View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #36501
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by changes View Post


    ....




    Je li se oglasavala ova legendica sto, zna li mu se sudbina?
    Jes bio neki intervju na Atlasu, e ako sam preko minuta moga slusat ne maka se. Odmah nervoza, i prebacih na drugi kanal/

  2. #36502
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Selektor je umjesto suspendovanog Volkova pozvao Stefana Mugošu.

    Čekajte, je li ovo normalno?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  3. #36503
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

  4. #36504
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,978
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Dobar je to momak, slobodno.
    Slazem se.

  5. #36505
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Jovetic, Delibasic, Damjanovic....


    On pored ove trojice spiceva zove Mugosu koji je totalno van forme, e na sta je repka spala postala je najbolji vid agencije za prodaju fudbalera...

  6. #36506
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Jovetic, Delibasic, Damjanovic....


    On pored ove trojice spiceva zove Mugosu koji je totalno van forme, e na sta je repka spala postala je najbolji vid agencije za prodaju fudbalera...
    samo cu reci Djordjevic
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #36507
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Djordjevic je zasluzio poziv prije Mugose.

  8. #36508
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zivimo u vremenu kad je najlakse postat "fudbaler"...potrebno je da budes zapazen na nekoliko utakmica i odma upadas u zizu javnosti...Nije to slucaj samo kod nas, nego evo i u Srbiji katastrofalnoj...ko god da Partizanu i CZ gol, odma ga zovu u reprezentaciju...Ovaj Mugosa ima talenat, ali je zavrsio emisiju kad i dalje igra ovu nasu banana ligu sa svojih skoro 22 godine...

  9. #36509
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,336
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    vesovic, kasalica, volkov to su izvikani igraci iz jedne ispodprosjecne lige ni beciraj nije daleko od toga.
    svakako sam da se pruzi sansa i njemu kad je ovim navedenim raspadima plus ako se sjecamo luke pejovica nesrecnog.
    takodje i grbica koji se eto proslavi

  10. #36510
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nama je najbotrebnije da dovedem dobrog selektora,da ne moramo mi to da budemo.

    Pogledajte sto je napravio Lars Lagenbak sa Islandom.Ove godine je uzeo da ih vodi,cini mi se da je debi bio bas protiv nas u pg.Sad se bori za baraz,na drugo mjesto su.Pitu od govana je napravio,sto bi tek radio da ima bisere i borce kao mi.Dje bi nam bio kraj...

    Kad budemo razmisljali kao velike nacije,tek cemo onda poci na neko veliko takmicenje.Ovako ce da nas bije maler....

  11. #36511
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Insua View Post

    Kad budemo razmisljali kao velike nacije,tek cemo onda poci na neko veliko takmicenje.Ovako ce da nas bije maler....
    Ovaj post na sticky.
    Deserve's got nothing to do with it.

  12. #36512
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brna će poć samo ako sam to bude htio.

  13. #36513
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Kad budemo imali lika koji u prvom meču baraža u GOSTIMA ne izvodi 3 špica, a ima provjeren recept za te mečeve, onda možemo da pričamo o nečemu.

    Hvala ti Brna.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  14. #36514
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Ove kvalifikacije su veliki neuspjeh crnogorskog fudbala. U laksoj grupi, uz dva tima koja su walkover (Moldavija i SM), mi nismo uspjeli ne samo da napredujemo, nego ni da ponovimo rezultat iz proslih kvalifikacija.
    koliko si ti realan decko pokazuje ovo sto si rekao, da smo bili u laksoj grupi )) engleska, poljska, ukrajina
    sledeci put kad budes trazio da se banujes bices banovan, trajno vjeruj mi
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #36515
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    koliko si ti realan decko pokazuje ovo sto si rekao, da smo bili u laksoj grupi )) engleska, poljska, ukrajina
    sledeci put kad budes trazio da se banujes bices banovan, trajno vjeruj mi
    Engleska, Poljska, Ukrajina. Engleska je bila i u prosloj grupi. Takodje je bila i Shvajcarska, koja je nepunu godinu prije toga igrala Svjetsko i jedina porazila svjetskog prvaka. Takodje je bila Bugarska, koja nas je kvalifikacije prije toga razvalila 4:1. Takodje je bio i Vels, koji nije neko chudo od reprezentacije, istina-ali za bar tri klase bolji od Moldavije, San Marino da ne pominjemo.

    Sa druge strane, koji su to briljantni uspjesi Poljske i Ukrajine prije ovih kvalifikacija? I jedni i drugi su igrali Evropsko jer su bili domacini, ne jer su se kvalifikovali. Oba tima su ispala u grupama sa tog Evropskog, Poljska u najlaksoj grupi univerzuma sa Rusijom, Grckom i Cheskom. Ukrajina u tezhoj, istina-ali osim 20ak minuta protiv Engleza ni oni nisu nista posebno pokazali na Evropskom. Tu istu Ukrajinu smo tukli u sred Kijeva bez vecih problema, a onda smo dopustili da nam sa igracem manje na poluvremenu daju 4 gola do kraja. Protiv Poljske u PG smo takodje imali period sa igracem vise-nishta. Protiv Poljske u Varsavi sudija nije svirao penal kao vrata za Poljake-iz te tri utakmice, gdje je realno trebalo da se uzme 7 bodova, uzelo se 2. Ne moram ni napominjati-sa tih 5 dodatnih bodova mi bi sada bili prvi u grupi, i sa pobjedom protiv Moldavije isli direkt u Brazil.

    E aj sad mi ti reci sto ima ovdje nerealno i je li neodlazak makar u barazh, realno, uspjeh ili neuspjeh. I ako je moguce bez prijetnji banovanjem-odrasli smo ljudi, a zivot postoji i van ovoga foruma,ne brini.
    Last edited by Recordare88; 14-10-13 at 10:54.
    Deserve's got nothing to do with it.

  16. #36516
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,452
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,239
    Thanked in
    635 Posts

    Default

    Mislima da obzirom da imamo tri cetiri igraca sa viškom godina i da imamo grupu igraca na koje se, zbog neigranja u svojim klubovima ne mozemo osloniti trebalo bi poslati skaute da se izvidi ko kako igra i da se sastavi ekipa od igraca koji imaju kontinuitet igara i fizicku spremu da nam se ne bi desavalo ka protiv Engleske da Tausend trojicu naših pretrcava kao Jusein Bolt.Ne znam po kojem osnovu igrač iz Moldavske lige ima prednost u odnosu na igrače koji igraju u Poljskoj, Belgiji ili Češkoj.Na kraju 4-5 mladih igrača uvesti u prvi tim svi podmlađuju svoje reprezentacije jedino mi držimo igrače od trideset i kusur godina dok ih srce ne okine.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  17. #36517
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Jovetic, Delibasic, Damjanovic....


    On pored ove trojice spiceva zove Mugosu koji je totalno van forme, e na sta je repka spala postala je najbolji vid agencije za prodaju fudbalera...
    delibasic je totalno van forme npr, a mugosa je pozvan da osjeti atmosferu u reprezentaciju
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #36518
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    I ako je moguce bez prijetnji banovanjem-odrasli smo ljudi, a zivot postoji i van ovoga foruma,ne brini.
    ja ti nisam prijetio, nego sam ti rekao kad sledeci put pomenes "banujte me slobodno" bices banovan )) cisto da ti se zelja ispuni
    jeste mi smo velesila u fudbalu za ukrajinu i poljsku, ovo je uzas sto nam se desilo sto ne podjosmo u brazil,
    jedno je zelja drugo mogucnosti, kad ovako na kraju sagledas mogli smo proc i prvi, baraz bi nam bio idealan, a kad su grupe izvucene kukali smo, dako napravimo sto ako se baraza domognemo da pucamo i sl
    malo realno gledajmo na stvari, pogotovo ti!
    ja momcima nemam sto da zamjerim, borili su se ginuli za taj dres i vazda ce od mene imat postovanje, nismo bogat savez da mozemo da uzmemo skupe selektore, a sa druge strane zar smo mi preplaceni da idemo na velika takmicenja? ono moramo a? aj se malo spustite na zemlju, gledam pricate kako se svadjaju kako se namjestaju utakmice bla bla, podjite na treninge reprezentacije, otvoreni su za svakog, pa da vidite kako ti momci disu kao jedan, kako nema foliranja i sl, al ne lakse je pricat nesto napamet odgleda se utakmica i to je to

    evo vidjecemo koliko ce bit ljubitelja fudbala sjutra na stadion, nevazan mec potpuno takmicaraski, al jako bitan da se pruzi podrska ovim momcima koji su nam dali toliko
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #36519
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ja ti nisam prijetio, nego sam ti rekao kad sledeci put pomenes "banujte me slobodno" bices banovan )) cisto da ti se zelja ispuni
    Ok, prihvatam

    Quote Originally Posted by Didi
    jeste mi smo velesila u fudbalu za ukrajinu i poljsku, ovo je uzas sto nam se desilo sto ne podjosmo u brazil,
    Uzas nije, na kraju krajeva to je sport nije nesto od cega zivot zavisi, sve je to jasno-ali sa te sportske tacke gledista neuspjeh jeste. Sve ovo i pricam zato, a Insua je gore fenomenalno objasnio jednom recenicom-ako svakoga gledamo kao velesilu u odnosu na nas, nidje stic' necemo, nikad. Nisu ni Ukrajina, a pogotovo ne Poljska nikakva chuda-sve su to ekipe sa kojima mozemo da igramo i da dobijamo. Na kraju krajeva, dokazali smo to vise puta.

    Quote Originally Posted by Didi
    jedno je zelja drugo mogucnosti, kad ovako na kraju sagledas mogli smo proc i prvi, baraz bi nam bio idealan, a kad su grupe izvucene kukali smo, dako napravimo sto ako se baraza domognemo da pucamo i sl
    To vecinom zbog Brnovica, to kukanje Ali nije ista situacija posle zrijeba i posle Kijeva i 1:1 sa Englezima-prirodno je da tu ocekivanja porastu, i kad smo vec sebi napravili shansu da je i iskoristimo, i kad je i sami Brna pokazivao znake da se sredio, naucio i povukao nekoliko dobrih poteza.

    Quote Originally Posted by Didi
    ja momcima nemam sto da zamjerim, borili su se ginuli za taj dres i vazda ce od mene imat postovanje,
    Istina zhiva, i sam sam ovo 3 puta u ova tri dana napisao, cini mi se. NEka ja nego i 99% Foruma.

    Quote Originally Posted by Didi
    gledam pricate kako se svadjaju kako se namjestaju utakmice bla bla
    Ne znam za druge, ali licno za sebe tvrdim 100%: u price o svadjama se nisam ukljucivao a namjestanje u zhivotu nisam pomenuo niti mi je padalo na pamet. Znam da je bio jedan post prije par dana o namjestanju ali niko drugi to nije ni pominjao cini mi se.

    Quote Originally Posted by Didi
    evo vidjecemo koliko ce bit ljubitelja fudbala sjutra na stadion, nevazan mec potpuno takmicaraski, al jako bitan da se pruzi podrska ovim momcima koji su nam dali toliko
    Slazem se.
    Deserve's got nothing to do with it.

  20. #36520
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,336
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    Sto se tice gledalaca oni nece iznevjerit. Siguran sam da ce jug i sjever pa i istok biti puni a svi znamo za koga je zapad. Takodje znamo da prosjecan crnogorski gradjanin nema 20e za mec protiv moldavije.
    Ne mogu da se otmem utisku da je savez previse usemljen jer sam pricao sa par ljudi koji tamo rade a i sa vise sudija koji tvrde da brnovic i vlaisavljevic rade odlican posao.

    Takodje ne sanjamo osvajanje ep ili sp ali ako se kuci ne moze dobit nijedan konkurent onda nesto nije ok.


    Sent from my U8650 using Tapatalk 2

  21. #36521
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Sto se tice gledalaca oni nece iznevjerit. Siguran sam da ce jug i sjever pa i istok biti puni a svi znamo za koga je zapad. Takodje znamo da prosjecan crnogorski gradjanin nema 20e za mec protiv moldavije.
    Ne mogu da se otmem utisku da je savez previse usemljen jer sam pricao sa par ljudi koji tamo rade a i sa vise sudija koji tvrde da brnovic i vlaisavljevic rade odlican posao.

    Takodje ne sanjamo osvajanje ep ili sp ali ako se kuci ne moze dobit nijedan konkurent onda nesto nije ok.


    Sent from my U8650 using Tapatalk 2
    Gadno se varas za gledaoce, em je kisa sjutra, ako bude preko 7000 onda ....
    Podgorica Podgoricanima!

  22. #36522
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaista bi bila sramota ako sjutra ne bude pun stadion. Mada znajuci kakvi smo, uopste me ne bi cudilo.

  23. #36523
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Dje procita da ce bit kisa?
    A i ako bude, prave navijace to sigurno nece sprijecit da se pojave na stadion...
    Vjerovatno dio onih pozera sa zapada nece bit na stadion, al koga briga za njih.

    Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

  24. #36524
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Dje procita da ce bit kisa?
    A i ako bude, prave navijace to sigurno nece sprijecit da se pojave na stadion...
    Vjerovatno dio onih pozera sa zapada nece bit na stadion, al koga briga za njih.
    http://www.weather2umbrella.com/me/v...95/0/meteogram

    Sto se tice sastava za sjutra

    Priliku će među stativama dobiti Poleksić, Pavićević će zaigrati na poziciji desnog beka, centralni bedem činiće Savić i Milan Jovanović, dok će uz lijevu aut liniju mjesto zauzeti povratnik Vladimir Božović. U sredini terena zaigraće Drinčić, Zverotić i Bošković, a najbliži golu rivala biće kapiten Jovetić, Bećiraj i Damjanović.
    Da li je Brnovic konacno odlucio da proba nesto drugo osim 4-4-2, bice zanimljivo za vidjeti. Opet bez Vukcevica i opet Jovanovic u prvih 11. Vise bih volio da je zvao nekog iz mlade, Alica ili Bakraca, ne vjerujem da bi bili gori od Jovanovica i Kecojevica. Ali zato je zvao Mugosu koji je bio mozda i najgori u mladoj selekciji protiv Njemaca prije par dana.

  25. #36525
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zna se i sastav za Moldaviju

    Poleksic-Pavicevic,Savic,Jovanovic,V.Bozovic-Drincic,Zverotic,Beciraj,Boskovic-Jovetic,Damjanovic.

Page 1461 of 2202 FirstFirst ... 4619611361141114511457145814591460146114621463146414651471151115611961 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8599
    Last Post: 14-04-24, 20:28
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •