View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #49726
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Baki,
    Generalno pricam, Vucinic se pljuje od strane Podgoricana koliko igdje moze, kao i na ovaj forum.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  2. #49727
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Podgoricani pljuju Vucinica, Niksicani Jovetica...

    Kada ne igraju za istu reprezentaciju, kada su rivali, ne znam sto ljudi oce da dokazu/pokazu ovim pljuvanjem, vazda mi je to bilo nejasno.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

  3. #49728
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,796
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    To možda maloumnici iz Nikšića i Podgorice, meni lično njih dvojica su mi mili ka' da su mi iz kuće no su obojica baksuzi baksuzni pa ne viđesmo ni dio od onoga što su mogli u tandemu. Realnost je takva da ćemo sve više gledati jučerašnji tandem, ali šta je tu je bolje nemamo a Damjanovića ne treba ni pominjat više kad bi ga i ođe većina penzionisala.
    War. War never changes.

  4. #49729
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Niko ovdje nije ispratio nekoliko pozitivnih stvari kad nam je igrački fond reprezentacije u pitanju.
    Staniša Mandić nažalost cijelu prethodnu sezonu nije pepelio u Čukarički. Sad vidjeh da je u maju otišao (na pozajmicu?!) u Norveški Sogndal, ekipu koja je druga iznad zone ispadanja trenutno. Ugovor mu ističe u decembru, pa pretpostavljam da se u ugovorima i lošim dogovorima krije razlog zbog čega nije dobijao šansu.

    Dobre vijesti su da je u prošlom kolu počeo svoju prvu utakmicu od početka i da je odmah dao gol.



    Ako bude sreće dobiće u sledećoj sezoni (pošto se ova u Norveškoj uskoro završava) prilike da igra konstantno u njihovoj prvoj ligi.
    Ne treba zaboraviti na šampionski karakter tog klinca.

    Istovremeno, prošlog vikenda je i Aleksandar Boljević dao svoj prvi gol u Belgijskoj ligi. Igra standardno od početka sezone,
    i samim tim ne vidim razlog što se on ne bi priključio A timu od sledećeg okupljanja.
    Neće valjda bit da je Beveren i belgijska liga slabije takmičenje od Šerifa i Moldavije kukavne.



    Jedan je LW, i ima 22 god, drugi je RW i ima 21.

    Biće to super.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  5. #49730
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Beco doktore, samo toliko

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  6. #49731
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ima li potencijala u mladjim selekcijama?

    Najmladji iz ovog tima su cini mi se Jankovic i Kosovic sa 22 godine.

    Ako se ode na EP, tamo ce 2020 imati 25 godina, dakle zenit, sredina.

    Valjalo bi imat 4,5 igraca koji bi tada spustali taj prosjek, sa svojih 21,22 godine.
    Nadam se da ih ima.

    Smorilo me to sto je zrijeb za EP kvalifikacije tek decembra sledece godine.

  7. #49732
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Hoce li mi reci ko sta je sa navijanjem ?

    Nijesam bio na utakmice reprezentacije odavno. Sinoc sjever pjeva 2 min pa cuti 10. A jug se nije cuo bez kad ih sjever isproziva... Pogotovo kad smo go primili... Znaci par hiljada ljudi kao jedan da pjevaju ne bi se moglo cuti nista...

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  8. #49733
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Ali ono sinoc par puta kad Mugosa prima loptu na sred protivnicke polovine i nema nikoga oko njega u radijusu od 10m a on se instinktivno okrece i krece put naseg golmana. Pa zvizduci. Uff dje si krenuo druze.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  9. #49734
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    To možda maloumnici iz Nikšića i Podgorice, meni lično njih dvojica su mi mili ka' da su mi iz kuće no su obojica baksuzi baksuzni pa ne viđesmo ni dio od onoga što su mogli u tandemu. Realnost je takva da ćemo sve više gledati jučerašnji tandem, ali šta je tu je bolje nemamo a Damjanovića ne treba ni pominjat više kad bi ga i ođe većina penzionisala.
    Mozda crnca da dovedemo, kao u kosarci :hammer:
    Sate sate sate

  10. #49735
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,074
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Hoce li mi reci ko sta je sa navijanjem ?

    Nijesam bio na utakmice reprezentacije odavno. Sinoc sjever pjeva 2 min pa cuti 10. A jug se nije cuo bez kad ih sjever isproziva... Pogotovo kad smo go primili... Znaci par hiljada ljudi kao jedan da pjevaju ne bi se moglo cuti nista...

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Svakakvi indijanci dolaze do karte.
    Em sto izigravaju retarde na himnu sa zastavicama em sto se pola njih samo slika i snima. A i ne moze dosta ljudi da isprati navijanje 90 min, dolazi se na utakmicu na svaka 3-4 mjeseca..
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  11. #49736
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,796
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Juče se prije utakmice popilo tonus piva, svako malo se išlo u wc ali džaba, VAZDA pri početku utakmice, kako se dođe 40 min prije na stadion, mi se pripiša. Pokušavao sam da trpim dok himna prođe ali kako ne uspjedoh sprint na himnu Danaca, obavih nuždu, vrćem se kroz tunel ali kasnim, ne mogu da stignem do mjesta te stadoh sa 10 policajaca te zajedno sa par njih u stavu mirno ispjevasmo himnu Đe me nije slika ko, brutalna bi slika bila
    War. War never changes.

  12. #49737
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Meni licno glas pukne poslije 10 min

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #49738
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Kažu da je jutro pametnije od noći.
    Pa da probam.
    Prvo - Izvinjenje Tumbi. Mislio sam da je greška njegovo dovođenje , ali me čovjek demantovao.
    Drugo - Uh , kako sad boli ono drugo poluvrijeme u Jerevanu.
    Treće - Najbolja stvar koja nam se desila u ovim kvalifikacijama je stvoreno jezgro za buduće akcije.
    Četvrto - Vraški nam fali igrača na nekoliko pozicija. Lijevi bek , Tomašević solidno odrađuje posao , ali on nije bek.
    Centralni vezni , Ivanić i Kosović ne mogu igrati sa Điđom tu , oni su profil igrača koji igra iza špica.
    Špic , tu imamo gomilu poluigrača , ali nam fali igrač.
    Štoper , Simić će ubuduće samo da pada , ušao je u tridesete , odlazak u faking Uzbekistan dovoljno govori o njegovim ambicijama za nastavak karijere.
    Peto - Volio bih , ako Tumba odluči da ode nakon ovih kvalifikacija , da vidim na klupi Ivića ili Keka. Samo da ne dođe Rajevac ili neka slična prevara.

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

  14. #49739
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Znam da su sanse svedene na puku teoriju i cudo nad cudima, ali da izdvojim jednu zaista interesantnu matematicku kombinaciju, odnosno nevjerovatan splet okolnosti.
    Eto, zamislite da su Rumuni malo jaci, i da smo mi makar kompletni. Da Rumuni dobiju u Danskoj 0-1, mi u Poljskoj takodje 0-1.

    Vjerovali ili ne, imali bi identican medjusobni, gol razliku, date, primljene, kuci, u gostima. Odlucilo bi bodovanje zutih i crvenih kartona. Posle toga ako se i to poklopi, ostalo bi zrijebanje.

    Steta zbog sinoc, steta zbog Jerevana. Steta, bas steta.

  15. #49740
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plejmejker View Post
    Znam da su sanse svedene na puku teoriju i cudo nad cudima, ali da izdvojim jednu zaista interesantnu matematicku kombinaciju, odnosno nevjerovatan splet okolnosti.
    Eto, zamislite da su Rumuni malo jaci, i da smo mi makar kompletni. Da Rumuni dobiju u Danskoj 0-1, mi u Poljskoj takodje 0-1.

    Vjerovali ili ne, imali bi identican medjusobni, gol razliku, date, primljene, kuci, u gostima. Odlucilo bi bodovanje zutih i crvenih kartona. Posle toga ako se i to poklopi, ostalo bi zrijebanje.

    Steta zbog sinoc, steta zbog Jerevana. Steta, bas steta.
    Prosto je nemoguce da se igraci mogu ubijedit da Danska moze izgubit a mi dobit u Poljskoj kad im selektor ovako zbori. Balkanski faken mentalitet luzera.

    http://www.vijesti.me/sport/tumbakov...i-savic-957482
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  16. #49741
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Kažu da je jutro pametnije od noći.
    Pa da probam.
    Prvo - Izvinjenje Tumbi. Mislio sam da je greška njegovo dovođenje , ali me čovjek demantovao.
    Drugo - Uh , kako sad boli ono drugo poluvrijeme u Jerevanu.
    Treće - Najbolja stvar koja nam se desila u ovim kvalifikacijama je stvoreno jezgro za buduće akcije.
    Četvrto - Vraški nam fali igrača na nekoliko pozicija. Lijevi bek , Tomašević solidno odrađuje posao , ali on nije bek.
    Centralni vezni , Ivanić i Kosović ne mogu igrati sa Điđom tu , oni su profil igrača koji igra iza špica.
    Špic , tu imamo gomilu poluigrača , ali nam fali igrač.
    Štoper , Simić će ubuduće samo da pada , ušao je u tridesete , odlazak u faking Uzbekistan dovoljno govori o njegovim ambicijama za nastavak karijere.
    Peto - Volio bih , ako Tumba odluči da ode nakon ovih kvalifikacija , da vidim na klupi Ivića ili Keka. Samo da ne dođe Rajevac ili neka slična prevara.

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
    Fali lijevi bek, kao što je uvijek i falio. To nam je hroničan problem. Stojković isto nije rješenje, a i grehota je jer je sasvim dobar (uz tendenciju da bude sve bolji) na desnoj strani.

    Fali nam štopera sad kad smo bez Baše. Ili da računamo (Zaboga) na Emraha Klimentu (njemu to prirodna pozicija, a evo ga napredovao je, sad je Sacramento u drugoj ligi)
    Šofranac grije klupu u drugoj belgijskoj ligi. Esteban isto to samo u Španiji. Ermin Alić je obećavao ali koliko vidim sad nema ni klub.

    Centrali vezni - Da je sreće Marko Bakić bi do sada postao igrač, a otkako se vratio u Bragu nema ga ni u protokolu. Katastrofalnu grešku je napravio sa tim transferom.
    Hakšabanović je misterija, mada je do sada najviše igrao kao lijevo krilo. Svakako se bojim da je pogriješio što nije ostao još sezonu-dvije u Švedskoj.

    Nešto mi i ova Tumbina captain obvious izjava ("Fali igrača poput Savića i Jovetića") miriše na dovođenje nekog. Pa, ako se već mora, mislim, khm khm sms khm...
    Ako ga Muslin ne odvede na svjetsko, što se izgleda neće desit, bio bi lud da odbije eventualni poziv.

    Špic - jesu poluigrači, ali su upotrebljivi za sad kad igra Jovetić. Takođe daleko (nažalost, predaleko) su sledeće kvalifikacije, tako da će se valjda u naredne 2 godine neko iz ove prethodne generacije mladih potvrdit kao upotrebljiv napadač.

    Ali obrni okreni bolje je sve nego prije 3 godine. Tumbakoviću u januaru ističe dvogodišnji ugovor. Nadam se da će ga produžit, govori stalno o "dugoročnom razmišljanju" pa kapiram da planira da bude tu još neko vrijeme. A nije ni da mu je loše, 300k plata i dobre šanse za plasman na Euro koji bi bio istorijski što bi mu itekako diglo cijenu.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  17. #49742
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,457
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,250
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Ako Tumbakovic ne produzi ugovor eto Katanec je raskinuo ugovor sa Slovenijom
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  18. #49743
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ne znam, pogledah opet ovo, prokomentarisah sa dvojicom.
    Repka neprepoznatljiva, najvaznija utakmica, oni se nisu borili uopste ni trcali, nidje zara nije bilo da se vidi.
    Podgorica Podgoricanima!

  19. #49744
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    i poslije ovog da neko nesto kaze negativno bilo kome, posebno Joveticu.
    jedino sto bi mi svi pa i ja trebali da shvatimo limite nase ekipe. tu ima 2-3 igraca koji su dobre ali ne i top klase a ostalo su svi prosjecni igraci za Srbijansku ili Slovacku ligu.
    dosta dobro izguramo vise na srce nego na kvalitet, tako je bilo i ovaj put.
    kad nas ekipe malo bolje skeniraju i udju ozbiljnije u mec mi to tesko dobijamo posebno ako nam nema jednog od ova vc dva tri poenuta igraca.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #49745
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Što se tiče navijanja...

    Tih 500+ redovnih navijača koji bi trebali da budu nekakvo jezgro su podijeljeni po sjevernoj, južnoj i istočnoj tribini umjesto da budu svi najedno.
    Dakle po pojedinačnim tribinama ih ostane relativno malo. Prostor oko njih i među njima se popuni svim i svačim, ljudima koji su tu jer im je tu jeftinija karta ili nisi mogli da ih nađu za druge tribine.

    Dalje, imamo 5-6 pjesama za reprezentaciju koje su najboljem slučaju srednja žalost, i koje su sklepane prije 10 godina čisto da bi se imalo bilo što za pjevat.

    Rezultat svega ovoga je da pjeva par stotina ljudi po sredini tribine, preko kurca, a ovi ostali ni toliko...
    I to se neće mijenjat prije nego se napravi repertoar pjesama da valja, i prije nego se skupi 500-1000 pravih navijača koji će konstantno da navijaju.


    Inače, pjesma "Goro moja" je bila pun pogodak na utakmici protiv Češke, godine gospodnje 2011-te, kada se po prvi put zapjevala, a kada su se riječi i emocija pjesme savršeno poklopile sa emocijom navijača, pa je zapjevao bukvalno cijeli stadion.
    I tu je ta priča trebala lijepo da se završi.

    Forsiranje te pjesme od tada pa do danas, kad god se gubi mi ju je ogadilo, jer je praktično postala gubitnička žalopojka. Steškilo mi se kad je krenula juče opet...
    Last edited by ASC; 06-10-17 at 23:27.

  21. #49746
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Najviše se isplakao Marko Simić.
    To dovoljno govori o atmosferi unutar ekipe.

    @lepetanac Sve ekipe, osim onih iz prvog šešira, imaju svoje limite. Ni ova Danska nije ista sa ili bez Eriksena.
    Šteta je što momci nisu dobili priliku da bez hendikepa odigraju utakmicu pa da se vidi ko koliko može. Ja jedino za tim žalim.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  22. #49747
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Nešto mi i ova Tumbina captain obvious izjava ("Fali igrača poput Savića i Jovetića") miriše na dovođenje nekog. Pa, ako se već mora, mislim, khm khm sms khm... Ako ga Muslin ne odvede na svjetsko, što se izgleda neće desit, bio bi lud da odbije eventualni poziv.
    Onaj momak već vrijedi grdne pare, zato mu igranje za bilo koju reprezentaciju nije toliko neophodno radi tog aspekta (osim ono za EPL i dobijanje dozvole, valjda). A vazda može sačekati da pođe Muslin i dođe neki selektor koji će ga zvati, naravno.

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Najviše se isplakao Marko Simić.
    To dovoljno govori o atmosferi unutar ekipe.
    Meni je ovo najmilije, kad znam da im je svima stalo makar, iako su ostali presječeni posle 20-og minuta sinoć zbog našeg prokletog mentaliteta.

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Što se tiče navijanja...

    Tih 500+ redovnih navijača koji bi trebali da budu nekakvo jezgro su podijeljeni po sjevernoj, južnoj i istočnoj tribini umjesto da budu svi najedno.
    Dakle po pojedinačnim tribinama ih ostane relativno malo. Prostor oko njih i među njima se popuni svim i svačim, ljudima koji su tu jer im je tu jeftinija karta ili nisi mogli da ih nađu za druge tribine.

    Dalje, imamo 5-6 pjesama za reprezentaciju koje su najboljem slučaju srednja žalost, i koje su sklepane prije 10 godina čisto da bi se imalo bilo što za pjevat.

    Rezultat svega ovoga je da pjeva par stotina ljudi po sredini tribine, preko kurca, a ovi ostali ni toliko...
    I to se neće mijenjat prije nego se napravi repertoar pjesama da valja, i prije nego se skupi 500-1000 pravih navijača koji će konstantno da navijaju.


    Inače, Pjesma "Goro moja" je bila pun pogodak na utakmici protiv Češke, godine gospodnje 2011-te, kada se po prvi put zapjevala, a kada su se riječi i emocija pjesme savršeno poklopile sa emocijom navijača, pa je zapjevao bukvalno cijeli stadion.
    I tu je ta priča trebala lijepo da se završi.

    Forsiranje te pjesme od tada pa do danas, kad god se gubi mi ju je ogadilo. Steškilo mi se kad je krenula juče opet...
    Ovo samo potpis, nema se šta dodavati.

  23. #49748
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakvo crno navijanje, neamo mi taj mentalitet zagrizenosti privrzenosti i spontanosti koje su potrebne za to. To jednostavno treba da volis, onako instinski, a tu sem 50tak do 100 varvara i par Barana ne moze to da iznese. Drugo 70% ljudi su izgubili jer su ljudi shvatili da su obicna masina za pare, koji patriotizam prodaju za malo puta na gostovanja. Ja kao podgoricanin tesko me nagovorit da odem tamo, a mogu mislit kako je tek momcima iz ostalih gradova koji su se cimali na razne nacine zbog cega? Da gledaju kako oni placaju svoja mjesta, a razne ekipice dobijaju balu karata za sirenje lokal patriotizma. Bas klasican gadluk.

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  24. #49749
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Najviše se isplakao Marko Simić.
    To dovoljno govori o atmosferi unutar ekipe.

    @lepetanac Sve ekipe, osim onih iz prvog šešira, imaju svoje limite. Ni ova Danska nije ista sa ili bez Eriksena.
    Šteta je što momci nisu dobili priliku da bez hendikepa odigraju utakmicu pa da se vidi ko koliko može. Ja jedino za tim žalim.
    svi imaju limite ali su nasi veci nego kod Danaca npr. ili bilo koje druge ekipe iz drugog sesira a i vecinu treceg u koji mi realno spadamo.

    mi smo ekipa puna nelogicnosti, u jednom momentu imamo atomski napada dobru odbranu a u sredinu nidje veze.

    onda nekako tu sredinu doradimo kako treba i to na dugorocnom planu( iz ove perspektive) kad od jednom vise nemamo odbrane jer lise Savica tu nema igraaca koji bi mogao da igra stopera. Simica ne racunam vise jer kao sto neko rece ici ce samo dolje , em sto se tice godina em kvaliteta.

    i naravno napad, kad izuzmemo Jovetica kod kojeg se nikad ne zna kako ce i koliko dugo da igra nema nikog ni prosjecnog.
    ne znam jedino kako dje se Djordjevic razvijati, malo se mrdnuo iz neke mrtve tacke u koju je upao zadnje dvije godine.

    sto je najgore za sada nemamo ni iz mlade nekog koga bi mogli prikljuciti prvom timu, izgleda da je bolji posao pravio prethodnik u mlade ( ime mi see i ne pominje) nego Radonjic.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #49750
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Evo kako pišu:
    http://www.vijesti.me/sport/crna-gor...janstvo-957632

    pod znakom pitanja su i Marušić, Ivanić i Simić.
    A najavljuju Jovovića sigurno od starta.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

Page 1990 of 2202 FirstFirst ... 9901490189019401980198619871988198919901991199219931994200020402090 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8599
    Last Post: 14-04-24, 20:28
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •