View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #25276
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    procitah nedje mali Bakić i Fiorentini .
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #25277
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ja ne znam što očekuješ od momka koji još nema 18 godina? Da raznosi igrače oko sebe? Kakvu će karijeru napravit stvarno ne znam niti iko od nas, ali očigledno da su ovi iz Zenita prepoznali potencijal.

    Što se tiče ovih iz Sutjeske, što misliš o Jovoviću?
    Ja kad sam pricao tu istu pricu za Batrovica i Zarubicu svi me pljuvali. Vidi se dje su sad obojica.

    Mali Jovovic je dobar igrac, steta sto ga vise ne guraju, zna da igra. Al realno najbolji igrac iz Sutjeskinog podmladka je Janjo, koji je isao u Juventus na probu ( stvarno isao, ne kao ovi ostali ), ali momku glava ne da da postane igracina. Ako ga ko ne uzme u narednu godinu, dvije najkasnije nista od njega nece biti. A ima potencijal Mirka Vucinica, eto toliko je talentovan s loptom.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  3. #25278
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milan Jovanović i Spartak Naljčik sporazumno raskinuli ugovor.

    http://spartak.crpodemo.ru/index.php...-26&Itemid=162
    Bijo si poziw koi se neodbija

  4. #25279
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Milan Jovanović i Spartak Naljčik sporazumno raskinuli ugovor.

    http://spartak.crpodemo.ru/index.php...-26&Itemid=162
    Neka je vala , momak po meni zasluzuje da igra , ne vjerujem da je pravio ikakve probleme , jednostavno ga ne gotivi trener i to je to.
    Pa da nadje novi klub brzih dana da na vrijeme sve zavrshi.

  5. #25280
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma super mu je to palo, ne no će mlatit po drugoj ruskoj ligi.

    I Džudo bi vjerovatno napravio isto nego je kapiten.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  6. #25281
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Ma super mu je to palo, ne no će mlatit po drugoj ruskoj ligi.

    I Džudo bi vjerovatno napravio isto nego je kapiten.
    Ja potpuno zaboravio da su oni poshli u q

  7. #25282
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    procitah nedje mali Bakić i Fiorentini .
    Dan čitaš, a?

    http://www.dan.co.me/?nivo=3&rubrika...lov=Fiorentina
    Dick Laurent is dead!

  8. #25283
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    ne ja ali ti ocigledno da)) hehe ja sam to ovdje vidio
    http://cg-fudbal.com/2012/05/17/bakic-u-fjorentini/
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #25284
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    clanak u danu = 150 eura.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  10. #25285
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PSV bi bila prava stvar za njega. Naravno, ni Fiorentina nije loshe reshenje, ali mislim da je njemu prerano za Calcio, recimo, Fatic je prerano posao u Calcio i izgubio se tamo.
    Deserve's got nothing to do with it.

  11. #25286
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    http://cg-fudbal.com/2012/05/18/u-19...novic-odabrao/....... cudno evo se na sva zvona najvljuje janjusevic ko nas veliki talenat sto zapravo i jeste, a nema ga na spisku

  12. #25287
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    PSV bi bila prava stvar za njega. Naravno, ni Fiorentina nije loshe reshenje, ali mislim da je njemu prerano za Calcio, recimo, Fatic je prerano posao u Calcio i izgubio se tamo.
    Fatic inace pije, pusi i ko zna sta sve jos radi. Ne moze se sa njim poredit.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  13. #25288
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    http://cg-fudbal.com/2012/05/18/u-19...novic-odabrao/....... cudno evo se na sva zvona najvljuje janjusevic ko nas veliki talenat sto zapravo i jeste, a nema ga na spisku
    Cudno? A sta je tu cudno? Kolika vidis igraca Sutjeske, inace vodeceg tima omladinskog prvenstva, 2 kola prije kraja i jedne od najmladjih ekipa u prvoj ligi??????

    Samo naprijed Savez, **** se po nama. Mrs!
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  14. #25289
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ova generacija U-19 obecava mnogo,nikad vise igraca od po 18,17 cak i 16 god. nije vise dobijalo sansu u seniorskim ekipama kao momci iz ove generacije.... Napokon su se i nasi treneri malo dozvali pameti pa poceli da ih guraju u vatru,napokon je prica Brana Milacica pocela da daje rezultate..... Samo da momci ostanu cvrsto na zemlji i bar 3 igraca ako uspiju da naprave nesto "veliko" bice to uspjeh cg.fudbala !
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  15. #25290
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Cudno? A sta je tu cudno? Kolika vidis igraca Sutjeske, inace vodeceg tima omladinskog prvenstva, 2 kola prije kraja i jedne od najmladjih ekipa u prvoj ligi??????

    Samo naprijed Savez, **** se po nama. Mrs!
    Samo polako. Mislim da je ovim Miljenović učinio izvjesnu uslugu Sutjesci jer će momci koji su sada okosnica prvog tima biti sa ekipom pred vrlo važne duele za opstanak. Ja sam već ranije napisao da mi je bio malo čudan širi spisak omladinaca jer tu nema puno onih koji igraju sa seniorima a ima dosta onih koji još nijesu debitovali za seniorski tim. Sa druge strane ova ekipa je uigrana (dvije godine zajedno) i ovi su momci izborili elitnu rundu kvalifikacija. Pogledajmo obije strane medalje prije nego što počnemo sa teorijama zavjere. Iskreno, prekidi, ja ne vjerujem da iko iz Saveza želi da napakosti Sutjesci. Nema mi nikakve logike.
    Dick Laurent is dead!

  16. #25291
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaka U-19 ce igrati bunker sve 3 utakmice, jer je u krvavoj grupi. Pozvao je samo jednog pravog spica, i to 95 godiste, Zarubica je sredina, Djordjevic je poluspic. A nije pozvao Niksicane: Zorica ( najbolji igrac druge lige ), Stjepovica ( najbolje ocjenjeni mladi bek lige ) i Kosovica ( odigrao svaku utakmicu Sutjeske, igrao na 4 razlicite pozicije ). Nije pozvao najbolje igrace omladinske lige, Vlada i Janja. Nije pozvao Kosovica iz Vojvodine, momak koji je 95 godiste, najboljeg igraca omladinske lige Srbije i ulazi u prvi Tim Vojvodine redovno. I ako nije Niksicanin, nije pozvao Kordica, igraca koji ima standardnu minutazu u Vojvodini, prvoj ligi Srbije.


    Vazno je da Dejan Zarubica, koji nije ni medju 18 Zvezdinih omladinaca, igra svaku za reprezentaciju i kapiten je. A evo sajta, pa vi provjerite ima li ijedan jedini nastup za Zvezdu.

    http://www.mojacrvenazvezda.net/3265...micom-do-nade/



    Nece niko da napokosti Sutjesci, ali jednostavno drugi vrte u savezu. S obzirom da sam pratio repke i omladinske lige, znam sta se radi i kako se radi. Ne mogu da se pozivaju igraci koji ne odigraju ni jednu jedinu utakmicu sezone. Ne mogu, pa da su Messi. Ne mogu!!!!
    Last edited by Prekidi_stvarnosti; 18-05-12 at 19:16.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  17. #25292
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Ovaka U-19 ce igrati bunker sve 3 utakmice, jer je u krvavoj grupi. Pozvao je samo jednog pravog spica, i to 95 godiste, Zarubica je sredina, Djordjevic je poluspic. A nije pozvao Niksicane: Zorica ( najbolji igrac druge lige ), Stjepovica ( najbolje ocjenjeni mladi bek lige ) i Kosovica ( odigrao svaku utakmicu Sutjeske, igrao na 4 razlicite pozicije ). Nije pozvao najbolje igrace omladinske lige, Vlada i Janja. Nije pozvao Kosovica iz Vojvodine, momak koji je 95 godiste, najboljeg igraca omladinske lige Srbije i ulazi u prvi Tim Vojvodine redovno. I ako nije Niksicanin, nije pozvao Kordica, igraca koji ima standardnu minutazu u Vojvodini, prvoj ligi Srbije.


    Vazno je da Dejan Zarubica, koji nije ni medju 18 Zvezdinih omladinaca, igra svaku za reprezentaciju i kapiten je. A evo sajta, pa vi provjerite ima li ijedan jedini nastup za Zvezdu.

    http://www.mojacrvenazvezda.net/3265...micom-do-nade/



    Nece niko da napokosti Sutjesci, ali jednostavno drugi vrte u savezu. S obzirom da sam pratio repke i omladinske lige, znam sta se radi i kako se radi. Ne mogu da se pozivaju igraci koji ne odigraju ni jednu jedinu utakmicu sezone. Ne mogu, pa da su Messi. Ne mogu!!!!
    Kordic je povrijedjen, to je razlog zbog kojeg nije pozvan, a inace je prvi spic ove selekcije, a i koliko mogu procitati od navijaca Vojvodine po netu jako je perspektivan spic, klasicni centarfor. Inace Miljenovic ima pomalo cudan kriterijum, do nedavno ni Andrija Kaludjerovic nije bio u ovoj selekciji iako je za U21 standardan. Mene zanima sta se desava sa Sasom Medenicom, za njega su govorili da je najbolji igrac 93. godiste a nema ga odavno u selekciji. Za njega se pricalo jedno vrijeme da ce sigurno preci u Lil, zatim da ce u Partizan, ali se izgleda sve to izjalovilo. Bilo kako bilo, cinjenica je da Miljenovic jako malo "mijesa karte" sto svakako nije dobro, mada mi se svidja sto za razliku od njegovih prethodnika daje sansu i igracima mladjim godinu - dvije. Za sad ima i solidne rezultate, tako da kad ga uporedimo sa ostalim selektorima i "selektorima", cini se kao suvo zlato...

  18. #25293
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Prekidi, ja sam na prethodnoj stranici i pomenuo par igrača koje si naveo. Od onih koji igraju sa seniorima a standarni su u svojim ekipama su Petković (golman), Mitrović, Kaluđerović, Bakić i Đorđević a povremeno igraju Marko Vukčević, Kalezić i Boljević.

    P.S. Socrates, dobro si primijetio da je Kaluđerović praktično tek odnedavno u omladinskoj reprezentaciji iako odavno igra za mladu. I složiću se da je, i pored čudnog kriterijuma, Miljenović dosad odradio dobar posao.
    Dick Laurent is dead!

  19. #25294
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mali Medenica i Sava Gardasevic su sklonjeni, i ako su bili dva najbolja igraca buducnosti 93. godiste. Sava jer mu je menadzer dogovorio odlazak u Holandiju, mimo znanja Buducnosti, sa Medenicom ne znam sta je bilo. Inace, Sava je ubjedljivo najbolji spic 93 godiste, uz Kordica, al mu sad ne daju ni da igra za Kom. Al ne pozvati malog Kosovica iz Vojvodine, pa to je grijeh. Momak je, ponavljam, najbolji igrac srpske omladinske lige, i ako su dvije godine stariji od njega!!!!! Ali Amnesiac i Socrates, moramo se sloziti, da ako neka ekipa dominira 93 ligom, i nema nijednog pozvanog igraca, da nesto nije u redu. A za malog Zorica iz Celika da ne pricam. Pozvao je golmana iz Celika, koji ove sezone jos nije stajao medju stative.

    Moje iskreno misljenje je da je Miljenovic imao srece do neba, i jednu jako perspektivnu generaciju, koja ima dosta igraca za repke. Ipak, siguran sam da ovo nije ono najbolje sto ima CG fudbal. I zato ce, ponavljam, igrati bunker, bez spica, sve 3 utakmice, a ako ih brzo probiju i Engleska i Svajcarska ce nam dati po nekolika. Mogu da potpisem da se necemo upisati za 3 utakmice. Mozda cemo izbjeci blamazu, ali kakav je to fudbal kad se unaprijed ide da se izgubi sto manje. I prvu rundu smo prosli, jer smo manje izgubili od favorita grupe.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  20. #25295
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako su i za A reprezentaciju pricali da cemo primiti najmanje 5 komada od Engleske na obije utakmice pa nas ipak nisu mogli dobit. Uvijek mi je bilo zanimljivo kad vidim toliki pesimizam kod ljudi koji navodno navijaju za svoju reprezentaciju.

  21. #25296
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by filip__pg View Post
    Tako su i za A reprezentaciju pricali da cemo primiti najmanje 5 komada od Engleske na obije utakmice pa nas ipak nisu mogli dobit. Uvijek mi je bilo zanimljivo kad vidim toliki pesimizam kod ljudi koji navodno navijaju za svoju reprezentaciju.
    mozda ti neki ljudi pamte poraz 8 1 u Niksicu, mozda ti neki ljudi prate svoju reprezentaciju za razliku od onih koji dodju da gledaju Runija i Pirla. i Petera Cheha naravno, slava mu i milost.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  22. #25297
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pamtim i ja mnoge bolne poraze A selekcije pa i dalje imam dovoljno optimizma za svaki naredni mec. Sto se tice ovog dijela oko pracenja reprezentacije, to mozes nekom drugom pripisati jer ja sam redovan od 24.03.2007.

    Moja poenta je da ne treba svaku narednu utakmicu gledati kao da je unaprijed izgubljena. Treba vjerovati u te momke, a Miljenovic je trener koji je svakako mnogo bolji od Duska V. i Brnovica zajedno.
    Last edited by filip__pg; 20-05-12 at 00:01.

  23. #25298
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fudbaleri počeli okupljanje, Savić: Belgija prava provjera za nas

    Nakon Islanda, utakmica sa Belgijom biće još jedna dobra provjera za crnogorske fudbalere pred start kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Na današnjem okupljanju selektoru Branku Brnoviću nedostajalo je osam fudbalera, i to Vučinić, Jovetić, Baša, Zverotić, Kašćelan, Peković, Volkov i golman Božović.

    ''Protiv Belgije možemo da testiramo naše mogućnosti pred novi ciklus kvalifikacija. Ta utakmica će nam poslužiti da se još bolje pripremimo i vidimo naše mogućnosti u ovom trenutku. Atmosfera u ekipi je dobra. Rival je veoma jak. Imaju kvalitetne igrače koji igraju u vrhunskim evropskim klubovima. Biće to prava provjera za nas. Nadam se da ćemo se kroz ovu utakmicu još bolje upoznati i uigrati pred start kvalifikacija'', kazao je novinarima defanzivac Stefan Savić.
    Za njegov klub Mančester Siti sezona za pamćenje. Prva titula nakon 44 godine, osvojena u triler završnici.

    ''Uzbudljiva sezona, đe smo na čudan način došli do titule u posljednja tri minuta. Mislim da smo zaslužili jer smo sedam mjeseci bili prvi na tabeli. Zatim je uslijedio pad u igri, Junajted je napravio osam bodova prednosti. Ali, vjerovali smo da možemo do preokreta i to se desilo. Zaista sjajna sezona. Nadam se da će trofeji dolaziti kako bude prolazilo vrijeme.Za sada ostajem u Sitiju, koncentrisan sam samo na njih, viđećemo šta vrijeme donosi'', ističe Savić.

    Rezervni golman ''crvenih'' Srđan Blažić kao i Savić ističe važnost narednog duela sa Belgijom.

    ''Veoma bitan meč za nas. Da napravimo uvod za kvalifikacije za SP. Belgija je dosta kvalitetna reprezentacija. Većinu igrača znam veoma dobro. Sa nekim sam bio čak i saigrač. Veoma mlada i veoma dobra reprezentacija. Sigurno nam neće biti ni malo lako. Trudićemo se da odigramo što bolju utakmicu, i da sa što boljom atmosferom uđemo u kvalifikacije. Svi znamo kakav kvalitet ima belgijska reprezentacija, i to je sigurno motiv više za nas. Trudićemo se da igramo našu igru, da ispravimo neke greške iz prethodnih utakmica. Ima umora kod igrača, jer su svi pri kraju svojih sezona. Neki već razmišljaju i o odmorima. Ali, utakmice za reprezentaciju su veoma bitne za svakog igrača. To je nešto što posebno doživljavamo, tako da ćemo pružiti maksimum i protiv Belgije.''
    Blažić je van terena od februara mjeseca zbog povrede koljena, ali se polako vraća u formu.

    ''Posljednjih mjesec dana normalno treniram sa ekipom. U takmičarskom sam ritmu. Mislim da neće biti nikakvih problema, jer sam dovoljno iskusan, i mogu da odgovorim potrebama reprezentacije.''

    Podsjetimo, meč sa Belgijom igra se 25. maja u Briselu.

    http://www.portalanalitika.me/sport/...ra-za-nas.html

  24. #25299
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    blazic van terena od februara i on ga zove, pa valjda ima jos neki golman sem ova dva
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #25300
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Nema, ne...
    Slazem se.

Page 1012 of 2202 FirstFirst ... 12512912962100210081009101010111012101310141015101610221062111215122012 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •