View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #50976
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tripleta, vlado i izi objasnili. Svaka cast momci!

    Izi pogotovo

  2. #50977
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cetinje
    Posts
    1,003
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Neznam, ono sinoć kao da je bio neko ludilo ili buđenje poslije anestezije.

    Bilo je tu svega- počev od Tumbakovića i njegove "nejasne" postave, pa do maženja Srbijanaca na terenu(nikakvog naboja ni agresije), smušenosti i prepanutosti naših igrača, namještenog penala "našeg" Srbijanca, sudije itd.

    Šlag na tortu komentator,i nova tv.Što je ono,ljudi? Zgadio mi je ne reprezentaciju,no cio život.

  3. #50978
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Ako neko ima mogucnost dopisivanja imena na onaj spisak kojima je zabranjen ulazak u CG neka doda ovog pacijenta

    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #50979
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ne mogu da se otmem utisku da je sve sinoć rađeno (smišljeno) da se ogadi svima reprezentacija, navijanje, Crna Gora...
    Tužno

  5. #50980
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,618
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    355
    Thanked in
    220 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ako neko ima mogucnost dopisivanja imena na onaj spisak kojima je zabranjen ulazak u CG neka doda ovog pacijenta

    Ma to je jedna raspala pjandura. Ko zna kakve veze ima on u SK. N puta se desilo da covjek kasni sa prenosom ili samo da se iskljuci zadnjih 20 minuta. A da ne pricam kako mijesa igrace pa tipa Azar vodi loptu a on rece Kante. Klasicna komedija od covjeka.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

  6. #50981
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HENKEL View Post
    namještenog penala "našeg" Srbijanca, sudije itd.
    Pa šta !
    Čovjek zaigrao za svoju reprezentaciju. Samo je naša greška zato što dovodimo fudbalere iz Srbije, nisu to naša ***** koja kad odu na stranu protiv Crne Gore igraju kao da im život od toga zavisi
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #50982
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    nema se sto reci bez da je ovaj put Tumbakovic izgubio utakmicu, Stojkovic se prosto izgubio . gledao sam ga poslije penala , bas je bio blizu mene totalno je bio ispizdio. samo je vrtio glavom ,vidi mu se da je popizdio. a da je katastrofalno odigrao jeste, ali prosto ne na drugacije.
    Beciraj definitivno nije vise za neki ozbiljan fudbal, to je druga greska Tumbakovica . Mugasa je postao klasa za njega i ne smije on da igra prije njega, kad primi loptu kao da je sjekirom prima a ne nogom.
    treca greska je sto je poceo bez Jankovica. tek njegovim ulaskom smo poceli da igramo nesto sto lici na fudbal , pa sto je mislio ko ce da mu poveze igru. da nece Scekic mozda?
    ne znam sto se iko na Jovetica ljuti, covjek nije 3 lopte dobio na citavu utakmicu.
    mi smo imali jedan sut u okvir gola, mislim da je sve receno time.

    i jos bi naglasio da je sudija bio katastrofalan, ne mogu reci da je sudio za Srbiju ali je definitivno sjeckao igru i sudio nam par faulova dje nije bilo. i onaj penal u najmanju ruku diskutabilan.
    Jovovic mu je poslije drugog gola svasta rekao na centru, unio mu se u facu ja sam mislio da ce mu dati direktni crveni.

    nema se tu sta reci, Srbija je kvalitetnija ekipa ali mi smo i protiv boljih od nje igrali i gubili nije to problem ali smo igrali. sinoc nismo igrali.

    jos bi dodao navijanje, posebno onih na jug. prvo su se pobili medju sobom, ne znam razlog. pa onda pocnu da navijaju sa Srbijanskim navijacima da bi ih ovi na kraju po,rali.
    sjever je bio odican svo vrijeme.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #50983
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Pa valjda je Jovetic lider ,on mora da vuce ekipu i slicno sto radi kapiten.
    Al skroz nebitan kad igra svaku 6 -tu utakmicu..

    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  9. #50984
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    jos bi dodao navijanje, posebno onih na jug. prvo su se pobili medju sobom, ne znam razlog. pa onda pocnu da navijaju sa Srbijanskim navijacima da bi ih ovi na kraju po,rali.
    Znao sam da su indijanci na jug i milo mi je sto su ih “braca” Srbi prosuli. Vise im nece padat na pamet da se bilo kome uvlace



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. #50985
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Znao sam da su indijanci na jug i milo mi je sto su ih “braca” Srbi prosuli. Vise im nece padat na pamet da se bilo kome uvlace



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kako su ih prosuli, ne znam, ali kako god da su naši će dovjeka bit srpske kurve
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #50986
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Ne znam otkud tolika potreba da se obazirete što je koji pijanac rekao, ili što je grupa debila na tribinama pjevala.

    Takodje nije pošteno da pljujete po reprezentaciji jer nisu svi rodjeni u CG a da vam ne istovremeno Marušić super. Opredijelite se. Ili navijate ili ne. Vaša patnja za krvnim zrncima nije naročito zanimljiva i krajnje je repetativna i dosadna. 11 Vladimira Jovovića ne bi dobilo sinoć nikoga.

    Imamo dobar tim, koji puno obećava otkako je Tumbaković tu, i sasvim je moguće da idemo na euro 2020.

    Tumba jeste zajebao sinoć, mnogo je grešaka napravljeno ali mislim da on ima kapacitet da iz toga izvuče mnogo važne pouke.

    Janković je dokazao da se bez njega ne može i da je sa Marušićem mnogo bolja kombinacija ta desna strana. Stojković je zamjena i to je to. Saglasan sam da je preveliki pritisak bio oko njega sa Kolarovim i svim tim glupim pričama, mogao je da procijeni da će to biti psihiloški problem za ovu utakmicu.

    Jankovića su valjda gledali Genoa i Sassuolo - ima li su šta da vide i 🤞da predje tamo.

    Bez Savića se ne može. A Vešović više vrijedi naprijed nego Vlado Jovović. Svaki put kad šutne Vlado duša me zaboli. Ta pozicija lijevog beka je baš akutni problem. I to ne sad nego od pamtivijeka. Sve su neka prinudna rjeŠenja i sa Tomaševićem i sa Stojkovićem i sa Vešovićem. Tomašević dabome tu radi najbolji posao ali fali bek i valjda će se neki mladi igrač tu pojaviti.

    Djidjo i Joveta su van forme. Joveta je i izjavio da možda nije trebao ostajat svih 90 min. A neko drugi na Djidjovom mjestu ne bi ni igrao. Strašno je delikatan trenutak za njega, zbog prelaska u Levante, tek je ušao jednom sa klupe. Trebaće vremena dok se svi oni ne vrate u najbolju formu. Njima nemam šta zamjeriti, a pogotovo kad se uzme u obzir Rocchi i koliko je Djidju faulova dosudio.

    Mugoša ili Bećiraj - nije toliko jednostavan izbor niti i jedan garantuje bilo šta. Vjerovatno je logika bila da Bećo zbog iskustva može više da ponudi u onako specifičnoj atmosferi.

    Svakako je pogubno bilo to druženje i izlasci u grad zajednički i slično. To se može, koga je volja, poslije utakmice, ali psiha nam je bila katastrofa. Moguće je da su se svi, počevši od saveza pa nadalje previše plašili incidenata i sl. I to je potpuno opravdano. Znam da je Savićeviću ova utakmica od starta bila noćna mora upravo zbog politike i CG konteksta. Nikada do sada nisu imali toliko zajeban zadatak. To se prelilo i na druge u savezu, pa i na selektora Srbina a sigurno i na igrače i tu ne mislim samo na nekolicinu uvezenih nego na sve. Samim tim se forsirao taj “bratski”, “prijteljski” narativ u medijima kako bi sve proteklo mirno. I sve to ima smisla ali njihov ulaz u utakmicu je sigurno bio pod prevelikim uticajem toga. Nećeš pobjedit ako ti samo pobjeda nije u glavi i to je prosto tako. I to je jedno veliko iskustvo.

    Srbija nije sinoć pokazala ništa. Imaju mlade igrače koji su u dobroj formi, i čvrsto su odigrali, ali nit su imali posjed, nit korner nit i šta do one jedne šanse Tadića i Mitrovića koji ima instinkt i pretvara inslučajne lopte u golove. Ni jedan korner nisu imali. Odigrali su bunker poslije srećnog penala i to je sve.

    Sledeća utakmica s njima će biti drugačija ali jednako komplikovana zbog sigurno agresivnije atmosfere na tribinama a i oni će agresivnije napadnuti. Ali ako su išta naši trebali da nauče je da prijateljstvo sledećeg puta stave on hold dok ne istekne 90 minuta i da ih šokiraju na Marakani. Ubijedjen sam da je to moguće ako ovih 3-4 igrača podignu formu kako treba. Ovi će ih još više podcijenit jer su prelagano prošli sinoć. A kad se vrati komandant Savić smanjiće i Mitroviću broj šansi na minimum.

    Sad ide Litvanija i to se mora pobijedit. Utakmica u Rumuniji će odrediti šta nam
    je bodovno krajnja mogućnost. Nisam siguran ni šta da priželjkujem. Pobjeda Rumuna bi nam sve otvorila ali to bi značilo da se sve konačno lomi na Marakani.

    Možda tako baš i treba da bude.

    P.s. ako smo već osudjeni da Rtcg ne prenosi (bar je sad HD) neka onda komentator priča ekavski, prosto mu bilo. Samo da se ne sprda onako sa zdravim razumom.
    Last edited by rebel; 12-10-18 at 12:24.

  12. #50987
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Sinoć je sve bilo na silu, od navijanja do igranja.
    Naročito uvlačenje u pr..o njihovoj javnosti, savezu, fudbalerima. Boli me ona stvar da li će se oni naljutiti ukoliko im na himnu neko zvijuče, neka nabiju mikrofone ispred njih a muziku do daske i ljepota Božija. Nije odje priča da nam igraju dva ili tri uvozna, nama igra skoro cijela reprezentacija sa tim uvoznim, to tako ne ide. Tumba dobija crveni jer se On kao nešto naśekirao, gluma ovoga svijeta. Orlići su se naguzili Orlovima (liše ovih naših dvoje-troje) a ovi im zavukli dva puta. Toliko je odvratno bilo gledati ulizivanje kako navijača tako i igrača.
    Fijasko totalni.

  13. #50988
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Mislim da će se odlazak Bate Mirkovića poprilično osjetiti u narednim utakmicama gledajući ono sinoć imam osjećaj da je on a ne Tumba bio ključan za taktičke zamisli i raspored igrača.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  14. #50989
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,485
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    jos bi dodao navijanje, posebno onih na jug. prvo su se pobili medju sobom, ne znam razlog. pa onda pocnu da navijaju sa Srbijanskim navijacima da bi ih ovi na kraju po,rali.
    sjever je bio odican svo vrijeme.
    Neki Nikšićani su jedno pola ure prije utakmice pokušali na ogradu da okače zastavu "Kosovo je Srbija" zbog čega je došlo do sukoba i tuče. Poslije policija razdvajala.

    Bilo je oko 500 srpskih navijača, od čega 100 i kusur iz Srbije ali većina odavde.

    U prvom poluvremenu, obostrano šupkanje na južnoj tribini, đe su Srbi skandirali "Crna Gora, ale!" i "Kosovo - Srbija" zajedno sa ovima na jugu.
    Pokušali su da pokrenu ovo "Kosovo - Srbija" i sa zapadom, istokom i sjeverom ali su ignorisani.

    U drugom poluvremenu počinju da ih ignorišu i Crnogorci na jugu, nakon čeka počinje skandiranje "Šiptari! Šiptari!"(bila je kvota 1.01 na ovo), "pičkice" i slično, te prepucavanja tamo oko razdjelne ograde.
    Uglavnom, nisu se rastali u ljubavi.


    Inače, koliko god nam repertoar pjesama bio loš, imamo "utjehu" da nismo najgori.
    "Gostima" se navijanje svodilo na "Ko ne skače taj je šiptar", "Kosovo Srbija", "Ratko Mladić" i slično.
    Last edited by ASC; 12-10-18 at 13:46.

  15. #50990
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cetinje
    Posts
    1,003
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Ne znam otkud tolika potreba da se obazirete što je koji pijanac rekao
    Pa tebe vjerovatno nije smetalo jer si bio tamo na tribine.

    Nama koji smo ostali uz tv i očekivali kvalitetan prenos, dočekao nas je uvozni nižerazredni spiker sa krizom identiteta.


    Bilo je bolno,teško i frustrirajuće slušati ga.Imao sam problema kasnije sa želucem,vjerujte.

  16. #50991
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Sinoć je sve bilo na silu, od navijanja do igranja.
    Naročito uvlačenje u pr..o njihovoj javnosti, savezu, fudbalerima. Boli me ona stvar da li će se oni naljutiti ukoliko im na himnu neko zvijuče, neka nabiju mikrofone ispred njih a muziku do daske i ljepota Božija. Nije odje priča da nam igraju dva ili tri uvozna, nama igra skoro cijela reprezentacija sa tim uvoznim, to tako ne ide. Tumba dobija crveni jer se On kao nešto naśekirao, gluma ovoga svijeta. Orlići su se naguzili Orlovima (liše ovih naših dvoje-troje) a ovi im zavukli dva puta. Toliko je odvratno bilo gledati ulizivanje kako navijača tako i igrača.
    Fijasko totalni.
    Kad se bude igralo u rupi viđeš što je bratski doček sa himnom i nadimcima kojima će da nas časti objektivna beogradska publika
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  17. #50992
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Sinoć je sve bilo na silu, od navijanja do igranja.
    Naročito uvlačenje u pr..o njihovoj javnosti, savezu, fudbalerima. Boli me ona stvar da li će se oni naljutiti ukoliko im na himnu neko zvijuče, neka nabiju mikrofone ispred njih a muziku do daske i ljepota Božija. Nije odje priča da nam igraju dva ili tri uvozna, nama igra skoro cijela reprezentacija sa tim uvoznim, to tako ne ide. Tumba dobija crveni jer se On kao nešto naśekirao, gluma ovoga svijeta. Orlići su se naguzili Orlovima (liše ovih naših dvoje-troje) a ovi im zavukli dva puta. Toliko je odvratno bilo gledati ulizivanje kako navijača tako i igrača.
    Fijasko totalni.
    O cemu pricas ti?

    Nije tebi mjesto na stadionu..

  18. #50993
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    ada uvijek u BG nam himnu izvižde, vrijedjaju al nema veze. nešto mislim da ne može gore od onoga sinoć. sad je bitan ovaj meč u nedelju pa za mjesec dana će tu biti Savić, možda i Joveta udje u neku formu itd


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #50994
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    To vise govori o njima.... mi smo GOSPODA ispali sinoc....

    Inace ja bih uzvratio na KOSOVO - SRBIJA!


    Pozdrav

  20. #50995
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,942
    Thanks Thanks Given 
    1,500
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Sve jasno

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  21. #50996
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    To vise govori o njima.... mi smo GOSPODA ispali sinoc....

    Inace ja bih uzvratio na KOSOVO - SRBIJA!


    Pozdrav
    Na utakmici protiv Srbije, ti bi sa nase navijacke tribine uzvratio sa ,,SRBIJA"!?
    Ne ide (i super sto su ignorisali one preko puta...a kome se pjeva o Srbiji ili Kosovu pogrijesio je tribinu.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  22. #50997
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Koliko su mlaki igraci bili prema fudbalerima Srbije,toliko su i navijaci blagi bili.
    Pa pri samom ulasku njihovih fudbalera, tanko zvizdanje njima , a i tokom samog meca.


    Sto se tice ovoga sa skandiranjem navijaca ne vidim razlog da se skandira ista sa navijacima protivnickog tima.

    Pa bila to Srbija, RUsija ili Amerika.

    Najtuznija je slika da nas ima 650 000, a skoro svaki mec neka tuca medju nama, i toliko podjeljenosti medju navijacima to jos vidio nisam.

    I da nejasan mi je lik koji na tekmu reprezentacija dolazi u dres Buducnosti, cista provokacija i glupost da se navijaci posibaju izmedju sebe.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  23. #50998
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Rece li sto Murinjo? Kad ce opet da nas obidje?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  24. #50999
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Na utakmici protiv Srbije, ti bi sa nase navijacke tribine uzvratio sa ,,SRBIJA"!?
    Ne ide (i super sto su ignorisali one preko puta...a kome se pjeva o Srbiji ili Kosovu pogrijesio je tribinu.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Eto vele da su i oni pjevali Crna Gora ale.. al ih ja nisam cuo...

    Sramota je najveca i ispade provokacija (iako mu se redovno pjeva) FATOS FATOS BECIRAJ. Pih.

  25. #51000
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Kada je u pitanju selekcija Crne Gore nikada nećemo zaboraviti emotivan krik Maksima Živaljevića protiv Engleske. A sada se čini da ćemo još dugo (bar do 2020) ostati uskraćeni za takve trenutke.

Page 2040 of 2202 FirstFirst ... 10401540194019902030203620372038203920402041204220432044205020902140 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8617
    Last Post: Yesterday, 06:50
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •