View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #41176
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Не разумијем причу овога курогане, осим ако није неко из ФСЦГ, па нас ложи ође иовако нервозне.

    Хоћу да 11 фудбалера који истрче на терен под Горицом или било гдје у свијету гдје играмо такмичарски меч буду људи који су своје прве фудбалске кораке направили у Црној Гори, чије је поријекло црногорско, и који нису добили пасоше 2 дана пред свој деби за репрезентацију.

    Тачка.

  2. #41177
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Не разумијем причу овога курогане, осим ако није неко из ФСЦГ, па нас ложи ође иовако нервозне.

    Хоћу да 11 фудбалера који истрче на терен под Горицом или било гдје у свијету гдје играмо такмичарски меч буду људи који су своје прве фудбалске кораке направили у Црној Гори, чије је поријекло црногорско, и који нису добили пасоше 2 дана пред свој деби за репрезентацију.

    Тачка.
    I da osjecaju isto sto i mi osjecamo kad gledamo repku i navijamo
    a ne da su dosli tu da ih neko vidi i da zarade ponesto
    Podgorica Podgoricanima!

  3. #41178
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Apsolutna je laz da je to receno.
    Covjek je rekao da NITI SAM JA NJIMA POTREBAN NITI ONI MENI tako da ne treba stvarima davati dimenziju koju nemaju.
    znaci nije rekao 'meni crna gora vise nije potrebna, znaci kazes da je laz da je to receno onda napises upravo da je to rekao.
    Niti ona meni znaci sta?
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #41179
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    znaci nije rekao 'meni crna gora vise nije potrebna, znaci kazes da je laz da je to receno onda napises upravo da je to rekao.
    Niti ona meni znaci sta?
    Nije rekao ona nego NJIMA umijes li ti da citas.Crna Gora je imenica zenskog roda a NJIMA je trece lice mnozine. Dakle cak ni fudbaler ne koristi za Crnu Goru zamjenicu NJIMA ???
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  5. #41180
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ja ne znam zasto razlikujes igrace od reprezentacije, znaci njemu nisu potrebni igraci koji igraju za tu reprezentaciju ali ....
    nije rekao direktno da mu vise ne treba reprezentacija samo je rekao da mu vise ne trebaju igraci koji igraju u njoj.
    ono sto je on uradio pred utakmicu po meni ne treba opravdavati a ostale izjave se vide da su takve da jedna drugu stranu ne napadaju, da se ne iznosi prljavi ves.
    jedino tu postujem Drincica sto je ostao profesionalan po pitanju stampe.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #41181
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    11 Crnogoraca? To ne postoji ni u jednom sportu pa tako ni u fudbalu. Igraju i Srbi i Albanci i Muslimani i nasi i uvozni od sva tri naroda pored Crnogoraca.
    Kome to nije jasno taj nije bas sasvim cist po mom skromnom misljenju.
    Uostalom kako je moguce da u zemlji dje nema ni jedan narod apsolutnu vecinu stanovnika u reprezentaciji bude 11 Crnogoraca???
    Treba da bude 11 sportista zeljnih nadmetanja valjda?
    Misli se na GRAĐANE Crne Gore, a ne na Crnogorce
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #41182
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    komentari na jucerasnju igru Zverotica , jednog od glavnih srafova u Brninom sistemu:

    God, Zverotic is pony. Hope Hoogland is fit for Friday
    Zverotic is absolutely woeful.
    Elsad Zverotic's passing of a football is like me passing wind, it's disgustingly bad
    Elsad Zverotic is a magical wood-elf who can put his finger into boiling water and turn it into chamomile tea
    Unless Voser is injured... I would of liked to see him stats over bloody Zverotic. Zverotic the complete donkey
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #41183
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aooo hahahah. Srecom po njega, vjerovatno ne zna engleski.

  9. #41184
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ali

    Elsad Zverotic is a magical wood-elf who can put his finger into boiling water and turn it into chamomile tea
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  10. #41185
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Lepetanac, nije bas Drincic toliko ruzno to srocio... Bilo je tu nesto tipa da ga nisu saigraci podrzali i da nije mogao tako... Nije bas ruzno kao sto je preneseno

  11. #41186
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Lepetanac, nije bas Drincic toliko ruzno to srocio... Bilo je tu nesto tipa da ga nisu saigraci podrzali i da nije mogao tako... Nije bas ruzno kao sto je preneseno
    nista ne sporim, u principu su novinari gori jer forsiraju to a zna se kako je zavrsilo i da nema popravnog niti moze biti.
    ali opet je ruzna recenica niti ja njima trebam niti oni meni, nije to klub i ne igra za njih.
    juce procitah nesto sto je izjavio trener rukometasa Srbije pa cu to ovdje primjeniti.

    "Igrači se ne odazivaju zbog selektora, već zbog svoje zemlje. Odatle smo svi potekli, to predstavljamo, pamte se početak i kraj karijere, ali se pamti i zemlja iz koje si potekao, to je ponos. Različite stvari su rješavanje egzistencije, posao i državni tim", istakao je Perić.
    Last edited by lepetanac; 22-10-14 at 19:35.

  12. #41187
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aaaa Mister Pekovic bez dlake na jeziku,i svaka mu cast...

  13. #41188
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Sta je rekao?
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  14. #41189
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Dzaja me prijatno iznenadio. Do nocas ga nijesam mogao ocima gledat, od nocas postovanje, mada ne vjerujem da ce se vise pojavljivat na javnom p, ovaj servisu.
    Slazem se.

  15. #41190
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,524
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Naklon do poda Pekovicu. Konacno da neko kaze da je Brnovic trebao da ponudi ostavku i da nam ne trebaju uvozni igraci i drago mi je sto u pozitivnom smislu pomenu i Cica Kranjcara.

  16. #41191
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Parafraziram
    Ako ne mozemo u nasu ligu napravit igrace kakvi su Volkov, Simic i Vlado Bozovic, ne treba da se igra fudbal nego da se uzore sve i da se okrenemo poljoprivredi
    Slazem se.

  17. #41192
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dobro ga pusti Grgulka da rece jer mu je prosli put ukljucio dnevnik. I prosli put je Dzaja htio da kritikuje a to je bilo i prije ovih utakmica.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  18. #41193
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ovaj nas savez da se odluci jel CG reprezentacija ili klub! Kad god neko ovo spomene nadje se neki pametnjakovic da spinuje kako se broje krvna zrnca i sl. sto je totalna glupost jer niko nacionalnost ne spominje vec da za Crnu Goru igraju momci iz Crne Gore. U redu da se desi jedan izuzetak ali ovo je vec postala sprdnja pogotovo sto takvih kao ti sto su dovedeni imamo na desetine. Dakle nijednog vise da ne dovode pa da je Mesi jer su se izblamirali do maksimuma i ponizili i savez koji vode i sve fudbalere iz CG.

    Sto se tice Brne da nas je Austrija dobila i 5-0 a ne bi rekao samo da je barem postavio ekipu na terenu kako struka i logika nalaze ili da je napravio ijedan smislen takticki potez. Onakvu postavku igre mogao je samo totalni neznalica da napravi i nema toga ko nije bio zabezeknut sa onim sto je izveo.

    Poslato sa moje cukalice

  19. #41194
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Džaja

    Opraštam ti i bjesomučno hvaljenje Vlaisavljevića jer skot konačno odlazi, ali konačno neko iz fudbalske branše da digne glas protiv ovog cirkusa koji se pravi od naše reprezentacije. Konačno da neko pomene i pravljenje "nacionalnog naboja" koji se ne može praviti sa igračima koji dođu sa strane. Pripadnost državi je osnova za igranje za reprezentaciju te države. To ne znači da igrač mora biti rođen u toj državi, ali mu mora biti rođen jedan od roditelja (ne đed, prađed, čukunđed ili tetak) i da je veza sa maticom jaka. Može se veza sa državom ostvariti i kroz dio života provedenog u toj državi iako ne potiče iz nje, ali da ima dovoljno vremena da je zavoli i da se osjeti domaćim igračem, pa i kroz igranje u ligi te države dobar niz godina (Bećiraj bi kod nas bio dobar primjer, no nažalost loš je igrač što ga diskvalifikuje za tu priču). Ovo su sve univerzalni uslovi koji važe za sve zemlje na kugli zemaljskoj, ali ti uslovi ne važe za Crnu Goru zahvaljujući Savezu koji, sada i potpuno otvoreno, nudi igranje za reprezentaciju igračima koji nemaju veze sa Crnom Gorom sve u smislu razmjene usluga "ja tebi, ti meni". Nažalost, tako se radilo i dosad, a tako će se i nastaviti jer Savićević iza sebe ima neviđenu medijsku mašineriju kakvu je u Crnoj Gori imao jedino Milo Đukanović 1998. i niko više. Ovo sa Džajom Pekovićem je bio bljesak koji će se zaboraviti, a vjerujem da je iz Saveza, koliko je noćas, priprijećeno TV pravima za utakmice reprezentacije.

    P.S. Ignorišite kuroganea. U pitanju je troll koji je jedini branio Luku Pavićevića nakon debakla u kvalifilacijama, a sad se pravi naivan pa polemiše sa onim što niko nije izjavio na forumu, i time bespotrebno razvodni raspravu. Njegov poznati stil.
    Dick Laurent is dead!

  20. #41195
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sandokan View Post
    Aaaa Mister Pekovic bez dlake na jeziku,i svaka mu cast...
    Gdje, ko , šta, kako i na koji način ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #41196
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    P.S. Ignorišite kuroganea. U pitanju je troll koji je jedini branio Luku Pavićevića nakon debakla u kvalifilacijama, a sad se pravi naivan pa polemiše sa onim što niko nije izjavio na forumu, i time bespotrebno razvodni raspravu. Njegov poznati stil.
    Da li moderator moze da shvati da neko ima drugacije misljenje od njega?
    Drincicu se ovdje stavilo u usta da je maltene prokleo Crnu Goru i sve njene zitelje i to se tvdilo bez ikakvog osnova pa sam reagovao.
    Ponavljam njegove rijeci-dakle NITI SAM JA NJIMA POTREBAN NITI ONI MENI.
    Kako je moguce da neko na osnovu ovakve izjave izvlaci komentare tipa citiram :

    - Pa on se bukvalno piša po nama
    -Majke mu se na***** ,sprda se sa reprezentacijom

    to bi mozda moderator trebalo da vidi ?

    Izjava bivseg igraca crnogorske reprezentacije kao i njegovo sveukupno gospodsko drzanje cijelo vrijeme od kad je napustio je za svako postovanje.
    Covjek je presjekao i kraj price - ne laje kao neka baba na trenera i saigrace da iznosi detalje i zabavlja javnost.
    Ako ovo pomogne da se okrenemo mladjim igracima i trenerima kojima prvi posao nije vodjenje reprezentacije mozda i napravimo neki pomak.

  22. #41197
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Druze, to da se bukvalno pisa po nama nisam reka za Drincica no za Deja Savicevica sa njegovim izjavama. Drincica ko 'ebe. To sto je on gospodin pokaza je fino kad je ka pičketina najveca napustio momke dan pred vrlo bitnu utakmicu.

  23. #41198
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    E u tom slucaju ja se tebi izvinjavam i da se slozim - ^ebes Drincica, nebitan kadar u filmu,bilo i proslo i idemo dalje a ne da se tome daje epska dimenzija.

  24. #41199
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Džaja

    Opraštam ti i bjesomučno hvaljenje Vlaisavljevića jer skot konačno odlazi, ali konačno neko iz fudbalske branše da digne glas protiv ovog cirkusa koji se pravi od naše reprezentacije. Konačno da neko pomene i pravljenje "nacionalnog naboja" koji se ne može praviti sa igračima koji dođu sa strane. Pripadnost državi je osnova za igranje za reprezentaciju te države. To ne znači da igrač mora biti rođen u toj državi, ali mu mora biti rođen jedan od roditelja (ne đed, prađed, čukunđed ili tetak) i da je veza sa maticom jaka. Može se veza sa državom ostvariti i kroz dio života provedenog u toj državi iako ne potiče iz nje, ali da ima dovoljno vremena da je zavoli i da se osjeti domaćim igračem, pa i kroz igranje u ligi te države dobar niz godina (Bećiraj bi kod nas bio dobar primjer, no nažalost loš je igrač što ga diskvalifikuje za tu priču). Ovo su sve univerzalni uslovi koji važe za sve zemlje na kugli zemaljskoj, ali ti uslovi ne važe za Crnu Goru zahvaljujući Savezu koji, sada i potpuno otvoreno, nudi igranje za reprezentaciju igračima koji nemaju veze sa Crnom Gorom sve u smislu razmjene usluga "ja tebi, ti meni". Nažalost, tako se radilo i dosad, a tako će se i nastaviti jer Savićević iza sebe ima neviđenu medijsku mašineriju kakvu je u Crnoj Gori imao jedino Milo Đukanović 1998. i niko više. Ovo sa Džajom Pekovićem je bio bljesak koji će se zaboraviti, a vjerujem da je iz Saveza, koliko je noćas, priprijećeno TV pravima za utakmice reprezentacije.

    P.S. Ignorišite kuroganea. U pitanju je troll koji je jedini branio Luku Pavićevića nakon debakla u kvalifilacijama, a sad se pravi naivan pa polemiše sa onim što niko nije izjavio na forumu, i time bespotrebno razvodni raspravu. Njegov poznati stil.

  25. #41200
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Konacno jedna blesa manje... Nazalost ostajenam jos jedna blesa i jedan Srboljubimac.

Page 1648 of 2202 FirstFirst ... 64811481548159816381644164516461647164816491650165116521658169817482148 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •