View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #37201
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Jedina mi je nada da je on ovo planirao kao oproštajnu utakmicu pa da se pozdravi sa igračima. Eventualno još neki svečani ručak.

    U protivnom, yebali smo ježa.
    I meni ovo pade na pamet ali onda bi zvao i Mirka i Jovetu iako su povrijedjeni da se i sa njima pozdravi.

  2. #37202
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka se pozdrave kod kod Mirka u Diamond.

    Zanimljivo da nema Simona na spisku.

  3. #37203
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Ali pozvani standardni reprezentativac Drincic koji pola godine nema klub Kesalica, Vesovic i Volkov koji su odigrali "vrhunski" derbi i Krkotic iz izuzetno jakog moldavskog prvenstva i nijedan igrac iz mlade reprezentacije ni slucajno da se ne pomisli na Boljevica ili Tomasevica prava menadzerska reprezentacija.Koja dalabu tacno bi volio da ih Luksemburg dobije samo da popularni Brne pokupi prnje.
    Last edited by goldfinger; 04-11-13 at 16:49.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  4. #37204
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    na sta smo mi spali u napadu, na Beciraja i Kasalicu a dje mu je Stefan Nikolic i koja je fora sa Drincicem.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #37205
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ali pozvani standardni reprezentativac Drincic koji pola godine nema klub Kesalica, Vesovic i Volkov koji su odigrali "vrhunski" derbi i Krkotic iz izuzetno jakog moldavskog prvenstva i nijedan igrac iz mlade reprezentacije ni slucajno da se ne pomisli na Boljevica ili Tomasevica prava menadzerska reprezentacija.Koja dalabu tacno bi volio da ih Luksemburg dobije samo da ova dalabu od popularnog Brne pokupi prnje.
    Mladi igraju kvalifikacionu a za Tomaševića reče da ga je htio zvat' ali je povrijeđen. Stvarno mi nije jasno ovo preskakanje Boljevića, sigurno nije gori od Nemanja Nikolića a takođe je ‚‚naš'' čo'ek. Ali je našima izgleda milije zvat nekoga iz Malog Mokrog Luga negoli naše momke.
    Za Simona sam nedavno pročitao da je povrijeđen, ali kao što već rekoh ko zna što je posrijedi. Povreda svakako jest', ali ne mora biti fizička u ovom slučaju. Takođe sjetite se kad je Šuković pitao Brnovića da mu izdiktira idealnih 11, a ovaj izostavio Simona sa tog spiska. Tako da mi se čini da tu nešto odavno ne štima, a Simon sa svojom formom može slobodno ruku pod ruku sa Pekom i Džudom u penziju. Takođe da se podvuče da nema ni Novakovića, za kojeg je bilo očigledno da više ne može da igra na visokom nivou, Delibašića kao i Kecojevića. Moguće da su sad sva trojica već bivši reprezentativci.

  6. #37206
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Simon prvo treba da rascisti sam sa sobom zeli li da bude fudbaler ili monah ali cini mi se da je blize ovom drugom
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  7. #37207
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    na sta smo mi spali u napadu, na Beciraja i Kasalicu a dje mu je Stefan Nikolic i koja je fora sa Drincicem.
    hahahahahah zanimljiv lik si moram priznati hahahahahaha

  8. #37208
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Ne znam sta je smijesno
    Slazem se.

  9. #37209
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Ne znam sta je smijesno
    Kako ne znas, evo se i ja presmijah kako pomislih da pored zivog Beqiraja i Kasalice pomislih da zovne jednog igraca iz Niksica koji igra u malo jaci klub od pomenutog dvojca. ma samo treba forsirati te uvozne fudbalere da se sto bolje prodaju ali izgleda dzaba im i to jer presudjuje njihov kvalitet tako da ne igraju ni tamo dje su a ne da odu u neki jaci klub.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #37210
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    poleksica opet zove, greote....
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #37211
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li Vlado Boljevic gubav ?

  12. #37212
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Je li Vlado Boljevic gubav ?
    Izgleda da je Brna alergican na njega.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  13. #37213
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Velko Batrovic pozvan opet u mladu reprezentaciju
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #37214
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    110
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E nema nama srece dok Brnovic ne ode, sto se tice reprezentacije potrebene su mnog promjene, imamo dosta mladih dobrih igraca koji moraju da pocnu da igraju za A tim

  15. #37215
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Velko Batrovic pozvan opet u mladu reprezentaciju
    Spisak?
    Dick Laurent is dead!

  16. #37216
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Spisak?
    nema, nego sam vidio na njihov zvanicni site Veljko Batrovic wraca do reprezentacji

    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #37217
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ok, hvala. Potpuno logično da je pozvan, s tim što je teško bilo koga sa prethodnog spiska izbacit. No, broj pozvanih nije ograničen, tako da igrač više-manje ne igra ulogu. A za mladu je kandidata baš puno.
    Dick Laurent is dead!

  18. #37218
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad bolja konkurencija u mladoj reprezentaciji, steta sto imaju neukog selektora.

  19. #37219
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Kako ne znas, evo se i ja presmijah kako pomislih da pored zivog Beqiraja i Kasalice pomislih da zovne jednog igraca iz Niksica koji igra u malo jaci klub od pomenutog dvojca. ma samo treba forsirati te uvozne fudbalere da se sto bolje prodaju ali izgleda dzaba im i to jer presudjuje njihov kvalitet tako da ne igraju ni tamo dje su a ne da odu u neki jaci klub.
    Barem 5 puta bolji igrac kad se uporedi sa ovom dvojicom i 85454545 bolji klub od Zvezde i Dinama trenutno.

  20. #37220
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Pridruzio bih se ovoj sali za Stefana Nikolica.Kontrolisite se malo.

  21. #37221
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by filip__pg View Post
    Nikad bolja konkurencija u mladoj reprezentaciji,
    Sa posebnim naglaskom na sredinu terena. Dosta talentovanih igrača čak ne može dobiti ni poziv, ali srećom većina ima pravo nastupa i u idućem ciklusu. Zbog velikog broja talentovanih igrača sredine terena (pogotovo ofanzivnih) mislim da je budućnost A reprezentacije za par godina u formaciji 4-2-3-1. Naravno, dosta će zavisiti i od napretka naših mladih napadača. Ne zaboravimo da je teško bilo koga pozvati u A reprezentaciju osim Vučinića i Jovetića (koji su skloni povredama) i Damjanovića (koji ima 32 godine). Đorđević odigra svega par minuta u Twenteu i možemo zaključiti da stagnira (iako mu je tek 19), za Boljevića još ništa ne možemo reći kako će to biti u PSV-u, Cmiljanić je i dalje neoznanica (iako je i on kaparisan od strane PSV-a), dok je Mugoša i dalje samo za U21 (mada njegov trener Milojević ima samo riječi hvale za njega). To ne znači da nam u špicu moraju igrati Kasalica i Beqiraj jer tu očigledno nema sreće (oni kod Brnovića Čak ni to ne igraju već krila!), i niđe nije zapisano da moramo igrati sa 2 špica. Ako je trenutno zdrav samo Damjanović, neka igra samo Damjanović naprijed.

    Quote Originally Posted by filip__pg View Post
    steta sto imaju neukog selektora.
    A to i ptice na grani znaju. Baš me interesuje što će slagat sad. Podsjetiću da je za prošlu utakmicu rekao kako je poznato da većina igrača nema minutažu u svojim klubovima. Izbrojao sam četvoricu koji nijesu bili prvotimci u svojim klubovima (Bakić, Đorđević, M.Vukčević, Kosović) a za njega je, izgleda, 4 veće od 7. Ajde da kažemo da ni Boljević nije bio u formi poslije povrede, ali je opet vezao par mečeva. Sad i Marko Vukčević ima 90 minuta u Olimpiji, pa mu ostaju samo trojica + rezervni golman (s tim što je Kosović povremeno u prvih 11), pa bih zamolio nekog od novinara da, kad ovaj nesretnik bude pomenuo kako većina nema minutažu, da ga zamoli da mu izdiktira te što nemaju minutažu.
    Dick Laurent is dead!

  22. #37222
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Sa posebnim naglaskom na sredinu terena. Dosta talentovanih igrača čak ne može dobiti ni poziv, ali srećom većina ima pravo nastupa i u idućem ciklusu. Zbog velikog broja talentovanih igrača sredine terena (pogotovo ofanzivnih) mislim da je budućnost A reprezentacije za par godina u formaciji 4-2-3-1. Naravno, dosta će zavisiti i od napretka naših mladih napadača. Ne zaboravimo da je teško bilo koga pozvati u A reprezentaciju osim Vučinića i Jovetića (koji su skloni povredama) i Damjanovića (koji ima 32 godine). Đorđević odigra svega par minuta u Twenteu i možemo zaključiti da stagnira (iako mu je tek 19), za Boljevića još ništa ne možemo reći kako će to biti u PSV-u, Cmiljanić je i dalje neoznanica (iako je i on kaparisan od strane PSV-a), dok je Mugoša i dalje samo za U21 (mada njegov trener Milojević ima samo riječi hvale za njega). To ne znači da nam u špicu moraju igrati Kasalica i Beqiraj jer tu očigledno nema sreće (oni kod Brnovića Čak ni to ne igraju već krila!), i niđe nije zapisano da moramo igrati sa 2 špica. Ako je trenutno zdrav samo Damjanović, neka igra samo Damjanović naprijed.



    A to i ptice na grani znaju. Baš me interesuje što će slagat sad. Podsjetiću da je za prošlu utakmicu rekao kako je poznato da većina igrača nema minutažu u svojim klubovima. Izbrojao sam četvoricu koji nijesu bili prvotimci u svojim klubovima (Bakić, Đorđević, M.Vukčević, Kosović) a za njega je, izgleda, 4 veće od 7. Ajde da kažemo da ni Boljević nije bio u formi poslije povrede, ali je opet vezao par mečeva. Sad i Marko Vukčević ima 90 minuta u Olimpiji, pa mu ostaju samo trojica + rezervni golman (s tim što je Kosović povremeno u prvih 11), pa bih zamolio nekog od novinara da, kad ovaj nesretnik bude pomenuo kako većina nema minutažu, da ga zamoli da mu izdiktira te što nemaju minutažu.
    Pa ni Bakic nije bas bez minutaze,igra svaku u LE.Kosovic takodje igra dosta cesto.
    Ako uspije da sa ovakvom ekipom i ovakvim razvojem dogadjaja u ovoj grupi ne uzme to drugo mjesta(a morao bi i da sakupi dovoljno bodova za baraz,al ajde,i drugo mjesto je napredak),onda bi stvarno morao da bude rijetko los covjek bez ikakvog osjecaja odgovornosti da ne podnese ostavku.
    Za to mu fakticki trebaju jos dvije pobjede do kraja-protiv Farskih Ostrva u gostima i jedna iz 3 meca sa Rumunijom i Irskom kojoj 90% igraca igra(odnosno sjedi na klupi) u 1. i 2. engleskoj diviziji(to mu dodju 3. i 4. liga po nasem).
    Last edited by GreatMontenegro; 04-11-13 at 23:16.

  23. #37223
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    A nemojte zajebavat'. Beciraj je majstor.. Trci dosta..
    Slazem se.

  24. #37224
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Pa ni Bakic nije bas bez minutaze,igra svaku u LE.Kosovic takodje igra dosta cesto.
    Ako uspije da sa ovakvom ekipom i ovakvim razvojem dogadjaja u ovoj grupi ne uzme to drugo mjesta(a morao bi i da sakupi dovoljno bodova za baraz,al ajde,i drugo mjesto je napredak),onda bi stvarno morao da bude rijetko los covjek bez ikakvog osjecaja odgovornosti da ne podnese ostavku.
    Za to mu fakticki trebaju jos dvije pobjede do kraja-protiv Farskih Ostrva u gostima i jedna iz 3 meca sa Rumunijom i Irskom kojoj 90% igraca igra(odnosno sjedi na klupi) u 1. i 2. engleskoj diviziji(to mu dodju 3. i 4. liga po nasem).
    Ovo boldovano ti ništa nije trebalo nakon svega kad je morao pokazati da ima zere ljudskosti u njemu i potvrdio da nema. Naravno da neće podnijeti ostavku pa sve da izgubimo 100:0 od Farskih Ostrva, niti će ga kumara smijeniti.

    A za Bakića i Kosovića znam, već govorim da nemaju stalno 90 minuta u nogama za razliku od ostalih. Pokušavam da iskopam te koji "nemaju minutažu".
    Dick Laurent is dead!

  25. #37225
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Citam koga je Brnovic pozvao za utakmicu i ne mogu da vjerujem . Da li moguce ovo narode , pa mora se pokrenuti peticija da ga maknemo sa selektorske pozicije .
    BISOGNA VINCERE !

Page 1489 of 2202 FirstFirst ... 4899891389143914791485148614871488148914901491149214931499153915891989 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •