obrazovanje? Cije? Koji su to treneri izasli iz toga obrazovanja? U domacoj ligi se godinama namjestuju mecevi, timovi ispadaju redovno u prvim kolima kvalifikacija. Reprezentacija jos nije otisla na neko takmicenje. I ti pored svega ovoga pises da se dobro radi u savezu.

  3. #52328
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,510
    Thanks Thanks Given 
    5,372
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    I ja citam i ne vjerujem
    Ovako i milo sjedne doma kod onih srba u zetu ugoste ga i zavole i odma glasaju.
    U CG rezultati nisu mjerilo, vec jel neko dobar i jel manje krao.

    Rezultata nema. Svi tereni pomocni su uefin program. Samo sto je dozvolio brni da unakazi najjacu nasu ekipu dva ciklusa za redom iz cistog "moze mu se" i ne zaboravit igrace koje je sve forsirao a mora se rec da su bili menadzerski: volkov, kasalica, itd.itd

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  4. #52329
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,941
    Thanks Thanks Given 
    1,498
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Vujacic je najbolji defanzivac nase lige kakva da je vec par godina i niko se do sada nije sjetio da ga stavi da igra od skarta s strane za krtovica isto mogu da kazem bolje ce nesto da sveze nego beciraj nekad makar da bude tu al vazno je da jovovic igra svaku pa makar koji minut ko zna smije li da ne igra i zbog koga, neko od vas iz nk ce to bolje znati jer vezu tamo treba traziti...
    Moze se iz nase lige sklopiti makar par igraca pa makar na klupu bili jer ce se vratiti onaj osjecaj da igra neko tvoj osjecaj pripadnosti osecaj reprezentacije

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  5. #52330
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    @osirismne

    Veliki je problem kad igrači ne igraju mjesecima. Nema treninga koji može takmičarske utakmice nadoknadit.

    A što se ostalog tiče - jbg ja najviše volim da vidim konstruktivnu kritiku, sa argumentima. A ne spekulacije i pljuvanje po ličnoj osnovi.

    Dejo ima svoje probleme, i bilo je grešaka, ali savez radi dosta toga dobrog - dosta se ulaže i u obrazovanje i infrastrukturu. Treba vidjet i primjetit i pozitivne učinke.
    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Pa je li toliki problem zvati nekoga ko je standardan ?
    Ako Tomašević nema klub i ne igra , je li problem zvati Bojovića , Martinovića ili Saveljića npr. koji su standardni u svojim klubovima ?
    .....

  6. #52331
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    I ja citam i ne vjerujem
    Ovako i milo sjedne doma kod onih srba u zetu ugoste ga i zavole i odma glasaju.
    U CG rezultati nisu mjerilo, vec jel neko dobar i jel manje krao.

    Rezultata nema. Svi tereni pomocni su uefin program. Samo sto je dozvolio brni da unakazi najjacu nasu ekipu dva ciklusa za redom iz cistog "moze mu se" i ne zaboravit igrace koje je sve forsirao a mora se rec da su bili menadzerski: volkov, kasalica, itd.itd

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk
    Kranjcar doveo selekciju na korak od istorijskog uspjeha, Dejo mu dao otkaz i doveo marionetu Brnovica. Naravno, nesretni Brnovic je sve upropastio. Pa smo dozivljavali razna blamiranja od Ukrajinaca, Moldavaca, itd.

  7. #52332
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ubilo ne Kosovo.
    Mogli su 10 dat.

  8. #52333
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tumbakovic smijenjen. Ako je zaista imao pritiske i prijetnje, nije korektan ovaj odnos Saveza u saopstenju prema njemu. Dakle, pusten niz vodu u tom slucaju.

    https://www.vijesti.me/sport/fudbal/...dredbe-ugovora

  9. #52334
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Znao je fino da moze doci u sitaucaiju da igramo sa Kosovom, p asto tada nije odbio? Do danas, dva sata pred pocetak. Splacina i pizda od coeka. Samo pocerat okle se dovuka.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  10. #52335
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pisalo se da mu je prijeceno, i njemu i porodici. Ne bih ja nazalost potcijenio da je ''ultrakop'' ponovo radio. Posle Djenove 2010 me nista ne moze iznenaditi.

  11. #52336
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plejmejker View Post
    Tumbakovic smijenjen. Ako je zaista imao pritiske i prijetnje, nije korektan ovaj odnos Saveza u saopstenju prema njemu. Dakle, pusten niz vodu u tom slucaju.

    https://www.vijesti.me/sport/fudbal/...dredbe-ugovora
    Ako se sjetimo da je Cico Kranjčar smijenjen zbog toga što je ( to je upravo Dejo naveo kao glavni razlog na press ) odstranio Bećiraja iz reprezentacije jer je odbio da udje na meču sa Albanijom onda je ovo potpuno kretenska stvar da se čovjeku da otkaz jer neće da igra revijalne utakmice !!! Bećo je zbog toga napredovao da bude kapiten a vidim da mnogi traže ostavku Tumbakovića ... što se grbo rodi vijeme ne ispravi ...
    deuscroix

  12. #52337
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako mislis ''revijalne''?

    Slazem se sa ostatkom poruke. Mada, da definisemo: Je li danas Tumbakovic imao ponudu zaista da vodi ostale utakmice, sem Kosova pa odbio, ili je samo ovo odbio a sad dobio otkaz?

  13. #52338
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Niti imam živaca da stoti put objašnjavam, niti vremena da vadim svoje stare postove đe sam detaljno pisao o tome zašto je Dejan Savićević grobar crnogorskog fudbala. Onda sam prestao da pišem o tome iako se materijal samo gomilao. Jednostavno, nijesam vidio svrhu, a praćenje reprezentacije zahvaljujući grobaru crnogorskog fudbala sam smanjio na najmanju moguću mjeru.

    Ne očekujem da će se išta značajno (pozitivno) promijeniti i da će sujeta predsjednika FSCG-a ponovo isplivati. Vjerujem da će umjesto menadžerskih igrača koji nemaju veze sa Crnom Gorom zaigrati novi menadžerski igrači koji nemaju veze sa Crnom Gorom, tek da nam pokaže kako je bio u pravu (!?) Ne bih se iznenadio da se na klupu vrati sada već trofejni trener, odnedavno vlasnik Kupa Crne Gore, čisto da nas ponovo pokuša ubijediti kako je njegov fijasko zapravo posljedica lošeg spleta okolnosti. I sve bi to prošlo kod ogromne većine medija koji bi nastavili da klimaju glavom i da se pretvaraju kako je sve u redu.
    Dick Laurent is dead!

  14. #52339
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,962
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,672
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    I navijaca koji dobijaju karte dzabe i tako neke povlastice pa im dejo nista nije kriv

  15. #52340
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Ako se sjetimo da je Cico Kranjčar smijenjen zbog toga što je ( to je upravo Dejo naveo kao glavni razlog na press ) odstranio Bećiraja iz reprezentacije jer je odbio da udje na meču sa Albanijom onda je ovo potpuno kretenska stvar da se čovjeku da otkaz jer neće da igra revijalne utakmice !!! Bećo je zbog toga napredovao da bude kapiten a vidim da mnogi traže ostavku Tumbakovića ... što se grbo rodi vijeme ne ispravi ...

    Ne sjecam se za ovo za Beciraja, koliko se sjecam Kranjcar je smijenjen jer je volio da cugne. Pa sto iako je pio, ako je imao rezultat? I doveo Crnu Goru na, ako se dobro sjecam, 16. mjesto na FIFA listi. Ne vjerujem da ce se Crna Gora ikad vise tako visoko popeti. Samo zbog te pacerske greske kojom je nagrdio reprezentaciju, Dejo je sam trebao da preuzme odgovornost i da otkaz. Kad vec nema nikoga ko smije da ga smijeni. Vjerujem da ce on docekati penziju kao predsjednik FSCG. Akakav je lik, i kad podje u penziju ce htjeti da komanduje.

  16. #52341
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Moj prijedlog za novog selektora je Božidar Bandović.
    Iz Crne Gore je , zadnje dvije sezone šampion na Tajlandu sa Buriramom , a i ove godine je na putu da osvoji titulu.
    Berićetni su nam "Azijci" - Damjanović , Mugoša , pa bi mogli probati i sa Bandovićem.

  17. #52342
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    .....
    Mijuško i Esteban nisu lijevi bekovi. Nije ni Tomašević nego se koliko toliko snalazi.
    Nemam pojma koji je Martinović.

    Ja se pitam gdje je Balić nestao, kad nam je ovoliko gusto po lijevoj strani.
    Kad na nekoga tako zaborave onda mogu samo da pomislim da se desio konflikt kao što su ovdje rekli za Kojaševića. Kog ne mogu da prežalim.

    A @joaquin i @kaemse
    Šta se može zamjerit Deju i savezu otkako je Tumbaković preuzeo?
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  18. #52343
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    @rebel

    Balić je standardan u Poljskoj.

    Ove sam naveo kao primjer.

    Meni je zaista nejasno zašto se ne proba sa nekim igračima koji su standardni i imaju utakmice u nogama.

    Risto Radunović je lijevi bek , standardan je u Rumuniji , on sjedi na klupi , a Tomašević koji prinudno igra lijevog beka i koji je bez kluba igra od starta. Zašto ?
    Last edited by Isak; 08-06-19 at 03:38.

  19. #52344
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    @rebel

    Balić je standardan u Poljskoj.

    Ove sam naveo kao primjer.

    Meni je zaista nejasno zašto se ne proba sa nekim igračima koji su standardni i imaju utakmice u nogama.

    Risto Radunović je lijevi bek , standardan je u Rumuniji , on sjedi na klupi , a Tomašević koji prinudno igra lijevog beka i koji je bez kluba igra od starta. Zašto ?
    Pretpostavljam zato što je Rashica najopasniji igrač Kosova, a Tomaševića su smatrali pouzdanijim te da će ga bolje držat.
    Mene taj izbor ne čudi jer bez Savića nam je odbrana uvijek kilava, a dva "nova" lica uz Simića su recept za katastrofu.
    I Vujačić u prvih 11 je vrlo hrabar potez za ovakvu situaciju.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  20. #52345
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    @rebel
    Onda imamo problem sa stučnim štabom , ako misle da igrač bez kluba na prinudnoj poziciji je pouzdaniji od igrača kome je to prirodna pozicija i koji ima utakmice u nogama.
    I zašto se nije probalo prije godinu dana u onom ciklusu prijateljskih sa nekim novim igračima ?
    Šansu su dobili - Mirković , Kajević , Kopitović , Hočko , Lončar i Hakšabanović.
    Četiri utakmice , šest igrača su "testirali"
    Premalo.
    A čak ni u tim utakmicama nijesu probali ni Raspopovića , Radunovića , Krstovića , Balića , Martinovića , Bojovića itd.
    Neshvatljivo.

  21. #52346
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Meni je Tumbaković poceo oci na onu stvar, on ima vec unaprijed spisak i drzi se njega i ne mijenja nista bez ikakvog osjecaja u kakvoj su formi igraci.
    Jel igraju ili ne, koliko igraju i dje igraju.
    Jedino mjerila koje on koristi je da ih je jednom zvao prije 5 god.
    Evo ovaj mali Milosević, igra fino mi od 4 napadača imamo 2 i on nece da ga zove.
    Sonic Beciraj se povrijedio zanimalo me koga ce ubaciti, nego se ovaj oporavio.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #52347
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,941
    Thanks Thanks Given 
    1,498
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    @rebel

    Balić je standardan u Poljskoj.

    Ove sam naveo kao primjer.

    Meni je zaista nejasno zašto se ne proba sa nekim igračima koji su standardni i imaju utakmice u nogama.

    Risto Radunović je lijevi bek , standardan je u Rumuniji , on sjedi na klupi , a Tomašević koji prinudno igra lijevog beka i koji je bez kluba igra od starta. Zašto ?
    Pa igra bas zato da bi nasao klub i ti svasta pitas

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  23. #52348
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,492
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Oce li neko reći sada,dal ce ona dva pacijenta iz zvezde igrati protiv ceske? Ako je pozdravio tumbu,red bi bio da pozdravi i njih dvojicu....

  24. #52349
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,962
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,672
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    Tumbakovic kolika je budala nijednom nije zvao najboljeg igrača lige i to dvije godine zaredom (Ivanovica).. Jes da nam je liga raspad al morao ga je zvati...

    O čemu da pričamo, al bitno je da zove neke sto u srb ne mogu primirisati.
    Last edited by stefke; 08-06-19 at 08:37.

  25. #52350
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,952
    Thanks Thanks Given 
    4,793
    Thanks Thanks Received 
    9,837
    Thanked in
    3,729 Posts

    Default

    Savićeviću POSRA i POPIŠA si se po reprezentaciji. Dotakli smo eto dno, oli sjahat više jadan ne bio, troši te milione i široko ti polje!

    Bogomi sam mislio da me ništa više ne može iznenaditi niti iznervirati vezano za reprezentaciju, ali zajeba sam se izgleda...

    Sent from my Galaxy S10e using Tapatalk
    War. War never changes.

Page 2094 of 2202 FirstFirst ... 10941594199420442084209020912092209320942095209620972098210421442194 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8617
    Last Post: Today, 06:50
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •