View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #25076
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    .

    Sapunica. Tesko cemo od goluba preletaca napraviti sokola.
    ____________

  2. #25077
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sprdnja zaista. Takodje je i u jako losoj formi vec poduze vrijeme, ovo koliko sam ja pratio Partizan ove godine uopste me nije impresionirao...

  3. #25078
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Sto nama radi Brnovic, kako nas je na niske grane sveo da ovo nije relano .Prvo i osnovno poremetio je atmosferu u repki jer je debil pred dva najvaznija meca koja smo i cmeo imati u ovom vijeku pocoe pricu oko ovog Volkova, druga stvar isti taj Volkov je izjavljivao da je Srbin, da ne moze za drugog da igra, a sad oce da igra e na sta smo spali ko da smo onaj dom za nezbrinutu djecu u Bijeloj pa svakog dovodimo!!!!!

    Brnovicu stidi se!!

  4. #25079
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    870
    Thanked in
    549 Posts

    Default

    Ja sam prvi bio za dovođenje Volkova onomad ali posle sprdnje koja je ispala to mi ni na pamet ne bi palo. + oni ovo zovu bombom. Bomba bi bila da smo doveli nekog iz prve lige fr,it,eng,šp,germ a ne njega. Umjesto da nas obraduje sa probom Kujovića,Kecojevića,Kasalice on opet o Volkovu.

  5. #25080
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ako ga dovedu ja cu mu prvi zvizdati, a bio sam za njegov dolazak. ako je to istina mada sumnjam . vidio je da nece zaigravati za srbiju pa ajde sad moze.a i onako je los bio citavo prvenstvo
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #25081
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Berane
    Posts
    383
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dosadishe vishe i bogu i narodu sa volkovom, umjesto da se pozove kujovic ili onaj mali iz shvedske

  7. #25082
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Ja sam prvi bio za dovođenje Volkova onomad ali posle sprdnje koja je ispala to mi ni na pamet ne bi palo. + oni ovo zovu bombom. Bomba bi bila da smo doveli nekog iz prve lige fr,it,eng,šp,germ a ne njega. Umjesto da nas obraduje sa probom Kujovića,Kecojevića,Kasalice on opet o Volkovu.

    I ja, a sad sto god oce. Necu uopste da razmisljam o ovom 'transferu'. Mada, vise nama treba taj Volkov nego ta trojica zajedno. Najtanji smo na pozicijama koje on pokriva. Druga stvar, momka su dobro pritisli gore da ne igra za nas, tako da mu nijesam mnogo zamjerio za prosli put. No, za sad je Volkov Who?, pa cemo razglabat' o njemu ako se okupa i presvuce...
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  8. #25083
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    870
    Thanked in
    549 Posts

    Default

    Ako u Partizan mrtvi mora da grije klupu nije mu neka perspektiva ni kod nas.

  9. #25084
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ne želim ništa komentarisati u vezi s tim dok ne bude zvanično, a nadam se da je dezinformacija u pitanju. Saznaćemo vrlo brzo

    Izvor: fscg.co.me

    -----------------------------------
    Spisak „A“ selekcije u četvrtak

    utorak, 08 maj 2012 12:57

    Selektor "A" selekcije Crne Gore Branko Brnović saopštiće u četvrtak spisak igrača na koje računa za prijateljsku utakmicu sa Belgijom koja se igra u Briselu 25. maja 2012. godine.

    Brnović će spisak igrača saopštiti na konferenciji za novinare koja će 10. maja biti održana u pres sali Fudbalskog saveza Crne Gore sa početkom u 12 časova.

    Utakmica sa Belgijom igra se na stadionu “Kralj Boduen” u Briselu sa početkom u 20.45 časova.

    -----------------------------------
    Dick Laurent is dead!

  10. #25085
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ja jutros procitah volkot...
    1993-2020

  11. #25086
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ne želim ništa komentarisati u vezi s tim dok ne bude zvanično, a nadam se da je dezinformacija u pitanju. Saznaćemo vrlo brzo

    Izvor: fscg.co.me

    -----------------------------------
    Spisak „A“ selekcije u četvrtak

    utorak, 08 maj 2012 12:57

    Selektor "A" selekcije Crne Gore Branko Brnović saopštiće u četvrtak spisak igrača na koje računa za prijateljsku utakmicu sa Belgijom koja se igra u Briselu 25. maja 2012. godine.

    Brnović će spisak igrača saopštiti na konferenciji za novinare koja će 10. maja biti održana u pres sali Fudbalskog saveza Crne Gore sa početkom u 12 časova.

    Utakmica sa Belgijom igra se na stadionu “Kralj Boduen” u Briselu sa početkom u 20.45 časova.

    -----------------------------------



    Veliki dogadjaj!Utakmica se igra na bivsem Hejsel stadionu.Ocekujem spektakl,iako se radi o prijateljskoj utakmici.Pravi test za nasu reprezentaciju,a najvise za, nazalost, naseg selektora Branka Brnovica.Ako napravi dobar rezultat,ovo nazalost cu preimenovati u srecu,i zacepiti svoja usta kad su trenerske (ne)sposobnosti ovog neskolovanog i neiskusnog selektora.Obecavam!Dobrim rezultatom smatram sve sem poraza.

    Iskreno,mislim da se nasi momci mogu dobrim vodjenjem suprostaviti Kompaniu,Vermalenu,Mertensu,Vertongenu,Hazardu,Fel ainiu,Vitselu,De Kamargu,Lukaku-u i ostalim momcima...Hrabrom i organizovanom igrom,na majstorije Jovetica i Vucinica.



    Ovaj Volkov slucaj necu da komentarisem i ako bude zvanicno.Zeludac mi se prevrce od te price...
    Last edited by Insua; 08-05-12 at 18:57.

  12. #25087
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Sprdaju se sa ovom našom državom đe gođ stignu,od sporta pa nadalje..

  13. #25088
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    ne mogu da vjerujem da su vaskrsnuli Volkova opet...
    smucilo mi se jutros kad sam procitao!

  14. #25089
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    ne mogu da vjerujem da su vaskrsnuli Volkova opet...
    smucilo mi se jutros kad sam procitao!
    Da je VolkoT pa mnogo jada pih

    Nego, ovo sa Belgijom koja je više nego dobra repka, što veli Insua, je pravi test, najviše za Brnovića. Mada bojim se da tu nemamo puno izgleda, ali ajde da sačekamo i vidimo.

  15. #25090
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ''Crnogorski Kaka'' na meti Partizana, Fiorentine i PSV-a



    Najbolji mladi fudbaler Crne Gore, 18-godišnji kapiten Mogrena Marko Bakić, mogao bi ovog ljeta da pojača petostrukog uzastopnog fudbalskog šampiona Srbije, ekipu Partizana.

    Bakić je sa omladinskom reprezentaciju Crne Gore stigao do elitne runde kvalifikacije za "U-19" prvenstvo Evrope, a uoči njegovih nastupa protiv vršnjaka iz Engleske, Švajcarske i Slovenije, "Sport" javlja da je Partizan više nego zainteresovan da ga dovede u svoje redove.

    Problem toj želji srpskog prvaka predstavljaju ista nadanja čelnika Fiorentine i PSV-a, pa se pominje i varijanta da bi Bakić mogao da potpiše za neki od ta dva kluba, a da potom, imajući u vidu njegovu mladost, dođe u Partizan na dužu pozajmicu. Sve to, naravno, u slučaju da crno-bijeli ne uspiju da i sami angažuju momka čiji je nadimak "crnogorski Kaka".

    http://portalanalitika.me/sport/fudb...e-i-psv-a.html

  16. #25091
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    ''Crnogorski Kaka'' na meti Partizana, Fiorentine i PSV-a



    Najbolji mladi fudbaler Crne Gore, 18-godišnji kapiten Mogrena Marko Bakić, mogao bi ovog ljeta da pojača petostrukog uzastopnog fudbalskog šampiona Srbije, ekipu Partizana.

    Bakić je sa omladinskom reprezentaciju Crne Gore stigao do elitne runde kvalifikacije za "U-19" prvenstvo Evrope, a uoči njegovih nastupa protiv vršnjaka iz Engleske, Švajcarske i Slovenije, "Sport" javlja da je Partizan više nego zainteresovan da ga dovede u svoje redove.

    Problem toj želji srpskog prvaka predstavljaju ista nadanja čelnika Fiorentine i PSV-a, pa se pominje i varijanta da bi Bakić mogao da potpiše za neki od ta dva kluba, a da potom, imajući u vidu njegovu mladost, dođe u Partizan na dužu pozajmicu. Sve to, naravno, u slučaju da crno-bijeli ne uspiju da i sami angažuju momka čiji je nadimak "crnogorski Kaka".

    http://portalanalitika.me/sport/fudb...e-i-psv-a.html
    Ukoliko je tachno , neka bez razmisljanja pichi za Holandiju i neka vrijedno radi , isplatice mu se brzo.

  17. #25092
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Insua View Post
    Veliki dogadjaj!Utakmica se igra na bivsem Hejsel stadionu.Ocekujem spektakl,iako se radi o prijateljskoj utakmici.Pravi test za nasu reprezentaciju,a najvise za, nazalost, naseg selektora Branka Brnovica.Ako napravi dobar rezultat,ovo nazalost cu preimenovati u srecu,i zacepiti svoja usta kad su trenerske (ne)sposobnosti ovog neskolovanog i neiskusnog selektora.Obecavam!Dobrim rezultatom smatram sve sem poraza.
    Ja ću vazda reć što ne valja kod selektora i taktike pa sve da pobijedimo 3:0 ili ako budemo igrali organizovano može i poraz nije problem ... nedostatak sreće kod nas ili višak na drugoj stranu su nešto na čem se ne može uticat ali neorganizovana igra nema veze sa srećom i trener mora podnijet negativnu kritiku
    deuscroix

  18. #25093
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bakica guraju, nikad nista nece napraviti. za razliku od njega djordjevic ima potencijala.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  19. #25094
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    bakica guraju, nikad nista nece napraviti. za razliku od njega djordjevic ima potencijala.
    Jes ovi iz PSV-a su poznati po guranju crnogorskih igracha , ako su tachne ove informacije. Mozhe on bit manje talentovan nego shto se misli ili ochekuje ali ne bi se klubovi interesovali za njega , pogotovo PSV koji uz Ajax radi sa dosta mladih igracha i preko kojih prezivljavaju i osvajaju trofeje.

  20. #25095
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    bakica guraju, nikad nista nece napraviti. za razliku od njega djordjevic ima potencijala.
    Eto vidis , meni su rekli suprotno da Djordjevica guraju a da Bakic ima potencijala .. Puno preljubornih dusa u ovoj Crnoj Gori ko ce izaci na kraj svim tim 'tetkama' ..
    BISOGNA VINCERE !

  21. #25096
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    bakica guraju, nikad nista nece napraviti. za razliku od njega djordjevic ima potencijala.
    Mislim da griješiš. Bakić je, po meni, ogroman potencijal. I Đorđević takođe. Igraju na različitim pozicijama jer je Đorđević napadač a Bakić igrač sredine terena pa ih je teško upoređivati. Možda je upoređivanje s Kakom prećerano, ali ja sam ga uporedio sa Zvonem Bobanom, čisto da ostanemo u sferi Milanovih igrača .Par cifri iz ove sezone (a to se može još popraviti):


    Ime i prezime Datum Rođenja Broj odigranih utakmica Broj odigranih utakmica kao starter Broj golova
    Marko Bakić 01. novembar 1993 24 18 5
    Luka Đorđević 09. jul 1994 23 13 10




    Impresivno!
    Last edited by amnesiac; 09-05-12 at 11:09.
    Dick Laurent is dead!

  22. #25097
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve je to super za sad, samo se plasim da ne prodju kao Zetin dvojac Stjepanovic-Cetkovic koji je jos vise obecavao pa ih taj 'rasadnik' fudbalera Partizan upropasti....I ja bih vise volio Fiorentinu ili PSV odmah,jer ako se ovi mladici Beograda dofate ko zna sto bi bilo s njima....
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  23. #25098
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jes da se prica o Bakicu ali moram da recem u vezi Djordjevica,sa 17 godina dat 10 golova pa makar i u ovu nasu ligu nije za bacit.Taj mi se mali svida strasno kako igra.
    Bakic je potpuno drugi tip igraca.Ako vec postoje ovakva interesovanja onda sto prije cinjet nesto po tom pitanju.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  24. #25099
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Sve je to super za sad, samo se plasim da ne prodju kao Zetin dvojac Stjepanovic-Cetkovic koji je jos vise obecavao pa ih taj 'rasadnik' fudbalera Partizan upropasti....I ja bih vise volio Fiorentinu ili PSV odmah,jer ako se ovi mladici Beograda dofate ko zna sto bi bilo s njima....
    Ipak su bili stariji, dovoljno za taj uzrast da se kaže "osjetno". Ćetković je imao 22 godine, a Stjepanović nepunih 20. Bakić bi imao nepunih 19 ako pređe u Partizan.
    Dick Laurent is dead!

  25. #25100
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ipak su bili stariji, dovoljno za taj uzrast da se kaže "osjetno". Ćetković je imao 22 godine, a Stjepanović nepunih 20. Bakić bi imao nepunih 19 ako pređe u Partizan.
    To si u pravu,i to mi uliva nadu da ce ovaj put drugacije biti...Zna li mozda neko ko zastupa ove fudbalere,dobar menadzer bi im vec ovog ljeta obezbijedio ozbiljan zapadno evropski klub...
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

Page 1004 of 2202 FirstFirst ... 450490495499410001001100210031004100510061007100810141054110415042004 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8599
    Last Post: 14-04-24, 20:28
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •