View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #51976
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa sto igras koji moj? Boze....

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  2. #51977
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Ali našao se Henderson da baca foru za poklanjanje dresa nekome :lolblue:

    Bijaše on velika zvijezda i strašni igrač

  3. #51978
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Bolje da nije ni igra Savić no tako što je igra.
    Svaka čas` na želji i volji ali ako ne moš pomoć...

  4. #51979
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Odbrana nam bez njega izgleda kao muve bez glave. I nije samo njemu forma i koncentracija pala nego cijeloj ekipi.
    Mislim da je za poštovanje to koliko je momak spreman da rizikuje za reprezentaciju, i to za utakmicu pred koju realno nismo očekivali da možemo da dobijemo, niti je kraj kvalifikacija pa da se mora zbog boda koji fali i sl...

    Nego engleski mediji toliko forsiraju priču o rasizmu da mi je za nevjerovat. Ima li koga ko može iz prve ruke da prenese utiske?
    Na prenosu se nije čulo, niti su britanci išta prokomentarisali. Forsiraju priču taman kao da su ih gađali bananama.

    U svakom slučaju može se očekivat da sledeća utakmica bude bez publike, što bi nam, gle čuda, i najviše odgovaralo jer se igra protiv Kosova.
    Mislim da će im Dejo bit zahvalan.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  5. #51980
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Jel se ovo sa rasizmom namješta zbog utakmice sa Kosovom da se isprazni ta tribina sa navijačima?
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  6. #51981
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Bas ne vidim razlog muke oko organizacije meca sa Kosovom.


    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  7. #51982
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,799
    Thanks Thanks Received 
    9,845
    Thanked in
    3,734 Posts

    Default

    Palo mi je na pamet to odmah, moguće da je Dešino maslo ovo
    War. War never changes.

  8. #51983
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Dolazila je Albanija pa sve bilo ok ,dolazila Srbija pa sve bilo ok.


    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  9. #51984
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Problem je sto ce 50% navijackih podgrupa sa sjevera biti u gostujuci kop.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  10. #51985
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,662
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,623
    Thanked in
    4,658 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Dolazila je Albanija pa sve bilo ok ,dolazila Srbija pa sve bilo ok.


    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    potpuno druga priča je dolazak tzv reprezentacije Kosova. sa sportskog aspekta meč kao i svaki drugi ali sa svih drugih će bit zeznuto


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #51986
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    potpuno druga priča je dolazak tzv reprezentacije Kosova. sa sportskog aspekta meč kao i svaki drugi ali sa svih drugih će bit zeznuto


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    objasni mi razliku izmedju navijaca albanije i kosova ?
    Ne sjecam se kad su Albanci dolazili da je bilo neke frke


    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  12. #51987
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Odbrana nam bez njega izgleda kao muve bez glave. I nije samo njemu forma i koncentracija pala nego cijeloj ekipi.
    Mislim da je za poštovanje to koliko je momak spreman da rizikuje za reprezentaciju, i to za utakmicu pred koju realno nismo očekivali da možemo da dobijemo, niti je kraj kvalifikacija pa da se mora zbog boda koji fali i sl...

    Nego engleski mediji toliko forsiraju priču o rasizmu da mi je za nevjerovat. Ima li koga ko može iz prve ruke da prenese utiske?
    Na prenosu se nije čulo, niti su britanci išta prokomentarisali. Forsiraju priču taman kao da su ih gađali bananama.

    U svakom slučaju može se očekivat da sledeća utakmica bude bez publike, što bi nam, gle čuda, i najviše odgovaralo jer se igra protiv Kosova.
    Mislim da će im Dejo bit zahvalan.
    Ne bi da grijesim dusu ali ja sto sam pitao ljude koji su bili na utakmici niko cuo nista nije, naprotiv njihovi igraci su se ponasali toliko nevaspitano i neprimjereno i izazivacki da je moguce da su nekog isprovocirali ali vise mi lici da zele da prikriju bezobrazluk sopstvenih fudbalera. Danas jos fudbaler koji je najvise provocirao objavljuje sliku dje on provocira i kao salje poruku rasistima iz Crne Gore a po sopstvenom priznanju nije cuo nista.

  13. #51988
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je bar lagano. Nadam se samo da Zvoncica nece ulecet da nas izbije zbog ovoga
    Bez obzira na nacionalnost, vecinska CG protivi se priznavanju Kosova kao drzave. Ako su navijaci prosrpski orjentisani dosli da bodre Ruse, normalno da ce pokusati da iskoriste priliku da isprovociraju Kosovare.
    Eno ti i napad na Torcidu dolje kad je bio, nisu ih Podgoricani napali, nego beogradski blizanci. Takodje nije iskljuceno da ce na toj utakmici na sjever biti nasi momci koji redovno idu na utakmice Crne Gore i Srbije. A kao sto vidite, za rasizam je dovoljno 10 ljudi da kazu u-u-u, i eto nas vec svi rasisti. Bice opet dijeljenja karata, tako da ce se to rijesiti kao sto oni znaju, zabranite narodu da gleda.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  14. #51989
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    I evo sada Sky sport pusta snimak gdje se navodno cuje majmunsko oponasanje i rasisticke uvrede a cuje se samo ono nase UA, UA... Nije mi jasno ovo ponasanje Engleza. Ni prije, ni tokom, ni poslije meca a za koje mi je vise ljudi reklo da je bilo potcjenjivacko i uvredljivo.

  15. #51990
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    I evo sada Sky sport pusta snimak gdje se navodno cuje majmunsko oponasanje i rasisticke uvrede a cuje se samo ono nase UA, UA... Nije mi jasno ovo ponasanje Engleza. Ni prije, ni tokom, ni poslije meca a za koje mi je vise ljudi reklo da je bilo potcjenjivacko i uvredljivo.
    Prepotentni licemjeri nekom da pričaju o rasizmu navikli su da igraju u onim njihovim pozorištima od stadiona i proglašavaju za rasizam kad navijači viknu Uaaaaaa!
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  16. #51991
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    I evo sada Sky sport pusta snimak gdje se navodno cuje majmunsko oponasanje i rasisticke uvrede a cuje se samo ono nase UA, UA... Nije mi jasno ovo ponasanje Engleza. Ni prije, ni tokom, ni poslije meca a za koje mi je vise ljudi reklo da je bilo potcjenjivacko i uvredljivo.
    Cuje se kad njega zumiraju i U U U, ali nisu prikazali kako je napravio faul nego sekund posle toga kad mu sudija daje zuti karton, vodis 5:1 i u 93minut divljacki start...pomamise se oko rasizma...ne vidjeh nijednog tamnoputog engleza ovih dana kroz podgoricu ni sinoc gledajuci na tribinu dje su bili...boli tamnopute engleze k... za englesku... bio sam na zapad, do trenutka sterlingovog gola i “slavljem” ispod severa nista se nije culo, tek nakon njegove gestikulacije, i to mozda 4 5 osoba...a nakon starta u 93min mozda 10-15 osoba...to je taj rasizam... kako su se potresli ti mladi igraci, nisu oka sklopili cijelu noc sigurno a kako podrzavaju englesku ne vjerujem ni da su im roditelji gledali utakmocu sinoc...

  17. #51992
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,662
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,623
    Thanked in
    4,658 Posts

    Default

    Henderson koji ima stav ni da je Bekam. i prošli put (mart 2013) mediji iz Engleske su svašta pisali o atmosferi na stadionu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #51993
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Nije postojao nikakav politički kontekst u vezi utakmice sa Albanijom, koja je btw bila prijateljska.

    Sa Srbijom postoji, kao i sa Kosovom.
    Organizacija meča sa Srbijom je bila glavobolja savezu za šta znam iz prve ruke.
    Zbog toga je kontrola prodaje ulaznica bila sasvim očigledno veća nego ikad. Da ne bi domaći teren postao gostujući.

    Sa Kosovom se može desit nekoliko scenarija, od kojih ni jedan nije dobar za nas. Prvi je da bude pristalica DF-a i sličnih koji bi kreirali nepotrebnu političku tenziju na stadionu, nije teško zamislit transparente i slično. Može se i prije toga desit da se napune tribine i npr. ovih bolida iz Tuzi koji skandiraju UCK (ne vidim zašto bi propustili šansu da tako skandiraju i na stadionu), može opet dolećet kakvi dron nesretni kao u Beograd, a može se desit da dođu i jedni i drugi na iste tribine pa da veselje bude kompletno.

    Samim tim, savez opet ima zadatak da iskontroliše kome ide ta šaka ulaznica, i da opet bude opsadno stanje oko stadiona kao pred meč sa Srbijom.

    Ili jednostavno da nam fino zabrane publiku zbog kvazi rasizma, i da odigramo tu utakmicu rasterećeno, lakše ćemo to dobit ako ne budu fudbaleri razmišljali o nefudbalskim stvarima, što ih je evidentno upropastilo protiv Srbije.

    A Kosovari neka tamo lome glavu što da čine, da ih ne okrpe kaznama, jer ni njima sigurno neće bit lako.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  19. #51994
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Vala možda bi bolje bilo da se utakmica igra bez publike ionako ne bi ništa propustili da ne gledamo uživo Kosovo i njihove vedete
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  20. #51995
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Vala možda bi bolje bilo da se utakmica igra bez publike ionako ne bi ništa propustili da ne gledamo uživo Kosovo i njihove vedete
    ne znam jesi li gledao pregled meca sa bugarskom ali te njihove vedete su trebale 5:1 da dobiju...opasni su bas i bez publike su oni favoriti..

  21. #51996
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Odbrana nam bez njega izgleda kao muve bez glave. I nije samo njemu forma i koncentracija pala nego cijeloj ekipi.
    Mislim da je za poštovanje to koliko je momak spreman da rizikuje za reprezentaciju, i to za utakmicu pred koju realno nismo očekivali da možemo da dobijemo, niti je kraj kvalifikacija pa da se mora zbog boda koji fali i sl...

    Nego engleski mediji toliko forsiraju priču o rasizmu da mi je za nevjerovat. Ima li koga ko može iz prve ruke da prenese utiske?
    Na prenosu se nije čulo, niti su britanci išta prokomentarisali. Forsiraju priču taman kao da su ih gađali bananama.

    U svakom slučaju može se očekivat da sledeća utakmica bude bez publike, što bi nam, gle čuda, i najviše odgovaralo jer se igra protiv Kosova.
    Mislim da će im Dejo bit zahvalan.
    Ja sam bio na sjeveru, i bilo je majmunskih povika neđe pri kraju, ali to nije bilo kolektivno, već pojedinci, i jedva se čulo i na samoj tribini, tako da ne vjerujem da iko od igrača to uhvatio.
    Ne znam je li bilo kakvih dobacivanja sa zapada ili juga, pošto Sautgejt tvrdi da je nešto čuo, ali se to opet ovamo nije čulo.

    Naduvavaju goveda cijelu priču. Sve i da su uspjeli da registruju par idiota koji im urliču, ovi pozivi za prazne tribine ili izbacivanje iz kvalikacija su bezobrazluk.

    EDIT:
    Sad pričitah, rrk17 je već opisao šta je bilo otprilike.

    Vijesti
    Sterling: Svi navijači moraju platiti cijenu, vrijeme je da se preduzme nešto ozbiljno

    "Da budem iskren, ja lično nijesam čuo, ali Deni je jasno stavio do znanja šta se dogodilo. Želio sam da im pokažem da je potrebno mnogo više od toga da bi nas uznemirili i zaustavili. Šta još mogu da uradim? Svi mi znamo koja nam je boja kože. Ne znam u čemu je problem. Nijesu nam rekli ništa novo. Vrijeme je da nadležni ljudi preduzmu nešto ozbiljno. Možete novčano kazniti nekoga, ali šta ćete time postići? Ne smiju da kazne jednog ili dva navijača, svi crnogorski navijači moraju platiti cijenu. Kada im to uradite, sljedeći put će razmisliti dvaput, prije nego što učine nešto ovako", rekao je Sterling.
    On, veli, nije čuo ništa ali nas isto sve treba kaznit.
    Last edited by ASC; 26-03-19 at 19:46.

  22. #51997
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Interesantno da je sve pokrenuo Deni Rouz koji cijelu svoju karijeru je uvijek u centru takvih dogadjaja od cuvenog meca u Krusevcu kada je pokazao srednji prst publici pa nastao haos, pa po Engleskoj do njegovoih strahovanja da ce ga u Rusiji maltretirati pa sada u Podgorici. Jel moguce da uvijek kada nastane problem ove vrste on uvijek bude sudionik i glavni akter tih dogadjaja?

  23. #51998
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Dolazili Švajcarci i Danci koji u svojim reprezentacijama imaju igrače crne puti pa ni najmanje zamjerke a onda se nađoše dežurni borci za rasnu jednakost da nas proglase rasistima
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #51999
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Kad sam bio na prijateljsku utakmicu naših protiv Gane, nažalost bilo je tih majmunskih urlika i povika rasističkih od nekih penala i retarda.
    Kad se Muntari okreća put navijača da ih pita zašto to rade.
    No vazda je bilo likova koji su bili tu da ni zagorčaju život još više...
    Sjetimo se baklje u glavu Akinfejevu i td.

  25. #52000
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    bio na zapad, culo se rasisticko skandiranje sa zapada i sa juga..
    SRAMOTA!

Page 2080 of 2202 FirstFirst ... 10801580198020302070207620772078207920802081208220832084209021302180 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8617
    Last Post: Yesterday, 06:50
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •