View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #40751
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Doceka li ovaj škrbo Svedsku, treba zapalit stadion i sve oko njega...
    Mozemo se svi posut benzinom i zapalit..puca njima sve po redu..bagra..
    ali ono jedino sto treba je da skupimo se svi..i ispred saveza da kampujemo..occupy fscg..pa ko duze..i da ih vrijedjamo..gadjemo jajima...
    no kako u drzavu tako i u fudbalu..nikad svanuti nece..
    Stop the world I wanna get off.

  2. #40752
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    E juce se presmijah sam sebi, otvaram neki clanak i slika Brnovica kako se kezi. Tako pljunuh mahinalno u onaj monitor, da sam onim sredstvima za ciscenje i magicnom krpom mora cistit to posle. Komedija sto je coek usadio vecini nas. Takav naboj, nervozu i mrznju da mi je ovo postala glavna muka i briga iako je namrtvo glupo u jednu ruku se nervirat oko ovoga jer ne utice 1% na moju egzistenciju ali jbg, volim Crnu Goru, volim fudbal i nasu reprezentaciju i kad ovako neki smrad dodje da se piša i sere po onome sto manje vise svi isto volimo, prosto se zacudim kako isto ne pogadje i ove sto su u zvanicnu navijacku grupu Crne Gore, kako to da odavno jos nisu trazili smjenu ovog kretena, kako to da se niko od njih nije oglasio jos uvjek, je li zbog para? Zbog jebenih ulaznica i dzeparaca za gostovanja cutite? Pih.
    Potpuno te razumijem brate, ali evo od srca ti poručujem da nema razloga da se nerviraš. Nismo mi jedini ljudi s očima u ovoj državi, svi ti novinari, zapravo pokušaji od novinara dobro vide i razlučuju i znaju u čemu je problem, ali ništa ne preduzimaju. Jedino logično objašnjenje svega toga je da su dobro potplaćeni i potkupljeni raznim beneficijama od strane nekog iz saveza, pa ne smiju Brnovića da pitaju ama baš ništa. Čovjek je zaštićen kao bijeli međed, prosto je nemoguće svaliti bilo kakvu krivicu na njega.

    Svakome ko išta zna o fudbalu je dovoljna njegova izjava (parafraziram) ''evidentno je da nam nedostaje kreativac na sredini terena da organizuje igru''. Što ovo treba da znači? Jesmo li mi Real Madrid pa da nam Florentino Perez kupi sad Ozila ili Dimariju pa da onda imamo tim? Trener treba da od onoga što mu je na raspolaganju napravi tim koji će moć da igra, on je taj koji treba da pronađe tog kreativca među crnogorskim fudbalerima... a ne da kuka kako ga nema. Znači, izjava mu je u stilu ''ovaj tim ne valja, nije do mene, da sam selektor Njemačke bolje bi igrali''. On ovakvim izjavama direktno priznaje da nije čovjek za ovu funkciju niti kalibar da bilo šta napravi. Cico Kranjčar nije kukao kako mu fale Ćavi i Iniesta na sredini, nego je igrao sa tim što ima i bilježio rezultate. Igrali smo najodvratniji fudbal svijeta, pobjeđivali sa 0:1, ali nisu razni Lihtenštajni, Austrije i kompanija vadile ku*ac na nas kad nas vide.. to je suštinska razlika.

    Brnović očigledno nije svjestan kakve izjave daje... to što ostaje selektor nakon svega toga dovoljno govori o savezu, njihovim ambicijama, ljubavi prema reprezentaciji i državi Crnoj Gori i svemu ostalom. Kad je situacija takva jedino rješenje je BOJKOT reprezentacije dok se ne desi neka promjena. Dok ne vidimo da se nešto radi kako bi se rezultati popravili. Mi nemamo ni Mesija, ni Pjanića, ni Ronalda, ni Suareza.. igramo s tim što imamo, ako nisi u stanju da s onim što imaš ostvaruješ rezultate ima neko ko hoće i može, i ko će probati nešto novo. NAPOLJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. #40753
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cetinje
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    178
    Thanks Thanks Received 
    75
    Thanked in
    58 Posts

    Default

    Treba brate sve isprozivat ... i pozvati na odgovornost.Navijači bi mogli dosta uradit kad bi šćeli.Prekipjelo je mnogima kao i mene,koji sam vjerovao u Brnovića da zna nešto ali što neko reče sa ovijem mečom je baš doktorirao.

    Ja bih se brate stidio da sam danas sportski novinar i da ćutim.Jeli moguće da niko ne napisa nikakav tekst ?

  4. #40754
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Ljudi jel moguce da se jos nervirate radi nedrece kao sto je Brnovic..
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  5. #40755
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,963
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,851
    Thanked in
    3,738 Posts

    Default

    Eo napisase vijesti ali ovo je previse, previse blago. S tim sto su ostali nedoreceni na kraju. Ispade da ipak promjena selektora nije rijesenje ali da se treba razmislit o tome ipak :lolblue:

    Treba nam šok terapija - kad ako ne sad?

    http://www.vijesti.me/sport/treba-na...-ne-sad-800071

    "Kao prvo - u Crnoj Gori ne postoji čovjek za taj posao, kao dugoročno rješenje. Ako dođe neko sa strane, iz inostranstva, mora da prođe vrijeme da bi vidio sa čime to raspolaže i šta da radi da bi napravio sistem, koji se ne raspada tako lako."

    Nemojte da zajebavate. Nismo ni mislili/trazili da nam Skolarija/Murinja dovedu koji pojma nemaju o nama lise Jovetica/Vucinica. No npr. Grofa Bozovica koji odlicno zna cime raspolaze.
    Ako se nema sad odma resenje, daj kao prelazno Brana Milacica. Ja se uopste ne sprdam ljudi. Prvo za ovoga je profesor doktor poznavanja fudbala, kao drugo ja sam siguran da bi i za duplo manje para radio nego li ova splacina i ka trece poznaje tonu igraca, masu veci fond igraca bi imao no ovaj smrad, odlican bi bio i da podmladi selekciju, ne znam. Za mladu reprezentaciju bi ga ka trajno resenje angazova!!!
    Last edited by BiTrAtE; 13-10-14 at 11:00.

  6. #40756
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Brnović, čini se, nije uspio u tome, iako je imao više prilika nego Filipović i Kranjčar – zajedno. File je stvarao i vodio reprezentaciju jedan ciklus (10 utakmica), Kranjčar imao šest zvaničnih mečeva, a Brnović 17. A velikih pomaka u odnosu na početke naše fudbalske priče baš i nema, ako ćemo realno, ni u rezultatima, ni u igri...
    Još jedan ključni dio teksta.

  7. #40757
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Zajebavate li se da dovede grofa.Prvo ono tele na celu saveza ne bi ga ni zvao,jer su u nikakvim odnosima,a grof ne bi ni prihvatio siguran sam
    Podgorica Podgoricanima!

  8. #40758
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobar je tekst, mogli su biti i ostriji ali makar se pokrenula prica. Kad naljute Deja pa ih ne pusti na stadion protiv Svedske.

  9. #40759
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I Moldavija je smijenila selektora posle ove zadnje utakmice s nama..
    Portugal mrcenog Benta..
    sve posle prvih kola...
    a mi lagano..ima jos matematickih sansi..
    pa bas zato..dok ima sansi da se mijenja..
    "fali nam kreator na sredini"..fali tebi brnovicu...ne letva..nego cjelokupni proizvodni program pilane u glavu..
    evo ko da gledam..stize neki poluproizvod iz Srbije..koga prate duze vrijeme..
    to ce biti rijesenje..a ne kakve smjene..
    kad vidim onu tugu kad ide himna..pa kad 9 od 11 ne pjevaju..a i kako ce..
    Stop the world I wanna get off.

  10. #40760
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da mi je samo znat ko je iz Vijesti izvisio za čarter pa se malko naoštrilo pero.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  11. #40761
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Da mi je samo znat ko je iz Vijesti izvisio za čarter pa se malko naoštrilo pero.
    Ma nije ovo dovoljno ostro da je neko izvisio..mozda je samo sjedio blizu wc-a..pa mu se nije dopalo..
    jer se on samo pita..ne daj boze..dal je vrijeme za smjenu..pu..pu
    Stop the world I wanna get off.

  12. #40762
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ali kad kaže da nema igrača, da mu fali neko.

    Retardu odvratni, U21, naša prva liga, ostali koji su u opticaju... pa izvuci kakve želiš, a ima ih! Prije svega ih ima koliko želiš koji su u formi, igraju redovno. Nego da dobiješ Ljorentea, igrao bi ti krilo, jer si retardiran.

    *boldovano je prioritet
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  13. #40763
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što ako je, recimo, znači samo zamislimo da je tako, Brna krenuo da podnese ostavku ali mu Dejo nije dao?

    Bijo si poziw koi se neodbija

  14. #40764
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,530
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Sustina...
    Kako je bilo providno ono kad su forsirali Vukcevica ljudi... po 5 clanaka je bilo u jedan broj za njega, kako igra, kako je standardan, kako je ubica.
    I uvali mrco nedje jedan go glavom, e onda se tek zivjet nije moglo od clanaka.

    Ali najjace, gledam jednu noc dnevnikna Vijesti TV, i u dnevnik vijest " Vukcevic postigao go za Levadijakos"...

    E jbt, igrac postigao go.

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Kod nas je uticaj medija u svim sferama zivota veoma velik.
    Vidjeli smo kakav su presing na selektora izvrsile tabloid novine (Vijesti) pred utakmicu sa Moldavijom (da se zove Vukcevic, a on je ovoj reprezentaciji nepotreban!) i smatram da ce konkretno taj medij izvrsit' pritisak na Brnovica i Savez tek kad budu imali svog kandidata.
    ,,Nezavisno'' novinarstvo.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  15. #40765
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Što ako je, recimo, znači samo zamislimo da je tako, Brna krenuo da podnese ostavku ali mu Dejo nije dao?

    Mislis da se ponovila scena kao posle debakla od Moldavije?

    Ne vjerujem, na kraju ce jos ispanut da oce Brna da ode ali Dejo mu zabranio

  16. #40766
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što znam, ništa ne treba isključit.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  17. #40767
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Bice ovo sve dobro Mi kuci deremo sve, pa cemo i te pacere Ruse, Svedjane i Austrijce.

    Ako dobijemo ta 3 domacinstva mi smo bar 3 u grupi.

    Nikakva znaci nemoguca misija.

    Ako valjamo, izdicemo se.

    Ako ne valjamo, necemo, a to nece imat vezi ni sa jednim trebenerom.

  18. #40768
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Na kraju ce bit da je htio da ode..ali nije htio da iznevjeri navijace..
    da oce da ode..otisao bi..
    ako je bilo to..onda je ovako izgledalo..
    Brnjica:dejo..izvini..dal da podjem sad sa klupe..
    Dekas: sjedi tu ne zebaj..kad je dusko mogao ovoliko..mozes i ti..sto bi mi on bio miliji..
    Brnjica: i to sto kazes..svasta ja pricam:shame:
    Last edited by gravesen90; 13-10-14 at 12:02.
    Stop the world I wanna get off.

  19. #40769
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A dje su ovi iz top fudbala da napisu nesto, sve im se zavrsilo na ovoj recenici posle utakmice sa Lihtenstajnom

    Opravdanja nema, posledice moraju da se snose, pitanje je samo kada - omdah ili nakon nedjeljnog meča sa Austrijom. A nakon klasičnog nokauta pitanje je na šta će Crna Gora ličiti, prije svega u psihološkom smislu, na čuvenom Prateru.
    Last edited by filip__pg; 13-10-14 at 12:10.

  20. #40770
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Trebali bi skoro nedje organizovat prijateljski mec sa Gibraltarom, cisto da se malo izdignemo :biggrin:
    Who let the dogs out

  21. #40771
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post

    Svakome ko išta zna o fudbalu je dovoljna njegova izjava (parafraziram) ''evidentno je da nam nedostaje kreativac na sredini terena da organizuje igru''. Što ovo treba da znači? Jesmo li mi Real Madrid pa da nam Florentino Perez kupi sad Ozila ili Dimariju pa da onda imamo tim?

    Brnović očigledno nije svjestan kakve izjave daje... NAPOLJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Možda je svjestan i možda je ova izjava uvod u kupovinu i davanje državljanstva nekom novom Simiću?? možda treba uhlebiz još neki škart komšijskih reprezentacija, učinjet nekom kumu-menadžeru??

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Što ako je, recimo, znači samo zamislimo da je tako, Brna krenuo da podnese ostavku ali mu Dejo nije dao?

    A zamisli da je Bubanja selektor i uz to Dejov kumara?? Kad bi on otišao sa mjesta selektora sa njegovim shvatanjem "podnošenja ostavke"?

    Dobar nam je Brna, ne za#ebavaj..

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Trebali bi skoro nedje organizovat prijateljski mec sa Gibraltarom, cisto da se malo izdignemo :biggrin:
    Nemoj se zalijetat mnogo na Gibraltar - "danas svi igraju fudbal, oranizovana ekipa, stabilan savez.." rekli bi gosti u studiju TVCG..

  22. #40772
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Što ako je, recimo, znači samo zamislimo da je tako, Brna krenuo da podnese ostavku ali mu Dejo nije dao?

    poslije 5 2 od Moldavaca ovo je i bilo, usao je u svlacionicu i rekao da on vise nije trener. onda su ga igraci nagovarali da ostane a Dejo prelomio
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #40773
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Da mi je samo znat ko je iz Vijesti izvisio za čarter pa se malko naoštrilo pero.
    Zaklet se mogu da mi je prije 10 dana drug iz Vijesti pričao kako su radi one njihove frke sa Dejom te benificije ukinute svima i da njihov novinar sigurno ide u njihovoj režiji a ostali nema pojma kako će. Mora da se nesto mijenjalo u medjuvremenu.

  24. #40774
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    situacija u opste nije toliko kriticna sto se tice naseg prolaza dalje, sjeticemo se Ukrajine prosle kvalifikacije dje su kasnije mogli i prvi biti.
    ovdje je jedino kriticno to sto nam je trener Brnovic , pa zato necemo imati sansu da se kvalifikujemo dalje.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #40775
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    " Umjesto odgovornosti selektora, čuje se samo “ako ne izgubimo od Austrije, ako pobijedimo Švedsku…”. Do kada to “ako”… To nije fudbalski i trenerski, to je navijački termin, neka vrsta prognoze i želje. "

    Iz pres konferencija i najava utakmica, možeš zaključit' kakav je to pravi prosječni podgorički poznavaoc fudbala. Čak su ovo one kladioničarske priče.. "ako ovo onamo, ako se to namo desi"..

    "U suprotnom, ta želja ogledaće se samo u tom "ako pobijedimo Švedsku opet smo u igri".


    Šta ako je ne pobijedimo? Da li to znači da više nismo u igri, ili će opet biti "ako pobijedimo Rusiju". I tako ukrug, lutanje, bez cilja i plana, od utakmice do utakmice, sve dok matematički ne izgubimo šanse i dok "ako pobijedimo" se ne pretvori u "da smo pobijedili".


    To je navijačka, a ne fudbalska priča... "

    To je to.

Page 1631 of 2202 FirstFirst ... 63111311531158116211627162816291630163116321633163416351641168117312131 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •