View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #52301
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Molio bih vas da se Jankoviću izvinite na vrijeme.
    Ne povlacim ni jednu rijec.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #52302
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,478
    Thanks Thanks Given 
    1,633
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Vidjeste li Deja ljudi����������? E ono je fail zesci

  3. #52303
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ova utakmica me podsjeca na nasu utakmicu sa Bugarima. Mi vodili, stvarali sanse i oni nam uvale bezveze gol. Ovi su se noces ispromasivali protiv nas, a ne bih se zacudio da dobijemo ovo.

  4. #52304
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uvatih 3.2 kvotu sledeci gol posle one precke, zna sam da cemo im ga zavaljat

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  5. #52305
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,277
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    390
    Thanked in
    296 Posts

    Default

    veli grgo nije se marušićev tim plasirao u evropu.. ako ovaj coek pogleda utakmicu fudbala van rep ubijte me

  6. #52306
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    mi bi ove otresli da se ne umiju vratit u Pristinu samo da su navijaci CRNE GORE mogli uci na stadion...

  7. #52307
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Kakava utakmica ne zna se ko je vise krepao
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  8. #52308
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Pozitivno sam iznenađen rezultat.

  9. #52309
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    Mozemo da pjevamo.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  10. #52310
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mijatovic i Vujacic prijatno iznenadili. Marusic najbolji nas igrac, Tomasevic skroz pogubljen na lijevoj strani. Kosovic je teska prevara od igraca, nemam pojma sta on radi na terenu. Jankovic na 1 dobar potez napravi 5 losih. Ne svidja mi se kao igrac, previse je umisljen i neodgovoran. Bravo za Mugosu! Jedino on moze da postigne gol.

    Kad bi mogli protiv Ceske da izvucemo bod. Pa da nastavimo kvalifikacije sa novim trenerom i punim sastavom.

    Grgur solidan

  11. #52311
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Among Gods
    Posts
    100
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Deju su ovi ljudi zaboli nož u leđa. Proširene su zenice od toga što ga je uvatio blood frenzy od nervoze.
    Dotakli smo dno, ali mislim da je izvjesno da će ovo promijenit politiku reprezentacije na duže staze. Možda ne bude svako zlo za zlo.

    Inače rat i dalje vode tabloidi, objavljuju izmišljene izjave Ivanića i slično.
    Bolesni komentari se nižu na sve strane.
    Ludilo što se čini.
    A eto ga brato branis ka da ti je iz kuce.
    Znamo svi sto su deju klosaru rasirene zjenice. Velis zabili mu noz u ledja, a on Tumbu pitao posle toga da ostane da vodi rep posle kosova axaxz, boli deja palamar za rep, samo pare i da se nasmrce. Kako nam se pokakio u repku uvozeci razne poluproizvode odakle stigne, al ne nije dejo nista kriv, neka sjedne jos, tek je naucio da jase.

  12. #52312
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joaquin View Post
    Mijatovic i Vujacic prijatno iznenadili. Marusic najbolji nas igrac, Tomasevic skroz pogubljen na lijevoj strani. Kosovic je teska prevara od igraca, nemam pojma sta on radi na terenu. Jankovic na 1 dobar potez napravi 5 losih. Ne svidja mi se kao igrac, previse je umisljen i neodgovoran. Bravo za Mugosu! Jedino on moze da postigne gol.

    Kad bi mogli protiv Ceske da izvucemo bod. Pa da nastavimo kvalifikacije sa novim trenerom i punim sastavom.

    A ja bih prvo predsjednika savez maka' pa tek onda trazio trenera i dalje.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  13. #52313
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joaquin View Post
    Mijatovic i Vujacic prijatno iznenadili.
    Ja nijesam iznenađen.
    I žao mi je što nemamo u reprezentaciji više igržča iz naše lige.
    Možda nijesu nekog kvaliteta , ali makar znam da će "poginuti" za reprezentaciju.
    A i imaju utakmice u nogama.

  14. #52314
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    A ja bih prvo predsjednika savez maka' pa tek onda trazio trenera i dalje.
    To svakako, ali tesko ce on otici.

  15. #52315
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Izgubljena dva ili osvojen jedan bod? Nažalost ovo drugo je naša realnost.

    Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  16. #52316
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,225
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OsirisMNE View Post
    A eto ga brato branis ka da ti je iz kuce.
    Znamo svi sto su deju klosaru rasirene zjenice. Velis zabili mu noz u ledja, a on Tumbu pitao posle toga da ostane da vodi rep posle kosova axaxz, boli deja palamar za rep, samo pare i da se nasmrce. Kako nam se pokakio u repku uvozeci razne poluproizvode odakle stigne, al ne nije dejo nista kriv, neka sjedne jos, tek je naucio da jase.
    Boga mi ti pricas ka da zivis s njim, sve znas. i sto su mu zenice rasirene i smrce li i sto je onome gabelju srbijanskome reka,...
    Nema strucnjaka u CG ka za fudbal.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  17. #52317
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vujacic i Marusic su lijepo saradjivali, dok Simic i Tomasevic kakva tuga. Mijat nas je spasavao, ali Dejo veli da mi nemamo kvalitetnog igraca iz lige da zovemo i da ce nam on objasnit kako grijesimo.
    Trebalo je Krstovica iz Zete isto zvat, no bolje imat 2 spica u sastavu il malog Perovica. Vujacicu kapa dolje, muski je odigrao.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  18. #52318
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Among Gods
    Posts
    100
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ko ne zna za dejove sklonosti prema 'belom prahu,' taj ka da na Mars zivi. Dejo je bio izrazito talentovan i genikalan fudbaler, a ovo vodjenje reprezentacije vise da je sve titule donosio, dosta je vise vala, a ne pokakio nam se u reprezentaciju, kuku kad se samo sjetim kuma Brne sto je kalio zanat na reprezentaciju. A ovo da je tumbi ponudio nastavak saradnje je bilo po portala.

  19. #52319
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valjda ce se neko sjetiti da zovne Milosevica u reprezentaciju.
    Last edited by Joaquin; 07-06-19 at 22:00.

  20. #52320
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Znaci reprezentacija se stvara. Odma pozoves krstovica, milosevica i sve moguce perspektivne igrace. Ovaj vujacic mora odma svaku da igra.
    Mora se lijevi bek trazit. Takodje centralni vezni. Da vidimo sta ce bit u ceskoj ali bgm nisam optimista. Nemamo zivota a nemamo ni igraca. Jovovic me zivaca isto kosta. Momak kornu ne umije izvest. Inace ovaj stranac sto je bio na prenos rece da smo zadnju pobjedu doma imali septembra 2015e godine nesto mi je to daleko

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  21. #52321
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OsirisMNE View Post
    Ko ne zna za dejove sklonosti prema 'belom prahu,' taj ka da na Mars zivi. Dejo je bio izrazito talentovan i genikalan fudbaler, a ovo vodjenje reprezentacije vise da je sve titule donosio, dosta je vise vala, a ne pokakio nam se u reprezentaciju, kuku kad se samo sjetim kuma Brne sto je kalio zanat na reprezentaciju. A ovo da je tumbi ponudio nastavak saradnje je bilo po portala.
    Nije mi iz kuće ali sam ga upoznao i imao priliku da razgovaram o mnogim temama sa čovjekom.
    Iz tog iskustva ne mogu ništa negativno da kažem o njemu, naprotiv. Ne vidjeh ni bijeli prah, ni alkohol ni ništa slično.

    I ja mu zamjeram što je Brnovića držao predugo.
    Ali ne mogu da mu zamjerim ako pola reprezentacije nije tu zbog povreda a druga polovina ne igra u svojim klubovima.
    To je isto ko što su mu ljudi zamjerali loš teren Budućnosti, taman ko da on kosi travu za klub.

    Vidjećemo večeras, ali moj utisak je da u ovom trenutku tabloidi objavljuju teške gluposti (veoma zanimljiv rat vodi Srbija protiv CG kroz medije),
    a da će Dejo po kratkom postupku da odjavi ova tri izdajnika.

    Pretpostavljam da će Džudo da vodi sam protiv Češke. Ako izbori bod tamo sa ovakvim igračkim kadrom - prosto mu bilo neka vodi kvalifikacije do kraja.
    Ako nas Česi dobiju, kvalifikacije su realno završene, i treba dovesti nekoga da sprema, skautuje i uigrava sledeći ciklus.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  22. #52322
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.rtcg.me/tv/emisije/sports...-24052019.html

    1:19:09 Strucnjak, udarise ti ti momci penis nocas, a spasili su ti guzicu momci iz lige koje pljujes strucnjaku. Evo kako ce vrijeme pokazati...

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  23. #52323
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Among Gods
    Posts
    100
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Nije mi iz kuće ali sam ga upoznao i imao priliku da razgovaram o mnogim temama sa čovjekom.
    Iz tog iskustva ne mogu ništa negativno da kažem o njemu, naprotiv. Ne vidjeh ni bijeli prah, ni alkohol ni ništa slično.

    I ja mu zamjeram što je Brnovića držao predugo.
    Ali ne mogu da mu zamjerim ako pola reprezentacije nije tu zbog povreda a druga polovina ne igra u svojim klubovima.
    To je isto ko što su mu ljudi zamjerali loš teren Budućnosti, taman ko da on kosi travu za klub.

    Vidjećemo večeras, ali moj utisak je da u ovom trenutku tabloidi objavljuju teške gluposti (veoma zanimljiv rat vodi Srbija protiv CG kroz medije),
    a da će Dejo po kratkom postupku da odjavi ova tri izdajnika.

    Pretpostavljam da će Džudo da vodi sam protiv Češke. Ako izbori bod tamo sa ovakvim igračkim kadrom - prosto mu bilo neka vodi kvalifikacije do kraja.
    Ako nas Česi dobiju, kvalifikacije su realno završene, i treba dovesti nekoga da sprema, skautuje i uigrava sledeći ciklus.
    Pa brato, ako neko ne igra u klub, ne mora da znaci da je fizicki nespreman, al opet ne znam kakve veze to sad ima. Moje su zamjerke da nam je od reprezentacije napravio usputnu stanicu za raznorazne skartove i poluproizvode sa strane na koje se tali ko stigne, onaj i vise nego sumnjivi cirkus sa Englezima, sto se od domace lige napravila kaljuga sa raznim nsmjestanjima. Po meni Dzudu bilo kakav rezultat da donese iz Ceske, osim nekog teskog debakla, treba dat sansu ovaj ciklus, momak nas je i vise nego zaduzio uzdizanjem kulta reprezentacije dje se dugo vremena zivljelo za svaku utakmicu. A i vec se zagazilo dobro u ovaj ciklus, nije ni lako sad nac trenera i ukomponovat ekipu.

  24. #52324
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Pa je li toliki problem zvati nekoga ko je standardan ?
    Ako Tomašević nema klub i ne igra , je li problem zvati Bojovića , Martinovića ili Saveljića npr. koji su standardni u svojim klubovima ?

  25. #52325
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Uh, tezak dan. Sve ovo sto se desavalo prije meca je dalo ogroman pecat i glavni utisak, i vidjecemo sta ce se dalje izdesavati.

    Jos kad je Kosovo povelo, mislio sam da je totalni krah. Nije da nije, no eto.. Mugi se potrudio barem da i taj bod spasimo u onako mucnoj i ruznoj utakmici. Ne znam ni kako je ono umuvao kraj stative, ocekivao sam da sudi sudija ofsajd.

    Nemam puno utisaka sem ovo sto sam napisao, i nadam se eto, da ko god bude vodio tim u Ceskoj, da ce motivisati igrace da opet daju sve od sebe i izvuku pozitivan rezultat.

    Mislim i dalje da u ovoj grupi treba traziti svoju sansu za drugo mjesto, i uz zdraviju atmosferu mislim da i dalje imamo minimalne sanse. Ako uzmemo bar bod u Ceskoj, takodje kupujemo sebi vrijeme do septembra za neke nade.
    Prizeljkivao sam X u Ceskoj sa Bugarima, ali dobro, mozda je dobro da se Bugari ne odlijepe, jer ih docekujemo u septembru ja mislim, prvo Cehe pa njih.

    Hvala igracima koji su danas izgarali u onakvoj atmosferi, a malo vece pohvale Mugosi, Marusicu, Vujacicu i golmanu Mijatovicu.

    Idemo u Cesku po bod(ove). Ja vjerujem!

Page 2093 of 2202 FirstFirst ... 10931593199320432083208920902091209220932094209520962097210321432193 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8599
    Last Post: 14-04-24, 20:28
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •