View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #50951
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ‘Predsjednik Nove srpske demokratije Andrija Mandić čestitao je fudbalskoj reprezentaciji Srbije pobjedu nad selekcijom Crne Gore u Ligi nacija.

    "Čestitamo reprezentaciji naših sunarodnika sjajnu pobjedu u večerašnjoj utakmici. Da su karte bile u slobodnoj prodaji dvije trećine stadiona bi pjevalo svesrpsku himnu Bože pravde ali i minimalan broj naših navijača bio je dovoljan da se prava himna jače čuje. Trobojke i imena naših gradova ispisana ćirilicom oživjele su kroz navijanje za reprezentaciju Srbije, onu istinsku Crnu Goru. Reprezentaciju naših sunarodnika još jednom pozdravljamo ispred srpskog naroda u Crnoj Gori i želimo da i dalje pobjeđuje", navodi se u čestitki Mandića.’

    koliko je ovo tužno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jasi Milo jos sto godina kada su ti ovi klovnovi protivnici! Jos kad cujem ove wannabe opozicionare sa foruma koji se popale na patke DF pa pocnu sa trolovanjem u istom stilu. Pih!

  2. #50952
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Kakvih paklenika odje ima. Ada toliko ste puta obećali da nećete pratit reprezentaciju iz ovog ili onog razloga, ajde ispunite to obećanje jednom da počinemo.

    Ima li ko fudbal prokomentarisat?

    Pitao me neko oko selektora i odgovornosti. Ovo je Tumbakoviću prva loša utakmica. I teška je zbog te političke konotacije koju je donosila. Niko se toj utakmici u savezu nije radovao.

    Kad fali Savić, a Vukčević, Vešović i Jovetić ove sezone nisu zajedno 90 minuta odigrali onda Ne može baš sve njemu na dušu. I oni su igrali roviti i van forme i ne znam što im se može zamjerit. Mene lično jedino buni što Janković nije bio starter ali i on je bio upitan i možda je to neka procjena bila da ima snage za 45’.


    Ovi negativni komentari za Marušića su komični. Čovjek igra uvijek punom parom.

    Neko kritikuje Deja jer u ligi ne igraju mladi domaći igrači? Ada nisam
    Znao da on klubovima pravi politiku i sastavlja prvih 11 😂😂😂



    I što dalje, loša utakmica jbg, pregrdna, nije nas Srbija nadigrala. Žali bože kakav potencijal ima ta ekipa, i koliki roster imaju, nepregledan. Na njihovu žalost Krstajić dobi ovo ni kriv ni dužan. Sad se cementirao još dvije godine.

    Priželjkujem samo da imamo kompletan tim, i igrače u malo
    boljoj formi na Marakani. I priželjkujem da i tamo prodje bez incidenata. To što je večeras tako prošlo nije mala stvar. Treba sad dobit tu Litvaniju i igrat ovo do kraja. Svaki bod može bit zlata vrijedan.

  3. #50953
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa gore od ovoga ne moze, jednostavno ne moze.... jankovic i marusic jedino sa prelaznim ocjenama....djidjo mlitav spor nikalav...stojkovoc muva bez glave....scekic uhhhhh najvisociji mislim nijedan duel u skoku nije dobio....koliko puta su petom polusavali nesto i beciraj i jovetic i jovovic.... ekipa neprepoznatljiva....vesovica kao da nije bilo, kao da je neki igrac iz grblja pa on je makar uvijek ali uvijek grizao trcao kao navijen, nocas nosta.... moze petkovicu prelazna ocjena

  4. #50954
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ne mozete prozivati Deja za sve i svasta.
    Kriv je jer je unistio DUH reprezentacije uvozom stranih igraca (jedino DOKTORA Marusica priznajem)
    Kriv je jer je jedinog trenera s kojim smo bili blizu velikog takmicenja pocerao govnjivom metlom da bi doveo kuma za trenera
    Kriv je jer je doveo kuma Brnovica na celu reprezentacije i tako nas unazadio 10 godina
    Kriv je jer postavlja pogresne ljude za selektore od mladjih kategorija do seniora. Repka se unistava na svim nivoima
    Kriv je jer preko veze igra Jovovic. Nema drugog objasnjenja za onog neigraca
    Kriv je jer zmuri na namjestanja u cg ligi
    Kriv je jer je infrastruktura na jako losem nivou
    Kriv je jer nemamo nacionalni stadion a obecava ga odavno
    Kriv je jer ne radi nista po pitanju skolovanja trenera i samim tim poboljsanju nasih igraca
    Kriv je jer glupost izbija iz njega i nista nije uradio za cg fudbal 12 GODINA

    Nikako ne moze biti izgovor “mala baza” jer vas Island sa 300.000 stanovnika sve demantuje. Ali oni imaju normalne ljude na celu, a odatle sve ide



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 11-10-18 at 23:01.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  5. #50955
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Kao sto rekoh ne mozemo pljuvati i pokusavati da micemo deja kad ima ovakvih likova.
    Davno je trebak dejo da se cera posle svakviu debakala

  6. #50956
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    Sad i da hoce, nema sanse da bih otisao da prozivam Deja. Lako je sad posle svega, kad smo ja i nekolicina htjeli da izakcijamo nesto prije 4 godine cini mi se, drugi su mislili da je genije bogom dan i da ne moze niko biti bolji od njega
    Eto vam ga sad

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. #50957
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    +1 триплета
    Last edited by zvoncica; 11-10-18 at 23:05. Reason: nemo' dome moj

  8. #50958
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Sad i da hoce, nema sanse da bih otisao da prozivam Deja. Lako je sad posle svega, kad smo ja i nekolicina htjeli da izakcijamo nesto prije 4 godine cini mi se, drugi su mislili da je genije bogom dan i da ne moze niko biti bolji od njega
    Eto vam ga sad

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa to i ljudi dalje misle, nista novo
    Podgorica Podgoricanima!

  9. #50959
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    kao sto sam rekao i prije ovdje pa ste skocili na mene srbija je bolja u svakom smislu.

    momcima nista zamjeriti ,borili se dali sve od sebe.

    tumba kimsao sa formacijom.

    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  10. #50960
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja i lepetanac sjedimo na Grkavac i pijemo evo vec peto pivo. Proslavljamo pobjedu majke Srbije. Lepetanac se posle drugog piva vratio na fabricka podesavanja, dize 3 prsta i pjeva djeneralu Drazi.
    Nalog je pozajmljen.

  11. #50961
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E cus Tripletu foliranta sad, on nekog proziva, a kleo se u sve ovo nocas, do juce ljubio sve ove momke, a nocas mu ne valjaju. Standardna prica, mirise mi to na nesto

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  12. #50962
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sramotna igra, ali krenimo redom. Stojkovic cigance onaj penal je namjerno napravio, u to me niko suprotno ne moze ubjediti. Lise Jankovica nijedan nema prelaznu kod mene.

    90 minuta antifudbala sa nikad gorom Srbijom, onaj momak sto je dizan u nebesa (levante) veceras pogubljen, scepanovic najgori, njemu sam morao zapamtit ime...

    joveti ne zamjeram zbog povreda. Zasto beciraja ljudi lik je nula prekrizena bez kluba 80 min i onaj dejov zet mrtvi a mrs

    sto se mene tice toliko su me razocarali da ih slobodno gledat necu vise.

    tumba gospodin, popi crvrni kad vidje kolko je sati

  13. #50963
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Ne razumijem skandiranje fatosu?

  14. #50964
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Priželjkujem samo da imamo kompletan tim, i igrače u malo
    boljoj formi na Marakani. I priželjkujem da i tamo prodje bez incidenata.
    E tu ćeš da vidiš šta su navijači
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #50965
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Ne razumijem skandiranje fatosu?
    pa to su ti podgoricani cikotici nas ponos drzave ove raspale, ja sam pisao odje da u taj grad nama glavni nema jednog casnog crnogorca, to su sve poltroni koji bi prodali rodjenu majku a ne sto drugo, pisao sam o tome kad se igrala poslednja utakmica aba lige bud-zve, kad su "varvari" bili sastavljeni od navijaca PARTIZANA iz PODGORICE, i ovuda su se hvalili i pisali kako su varvari dosli da bodre buducnost, kako ih je masu bilo kako ovo kako ono, a to su ustvari ti isti koji su pjevali nocas kosovo je srbija, ko ne skace taj je siptar i ostale budalastine, drzava nam se raspada na sve moguce nacine i da sjutra kojim slucajem ostanemo bez svevisnjeg boga oca Mila odje bi se haos napravio, tako da neka njega jos 30 godina sa ovakvim mentalitetom naroda, a pogotovo ovih iz naseg glavnog nam grada pa gore preko danilovgrada do niksica, sve sami poltroni i sline. Cast izuzecima.
    Fudbal 0
    Komentator 0
    Navijaci 0
    Savez 0
    Organizacija grada 0
    Policija 0
    Drzava 0
    No vele postoji i pozitivna 0, pa ko zna mozda je ovo ta.
    Last edited by ^izzy^; 12-10-18 at 03:26.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  16. #50966
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Bećiraj vazda daje sve od sebe.
    Nekad odigra dobro nekad nikako ali vazda gine na terenu.
    Kad bi i ostali tako ginuli dobro bi bilo.
    Imam osjećaj da se neki dobro bore (ali sami sa sobom).

  17. #50967
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Pa kaže 'došao Murinjo da vidi da se nedje igra gori fudbal i od njegovog' :lolblue:
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  18. #50968
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,959
    Thanks Thanks Given 
    4,804
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Ubedljivo najgora naša utakmica od osamostaljenja, kad to kažem mislim i na 0-4 protiv Ukrajine. Na sat vremena prije meča, izlaze sastavi i ne mogu se čudu načuditi. Prvo, nema Jankovića, najkreativnijeg našeg igrača, drugo Jovović alo... ?!
    Pa taj momak izgleda mora da igra, ako baš mora onda neka igra lijevog beka pa da se iskoristi ta njegova brzina jer drugo ništa nema. I kako on i Vešović mogu zajedno da igraju, obojica ofanzivni po lijevoj strani, ovo mi nikako nije jasno?
    I kao da to nije dovoljno mjesto da je Vešović gore pa da se nadamo da nešto napravi a Jovović na beku, Tumba ih zarotirao hah... Dalje, Stojković, momak je jako neinteligentan i užasan igrač - blindiran od strane Deja tako da se ne nadamo ništa da će ga poćerat. Možda, po meni, i ključna greška - Marušića gurnuti gore s njegove prirodne pozicije a Stojkovića raspada na njegovo mjesto staviti je možda i prelomilo utakmicu. Siguran sam da onamo kod penala bi se Marušić mnogo bolje postavio/kretao, onaj pas smo svi viđeli da dolazi liše ona zamlatina...

    Suma sumarum, Tumba brate kiksao si, izblamirao da ne rečem, isključivi krivac za sinoćni antifudbal. Ali, daleko od toga da se treba ćerat, čoek nas je konačno konsolidovao tako da se nadamo da je ono juče bila samo posljedica njegovih eksperimenata i da se više ponoviti neće.

    Što se tiče smrdljvog Pinka/Nove i onog wannabe roštiljdžije iz Perpera kome je po ure pred utakmicu odrađena lobotomija, te ga zato i nije bilo prve deset minuta, dok mu se podiga operativni - MNE edition, zapalili se svi kolektivno da Bog da, sve vi 'ebem od trećeg koljena pa na ovamo, eto tako.

    Jedina satisfakcija od sinoć je to što su Blic i Kurir na aparatima, eto zamislite kad oni danas imaju pozitivne tekstove o sinoćnim događajima na tribinama, JEDNU MRLJU nisu mogli da nađu, pa čak i da slažu nešto - sigurno im nije bilo lako mora se priznati.
    Taj ispit smo položili sa najvećom mogućom ocjenom a kako će nas da dočekaju na Marakani - živi bili pa viđeli.
    Last edited by BiTrAtE; 12-10-18 at 08:33.
    War. War never changes.

  19. #50969
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Tumbaković izgubio utakmicu, da ne kažem prodao.

    Prvo, situacija sa Stojkovićem je dosta prije utakmice bila zagrijana prozivanjem sa strane Kolarova. Na stranu to što je on očajan fudbaler, sve i da je dobar - nije smio da igra sinoć. Situacija koja je mnoge podsjetila na slučaj de Fraja u zadnjem kolu italijanskog šampionata prošle sezone.

    Drugo, sastav tima - Stojković koji je lijevi bek igra desno, Marušić koji je desni bek igra desno krilo, Vešović koji je lijevo krilo igra lijevog beka, a Marko Janković sjedi na klupi da bi lijevo krilo igrao Jovović koji ne umije fudbal da igra. Pametnom dosta.

    Treće - naš najgori igrač sinoć je bio Điđo Vukčević. Ubjedljivo.

    Na kraju normalno Tumbaković pravi predstavu za masu sa onim isključenjem. Kao, stalo mu je i profesionalan je. A bježi lunjo jedna. To može da maže oči nepismenom narodu. Prodade nas trener, prodade nas igrač. Da smo ozbiljan savez oni bi jutros imali otkaze na svom noćnom stočiću kad otvore okice.

    Ako ima još ljudi koji ne razumiju zašto za CG treba da igraju samo i isključivo CRNOGORCI onda im stvarno ne mogu pomoći.

  20. #50970
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Амин.

  21. #50971
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,243
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Srbi nesto nemaju takav problem sa igracima iz okolnih drzava, ukljucujuci i nasu. Ili je teorija da je Crnu Goru lakse izdat, teze voljet i sl od Srbije. Ne znam..


  22. #50972
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Stojković ni na svojoj prirodnoj poziciji ne igra ništa u zadnje vrijeme a tek ga je usro na ovoj poziciji koju igra prinudno kod nas.Gađali su nas po toj lijevoj strani jer znaju da nemamo kvaliteta na toj poziciji ipak penal je preglupo napravljen.
    Jovović i njegovo forsiranje u zadnje vrijem mi nije jasno.Čovjek je određen kao izvođač prekida a u tri utakmice ni jednom nije bio ni blizu da nekog nađe u šesnaestercu.
    Boljević i Mugoša su trebali igrati.Prvi je dobar tehničar i trebao nam je neko da ih promiješa po strani jer mi bukvalno nismo imali dva krštena centaršuta sa krilinih pozicija već smo sve pokušavali da preskočimo njihovu odbranu korz sredinu, Mugi je mnogo više vršio pritisak od Bećiraja na njihovu odbranu ali je već bilo kasno.Zaključak, reprezentacija više trpi zbog neigranja Savića nego što dobija igranjem Jovetića.Još kad se uzme u obzir roviti Vešović i Vukćević nespremni Joveta realan rezultat.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  23. #50973
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sinoć niđe kreacije , došlo mi je da plačem.. Da priliku ne možemo da stvorimo .
    A Mitrović nas je sam dobio, duela nije izgubio.. Đe si Savke u džep da ga staviš

  24. #50974
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Tumbaković izgubio utakmicu, da ne kažem prodao.

    Prvo, situacija sa Stojkovićem je dosta prije utakmice bila zagrijana prozivanjem sa strane Kolarova. Na stranu to što je on očajan fudbaler, sve i da je dobar - nije smio da igra sinoć. Situacija koja je mnoge podsjetila na slučaj de Fraja u zadnjem kolu italijanskog šampionata prošle sezone.

    Drugo, sastav tima - Stojković koji je lijevi bek igra desno, Marušić koji je desni bek igra desno krilo, Vešović koji je lijevo krilo igra lijevog beka, a Marko Janković sjedi na klupi da bi lijevo krilo igrao Jovović koji ne umije fudbal da igra. Pametnom dosta.

    Treće - naš najgori igrač sinoć je bio Điđo Vukčević. Ubjedljivo.

    Na kraju normalno Tumbaković pravi predstavu za masu sa onim isključenjem. Kao, stalo mu je i profesionalan je. A bježi lunjo jedna. To može da maže oči nepismenom narodu. Prodade nas trener, prodade nas igrač. Da smo ozbiljan savez oni bi jutros imali otkaze na svom noćnom stočiću kad otvore okice.

    Ako ima još ljudi koji ne razumiju zašto za CG treba da igraju samo i isključivo CRNOGORCI onda im stvarno ne mogu pomoći.
    Tako je

  25. #50975
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Ista prica se vrti 10 godina.
    Krenes dobro u kvalifikacijama ,kad dodje mec koji mnogo znaci protiv iole ozbiljnog rivala on nas prospe na sitne cinioce.

    Tako je vilo nocas ,bice i sjutra ,bice i prekosjutra.

    Jedinog ozbiljnog rivala kojeg smo doma pobjedili ,kad nam je trebalo jeste svajcarska sa mirkovom magijom


    Sve ovo ostalo je jedna velika nula.


    Ljudi su se dosta ohladili ,ne zelimo da gledsmo uvozne igrace koje dejo pokusava da proda.


    I da pokakim se na jovetica ,i njegovu karijeru profesionalnog fudbalera.
    Da je tumba pametan svaku pripremu mecs poceti bez staklenog.

    i koji **** igramo sa scekicem??



    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

Page 2039 of 2202 FirstFirst ... 10391539193919892029203520362037203820392040204120422043204920892139 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: Yesterday, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •