View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 11 of 2201 FirstFirst ... 78910111213141521611115111011 ... LastLast
Results 251 to 275 of 55004

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #251
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    pa on i jes za shiri spisak, i da je srecan
    on je od onih shpiceva koji golove daju jednom u 3 mjeseca
    pa reprezentacija i ne igra cesce
    Samo kvarni opstaju...
    www.minmedia.me

  2. #252
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    pa on i jes za shiri spisak, i da je srecan
    on je od onih shpiceva koji golove daju jednom u 3 mjeseca
    pa jes,jes
    od njega nema koristi covjeche
    sta ima on da trazi pored burzanovica,purovica,vucinica......
    maaaaaa neka ga pozove filipovic al pod uslovom da im daje podrsku veliku sa klupe

  3. #253
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by LaZaR View Post
    ja procitah prije neki dan u vijesti u vezi ovog delibasica da ako ne bude pozvan da igra da ga zaborave zauvjek,ahahahahahahaha show
    a izjava filipovica glasiELIBASIC SE NALAZI NA SIREEEEEEEEEM SPISKU reprezentacije CRNE GORE
    pffffff......a toliko i toliko boljih igraca od njega......toliko i toooliko

    Taj ko prijeti i nije igrac za ozbiljnu reprezentaciju. Moze da kupi lopte iza gola ili nek ceka da ga srbi pozovu..

  4. #254
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Taj ko prijeti i nije igrac za ozbiljnu reprezentaciju. Moze da kupi lopte iza gola ili nek ceka da ga srbi pozovu..
    kao sto je i BASA dobio poziv pa je sigurno prihvatio
    covjek mora da pokazhe svoje umece i kvalitete da bi bio pozvan,al od delibasica nema nista,nista nije pokazao da bi uopste bio pozvan,nekad dok je igrao za partizan i u ligu sampiona bio je super,al sad....pfff

  5. #255
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majonez View Post
    Odje se pominju i lawowi i sokoli/sokolowi

    HRABRI SOKOLI
    (navija?ka himna)


    IDEMO ZAPAD
    SJEVER I ISTOK
    DOLJE SA JUGA
    HRABRI SOKOLI

    OKRUGLI SVIJET
    NEK SE KOTRLJA
    JEDAN ZA DRUGOG
    SVE DO POBJEDE

    ?UJE SE PJESMA
    DOK SE VIJORE
    ZASTAVE CRVENE

    MOŽE I JA?E
    NEK ?UJE NEBO
    VOLIM TE VOLIM
    VOLIM MONTENEGRO
    NE ŠTEDI DLANOVE
    OD SRE?E SE PLA?E
    ZA HRABRE SOKOLE
    IZ GRLA ŠTO JA?E (IZ GRLA NAJA?E)

    I OVOG PUTA
    RAME UZ RAME
    JEDAN ZA DRUGOG
    ZLATNI LAVOVI

    ?UJE SE PJESMA
    DOK SE VIJORE
    VISOKO NA NEBU
    ZASTAVE CRVENE
    malo vise na http://www.perper.cg.yu/welcome.htm :PPPPP

    i link za download
    http://www.perper.cg.yu/Perper-Fudbalska_himna.mp3
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #256
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    moze informacija - kada ce se karte pojaviti u slobodnoj prodaji na "blagajnama stadiona", i da li se covjek moze osloniti da na taj nacin dodje do karte da mec?
    Just to slip the skin...

  7. #257
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad ce spisak igraca bit objavljen, ja zaboravih?
    Stone the crow

  8. #258
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    karte bi trebalo od shutra a spisak u nedelju.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  9. #259
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    White Field
    Posts
    426
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako bog da sledece subote sa zastawamaaaaa na stadion!
    Nego me interesuje da li ima josh kakwih pjesama i da li ce Warwari nawijati rame uz rame sa Ultrasima, Street Boy`s-ima i ostalim nawijachkim grupama u MNE??

  10. #260
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ada svi cemo navijat ka' jedan!!!!
    oleeeoleeoleoleee we are the champ's....
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  11. #261
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ShizofreniA View Post
    Ako bog da sledece subote sa zastawamaaaaa na stadion!
    Nego me interesuje da li ima josh kakwih pjesama i da li ce Warwari nawijati rame uz rame sa Ultrasima, Street Boy`s-ima i ostalim nawijachkim grupama u MNE??
    Axa,bash ce Street Boys-i da nawijaju za CG...
    ...The grass was greener, the light was brighter, the taste was sweeter, the nights of wonder...

  12. #262
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    413
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    smije li se coek oslonit da se na dan utakmice moze kupit karta na blagajnu>??

  13. #263
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by haustor View Post
    smije li se coek oslonit da se na dan utakmice moze kupit karta na blagajnu>??


    To ti je ka da zaobidjes ulicu punu kori od banana i da se ne okliznes..

  14. #264
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    seek the truth
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prosto ne mogu da vjerujem da nisu pozvani ardijan djokaj i sanibal orahovac !!!

    kad se uzme u obzir koga su sve pozvali i dje igraju tj kakve karijere imaju ... no coment odnosno stop nacionalizmu, korupciji itd ..

    prisjetite se referenduma, dinoshinog govora itd .. hvala puno !!!

  15. #265
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    KAPITEN LE MANA PREKINUO NAGAĐANJA I PREKO "VIJESTI" PORUČIO CRNOGORSKOJ JAVNOSTI

    Baša: Igraću za Crnu Goru!

    Podgorica - Marko Baša je odlučio da za sva vremena završi priču oko reprezentacije - jedan od najboljih defanzivaca francuskog šampionata igraće za Crnu Goru!
    - Moj jedini izbor je Crna Gora i tu nema dileme. Zbog objektivnih okolnosti propustiću meč sa Mađarskom, ali od juna sam na raspolaganju selektoru Filipoviću. Želim sreću momcima koji budu igrali protiv Mađarske, nadam se da će pobijediti na debiju i tako napraviti dobru uvertiru za iskušenja koja nas očekuju - rekao je Baša sinoć za "Vijesti".
    Time je definitivno stavljena tačka na sve novinarske spekulacije i nagađanja. Posljednju vijest iz "pouzdanih izvora" da će Baša igrati za Srbiju objavile su "Večernje novosti", što je i bio motiv 24-godišnjem kapitenu Le Mana da se preko "Vijesti" obrati crnogorskoj javnosti i selektoru.
    eto tako i toliko o tome ODLIČNA VIJEST!!!

  16. #266
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ShizofreniA View Post
    [B]Ako bog da sledece subote sa zastawamaaaaa na stadion!
    Pih, krivlje mi je sto cu to propustit NO ISTA!!! Nadam se da ce ludjacka atmosfera da bude!!

    MOLIM VAS kamere i aparate da ponesete i da snimite i slikate sto je vise moguce i da postavljate odma!!!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  17. #267
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    Svidja mi se pjesma. Nije bas navijacka ali je interesantna!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  18. #268
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    MILAN PUROVIĆ, NAPADAČ CRVENE ZVEZDE, JUČE POSTIGAO PRVI POGODAK U DRUGOM DIJELU SEZONE

    Daću gol i Mađarima

    Podgorica - Konačno je proradio i Milan Purović - crnogorski reprezentativac postigao je prvi gol ove godine u zvaničnim utakmicama i trasirao put Crvenoj zvezdi do pobjede u četvrtfinalu Kupa Srbije, nad Čukaričkim.
    Purović, doduše, ni drugi dio sezone nije počeo kao standardni prvotimac, ali koliko god da je igrao uvijek je bio "u igri", opasan po gol rivala, ali ne i efikasan.
    Tako je bilo i protiv Čukaričkog - počeo je meč, sredinom prvog poluvremena promašio zicer, ali se u 63. minutu iskupio. Oštar centaršut Dejana Milovanovića sa desne strane, stameni Podgoričanin je udarcem glavom pretvorio u pogodak...
    - Slabo smo odigrali prvo poluvrijeme, ali smo ih zato u drugom "ubili". Sve je funkcionisalo dobro. Poraz od Vojvodine nas je bio dobro uzdrmao, ali sada je sve i redu. Stvari polako počinju da dolaze na svoje mjesto - ističe Purović, koji očekuje da će se ustaliti u prvom timu Zvezde.
    Centarfor "crveno-bijelih" u pravo vrijeme počeo je da daje golove - do utakmice sa Mađarskom ostalo je još devet dana.
    - Ne znam još ko je sve pozvan. Znam za mene i Burzanovića, čuo sam i da su tu Jovetić, Bošković... Ali, ko god bude u reprezentaciji, siguran sam da će pružiti maksimum. Takođe, smatram da ćemo imati reprezentaciju za respekt, mladu, poletnu, spremnu za sva iskušenja - ističe Purović.
    Purović je bio jedan od glavnih "šrafova" mlade selekcije Srbije i Crne Gore, najbolji strijelac reprezentacije bivše države na Evropskom prvenstvu.
    - Suvišno je govoriti koliko mi znači poziv u A tim. San svakog igrača je da zaigra za reprezentaciju svoje zemlje. To je novi izazov, nova avantura. Mnogim selekcijama pomrsićemo račune, u to sam ubijeđen - rekao je Purović.
    Prozivku reprezentativaca, selektor Crne Gore Zoran Filipović obaviće 19. marta. Dva dana ranije Purović sa Zvezdom igra meč Meridijan lige protiv OFK Beograda.
    - Mislim da sam ušao u dobru formu. Protiv Čukaričkog sam odigrao veoma dobro, dobro sam se kretao, sve je bilo kako treba. Nadam se da ću se upisati i protiv OFK Beograda, a zatim i protiv Mađarske. Debi i gol za reprezentaciju, u mojoj Podgorici, na mom stadionu - bila bi to zaista kruna dosadašnje karijere - ističe Purović.
    Njegov saigrač u Budućnosti, i sada u Zvezdi, Igor Burzanović nije igrao protiv Čukaričkog. Razlog je povreda koju je zaradio na meču sa Vojvodinom.
    - Sve je u redu sa Burzom. Dobio je nezgodan udarac u članak, ali već je počeo da trenira. Biće spreman za Mađarsku - zaključio je Purović.

    J.V.

    SA VUČINIĆEM SJAJAN TANDEM

    Igrao ili ne, davao golove ili promašivao šanse, Milan Purović nikada nije gubio vjeru u sopstvene mogućnosti. Tako je i pred utakmicu sa Mađarima...
    - Uvijek sam vjerovao u sebe, tako je i ovoga puta. Nadam se da ću se naći u prvoj postavi, ali ne opterećujem se time. Sve je na Filipoviću. Iako ne počnem utakmicu, neće biti smak svijeta. Na meni je da se nametnem, imam 21 godinu, a bitno je da Filipović ozbiljno računa na mene - ističe Purović.
    Gotovo je izvjesno da je jedno mjesto u napadu naše reprezentacije rezervisano za asa Rome, Mirka Vučinića.
    - Znamo se iz mlade reprezentacije, odličan je igrač. Mislim da bismo bili fenomenalan tandem - objašnjava Purović.


    JOVETIĆ LANSIRAO PARTIZAN

    Reprezentativac Crne Gore, Stevan Jovetić, bio je strijelac u pobjedi Partizana protiv Mladosti iz Apatina (3:0), u meču četvrtfinala Kupa Srbije. Mladi Podgoričanin je poslije sjajne solo akcije u 10. minutu postigao prvi pogodak na utakmici, i na taj način otvorio put "crno-bijelima" ka polufinalu Kupa i petoj uzastopnoj pobjedi u proljećnom dijelu sezone.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  19. #269
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Posljednju vijest iz "pouzdanih izvora" da će Baša igrati za Srbiju objavile su "Večernje novosti", što je i bio motiv 24-godišnjem kapitenu Le Mana da se preko "Vijesti" obrati crnogorskoj javnosti i selektoru.
    eto tako i toliko o tome ODLIČNA VIJEST!!!
    Trebamo da se zahvalimo i uredniku Novosti.
    Odradio je za nas lavovski dio posla.
    Uff kako ce sjutra Kurir i Press da krenu sa pljuvanjem!
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  20. #270
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    neka neka...bravo basko
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  21. #271
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    KAPITEN LE MANA PREKINUO NAGAĐANJA I PREKO "VIJESTI" PORUČIO CRNOGORSKOJ JAVNOSTI

    Baša: Igraću za Crnu Goru!

    Podgorica - Marko Baša je odlučio da za sva vremena završi priču oko reprezentacije - jedan od najboljih defanzivaca francuskog šampionata igraće za Crnu Goru!
    - Moj jedini izbor je Crna Gora i tu nema dileme. Zbog objektivnih okolnosti propustiću meč sa Mađarskom, ali od juna sam na raspolaganju selektoru Filipoviću. Želim sreću momcima koji budu igrali protiv Mađarske, nadam se da će pobijediti na debiju i tako napraviti dobru uvertiru za iskušenja koja nas očekuju - rekao je Baša sinoć za "Vijesti".
    Time je definitivno stavljena tačka na sve novinarske spekulacije i nagađanja. Posljednju vijest iz "pouzdanih izvora" da će Baša igrati za Srbiju objavile su "Večernje novosti", što je i bio motiv 24-godišnjem kapitenu Le Mana da se preko "Vijesti" obrati crnogorskoj javnosti i selektoru.
    eto tako i toliko o tome ODLIČNA VIJEST!!!
    stvarno, odlicna vijest

  22. #272
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ahahaha Wuahahah Marko Basa to je onaj koji je u Crvenu Zvijezdu igrao jeli ne?

    On je birao za Crnu Goru jeli ne? Tako i treba!

    Neka te Srpske novine izjavljuju sta hoce! Prvo nas nisu ni zvali nase igrace iz CG za SRJ i SCG reprezentaciju. A sad hoce da ih kradu posto su videli da im kvalitet iz druge zemlje prolazi!
    Dobro te su Vucinic i ovaj Basa odlucili sa glavom i srcem a ne kao Jevric. Da bi ti nasi mladici birali za SRB, bi ih Srbija posled losih rezultata opet pljunula, kao i sto je Jevrica!

    Odlicna Vijest!!

    FORZA MONTENEGRO. NISU REZULATI NEGO CAST IGRATI ZA SVOJU ZEMLJU GLAVNI!!!
    Last edited by kefalo; 15-03-07 at 11:45.

  23. #273
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MNT View Post
    Ahahaha Wuahahah Marko Basa to je onaj koji je u Crvenu Zvijezdu igrao jeli ne?

    On je birao za Crnu Goru jeli ne? Tako i treba!

    Neka te Srpske novine izjavljuju sta hoce! Prvo nas nisu ni zvali nase igrace iz CG za SRJ i SCG reprezentaciju. A sad hoce da ih kradu posto su videli da im kvalitet iz druge zemlje prolazi!
    Dobro te su Vucinic i ovaj Basa odlucili sa glavom i srcem a ne kao Jevric. Da bi ti nasi mladici birali za SRB, bi ih Srbija posled losih rezultata opet pljunula, kao i sto je Jevrica!

    Odlicna Vijest!!

    FORZA MONTENEGRO. NISU REZULATI NEGO CAST IGRATI ZA SVOJU ZEMLJU GLAVNI!!!
    Marko Basa je nesto poput Andrije Prlainovica samo u suprotnom smjeru.
    Momak je rodjen u Srbiji i ima srpsko drzavljanstvo, ali je po nacionalnosti Crnogorac i zeli da brani boje svoje maticne drzave.
    Ovakva odluka se meni ni malo ne svidja, ali kada se sagleda cinjenica da su Prlainovic, Pavlovic, i Nikic, inace crnogorski drzavljani, odlucili da predstavljaju Srbiju, onda sta da se radi.
    Kod slucaja Base, treba naglasiti i to da su se Dejo i Zvezdan Terzic dogovorili da ne uzimaju igrace jedan drugome, osim ako oni ne odbiju poziv, sto znaci da je Basa odbio poziv Srbije, reprezentacije koja ima velike sanse da se plasira na Evropsko prvenstvo, zarad igranja u crveno-zlatnom dresu.
    Da li ce neki fudbaler odbiti crnogorski drzavni dres zarad nastupa u reprezentaciji Srbije to cemo tek vidjeti. Realno samo Vucinic, Burzanovic i Simon bi mogli kvalitetom da se nametnu Klementeu ali oni izgleda nece odbiti poziv Filipovica.
    Btw, karte se mogu kupiti u petak 10-18 h na salteru SC Moraca
    Pozdrav za sve navijace Crne Gore
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  24. #274
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kolika je cijena karata?
    Stone the crow

  25. #275
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    za sjever i jug 3 a zapad i istok 7

Page 11 of 2201 FirstFirst ... 78910111213141521611115111011 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8597
    Last Post: 23-03-24, 17:47
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 16:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 14:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 03:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •