View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #26651
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Odavno nisam vidio da se u Crnoj Gori pojavio igrač talentovan kao Boljević. Biće idealna zamjena za Mirka Vučinića onog dana kad se ovaj bude povlačio. Ono što je najbitnije od svega je da već sa maksimum 18 godina bude u klubu koji će moći da mu pruži razvoj i napredak. U Zeti treba da ostane još jednu sezonu maksimum, sve ostalo bi bilo čisto nazadovanje.

    Brz je, ima savršenu kontrolu lopte uz tu brzinu, ali često pravi potez više. Ako to uspije da otkloni, može da bude nevjerovatan.
    Slazem se, pretrcao je pola ovih iz Sarajeva. Takodje dobra stvar kod njega je sto se dosta vrace nazad i pomogne da se opet osvoji lopta. Samo da mu to ne bude tezina da radi za par godina kad bude znacajno napredovao

  2. #26652
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Celjust View Post
    Bice nesto od njega definitivno. Sa 18-19 godina debitovati, pod palicom gospodina doktora L. Spaletija i to protiv Spartaka iz Moskve veliki je uspjeh!
    18 godina i mjesec dana, tačnije . To što Spaletti vjeruje u njega je sjajna stvar. Djeluje mi kao ozbiljan momak (što je vrlo važno za uspjeh) i polažem velike nade u njega.

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Odavno nisam vidio da se u Crnoj Gori pojavio igrač talentovan kao Boljević. Biće idealna zamjena za Mirka Vučinića onog dana kad se ovaj bude povlačio. Ono što je najbitnije od svega je da već sa maksimum 18 godina bude u klubu koji će moći da mu pruži razvoj i napredak. U Zeti treba da ostane još jednu sezonu maksimum, sve ostalo bi bilo čisto nazadovanje.

    Brz je, ima savršenu kontrolu lopte uz tu brzinu, ali često pravi potez više. Ako to uspije da otkloni, može da bude nevjerovatan.
    Već sam pisao o tome i tu je, ako sam dobro razumio pravila Uefe, problem samo u tome što je premlad. Da bi otišao bez ikakvih problema treba na napuni 18 godina a to znači tek u zimskom prelazom roku naredne sezone. U protivnom, može otići ranije, ali samo ukoliko se roditelji presele s njim i nađu zaposlenje u gradu u kojem eventualno bude igrao. To sam zaključio iz (neuspjelog) slučaja Batrović kad je trebalo da pređe u Partizan. Tu je Veljko imao olakšavajuću okolnost jer je njegov otac Zoran bivša legenda Partizana pa mu je zaposlenje u tom klubu bio najmanji problem. Naravno, kad je Aco Boljević u pitanju, u slučaju prelaska u veći klub iz regiona ne bi trebalo da bude većih problema, ali nemoguće je da iko ima novca od svih klubova iz regiona da njega kupi. Preskup je on za njih.
    Dick Laurent is dead!

  3. #26653
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ko zna španski, evo jednog teksta o novom biseru našeg fudbala Acu Boljeviću

    http://laesenciadelgol.blogspot.com/...-boljevic.html

    Zahvaljujući slilčnosti sa italijanskim dosta toga razumijem, ali se ne bih usudio da prevodim



    U ovo vrijeme kada klub trazi puno od igraca i ne zeli greske, biti mlad moze biti hendikep,
    ovo se posebno odnosi na velike klubove, gdje je neiskustvo veoma lose drustvo za ovakve klubove.

    Bez ikakvog dvoumljenja ovakvi problemi ne postoje, u manjim klubovima.

    U nekim sampionatima, poput brazilskog ili argetinskog, esencijalna je 'proizvodnja' mladih igraca, koji im omogucavaju da stabilizuju ekonimiju kluba svake sezone.

    Nije cudo da djecaci debituju sa 15, 16 ili 17 godina. Misao kojom se vode u ovom dijelu svijeta je - ako nisi 'poznat' sa 21 godinom, vrlo malo ces uraditi u daljoj karijeri.

    Na drugim kontinentima situacija je prilicno drugacija, vecina ekipa preferira, malo starije i iskusnije igrace. Ne zele da se 'klade' i uzdaju u mlade igrace, prije svega zbog kontakt igre, koja je malo slabija u Juznoj Americi. Ali uvijek postoje oni momci koji uspiju u svojim ekipama i prema kojima se ophode kao prema veteranima. Maksim Koval je za Dinamo Kijev debitovao sa 16 godina kao nas danasnji akter ove price Aleksandar Boljevic.

    Ovaj mladi crnogorac igra u Zeti, i postao je najmladji igrac koji je igrao u Ligi Evrope sa 16 godina 6 mjeseci i 22 dana. Svakako treba napomenuti da je bio starter u svim mecevima svog kluba u ovom takmicenju, cime je dokazao svoju konstantnost.

    Kao igrac tj. napadac, snalazi se u svim napadackim zonama, u svojoj ekipi igra na poziciji lijevog bocnog, ali nije mu strana ni pozicija poluspica koju cesto igra u svojoj reprezentaciji. Sa veoma dobrim fizickim predispozicijama sa svoje godine, sa loptom u nogama je izuzetno vjest, veoma cesto dovodeci svoje protivnike do ludila. Ima nevjerovatnu promjenu ritma (autor clanka upotrijebio izraz elektricno ), kada stane na svoju stranu i konstanto je opasan po protivnika, nije igrac koji koga mozemo smjestiti u kategoriju 'killera', vise tezi asistenciju nego postizanju pogodaka, ali ono sto je posebno impresivno je vidjeti kako igra zrelo za svoje godine, ima licnost i harizmu i vec je postao jedan od najbitnijih igraca ekipe. Ali za ovaj uspjeh Boljevica je itekako zasluzan njegov trener Rade Vesovic, koji je ovome momku dao sansu i uz to mu dao broj 9 a znamo kakvu tezinu ima taj broj u svijetu fudbala.

    Rodjen je 12. decembra u Golubovcima, CG. Njegova jedina ekipa do sada je bila Zeta. Sa 14 je poceo da se prikljucuje mladjim timovima i posle 3 probe upao u filijalu Zete, i njegov veliki rad ga je doveo do toga da debituje za prvi tim. Za prvi tim je igrao 9 puta, postigao 1 gol, i izazvao veliku paznju u CG, ima cast da je najmladji igrac koji je debitovao i postigao gol u ovoj balkanskoj drzavi.

    U ovoj sezoni se ocekuje da se dokaze kao igrac, i da nosi ekipu na svojim ledjima, do ovog momenta on to uspjesno i radi. U ligi evrope prosli su 3 kola, praveci istoriju, sada mogu da postanu prva ekipa iz CG koja se kvalifikovala za glavnu rundu LE. Boljevic je veliki krivac za ovo jer je bio starter u svim mecevima i imao i 1 asistenciju.

    Do sada je nastupao za U17 reprezentaciju i sada je sa reprezentacijom U19, i u ovom trenutku ima 3 meca odigrana za U19.

    I za kraj kada je igrao za U17 postigao je gol protiv Spanije.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  4. #26654
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post

    ali često pravi potez više.
    Problem velike vecine nashih talenata, nastao jer treneri to forsiraju umjesto da ih od toga odvikavaju. Ovdje se neproduktivno driblanje u beskonacnost i dalje smatra "tehnikom" i "lijepim" fudbalom. To je josh jedan od razloga (pored ovih ociglednih, naravno) zashto je kljucno da za najvishe godinu dana ide negdje napolje.
    Deserve's got nothing to do with it.

  5. #26655
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Problem velike vecine nashih talenata, nastao jer treneri to forsiraju umjesto da ih od toga odvikavaju. Ovdje se neproduktivno driblanje u beskonacnost i dalje smatra "tehnikom" i "lijepim" fudbalom. To je josh jedan od razloga (pored ovih ociglednih, naravno) zashto je kljucno da za najvishe godinu dana ide negdje napolje.
    Ja jos nisam sreo trenera koji voli da mu igrac dribla.

    Ova Vam prica ne pije vodu.

  6. #26656
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    1,203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Momci sta bi od akcije da se rade transparenti i da se skandiraprotiv duska sad u avgust je to trebalo da bude nedje

  7. #26657
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledao sam juce FK Krasnodar, Drincic odigrao super. Recitemi sta je sa Novakovicem sto ne igra jeli povrijedjen?.

  8. #26658
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo Savic igra beka protiv Celzija, utakmica za community shield.

  9. #26659
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    397
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Oce li bit kolko ljudi protiv Letonije sto mislite?
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  10. #26660
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by xxxx007 View Post
    Gledao sam juce FK Krasnodar, Drincic odigrao super. Recitemi sta je sa Novakovicem sto ne igra jeli povrijedjen?.
    Jeste. Trebao bi već sledeće kolo da odigra, koliko ja znam.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  11. #26661
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Savic zamijenjen u 46 minutu, znaci opet nije zadovoljio.

  12. #26662
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imao žuti i bio blizu crvenog jednom prilikom.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  13. #26663
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pretpostavio sam da je i zbog toga. Vidjet cemo ga u srijedu mada ova Letonija nije neka strasna reprezentacija.

  14. #26664
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako je odigrao savic tija 45m?. Ove pripremne utakmice nije igrao lose i svaku je odigrao skoro 90m, ali danas procitah daje igrao samo prvo polovrijeme, ako je ko gledao utakmicu dami kaze konkretnije zastoga je zamijenio

  15. #26665
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije lose odigrao uopste po meni, mada vidim da su ga recimo na goal.com po obicaju nagrdili sa ocjenom. Jeste dobio zuti i imao jedan duel sa Toresom posle kojeg je mogao da bude iskljucen, ali je sudija svirao faul u napadu. Igrali su 3-5-2 i u toj formaciji je djelovao kao desni stoper/bek, nije imao vecih kikseva kao sto mu se desavalo lani. Mora jos da poradi na pasovima, tu je dosta nesiguran. Takodje mi se cini da je malo ojacao fizicki sto ce mu svakako koristiti u Premijer ligi.

  16. #26666
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Postoji li sansa da se utakmica sa Letonijom prenosi na RTCG sat?

  17. #26667
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    I Đorđević ispisao istoriju

    "Moji snovi su se ostvarili - prva je rečenica i ujedno naslov intervjua sa Đorđevićem. - Igrao sam samo nekoliko minuta, ali nevjerovatno sam srećan.Teško je i opisati kako se osjećam"





    Jedan od najvećih crnogorskih fudbalskih talenata, Luka Đorđević, debitovao je za dvostrukog uzastopnog šampiona Rusije.
    Štaviše, Đorđević, koji je ovog jula postao punoljetan, dobio je povjerenje italijanskog stručnjaka Lućana Spaletija u spektakularnoj goleadi u velikom derbiju protiv Spartaka koji je ekipa iz Sankt Peterburga pobijedila sa 5:0. Moskovskom velikanu je ovo najteži poraz u istoriji ruskog prvenstva, pa i ne čudi što je na naslovnoj strani zvaničnog sajta Zenita osvanula slika nakon 5. pogotka sa natpisom. “Tvorci istorije”. A jedan od tih tvoraca bio je i mladi Budvanin, kome je odmah dat i veliki prostor da za klupski sajt ispriča prve impresije nakon debija.
    "Moji snovi su se ostvarili - prva je rečenica i ujedno naslov intervjua sa Đorđevićem. - Igrao sam samo nekoliko minuta, ali nevjerovatno sam srećan. Teško je i opisati kako se osjećam".
    Dosadašnji as Mogrena i igrač koji bi u budućnosti trebalo da bude oslonac igre seniorske reprezentacije je u igru ušao u 83. minutu (njegov tim je do tada četiri puta tresao mrežu Moskovljana) umjesto 21-godišnjeg Maksima Kanunjikova, koji je i otvorio seriju pogodaka protiv ekipe koju s klupe predvodi bivši trener Valensije Unai Emeri.
    "Znao sam da je u pitanju veliki derbi i zbog toga sam još srećniji što sam debitovao baš u tom susretu", rekao je Đorđević, koji na dresu nosi broj 77.
    Zenit se poigravao sa „crveno-bijelima”, a stijelci su, pored Kanunjikova, bili i Valerij Bistrov, Roman Širokov (dva puta) i Viktor Fajzulin.
    "Dobili smo veoma jakog protivnika, pokazali smo da smo neuporedivo bolji, torpedovali smo ih sa pet komada. Najbolja smo ekipa u ligi, srećan sam što sam dio te ekipe i što igram za klub koji ima najbolje navijače u zemlji, a to su pokazali i ovog puta", istakao je Luka.
    Na pitanje šta mu je trener Spaleti, koji mu očigledno itekako vjeruje, rekao kada je ulazio u igru, Đorđević je bio jasan:
    "Samo je rekao: “Igraj!”
    Luka Đorđević treba da se pridruži mladoj reprezentaciji Crne Gore koja za dva dana počinje turnir “Valerij Lobanovski” u Kijevu, a nakon toga stiže u Crnu Goru gdje će 7. septembra sa mladom reprezentacijom igrati protiv Češke.
    Zenit je, inače, nakon četiri kola prvoplasirani tim u ruskoj Premijer ligi sa maksimalnih 12 bodova i gol razlikom 12:1 (ima tri boda prednosti na tabeli u odnosu na drugoplasirani Spartak).
    Jedini tim koji je Spaletijevoj mašineriji dao gol bio je CSKA - Zenit je u tom derbiju prošle sedmice slavio sa 3:1...
    Mreža se prije Spartaka nije tresla ni protiv Dinama iz Moskve (2:0) i Amkara na premijeri (2:0).

    http://www.vijesti.me/sport/i-dordev...u-clanak-87291
    Dick Laurent is dead!

  18. #26668
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bitni su i rezultat i igra


    Pripreme za treći kvalifikacioni ciklus privode se kraju - “sokolima” je uoči premijernog okršaja sa Poljskom ostao još samo prijateljski meč sa Letonijom u srijedu veče na stadionu pod Goricom. Jasno je, dakle, da je u posljednjoj provjeri rezultat bitan zbog atmosfere i samopouzdanja, pa četa Branka Brnovića spremno prihvata izazov...

    Jedan od trojice debitanata - napadač Crvene zvezde Filip Kasalica, koji je prije nekoliko godina igrao za mladu reprezentaciju Crne Gore, priključio se “sokolima” na prvom (današnjem) treningu.

    "Bilo je dosta priče da li ću igrati za Srbiju ili Crnu Goru...Kao mladi reprezentativac sam već pozivan da treniram sa A selekcijom, a sada sam dio ovog tima. Nadam se da ću debitovati protiv Letonije. Bitno je, međutim, i da nastavim sa dobrim igrama u svom klubu", rekao je Kasalica.

    Napadač Zvezde vjeruje da je naša selekcija spremna da napravi dobar rezultat u predstojećim kvalifikacijama

    "Ambicije su velike, u prethodnom ciklusu imali smo dobre rezultate, ali smo malo nesrećno eliminisani u baražu od Češke. Nadam se, međutim, da u narednom ciklusu možemo još više", zaključio je Kasalica.

    Svi žele dobru uvertiru pred meč sa Poljskom - jedan od domaćina Evropskog prvenstva 7. septembra stiže u glavni grad Crne Gore. Univerzalac Partizana Vladimir Volkov koncentrisan je, međutim, na predstojeći okršaj sa Letoncima.

    "Sigurno da će se narednih dana analizirati protivnik. Crna Gora je favorit, ići ćemo na pobjedu, ovo je posljednja provjera pred veoma značajne okršaje", kazao je Volkov.
    Nakon puno peripetija, te jednog odigranog meča za Srbiju, Volkov je postao član “sokola” i već je osjetio atmosferu u našoj reprezentaciji - debitovao je krajem maja na gostovanju u Belgiji (2:2).

    "Svaki početak je težak, a zadovoljan sam kako je igrala ekipa na tom meču. Uvjerio sam se da tim ima jedinstvo, kolektivni duh. Zadovoljan sam i ličnim učinkom, ali može i bolje", dodao je Volkov.

    Crna Gora je u prvom ovogodišnjem meču u februaru savladala Island pod Goricom (2:1), a nakon remija sa Belgijom, slijedi glazura za Poljake...
    "Svaka utakmica je važna, a najbitnije nam je da pobijedimo uz što bolju igru", ne ostavlja dilemu fudbaler Partizana.

    Razmišlja li se o Poljacima ?

    "Vjerovatno, ima ko da misli o tome, da nam “pripremi” sve kao na tacni. Ali, svaka naredna utakmica je najbitnija. Zbog toga nam je Letonija i najbitnija", zaključio je Volkov.

    Sjutra kompletniji

    Selektor Branko Brnović je na prvom treningu imao 11 igrača na raspolaganju, dok je u odsustvu golmana Dragoje Leković radio sa mladim čuvarom mreže Budućnosti Damirom Ljuljanovićem.
    Prvi trening odradili su Volkov, Jovetić, Simon Vukčević, Džudović, Pavićević, Nikola Vukčević, Bakić, Jovanović, Kasalica, Baša i Vladimir Božović. Očekuje se da će se ekipa kompletirati na sjutrašnjem treningu na stadionu pod Goricom (ne računajući kapitena Mirka Vučinića, koji je u subotu veče u Pekingu igrao Superkup Italije).

    http://www.vijesti.me/sport/bitni-su...a-clanak-87367


  19. #26669
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kasalica: Sanjam debi u dresu Crne Gore!
    13. avgust 2012.
    Share
    Tweet

    Fudbalska reprezentacija Crne Gore počela je večeras pripreme za prijateljsku utakmicu sa Letonijom, koja će biti i generalna proba "hrabrih sokola" pred početak kvalifkacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2014. godine. Selektor Branko Brnović je na prvom treningu mogao da računa na 10 fudbalera - Jovetića, Simona i Nikolu Vukčevića, Džudovića, Pavićevića, Jovanovića, Bašu, Vladimira Božovića, Volkova i Bakića.
    Pristigli igrači odradili su puni trening u Trening kampu FSCG, sa izuzetkom Baše, Volkova i Nikole Vukčevića, koji su odradili planirani trening oporavka nakon jučerašnjih utakmica. Pošto su zbog klupskih obaveza prvi trening propustila sva tri pozvana golmana, sa "sokolima" je večeras radio i omladinski reprezentativac Damir Ljuljanović. Dolazak ostalih igrača očekuje se tokom noći i sjutra, s izuzetkom kapitena Mirka Vučinića koji će se saigračima priključiti u utorak nakon povratka iz Kine gdje sa Juventusom osvojio italijanski Superkup.
    Vladimir Volkov je u Briselu debitovao u dresu "sokola" i ostavio pozitivan utisak. Igrač Partizana, međutim, smatra da može da pruži mnogo više u crvenom dresu u utakmicama koje dolaze.
    - U Briselu smo odigrali dobru utakmicu. Zadovoljan sam igrom cijele ekipe, jer smo pokazali timski duh i veliku borbenost. Uz to smo ostvarili i pozitivan rezultat protiv odlične reprezentacije Belgije. Zadovoljan sam i svojim učinkom na debiju, ali sam svjestan da mogu još bolje - rekao je Volkov.
    Iako je do početka kvalifikacija za Mundijal u Brazilu ostalo manje od mjesec dana, Volkov smatra da koncentraciju treba usmjeriti samo ka Letoniji.
    - Narednih dana ćemo analizirati njihovu igru. Svaki meč je bitan i daćemo sve od sebe da pobijedimo i da sa pozitivnim rezultatom dočekujemo kvalfikacije. Mislim da smo favoriti u ovom susretu. Najbolje bi bilo kada bi se poklopili i rezultat i dobra igra - ističe Volkov, koji dodaje da još ne razmišlja o duelu sa Poljskom: - Najvažnije je da se spremimo za Letoniju i okrenemo svoje misli ka toj utakmici. O Poljskoj ćemo razmišljati kada za to dođe vrijeme.
    Duel sa Letonijom biće prilika da selektora Brnović ubaci u vatru i tri nova igrača koja je pozvao. Najstariji od njih, 24-godišnji napadač Filip Kasalica, nada se da će iskoristiti svaku šansu koju dobije.
    - Sanjam debi u dresu Crne Gore. Sigurno je da ću dati maksimum, ali da bih i ubuduće bio ovdje moram nastaviti da dobro igram i u svom klubu - rekao je mladi napadač Crvene zvezde, koji se osvrnuo na pisanje pojedinih srpskih medija o njegovoj navodnoj neodlučnosti za koju repezetaciju treba da igra:- Bilo je dosta priče i nagađanja u beogradskim medijima na temu da li ću igrati za Crnu Gori i Srbiju. Za mene dilema nikada nije postojala - već sam nastupao za mladu reprezentaciju Crne Gore i ovo je samo nastavak prirodnog puta. Već sam jednom trenirao sa "A" selekcijom, kao mladi reprezentativac, a sada mi je pripala čast da postanem dio ovog tima.

    Naredni trening "hrabri sokoli" će odraditi sjutra na Gradskom stadionu pod Goricom, sa početkom u 19.30 časova. Brifing za predstavnike medija počeće u 19 časova. (FSCG.ME)

    Poredite samo izjave

  20. #26670
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cus Kasalica...WTF

  21. #26671
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Cus Kasalica...WTF
    Apsolutno podrzavam. Nista nam taj decko ne treba.

  22. #26672
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    samo znam da nas je na svakom derbiju namučio...
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  23. #26673
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ni vino ni voda.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  24. #26674
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    samo znam da nas je na svakom derbiju namučio...
    I ja znam isto. Prebrz je momak. Mana mu je sto je u nekim situacijama bas sebican, hoce da odluci utakmicu pa hoce kao ovu zadnju protiv Omonije. Kad bi se tu poradilo, odlican bi igrac bio. Ima osjecaj za gol, na njegovoj prvoj utakmice za Zvezdu dao je gol sa prvim kontaktom, kao i protiv Partizana kad je usao. Naravno da nema ama nikakve sanse da zaigra prije Jovetica i Vucinica, ali moze da posluzi kao kakva-takva alternativa.

  25. #26675
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka je pozvan Kasalica, nikad se ne zna kad nam može valjat. A ima potencijala momak.

    Meni je žao što Dino Islamović (iz Fulham-a) ne dobije taj poziv vala, jednom. Čisto da nam ga ne digne Švedska. Još se i nudio za CG da igra, no ovi naši ga ne zovu.


Page 1067 of 2202 FirstFirst ... 675679671017105710631064106510661067106810691070107110771117116715672067 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: Yesterday, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •