View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #38376
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Brna korektno postavio utakmicu, onako kako treba. Nije zgorega da se pomene.

    Sramota sto se radi na sjevernu tribinu, najgoru navijacku tribinu za koju znam. Skandiranje Beciraju koje je toliko iritantno, majmunski krici...pi, nikad stope tamo.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  2. #38377
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Andora 0:3 Moldavija
    Gruzija 2:0 Lihtenštajn
    Rusija 2:0 Jermenija
    Turska 2:1 Švedska
    Austrija 1:1 Urugvaj
    Crna Gora 1:0 Gana

    Dosta zanimljivo rekao bih.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  3. #38378
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Brna korektno postavio utakmicu, onako kako treba. Nije zgorega da se pomene.
    Mene je sramota bilo to prvi da pomenem, tesko mi je bilo sebi to da priznam ali casti mi korektno odradjena utakmica, mada jos 10 ovakvih da postavi utakmica me ne bi moga ubijedit da ostane selektor. Moralo je i njega posrat, koliko je samo isprobava i silova formacija...

  4. #38379
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Pa nismo isto gledali očigledno.
    Samo u prvo je tri zicera branio vezana, pogledaj statistiku i šuteve u okvir gola.
    I do kraja su pritiskali. Na našu sreću dosta stihijski.
    Stvarno si iznio gomilu gluposti u prethodnom postu...Gana je imala 9 suteva na go,od toga u vr' glave 2-3 odlicne intervencije Bozovica (ne mogu da vjerujem svojim ocima sto pises,da je imao 9 ludackih odbrana)..

    Otkud ti podatak da Gana gotovo nikad ne dobija prijateljske meceve ? Samo u prethodnoj godini su imali 3 pobjede 2 nerijesena i 1 poraz

    Edit: Po meni je samo start Kasalice bio za crveni,ostalo nista.

  5. #38380
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ja sam bio u sektoru b , blizu juzne tribine i tih povika o kojiam ovdje razglabate je bilo malo ili nimalo. cak su esijen i boateng dobijali aplauze vise nego li zvuzduke.
    sto se meca tice - odbrana na visini zadatka lise onog pekovica - ne mogu ga gledat. vukcevic i tomasevic jako dobri.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  6. #38381
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pekovica? :-?

  7. #38382
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rivaldo View Post
    Pekovica? :-?
    gleda sam NBA Pavicevic naravno.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  8. #38383
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Savo je prso stvarno.
    Uđe momak ka' da mu je na silu, svaki duel je faul napravio i to prilično bezobrazan.

    Izlazna vožnja iz reprezentacije za njega, reko bih. Vešović može lagano da igra u 11.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  9. #38384
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,525
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Dzabe sve bozovicu odbrane na svijet kad on dodje i boksuje loptu koja ide jedan na sat pa ga savic izvuce sa linije. To su golmani na koje se ne mozes oslonit sile nema. Iz tog razloga bi poleksica uvjek prije stavio.

    sent from cp

  10. #38385
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Ganci su pješke igrali. Nije tu bilo prevelike želje da se igra do kraja, da se ulazi u jake duele i bespotrebno rizkuje povreda pred ključni dio sezone u potpuno nevažnoom meču. Kako su prišli meču najbolje oslikava postava kakvu su izveli. No opet, mi smo odigrali onako kako treba da odigramo i bez Mirka i Jovete i sa njima. Borbenost je bila tu, vidjelo se da su ginuli da odbrane pobjedu. Prijetili smo iz kontri, malo više prisebnosti i kombinatorike pri njima ne bi škodilo. Boškovića uvijek valja imati jer čovjek ima majstorski završni pas. Tomašević sasvim solidan, kao i Vukčević i žalosno je da takvi igrači dobijaju šansu tek poslije poluproizvoda iz susjedstva. Božović na krilu mi se uvijek sviđao. Čovjek ima solidnu tehniku a i drskost, dobar centaršut i presing. Na beku je ipak sklon kiksevima i treba ga forsirati na krilu. Volkov blijed, nakon svega komotno se može reći da je nepotrebna akvizicija. Pavićević ispod prosjeka, kako me nervira što konstantno pravi glupe i bespotrebne faulove kad je protivnički igrač okružen sa 3 naša, poklanja opasne prekide, ali to je cijena njegovog shvatanja borbenosti. Savić doktor. Bećiraj korisniji kao istureni a ne kao krilo, nadam se da će to postati jasno, ili ipak neće jer isti slučaj sa Kasalicom. Potpuno neshvatljivo da on igra u veznom redu, a niti tehnike niti defanzivnih kvaliteta. Damjanović, promašio odličnu šansu ali dokazuje i povećava kredit koji mora da ima u našoj reprezentaciji. Drinčić, znam da ga mnogi ne vole ali ti i ne vide njegove pasove i koliko nam znači. Nije Bolt, ali mi boljeg na toj poziciji nemamo. Nadam se samo da je naše nedonošče Brna sazrelo bar toliko da ne igramo više sa 4 špica, da znamo da ne možemo da se nadigravamo napadačkom igrom sa nespremnim i sporim igračima i da će ovo biti recept za našu igru. Zbijeno pozadi, požrtvovano i čekati šanse iz kontri.

  11. #38386
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se bekova tice, meni je Volkov mnogo bolji kao lijevi bek nego na krilu. Vesovic moze lagano na desnog, Basa i Savic stoperi.
    Na sredini pod hitno treba prikljuciti Kosovica i Bakica. Zao mi je Zverotica jer on je bio igrac na sredini sa najboljom kondicijom, a sad vec izdusuje na poluvremenu jer nema veliku minutazu u Fulamu.

    U napad obavezno Damjanovic, bez obzira jesu li Mirko i Stevan zdravi.

  12. #38387
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    E sta rade podgoricani sa Becirajem, ka' da im je iz oka ispa'. Cu trci ka mazga.. Trci ka mazga a to sto se lopta od njega odbija ka' od drveta to nikom nista... Ne sprdajte se..
    Bozovic i Kasalica mi nikad igrali ne bi.. Majmunskih povika je bilo, uglavnom od majmuna, jer im je to jedini nacin izrazavanja, naravno.
    **** you Boateng, nema veze sto oni iz loze i konzorcijum pored aut linije seru ovu reprezentaciju koliko idje mogu. Nego, bitno je da se putuje po Evropi malo, da se obilazi za dz, da se ugradjuju na karte i to.. Lijepo, sta znam. Ovi sa juga su danas vozom isli iz Nk i placali karte..
    Tj. nije lijepo, ali veoma pametno. Tribina koja nikad nije imala nikakav jasan stav, nego su uvijek bili metiljani, tihi, da ne daj boze koga ne uvrijede ili sto ne odgovara sefu, pa da ostanu bez gore pomenutih povlastica.

    Je li namjesteno ili ne ne znam.. Ne vjerujem da jes', vjerujem da je ova Gana dosla da odigra pjeske jednu laganu utakmicu.
    Slazem se.

  13. #38388
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    @pterodaktil Svi imamo pravo i na svoje subjektivne utiske vezane za utakmicu, ili misliš da se to ne smije iznosit?
    Nemoj da te moje pisanje toliko uzrujava pa da odmah moraš tako žustro i uvrijedljivo.

    Jeste, priznajem, možda je termin "ludačke" pretjeran, pisano je u kontekstu silnih i poprilično iritantnih sumnji da je utakmica namještena. A ostadoh pod utiskom Mladena koji je ponovo u formi. Neka bude da je bilo 9 odbrana kakvih takvih. Može tako? Koliko je bilo naših šuteva u okvir gola?
    Na taj odnos sam ciljao.

    Napisao sam da Gana "praktično nikad ne pobjeđuje prijateljske" jer u zadnjih 25 utakmica ni jednu neafričku reprezentaciju nisu pobijedili.
    Idi na transfermarkt pa pročešljaj ako te zanima. Tri pobjede u prijateljskim nemaju ni u dvije godine, a kamoli samo prošle godine kako kažeš.
    Utakmice između afričkih timova su dosta neobične, i Burkina Faso može da pobjedi bilo koga kao i Mali, jednako kao Gana koja se od ove tri vodi kao nekakva fudbalska sila. Zbog toga mi se čine referentnije utakmice gdje igraju protiv Japana, Čilea, Kine i sl...

    Kasalica je usijana glava koja bez problema u svakoj utakmici može da dobije barem dupli žuti. On je uvijek tempirana bomba na terenu. Do sada je najviše doprinio reprezentaciji tako što je jednom isprovocirao crveni protiv Ukrajine, a evo noćas zahvaljujući njemu i njegovoj brzini bješe penal.
    Direktno udaranje i hvatanje igrača za vrat, što su 3-4 igrača Gane činjeli u različitim situacijama je takođe za crveni karton,
    tako se barem meni čini kad gledam utakmice koje sudije malo stručnije vode da je kriterijum.

    Pozdrav i samo bez nervoze
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  14. #38389
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Pazi imas pravo nema potrebe da se Becu skandira ,a ima li potrebe da se zvizdi? Ja ne vidim da je taj cojek ista lose ucinio tu i ja da me zovnu bi se odazvao na poziv no dobro pola CG je podijeljeno pa me ne cudi ni ova bolesna podjela na tribine oko Beciraja ,e pa haos obraza mi.

  15. #38390
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali moji Kotorani lijepi hahahahahaha nisu htjeli u podjele sjever jug pa su na istok poperili zastavu. E paaaaaa ušljivih ljudi.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  16. #38391
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Ali moji Kotorani lijepi hahahahahaha nisu htjeli u podjele sjever jug pa su na istok poperili zastavu. E paaaaaa ušljivih ljudi.
    Zacudih se nocas sto je zastava onamo jer je veci dio Kotorana koje znam na jug i tip iz Kotora je vodio navijanje,debeli tip ne mogu se sjetit imena sad

  17. #38392
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dujo povlaka zvižduk povlaka masakrira svakoga s njim
    Bijo si poziw koi se neodbija

  18. #38393
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vukcevic i Tomasevic su sjajni bili, sve pohvale! Cak je i Vlado Bozovic fino igrao, bice smak svijeta.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  19. #38394
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Neka su na istok. Kamo srece da je istok pun navijaca, blizu tribine i velik bi pritisak bio na krila i bekove, kao i kod kornera, auta..

    Sto se vice sa zadnjeg sprata ode sve u nebo..
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  20. #38395
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Do sad se svaki put potvrdilo da Jovetić i Vučinić jednostavno ne smiju da igraju zajedno jer ostajemo bez sredine terena koja nam je potrebna za kvalitetnu odbranu što nam je ključ uspjeha ... Damjanović velika klasa ...
    deuscroix

  21. #38396
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Par riječi i od mene.

    Pravo da vam kažem, nikakva pobjeda ni nešto bolja igra ne mogu zamagliti surovu realnost, a to je da smo sa ovakvim selektorom mi osuđeni na propast. Jednostavno, on nije bio, niti je sada, a neće ni ubuduće biti iole ozbiljan trener. Pritom, pod ovim "iole ozbiljan" nijesam previše zahtjevan, već podrazumijevam da ne bude katatrofalan. Naravno, u fudbalu je sve moguće, pa i da je naša mlada reprezentacija uprkos jado-selektoru i dalje u trci za baraž, ali to je plod velikog kvaliteta za taj uzrast, a kvalitet na seniorskom nivou još uvijek nemamo da se na njega možemo osloniti, i za to će biti potrebno par godina. Za par godina, uz podrazumijevajući napredak naših mladih igrača, možemo računati i na to da i gori selektor od Brnovića ne može ništa naškoditi. Čekaj. Može li biti goreg od Brnovića uošte? Dobro, Vlaisavljević se podrazumijeva, ali se ne mogu sjetiti drugog. Ma nije ni bitno, ionako će obojica penziju dočekati u reprezentaciji sa punim radnim stažom.

    Zaista nisam razmišljao o rezultatu, ali to nisam želio da govorim u najavi jer bi se svi pitali šta je sa mnom.

    Nastavljanje davanja besmislenih izjava poput onih kako su mnogi mislili da je lud, pa da nije normalan, a sad bi se i pitali što je s njim. A razlog zbog kojeg ponavlja ove fraze je neki koji se podrazumijeva. Nekad su to bili izvojevani remiji protiv Engleske (naravno da neće niko osim reprezentacija San Marina ili Andore ići na što blaži poraz), a sad bi se, eto, svi pitali što je s njim kad bi rekao da mu je u prijateljskoj utakmici važnija igra od rezultata. Demagogija, i to loša. Ne radi on to svjesno, već ne zna što da kaže pa ovako mlati.

    Kad su u pitanju novajlije (i ja bih pozvao i Tomaševića i Điđa Vukčevića) potpuno su zadovoljili. Treba, ipak, biti oprezan kad je Tomašević u pitanju. Vidim da je u posljednjem kolu belgijskog prvenstva bio na klupi, a dobili su 4:0. A treba nam neko ko igra u kontinuitetu. Za njega je neophodno da igra i dobija na samopouzdanju, s obzirom na pauze koje je imao u svojoj kratkoj karijeri. Kad se dotakoh štopera i belgijske lige, Bojović je izgubio mjesto prvotimca već nekoliko utakmica. Što se Điđa Vukčevića tiče, nijesam ni sumnjao da će odigrati dobro. Trebalo je njega puno ranije pozvati u reprezentaciju, još dok je igrao za Budućnost. Malo mi je čudna ta priča kako je napredovao u Bragi đe je odigrao svega par utakmica sa prvim timom. Svakako je budućnost crnogorskog fudbala, koliku god da ima minutažu.

    Generalno je igra bila dobra. Ne razumijem baš priču kako smo igrali toliko oslabljeni. Bez Vučinića i Jovetića svakako da nijesmo toliko opasni naprijed, ali kad nam igraju Baša i Savić pozadi, onda je to mnogo značajnije, naročito kad imamo ovakvog Damjanovića. Kasalica je već nerasvijetljena enigma i tu je potrebno makar deset pitanja plus potpitanja na koje odgovor jedino možda imaju u Fudbalskom savezu.

    Raduje pobjeda mlade reprezentacije koja je, uprkos selektoru, uspjela ostati u trci za baraž. Po izvještaju su Irci dominirali u prvom poluvremenu, a evo i zašto. Izjava jado-selektora

    Na poluvremenu smo napravili izmjene i vratili se na sistem u kojem smo igrali veći dio kvalifikacija, što se isplatilo u nastavku

    A kako je postavio formaciju? Gotovo je išao toliko daleko sa ofanzivom kao u meču protiv Farskih Ostrva kod kuće u prvom kolu. Ponovo je ofanzivno krilo Marko Vukčević igrao desnog beka, a u sredini samo Kosović koji ima defanzivne karakteristike. I, normalno, kad uđe bek da igra beka (Gojačanin) situacija je drugačija. Podsjetiću i na Vlaisavljevićev biser na meču protiv Njemačke kad je Gojačanina zamijenio Boljević pri vođstvu od 1:0. Mugoša (za inat Albatrosu) postiže i osmi gol za mladu reprezentaciju, opet na asistenciju Marka Vukčevića. Vidim da su Alić i Bakić dobili po žuti karton što im je parni i po tome neće igrati protiv Rumunije. Za Bakića se ima zamjene, dok je kod Alića drugačija situacija. On i Bakrač su igrali sve mečeve, a još se ne zna ko je treći štoper. U početku je to bio Igor Vujačić, a sad je, uprkos probama (Crakovia i Widzew Łódź) ostao nezaposlen, ali zadnje vijesti govore da će pokušati da se nametne drugoligašu Wisła Płock. Baš šteta za njega. Još su tu Ćuković i Kopitović, ali obojici bi to bio debi za U21 selekciju.
    Dick Laurent is dead!

  22. #38397
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Kao i uvijek odlicna analiza Amnesiac...Samo si permutovao u vezi Cukovica jer je on igrao protiv Njemaca prvu utakmicu gdje ga je na poluvremenu zamjenio Dusko...

  23. #38398
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ne, ne. To je bio Stijepović.
    Dick Laurent is dead!

  24. #38399
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    U jeste sad se sjetih i ja... Bek je u pitanje bio a ne stoper... Moja greska..


    Al opet nevjerovatno da nije pozvan Cukovic za ovaj mec a jedan je od najboljih stopera u nasem prvenstvu... A ne treba smetnuti sa uma da je jedan od kljucnih igraca u defanzivi tima koji vec dvije godine ima najacu odbranu...

  25. #38400
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Što znam. Pozvao je Kopitovića koji ima pravo igranja u narednom ciklusu, ali sad će morat obojicu
    Dick Laurent is dead!

Page 1536 of 2202 FirstFirst ... 53610361436148615261532153315341535153615371538153915401546158616362036 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •