View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #49901
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Rece li to za Mugosu da ima cojoned.
    Napadac koji ide 1 na 1 sa golmanom i ne smije sutnut???

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #49902
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Njemu su bili upućeni zvižduci, zviždalo mu se i prije izlaska par puta kad je gubio loptu ili je vraćao nazad... Znam jer je dostina oko mene zvižduke propratila i sa par sočnih psovki...

    Sent from Tapatalk
    Ja sam bio prvi tu
    Podgorica Podgoricanima!

  3. #49903
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Rece li to za Mugosu da ima cojoned.
    Napadac koji ide 1 na 1 sa golmanom i ne smije sutnut???

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Svi su bijesni na njega posle zadnjeg meca ali to je potpuno pogresna taktika trenera jer nije imao Ivanica tik iza njega da ga hrani loptama ili Beciraja da zagrce i namjesti mu sansu. Treba mu jaka liga da povrati samopouzdanja, Italija bi mu bila idealna. Udineze ili Atalanta
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. #49904
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    E ako ste mi jasni s tom mržnjom prema momku, kolektivno su se svi raspali protiv Danaca, ne znam zašto bi Mugošu izdvajali? Dejov nesuđeni zetko, je li to, ne avetajte... Potpuno legitimna odluka da u odsustvu Bećiraja počne Mugoša kao špic, da nismo možda bolje rešenje na klupi imali? Jedino što se moglo probat je da se Jovetić lansira kao najistureniji (nužno) a Ivanić prebaci na poziciju polušpica ali eto desi se i Jovetina povreda što je rezultiralo možda i najgorem tandemu ikad, Đorđeviću bi se odmah zafalio, on i Bakić ka' da su od istih roditelja...
    Last edited by BiTrAtE; 08-10-17 at 22:36.
    War. War never changes.

  5. #49905
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Svi su bijesni na njega posle zadnjeg meca ali to je potpuno pogresna taktika trenera jer nije imao Ivanica tik iza njega da ga hrani loptama ili Beciraja da zagrce i namjesti mu sansu. Treba mu jaka liga da povrati samopouzdanja, Italija bi mu bila idealna. Udineze ili Atalanta
    Sve to stoji, po meni je trebao Ivanic ici naprijed ali on jedva igra u Moldavsku ligu a ne u Italijansku da igra.
    A imao je dvije sanse protiv Danaca, jednu sam na golmana a drugu kad je Vesovic promjesao dvojicu i dao mu idealnu loptu.
    Prosto se prepao ja ne vidim drugo objasnjenje za onakav sut.
    Nama treba napadac koji ce davat golove iz to malo sansi sto stvorimo, a on nije taj.

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #49906
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Pa to sto promasuje je upravo nedostatak samopouzdanja, a vidi se u njemu da je bezobrazan i moze da igra u Kalcu (a cim moze tamo onda moze svudje), samo mu treba dobar menadzer i opet ce makazice da rade
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. #49907
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    E ako ste mi jasni s tom mržnjom prema momku, kolektivno su se svi raspali protiv Danaca, ne znam zašto bi Mugošu izdvajali? Dejov nesuđeni zetko, je li to, ne avetajte... Potpuno legitimna odluka da u odsustvu Bećiraja počne Mugoša kao špic, da nismo možda bolje rešenje na klupi imali? Jedino što se moglo probat je da se Jovetić lansira kao najistureniji (nužno) a Ivanić prebaci na poziciju polušpica ali eto desi se i Jovetina povreda što je rezultiralo možda i najgorem tandemu ikad, Đorđeviću bi se odmah zafalio, on i Bakić ka' da su od istih roditelja...
    Previše ti se priviđa mržnja, nešto slično kao sa Jovetom... U CG se izgleda ne smije niko kritikovati, ni prvi ni potonji fudbaler da mu se zviždalo... Bio je momak ubjedljivo najgori na terenu, tj kao da nije ni postojao, slomilo se na njega jbg... Mada je, kao što već rekoh, veliki dio greške na Tumbakoviću, jer ga je premjestio na Jovetinu poziciju nakon povrede...

    P.S. Priče o Dejovoj kćerci postaju degutantne... Zviždalo mu se iz čisto fudbalskih razloga...
    #fakenews

  8. #49908
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Previše ti se priviđa mržnja, nešto slično kao sa Jovetom... U CG se izgleda ne smije niko kritikovati, ni prvi ni potonji fudbaler da mu se zviždalo... Bio je momak ubjedljivo najgori na terenu, tj kao da nije ni postojao, slomilo se na njega jbg... Mada je, kao što već rekoh, veliki dio greške na Tumbakoviću, jer ga je premjestio na Jovetinu poziciju nakon povrede...

    P.S. Priče o Dejovoj kćerci postaju degutantne... Zviždalo mu se iz čisto fudbalskih razloga...
    Do sada nisam zviždao niti jednom našem reprezentativcu a kamoli psovao. Ne znam đe si ti $eđeo ali iz moje perspektive na ebenom zapadu je tako bilo. Svi su zviždali i prozivali "***** dansko" kako se folira, a nakon što je Mugoša pozdravo publiku je uslijedio i aplauz automatski (tad sam i ja skapirao da izlazi) Daleko od toga da mislim da je neki igrač ali na klupi boljeg nismo imali, to je moja poenta. A odigrao je nikako kao i svi na terenu, nismo akciju ni šut imali za 90min, najgora naša utakmica IKAD, potpisujem.

    Kad smo već kod kritika, živo me interesuje kako se Vukčević "izvuče" vazda, najgori ubedljivo danas (ne računam epizodistu Stojkovića), baš je kriminalno odigrao...
    War. War never changes.

  9. #49909
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mugi je klasa, Beco je razbijac, to jedino boli njih. Trenutno nema boljih za napad, kome smeta nek da predlog ko bi tu igrao, momcima je jedina kritika sto sa 50% mogucnosti daju vise nego pola repke.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  10. #49910
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sto se stopera tice, zna li neko kako napteduje Azemovic?
    On je '97 godiste i prije 2 god je iz oml.skole Partizana otisao u Benfiku.
    Vidim da igra za mladu, sutra igraju u pola 6 sa Slovenijom.

    Mozda bi mogao on biti parnjak Savicu?

    edit: Sad igra u Domzalama.
    Last edited by Plejmejker; 08-10-17 at 23:08.

  11. #49911
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Do sada nisam zviždao niti jednom našem reprezentativcu a kamoli psovao. Ne znam đe si ti $eđeo ali iz moje perspektive na ebenom zapadu je tako bilo. Svi su zviždali i prozivali "***** dansko" kako se folira, a nakon što je Mugoša pozdravo publiku je uslijedio i aplauz automatski (tad sam i ja skapirao da izlazi) Daleko od toga da mislim da je neki igrač ali na klupi boljeg nismo imali, to je moja poenta. A odigrao je nikako kao i svi na terenu, nismo akciju ni šut imali za 90min, najgora naša utakmica IKAD, potpisujem.

    Kad smo već kod kritika, živo me interesuje kako se Vukčević "izvuče" vazda, najgori ubedljivo danas (ne računam epizodistu Stojkovića), baš je kriminalno odigrao...

    Jbg izgleda nijesu svi savršeni, pretpostavljam da nijesi nikad ni sudiju opsovao u afektu... Na zapad, sektor A, 3-4 puta prije izlaska su se čuli zvižduci (sa juga i zapada) kad je primao ili imao loptu, mada ako ti je pažnja bila toliko loša da nijesi skapirao izmjenu nema ti se šta prigovarati...

    Za poziciju koju je nakon Jovetine povrede igrao, imali smo boljih, tj bolji bi bio svak... Kad tome dodaš da nije imao kapi snage, već se većinu drugog poluvremena vukao po terenu, dođe se do zvižduka... Nije strašno odigrati loše kao i svi na terenu, ali ako uz to izostane borbenost i požrtvovanje, lako se izazovu negativne reakcije...

    P.S. Ja lično nijesam zviždao, dijelom što ne znam, dijelom što momak nije puno kriv... Ali mi je potpuno jasan razlog, previše se nadanja srušilo onu noć, nema potrebe da prebacate razloge na čaršijske gluposti (koje btw više nijesu ni aktuelne)...
    #fakenews

  12. #49912
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Da se ne lažemo Mugoši se zviždalo jer je tri napada upropastio na način što je primio loptu i trčao ka našem golu iako je bio slobodan da se okrene sa loptom !!! To je i Bećiraj radio jedno vrijeme dok nije počeo ili da se okrene ( ne voze prikolicu ) ili ako ne može doda loptu iz prve nabližem !!! Generalno završnica kvalifikacija kad treba stisnut nam ne ide nikako pa je stoga bolje da se ne plasiraju na veliko takmičenje sve dok ne naprave ekipu koja će imat kvalitet !!!
    deuscroix

  13. #49913
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Jbg izgleda nijesu svi savršeni, pretpostavljam da nijesi nikad ni sudiju opsovao u afektu... Na zapad, sektor A, 3-4 puta prije izlaska su se čuli zvižduci (sa juga i zapada) kad je primao ili imao loptu, mada ako ti je pažnja bila toliko loša da nijesi skapirao izmjenu nema ti se šta prigovarati...

    Za poziciju koju je nakon Jovetine povrede igrao, imali smo boljih, tj bolji bi bio svak... Kad tome dodaš da nije imao kapi snage, već se većinu drugog poluvremena vukao po terenu, dođe se do zvižduka... Nije strašno odigrati loše kao i svi na terenu, ali ako uz to izostane borbenost i požrtvovanje, lako se izazovu negativne reakcije...

    P.S. Ja lično nijesam zviždao, dijelom što ne znam, dijelom što momak nije puno kriv... Ali mi je potpuno jasan razlog, previše se nadanja srušilo onu noć, nema potrebe da prebacate razloge na čaršijske gluposti (koje btw više nijesu ni aktuelne)...
    Bogomi posle 10-12 piva i 3-4 rakije, nije ni čudo da nisam "snimio" izmjenu, mada nisu ni mnogi zbog objasnio sam već čega A psujem i ja, više nego što bi trebalo, nerviram se vjerovatno više no većina ođe ali mi je pecki nešto zviždat našim reprezentativcima iskreno, posebno koji su tu zbog reprezentacije a ne zbog daljeg angažmana.

    Slažem se da smo na Jovetinoj poziciji posle njegove povrede imali boljih rešenja, nerviralo je i mene užasno ono njegovo vraćanje kad krene naprijed (ala Suad na EP sad), tu se slažem i sa Tripletom još da momku vjerovatno fali samopouzdanja ali grđe je odigra Đorđević, najgrđe od svih, momak nema zeru ničega, čak je i mašio onu šansu (jedinu na meču čini mi se) i to upravo posle Mugošine asistencije...

    Btw, krucijalno je da Tumba ostane, utegao ih je, imamo se čemu nadati.
    Last edited by BiTrAtE; 09-10-17 at 08:07.
    War. War never changes.

  14. #49914
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Evo i ja da posvjedočim da se psovalo i pljuvao sa juga, ja sam to pripisivao jer su tu uglavnom Nikšićani, a ne htjedoh se kačit sa Nikšićanima bolan.
    A čuo sam aplauze sa zapada nakon prvobitnih zvižduka kad je krenuo da izlazi.
    Meni je Mugi bio vazda simpatičan kao fudbaler, ima i tehniku i fizikalije za rasnog golgetera, što to nije vjerovanto ni on ne zna. Mogao je on u Calcio, ali da je pošao sa 18,19 godina, kad ga i jeste onda Bolonja stidljivo tražila. Sad je kasno, završiće na pozajmicu u Dačiju i vratiće se u CG, npr. u Rudar. Volio bih da me demantuje, i da prelomi u glavu da je ipak špic koji ima kvalitet. Šteta za njega i za nas. Mada i bećo u 28mu posta difference maker, nikad se ne zna.


    Kad smo kod napada, nadam se da će Boljević početi da dobija priliku u narednom vremenu, gledao sam ko mu je agent, da nije Rajo pa je zato out, ali ipak je Gluščević, tako da mislim da treba da bude među 25. Atipičan je u odnosu na druge, jer nije krilo koje igra u oba pravca, nego ono šilo-krilni napadač, koje ide pravo prema golu. Trebamo imati šaren roster, u skladu sa protivnicima. Njegovo vrijeme tek dolazi.
    Stop the world I wanna get off.

  15. #49915
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dje je i sto radi Niksicka uzdanica Zoric?

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  16. #49916
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Btw, neko pomenu navijačke pjesme i atmosferu. Pa teško je iskreno održit atmosferu neku đe ka' pokvareni radio na svaku utakmicu ide Aleeeee, Aleeeeee... A smučilo se više brate, dokurčilo je i Bogu i narodu... Dočekali smo konačno jednu brutalnu navijačku, patriotsku pjesmu i vala nije marilo isforsirat je i zapjevat na neku utakmicu...

    War. War never changes.

  17. #49917
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    @Bitrate I gusle, i ojha, i 7/8 makedonsko devojče, i sve...

    Neće se lako zapatit ni jedna od ovih namjenski komponovanih.
    Razlog zašto se ova jedna pjeva jer je internacionalno prepoznatljiva melodija koju svi znaju.
    Istom tom logikom bi se moglo nać još 3-4 takve, koje se pjevaju na svim stadionima, pa da se lako svi uključe.

    I pjesme se tu i tamo prave za pojedine igrače koji su omiljeni narodu. A kod nas se ljudi ni oko Jovetića ne mogu složit...
    Možda eto, mogu oko Savića...

    @gravesen90 Apsolutno se slažem, Boljevića bi mogao Tumba zvat već u Novembru.

    Inače, milo mi je vidjet ovu atmosferu u autobusu.
    Da nisu demoralisani nego da se raduju onome što dolazi. I da svi, baš svi, pjevaju.
    https://www.instagram.com/p/BaAU6SXA...=fscg_official
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  18. #49918
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    pjesma se pjeva pred utakmicu , kad se pusti sa zvucnika. ali je niko ne pocne kad je utakmica u toku.
    to bi se trebalo pustati u najavi pred utakmice da malo udje u usi .
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #49919
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    O majko sveta, a taman je pomenuh

    A može brate, sve može samo nek $ever krene pa će svi prihvatiti...
    War. War never changes.

  20. #49920
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    O majko sveta, a taman je pomenuh

    A može brate, sve može samo nek $ever krene pa će svi prihvatiti...
    a tesko ce oni znati koju drugu pjesmu, realno
    a zanimljivo mi da Simic i Marusic su najglasniji sto mi se u neku ruku i svidja
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #49921
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    a tesko ce oni znati koju drugu pjesmu, realno
    a zanimljivo mi da Simic i Marusic su najglasniji sto mi se u neku ruku i svidja
    Pa to ti kažem. Asimilacija kompletna
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  22. #49922
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    nesto gledam od ovih mladjih napadaca iz U21 ima li ko da moze imat neku perspektivu .
    tu jedino mozda Oliver Sarkic i Skenderovic iz Hofehajma koji je sa 19 godina prikljucen prvom timu a i za mlade nase na 2 utakmice dao 2 gola.
    ostal i ne vidim da iko ima perspektivu, samo su nazadovali zadnjih godina.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #49923
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    mladi katastrofalni, ali niko nece da promisli da se trener smijeni
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #49924
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Valjalo bi sad, dok smo na vrijeme za ove kvalifikacije. Od Mojaša ništa naučiti ne mogu.

    I šta bi Muriću pa da onoga nabode glavom ? Kakav idiot.

  25. #49925
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,422
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    mladi katastrofalni, ali niko nece da promisli da se trener smijeni
    Kako je branio Muric? Evo vidim da je smijenjen u 75'.

    Edit: tek sad vidjeh crveni.
    Last edited by avet; 09-10-17 at 18:20.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

Page 1997 of 2202 FirstFirst ... 9971497189719471987199319941995199619971998199920002001200720472097 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8599
    Last Post: 14-04-24, 20:28
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •