View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 2168 of 2202 FirstFirst ... 116816682068211821582164216521662167216821692170217121722178 ... LastLast
Results 54,176 to 54,200 of 55039

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #54176
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,335
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Mala Crna Gora igra dosta pristojan fudbal. Ja sam licno ponosam na reprezentaciju. Ako podjemo od cinjenice da nam je fudbalska liga jedna od najgorih u Evropi onda treba da smo prezadovoljni reprezentacijom.

    Mnogo vece i bogatije zemlje nisu u stanju da napreve rezultat kao Crna Gora koja je u najmanju ruku solidna reprezentacija. Fale nam jos 2-3 igraca u sredini i napadu koji bi mogli da ubrzaju igru i kreiraju.
    MEMENTO MORI

  2. #54177
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,444
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    632 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mika123 View Post
    Jeste, znas ti bolje od njih.

    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
    Ako si ti slijep ja nisam fino se sve vidi na TV.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  3. #54178
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Srbija je bezvezna ekipa, ništa noćas nisu pokazali, da nije Vlahovića i njegove klase da onako jednim dodirom riješi meč opet bi svima bilo jasno da Piksi ne zna gdje udara.
    A u prvom poluvremenu nikakvo rješenje nisu imali na presing. Da se Savićević malo bolje snašao kod one ludosti što su napravili sad bi druge pjesme pjevali. Suludo je imat takav roster i dubinu ekipe i pravit taktičke budalaštine. Napravio je dvije izmjene na poluvremenu i otvorio nam prostor za kontre. Nisu znali đe se nalaze.

    Mislim da su Mađari izraziti favoriti ove grupe jer imaju Marca Rossi-a koji će Piksija razšarafit isto ko i Bugare. Nama to ne odgovara na žalost.

    Mi smo noćas pokazali dosta toga i žao mi je što to nije nagrađeno. X bi bio pravedniji. Momci sad imaju taktičku disciplinu koja obećava i koju baš nismo imali u prošlih par ciklusa gdje smo pucali po šavovima.
    Do 70 minuta smo imali dovoljno šanse da riješimo sve. Jovetić je mogao da proigra Krstovića, drugi šut je bio kako treba. Kreirali smo dovoljno i nismo iskoristili što smo morali.

    Izmjene nam ništa nisu donijele, očigledno je Radulović htio jake i brze igrače, jer se možda plašio kako bi Mugoša fizički prošao sa Pavlovićem i Milenkovićem. Mislim da je tu pogriješio i da je jedino Mugoša mogao da zamjeni Jovetića zbog svog iskustva i karaktera. Puno smo se istrošili u prvom poluvremenu fizički i bilo je jasno da mora da se padne poslije 70-tog minuta.
    Jovetić nam valja kao suvo zlato i bolje da ga čuvamo za drugo poluvrijeme kada su ovakve utakmice, da uđe i mijenja dinamiku igre.

    Sve u svemu bezveze su nam otkinuli bodove. Mnogo fali Janković takođe, noćas bi sa njim sigurno nalazili još rješenja.

    I dabome - Samo da je Savić zdrav i imamo šanse. Zaslužuju momci da se u njih vjeruje.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  4. The Following 2 Users Say Thank You to rebel For This Useful Post:


  5. #54179
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,723
    Thanks Thanks Given 
    2,635
    Thanks Thanks Received 
    2,501
    Thanked in
    1,424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Voste View Post
    Mala Crna Gora igra dosta pristojan fudbal. Ja sam licno ponosam na reprezentaciju. Ako podjemo od cinjenice da nam je fudbalska liga jedna od najgorih u Evropi onda treba da smo prezadovoljni reprezentacijom.

    Mnogo vece i bogatije zemlje nisu u stanju da napreve rezultat kao Crna Gora koja je u najmanju ruku solidna reprezentacija. Fale nam jos 2-3 igraca u sredini i napadu koji bi mogli da ubrzaju igru i kreiraju.
    Kako si ovo lijepo analizirao, tacno tako bez jake lige nema dobrih igraca a opet ni par dobrih igraca ne mogu da nose utakmicu.
    kad vidjeh da se ubacuju novi igrači svjezi .... treba igraci da izdrze taj tempo 90 minuta borbe jer ne vjerujem da previse igraju zajedno na livadu....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  6. #54180
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    110
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    28
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Crna Gora je sinoc izgubila samo zbog jednog covjeka Krstovica, covjek je panj svaku mogucu loptu je izgubio, Jovetic ga spoji sa golom njemu pada lopta na lijevu nogu on sutira desnom... Selektor nam je katastrofa ne staviti Mugosu sa Joveticem u napad mi je totalno nejasna odluka, izmjene poput Camaja, Loncara, Osmajica ko su ti ljudi i dje igraju oni fudbal? Savicevic u prvu postavu takodje totalno nejasno, covjek takodje jednu dobru stvar nije napravio, mada vjerovatno je neki Dejov rodjak pa su ga morali ubacit da se izigra malo.Krivo mi je samo zbog krajnjeg rezultata jer Srbija se nije vidjela, i na kraju trud Vesovica, Jovetica, Savica, Marusica i jos 2-3 momka koji su dobro odigrali pada u vodu... Ko zna sta bi bilo sinoc samo da je Mugosa zaigrao umjesto Krstovica aka Panj aka napadac ne umije lijevom sutnut aka ne umije loptu primit da se ne odbije od njega ka od daske...............

  7. #54181
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,919
    Thanks Thanks Given 
    4,765
    Thanks Thanks Received 
    9,772
    Thanked in
    3,707 Posts

    Default

    Ja sam zadovoljan, egal igra do samog kraja kad smo kondiciono pali i primili taj gol Vlahovića. Kasnio je onamo Savić za djelić sekunde ali mu ništa ne zamjeram, imao je par fenomenalnih intervencija. Ono što mi je malo nejasno je neodustajanje od 3-5-2 čak i kad se Tomašević povrijedio. Tu formaciju ne pamtim da smo ikad igrali ali kapiram da je Mijova zamisao bila da se probija po bokovima jer organizatora na sredini nismo imali (Jankovića)

    Srbija jaka reprezentacija, igra sa dosta pasova ali ne pamtim da smo imali više prostora, nazad su dosta tanki. Opet Osmajić prije Mugoše, wtf? Onda Joveta izlazi kad se utakmica lomi, pa Mijo brate znali smo da nije spreman, moglo se to prvo poluvrijeme pregrmjet i bez njega ali on MORA da igra do kraja u ovakvim mečevima.

    Sve u svemu solidno, ličimo na tim, imamo opcija sem na toj sredini đe zavisimo od Jankovića. (dako se "izrodi" više još neki organizator koji može povezat sa loptom napadače)
    Mijatović betoniran odavno na golu, šta se dešava sa Matijom Šarkićem, Lazarom Carevićem, đe je Danijel Petković ?


    Čestitke Srbiji na zasluženoj pobjedi, takođe i svim navijačima na fer i korektnom navijanju.
    Last edited by BiTrAtE; 28-03-23 at 08:44.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  8. #54182
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,509
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fikkre View Post
    Crna Gora je sinoc izgubila samo zbog jednog covjeka Krstovica, covjek je panj svaku mogucu loptu je izgubio, Jovetic ga spoji sa golom njemu pada lopta na lijevu nogu on sutira desnom... Selektor nam je katastrofa ne staviti Mugosu sa Joveticem u napad mi je totalno nejasna odluka, izmjene poput Camaja, Loncara, Osmajica ko su ti ljudi i dje igraju oni fudbal? Savicevic u prvu postavu takodje totalno nejasno, covjek takodje jednu dobru stvar nije napravio, mada vjerovatno je neki Dejov rodjak pa su ga morali ubacit da se izigra malo.Krivo mi je samo zbog krajnjeg rezultata jer Srbija se nije vidjela, i na kraju trud Vesovica, Jovetica, Savica, Marusica i jos 2-3 momka koji su dobro odigrali pada u vodu... Ko zna sta bi bilo sinoc samo da je Mugosa zaigrao umjesto Krstovica aka Panj aka napadac ne umije lijevom sutnut aka ne umije loptu primit da se ne odbije od njega ka od daske...............

    Krstović - najbolji strijelac slovačke lige , glavni krivac ako DAC uzme titulu ispred Slovana.
    Camaj - najbolji igrač ove sezone u Kišvardi (peti tim mađarske lige).
    Osmajić - najbolji strijelac Vizele (deseti tim portugalske lige)
    Lončar - najbolji igrač Novog Pazara u jesenjoj polusezoni , zimus prešao u Debrecin gdje je takođe standardan i jedan od najboljih igrača u ekipi.

    A ko je drugi trebao da igra ili ko ima bolju formu ili brojke ove sezone da se o njega ogriješilo pa nije igrao ?
    Sam ću i odgovoriti.
    Niko.


    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Mijatović betoniran odavno na golu, šta se dešava sa Matijom Šarkićem, Lazarom Carevićem, đe je Danijel Petković ?
    Šarkić je presjedio pola sezone u Volvsima na klupi , zimus su ga poslali u Stouk i tamo redovno brani.
    Carević je standardan u Vojvodini.
    Petković je pola godine bio bez kluba , zimus ga je Džaja uvalio u Mađarsku (a gdje bi drugo) , međutim rijetko brani tamo.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Last edited by Isak; 28-03-23 at 09:26.

  9. #54183
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    110
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    28
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Krstovic najbolji strijelac slovacke lige , jasno mi je kakva je liga kad je Krstovic najbolji strijelac.Pitas ko je drugi trebao da igra? Jovetic je morao da igra drugo poluvrijeme i to sa Mugosom, Krstovic pored silnih gresaka je odigrao cijelu utakmicu, kad se utakmica lomi ti izbacas iskusne igrace i mijenjas ih za najboljeg igraca u petom klubu madjarske lige . Ja sam trenirao fudbal i bio sam prosjek, ali ruku dajem da uz trening nista gore ne bih igrao od ovoga Krstovica ili Camaja, momci se bave fubalom citav zivot i nemaju tehnike ne umiju loptu da prime nemaju osjecaj za igru itd. itd....... Selektor pravi izmjene i ubaca "fizicki spremne igrace" znaci ides na tu kartu da ces izgubit na kvalitetu ali ces dobit vise snage ,desava se to da oni em sto nemaju tehnike i sto se ne mogu sa loptom pohvatat nego gube duele sa igracima Srbije koji igraju 90 min utakmicu..... Ja pricam za sebe ali mene bi sramota bilo da opet zaigram za reprezentaciju.Jokic 35 godina ima ne igra aktivno 1000 povreda ali je pokazao da je klasa, Mugosa ne vjerujem da je u najboljoj formi ali ima tehniku zna da primi loptu zna da odigra, nekad brojke i forma u madjarsko ili slovackoj ligi koje po kvalitetu ne vjerujem da su bolje od ove nase ne igraju toliku ulogu.Sve u svemu nismo izgledali lose ali dok god nam za reprezentaciju igraju neciji projekti nista napravit necemo...

  10. #54184
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,509
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ja često nijesam saglasan sa odlukama naših fudbalskih selektora , ali ovaj put jesam.
    I treba vazda da igraju momci koji su u najboljoj formi i koji su standardni u svojim klubovima.
    U svijetlu ovog malo mi je nejasno da nije bilo mjesta za Bubanju umjesto Šćekića protiv Bugarske i Srbije sa obzirom da dečko ove sezone igra fantastično u Lokomotivi.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  11. #54185
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,474
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ja često nijesam saglasan sa odlukama naših fudbalskih selektora , ali ovaj put jesam.
    I treba vazda da igraju momci koji su u najboljoj formi i koji su standardni u svojim klubovima.
    U svijetlu ovog malo mi je nejasno da nije bilo mjesta za Bubanju umjesto Šćekića protiv Bugarske i Srbije sa obzirom da dečko ove sezone igra fantastično u Lokomotivi.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Koliko znam, igra i Šćekić standardno u Izraelu. Slični su on i Bubanja tipovi.
    Vjerovatno Šćekić ima prednost zbog iskustva. Ipak ima iza sebe znatno više internacionalnih utakmica.

    I sasvim korektno je Šćekić sinoć odradio posao. Bar ono što se od njega očekuje.
    Bilo je i nekih grešaka u dodavanju, ali zato lavovski u defanzivi, krljanju i skoku.
    Svi primjećuju da Srbija nije mogla da se poveže, veći dio utakmice...ali malo ko to hoće pripisati i likovima poput Šćekića, koji rade taj prljav i nezahvalan posao u defanzivi na sredini terena.
    Morao je na kraju i on izaći zbog povrede i sticajem okolnosti, Srbija je riješila meč u tih poslednjih 15 minuta.

    Što se tiče napadača, nema dileme da će Krstović u budućnosti biti prva napadačka opcija. Mlad je još i primjetno je da napreduje.
    Može se samo polemisati oko njegovog partnera u napadu.

  12. #54186
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,509
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    @Massaro Jeste , standardan je i Šćekić.
    Samo što je Bubanja znatno tehnički pismeniji igrač , a i mogao je bar koji minut dobiti čisto kao nagradu za fantastične igre u ovoj sezoni.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  13. #54187
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,324
    Thanks Thanks Given 
    14,736
    Thanks Thanks Received 
    4,088
    Thanked in
    2,069 Posts

    Default

    Šćekić je mnogo zahvalan igrač.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  14. #54188
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,704
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Ja sam Camaja snimio jos u Decic i samo rijetki ce se sjetiti da sam mu prognozirao neku Sevilju. Za max 2-3 godine ide u neki top klub.

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  15. #54189
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,474
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ja sam Camaja snimio jos u Decic i samo rijetki ce se sjetiti da sam mu prognozirao neku Sevilju. Za max 2-3 godine ide u neki top klub.

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Taman će tad imati blizu 30. Najbolje godine za afirmaciju.
    Last edited by Massaro; 28-03-23 at 14:56.

  16. #54190
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,509
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Najveći problem i Camaja i dostine naših je Džaja Peković kome je plafon veza i znanja da pošalje igrača u Mađarsku.
    Evo i golmanu Petkoviću pola godine nije mogao klub naći i na kraju ga doveo u Mađarsku.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  17. #54191
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,704
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Taman će tad imati blizu 30. Najbolje godine za afirmaciju.
    Kao Hoselu.

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  18. #54192
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,509
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Pobjeda ti daje istorijsku šansu da odeš na evropsko prvenstvo.
    I sve ide super vodiš 2-0 , još 45 minuta i ostvaren istorijski uspjeh.
    I onda se desi da primiš ovakve golove i usrereš sve.
    A ovo nije prva utakmica koju smo usrali.
    I prije par dana smo mogli da riješimo mnogo toga ali smo opet u finišu meča prvo dobili crveni pa primili gol za konačnih 1-2 za Škote.
    Šta reći , koju posluku porati ?

    P. S. - Golove smo primili u 51-om i 86-om minutu. Naročito je bio tragičan ovaj u 86-om.


    https://www.youtube.com/live/-G7suXFJQpg?feature=share

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  19. #54193
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,723
    Thanks Thanks Given 
    2,635
    Thanks Thanks Received 
    2,501
    Thanked in
    1,424 Posts

    Default

    eto tako sledeci niz mečeva da bude pobjednički...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  20. #54194
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Bogme Rakonjac dobro koristi svaki minut koji dobija u Zvijezdi.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  21. #54195
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,919
    Thanks Thanks Given 
    4,765
    Thanks Thanks Received 
    9,772
    Thanked in
    3,707 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    Kakav je to bio doktor, žali bože što nije imao više te radne etike, nenormalan talenat.

    Reakcija komentatora neprocjenjiva!

    https://streamable.com/unrmwk


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 03-04-23 at 17:15.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  22. #54196
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,642
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Postavi opet


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  23. #54197
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,919
    Thanks Thanks Given 
    4,765
    Thanks Thanks Received 
    9,772
    Thanked in
    3,707 Posts

    Default

    Editovao


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  24. #54198
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Ma napravio je kanal Serie A dobru komplikaciju:


    A zanimljivo ga je čut ovdje:


    Nenormalan talenat, i potpuni diletant istovremeno. I što je najbolje - svjestan je vrlo toga. Glavne priče su mu kako nije trenirao nikad.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  25. #54199
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Kakve su nam opstine nesposobne. Savez ispostovao sve dao bukvalno pola para i nesposobni opstinari nece da zavrse stadion.
    https://fb.watch/j-x8QfW8qH/?mibextid=Nif5oz

  26. #54200
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,197
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    756
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Izgubi Buducnost 1:3 a dade ga Sutjeska u 93min.

Page 2168 of 2202 FirstFirst ... 116816682068211821582164216521662167216821692170217121722178 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8599
    Last Post: 14-04-24, 20:28
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •