View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #45701
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Sta imas ti protiv Rajevca ?
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  2. #45702
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Ako koga interesuje kako je to Island dosao do EP kroz ovaj tekst vidjece da nista nije slucajno vec je sve plod sistematskog rada i pravih izbora

    http://www.index.hr/sport/clanak/pla...ke/848447.aspx
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  3. #45703
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Veljko bi bio top rjesenje.

    Sent from my Samsung Galaxy S6
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #45704
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Sta imas ti protiv Rajevca ?
    Pa to što imam protiv je najviše na nivou utiska. Nemam pojma koliko je stručan kao trener, ali i rezultati koje ima nisu posebno impresivni.
    On se proslavio sa Ganom u Južnoj Africi. A tamo mu je mnogo toga išlo u prilog, i dobra generacija i dobar raspored nakon grupe, i kompletan kontinent koji navija za njih. Oduvjek mi se činilo da bi neko drugi napravio bolji rezultat u tim istim okolnostima i da bi došao do finala. Nakon Gane nije imao apsolutno nikakav značajan angažman niti dalji uspjeh. Prošlo je punih 5 godina od tada.

    To što je vodio Ganu... jbg to ni ne mora previše da znači i Goran Plavi Stojanović je vodio Ganu.

    A kao pojava nema baš nikakvu harizmu niti odaje utisak nekog ko bi mogao da uspostavi autoritet, i ko bi uveo bilo kakav sistem u našu igru. Mislim da bi za nijansu bio bolji od Brnovića. Ali samo za nijansu.

    Mnogo više povjerenja mi ulivaju Đukić (ipak iskustvo vođenja ekipe u Primeri je ozbiljan drill), ili Paunović - istina vodio je omladinu, ali to samo ukazuje da je dobar psiholog, a i da ima dobru pobjedničku energiju.

    Kažem, ovo je sve samo moj utisak. Vrlo je moguće da nisam u pravu. Možda je Rajevac genije. Samo ja ne viđeh nikakve dokaze toga. Meni previše smrdi po naftalinu i podsjeća me na sve traume vezane za trenere poput Santrača, Bate Đorića, Ilije Petkovića, i slične Ex-Yu soc realistične luzere.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  5. #45705
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    485
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Rebel, slazem se u potpunosti sa tvojom analizom Rajevca. Nekako je premekan i tih, da bi mogao sa nama da se nosi odje
    Inace, on je i dalje na neki nacin povezan sa Ganom i ako Gana ima drugog selektora. Znam prosle godine kad je CG igrala sa njima, Rajevac je bio u hotel sa reprezentacijom Gane i non stop se vrtio sa njima, nosio nekakve diskove i taktike...

    Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  6. #45706
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ce mi ovi strucnjaci objasniti sto je to lakse vodit mladu selekciju nego seniorsku ? Konkretno za paunovica

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока

  7. #45707
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pljaka View Post
    Da ce mi ovi strucnjaci objasniti sto je to lakse vodit mladu selekciju nego seniorsku ? Konkretno za paunovica

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока

    Mozda to sto je jos uvijek relativno teze "ustrojiti" ovu nasu stoku po 30 god nu tu djecu koja su bila zeljna dokazivanja
    1908.

  8. #45708
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Cu Rajevac, a sjete obraza vi.

    Inace posto niko nije oddgovorio na pitanje: Koji nas igrac osim Base igra u Ligue 1, da odgovorim ja.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Damjan_%C4%90okovi%C4%87
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  9. #45709
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Grof ili Đukić, najbolja rješenja.

    O prvom se sve zna, a kao dobru okolnost možemo navesti blizinu Beograda, 45 minuta letom, pa bi lagano mogao da dolazi kad bude zatrebalo, da ne remeti baš rad u klubu. Da ako Dejo to sredi sa Zvezdom.

    Drugi kandidat je isto strašan. Partizan sa njim igrao mnogo lijep fudbal, što on i forsira. Nema previše preskakanje igre, lopta na zemlji i polako. Plus ima već solidno iskustvo u vođenju ekipa - od mlade repke Srbije, do Valjadolida i Valensije. Mada vidim da je vodio jedne godine u A repku Srbije? Ako je to tačno, još bolje, onda je čovjek sa šarolikim iskustvom. I rekao bih da je jedan veliki gospodin.



    Bolje reći obojica su gospoda. To nam treba, a ne seljačine.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  10. #45710
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Vidim neki medijo pominju Filipovica.

    Kuku nama tacno vidim da cemo Brnu od gline praviti.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  11. #45711
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Najjače mi je kad mi kolege kažu - ipak je FIlipović postavio temelje ovoj repki. Pa jbt, da je Brano Milačić bio postavio bi temelje, jer bi morao. Da sam ja bio, postavio bih temelje, zvao bih 22 igrača neka i počeo.

    U kakvim mi hodnicima živimo.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  12. #45712
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Ma nek dodje ko oce, samo da ode Brnovic.
    Kad je ta sjednica saveza dje ce analizorat ucinjeno i nogirat onu vranu zna li ko?

  13. #45713
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    vjerovatno do kraja godin enkad se bude sumirao godisnji ucinak.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  14. #45714
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.index.hr/sport/clanak/pla...ke/848447.aspx


    Oni i sjeverna irska su nam ukrali sudbinu.

    Najveca glib je da Brnjela nije podnio ostavku odmah poslije kraha i onakve tabele...17 bodova manje od austrije.Kao da smo linhestajn.No ni njih nije moga dobit....

    Mislim da je masu od vas odje u zabludi,sto se tiche novog selektora.Gadjete se sa imenima koje savez ne moze da plati.A nisam siguran ni bi oni bili zainteresovani kad znaju ko vodi savez.
    Od reprezentacije je napravljen privatni klub.Simic,Marusic,Mandic,Rodic...sve su to igrachi od kojih neko cheka pare kad se prodaju Mislite da ce s odreci sad toga kad su debelo zagazili....kako ne...

    Najveca tragedija poslije smjene Kranjcara je ta sto mozda Mirko vise nece igrat...Kad se to desi,reprezentaciju vishe ni na flash score necu gledat....a sa stadionom sam se pozdravio kad cu cica makli...
    Last edited by Insua; 16-10-15 at 07:48.

  15. #45715
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ja ću baš gledat i pratit jer se za reprezentaciju ne navija samo kad ona dobija nego i kad gubi.
    To je patriotski.
    A Đukić bi bio odličan, iskreno.

  16. #45716
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    E kako popljuvaše pauna kad saznaše da je novi selektor, a čim se sazna da je patka odma hvalospjevi

    Послато са Lenovo K50-t5 уз помоћ Тапатока

  17. #45717
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

  18. #45718
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Mislim ds ti clanci nisu validni.
    Jer je sve ovo nagadjanje bukvalno.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  19. #45719
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Ne bi me čudilo da sad genije posle ovog debakla izvuče nekog aduta dobrog selektora kojeg niko od nas ne očekuje kako bi sebe opra pred javnošću i predstavio kao spasioca posrnulog crnogorskog fudbala
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  20. #45720
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Cg fudbal je uvijek imao dobre informacije, jer su duboko ušli u g...u Deju. Samo im pertle vire
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #45721
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    485
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Brni treba dat jos jedne kvalifikacije da vodi ekipu.
    E ako ni tada nista ne napravi, onda ga stvarno treba smijenit.

    Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  22. #45722
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    aoooo a jel realno da je pitomi filipovic opet kandidat. Pa treba stvarno pocet covjek da se bavi necim drugim a ne fudbalom i ovim glupostima

  23. #45723
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Bolje reći obojica su gospoda. To nam treba, a ne seljačine.
    E, tu malo sumnjam.
    Ovoga veli zovu Grof jer je dolazio na trening u odijelo. Ja njega nijesam znao stvarno. Secam se ono kroz maglu kad je vodio Buducnost ali se ne mogu sjetit izjava za medije. Te ja shondo nadimku, dok nijesam znao otkud mu, misljah da je to neki s manirima. Kad dodje u Zvijezdu i progovori, a nemoj brate. jeste li vi slusali njega kako prica. Mene on jes malo simpatican ali vise je seljacina no sto nije seljacina. Neotesan je brate. No manje je to bitno, bitno je da je on dobar trener.
    On je imao vise nego dobre rezultate u Rusiji, zadrzao se tamo 6-7 godina. Recimo Brnovicu cijela karijera traje manje od Grofovoga rada u Rusiji. Medjutim, sve mi je to, makar meni licno, malo srozao dosavsi u CZ. ALi ima i druga strana. Reka sam: Ako uspije da se izbori sa svim njima tamo u tom klubu , fudbalskom savezu i krimi miljeu, onda je dobar. Ja ne pratim taj fudbal ali evo vidim da je ubjedljivo prvi na tabelu.

    Sto se tice strucnosti volio bih da ga vidim. Posebno bi on valjao da malo to pricvrsti i pritvrdi jer je poznat kao trener cije su ekipe cvrste i disciplinovane.
    Medjutim, vise ja imam sanse da preuzmem reprezentaciju no Grof Bozovic.
    To je jedan tip sa harizmom i autoritetom. Dekija bi pojeo za uzinu. Ne za dorucak no za uzinu. Ja ne znam kako je on rijesio u CZ da mu se ne petljaju u posa. Vjerovatno su se dogovorili da on dozvoli neki uticaj sa strane ali za masnu novcanu nadoknadu. Licnu satisfakciju vec ima time sto vodi Zvijezdu koju voli. Tako da ima sve, radi sto voli, ima dobru platu, pa nek se mijesaju pomalo ko im jebe mater.
    E ovdje vec to ne bi moglo. Prvo jer nemamo te pare, drugo sto su to vec neki licni, malo blizi, animoziteti. Sjetite se kako mu nisu dali da vodi Grbalj u drugu polusezonu kad je napustio Buducnost koja je bila jesenji prvak.
    Tako da to su, nazalost, samo mastanja, sto se tice Grofa.

    Sto se Djukica tice, meni se on ne svidja kao trener. A isto mi ima nekako zatupastu facu. To je covjek kome je hajlajt karijere promaseni penal za titulu La Korunje 1994.
    U Spaniji, dobro je vodio jedino Valjadolid. Sa Herkulesom i Kordobom je ispadao iz lige. U Valensiji je dobio otkaz poslije 3 mjeseca.

    E sad, eh zivote lutalico. Taj takav Djukic npr, reka bi cojek Bolji je od Brne pa jedno 3x. Makar po iskustvu. A ni on nije dovoljno dobar. E , ali ne mora da znaci. Koliko god Brna bio mutav, sad da uzme nesto drugo da vodi, garantujem da bi to radio osjetno bolje nego ovdje dje radi po diktatu. A onda nama (opravdano) ne valjaju ovi neki kandidati koji se pominju, jer nisu taj trazeni nivo, a na kraju ce nam Deki uvalit nekoga koji ce bit jos gori od tih sto se pominju.

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Najjače mi je kad mi kolege kažu - ipak je FIlipović postavio temelje ovoj repki. Pa jbt, da je Brano Milačić bio postavio bi temelje, jer bi morao. Da sam ja bio, postavio bih temelje, zvao bih 22 igrača neka i počeo.

    U kakvim mi hodnicima živimo.
    Dobra, dobra, nazalost ali dobra.

    Quote Originally Posted by Insua View Post
    Od reprezentacije je napravljen privatni klub.Simic,Marusic,Mandic,Rodic...sve su to igrachi od kojih neko cheka pare kad se prodaju Mislite da ce s odreci sad toga kad su debelo zagazili....kako ne...
    Naravno. Koji god da bi dosao, imao bi u start spisak od makar 4-5 imena koja bi morala da igraju. Mora biznis da ide dalje. Tako da tu ne mozemo govorit o nekom autoritetu, nekom treneru koji ce da sve dovede na svoje mjesto, uz tu pocetnu negativnu premisu.

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ja ću baš gledat i pratit jer se za reprezentaciju ne navija samo kad ona dobija nego i kad gubi.
    To je patriotski.
    A Đukić bi bio odličan, iskreno.
    Jako diskutabilna teza. Cak i teza koja je za siru elaboraciju.
    Licno meni, to nije patriotski. Meni je patriotski potpuno suprotan pristup. Sad cu objasnit.
    Ovo bih ocekiva od nekoga ko podrzava Deja i Co. Od normalnog navijaca ne.
    Ne volim ja taj stav: Da je od govana, moja je. A-a. Tom logikom ne bi glave otislo iz CG nikad vani.
    U familiji isto, ako je neko izrod, ja ga bogomi necu branit i cuvat. No eto ti kako si zasluzio. Jer te nije nesreca snasla pa da ti se pomogne, no si sam zlo izabra.

    Ne radi se o tome da nismo uz reprezentaciju kad ona gubi. Evo ja cu pristat sjutra neka gubi 10 godina, kao San Marino, ako ce svaka utakmica bit postena. I svaku cu odit da gledam. Ali da idem da podrzavam nesto necasno, mutne radnje, kriminalne rabote, igranje s narodom, nijesam bas s grane pa.
    Ja necu vazda navijat za Crnu Goru. Samo kad je Crna Gora ispravna i tacna. Kad nije, eto joj sretni put i bez mene.
    Kad se Crna Gora ne takmici za prolaz, no da bi nekome dzepove napunila, sto cu ja tamo? Nijesam lud. A jos da im dajem po 10-15 eura za kartu. Nijesam jos za ustanovu.
    Ta prica: nema veze ko je na terenu, ni ko je na celu saveza, oni su u dres sa cg grbom. ne stoji nikako. I ne igra tu Crna Gora, no njihova privatna ekipa.
    Takvom logikom, nasa je pa kakva god da je, treba DPS da vlada jos 50 godina i da bude duplo grdji no sto je. Jer su nasi.

    Ko god ima takav stav: ''Ja cu navijat za reprezentaciju ko god da igra, i ko god da vodi, jer ipak reprezentuje nas'', prvo je neodgovoran prema sebi pa onda prema ostalima. Prvo, zavarava sebe i nece da prihvati cinjenicu da sav taj rad oko repke nije ono sto bi trebalo da bude, nego je krimi rad. Drugo, to nije patriotizam, paztriotizam bi bio kad bi se broili protiv toga. Ali ko je lud da se bori s vetrenjacama, pa onda sjedi fino kuci i gledaj nesto drugo. Ne lazi sebe i druge.

    Nego, to ima veze sa nekim kolektivnim psihickim momentima cijelog naroda. Ljudi nijesu hrabri da otvore oci i ukljuce mozak. Lakse je i bezbolnije ( a nije no je gore i opasnije ) vjerovat da je sve onako kako bi trebalo nego priznat da je sve po kurcu poslo.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  24. #45724
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post

    Jako diskutabilna teza. Cak i teza koja je za siru elaboraciju.
    Licno meni, to nije patriotski. Meni je patriotski potpuno suprotan pristup. Sad cu objasnit.
    Ovo bih ocekiva od nekoga ko podrzava Deja i Co. Od normalnog navijaca ne.
    Ne volim ja taj stav: Da je od govana, moja je. A-a. Tom logikom ne bi glave otislo iz CG nikad vani.
    U familiji isto, ako je neko izrod, ja ga bogomi necu branit i cuvat. No eto ti kako si zasluzio. Jer te nije nesreca snasla pa da ti se pomogne, no si sam zlo izabra.

    Ne radi se o tome da nismo uz reprezentaciju kad ona gubi. Evo ja cu pristat sjutra neka gubi 10 godina, kao San Marino, ako ce svaka utakmica bit postena. I svaku cu odit da gledam. Ali da idem da podrzavam nesto necasno, mutne radnje, kriminalne rabote, igranje s narodom, nijesam bas s grane pa.
    Ja necu vazda navijat za Crnu Goru. Samo kad je Crna Gora ispravna i tacna. Kad nije, eto joj sretni put i bez mene.
    Kad se Crna Gora ne takmici za prolaz, no da bi nekome dzepove napunila, sto cu ja tamo? Nijesam lud. A jos da im dajem po 10-15 eura za kartu. Nijesam jos za ustanovu.
    Ta prica: nema veze ko je na terenu, ni ko je na celu saveza, oni su u dres sa cg grbom. ne stoji nikako. I ne igra tu Crna Gora, no njihova privatna ekipa.
    Takvom logikom, nasa je pa kakva god da je, treba DPS da vlada jos 50 godina i da bude duplo grdji no sto je. Jer su nasi.

    Ko god ima takav stav: ''Ja cu navijat za reprezentaciju ko god da igra, i ko god da vodi, jer ipak reprezentuje nas'', prvo je neodgovoran prema sebi pa onda prema ostalima. Prvo, zavarava sebe i nece da prihvati cinjenicu da sav taj rad oko repke nije ono sto bi trebalo da bude, nego je krimi rad. Drugo, to nije patriotizam, paztriotizam bi bio kad bi se broili protiv toga. Ali ko je lud da se bori s vetrenjacama, pa onda sjedi fino kuci i gledaj nesto drugo. Ne lazi sebe i druge.

    Nego, to ima veze sa nekim kolektivnim psihickim momentima cijelog naroda. Ljudi nijesu hrabri da otvore oci i ukljuce mozak. Lakse je i bezbolnije ( a nije no je gore i opasnije ) vjerovat da je sve onako kako bi trebalo nego priznat da je sve po kurcu poslo.
    I druge reprezentacije imaju problema s trenerom, igračima, rezultatima, savez pa ih navijači ne napuštaju.
    Ne slažem se uopšte.
    Ovo moje nema veze s politikom nit DPS-om, zabolje me za njih i savez.
    Za CG navijam jer je moja i ne uključujem drugo ništa u tu ljubav i navijanje.

  25. #45725
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da ti odma napomenem, da nijesam mislio iskljucivo na tebe, niti se samo tebi obratio, no svima. Radi se o sirem i generalnom stanju svijesti i volje kod naroda.
    Necemo ulazit u dalja objasnjavanja jer se striktno drzis svoga stava, koji je za mene neispravan i ostacemo na toj pat poziciji. Ja bih imao siru argumentaciju, ti nemas i dobro da je.

    Samo cu rec ovo za druge reprezentacije. evo ne znam stvarno stanje u hrvatskom savezu i medju navijakcim grupama, ali oni zamalo kostase reprezentaciju prolaza u baraz, jer su bili nezadovoljni radom saveza.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

Page 1829 of 2202 FirstFirst ... 8291329172917791819182518261827182818291830183118321833183918791929 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •