View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #48001
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije rekao da su nam prekidi glavna taktika, nego da gaji pas igru, a kada se protivnik brani sa petoricom (kao sinoc) onda je prekid jedan od nacina da se otvore.

  2. #48002
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    - Dok sam bio trener Partizana prekidima sam posvećivao veliku pažnju, jer se radi o izuzetno značajnom segmentu igre. Sjajno je što smo postigli četiri gola iz prekida do sada, ali ja ću i dalje težiti da iz čiste igre dolazimo do golova i do situacija da postignemo gol - dodao je Tumbaković.
    To je izjavio, a mi samo komentarisemo da protiv Danaca mora biti vise onakvih akcija kao Marusića, suteva sa 20-tak metara kao onaj Tomasevića.... Sad se uglavnom svi brane sa petoricom pa naprijed sta se ucini

  3. #48003
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Za razliku od Brnovića, Tumbaković je umjesto uvoza igrača otkrio i Šćekića i Kojaševića, a zanimljivo je da oni nisu baš ni mladi igrači.
    Šćekića je otkrio na utakmici Bokelj - Dečić, i na Šofrančevo pitanje na tu temu samo je odgovorio da se on tim poslom bavi 30 godina.
    Može tako da ispliva još poneko od domaćih igrača. Ispašće Tumba veći patriota od čitavog saveza.

    Na sve to dobili smo trenera koji stavlja igrače na svoje prirodne pozicije, kod Brne bi desnog beka igrao Savić, desno krilo bi bio Bećiraj, a lijevo krilo Bakić. Jovetić bi bio klasičan špic, dok bi polušpic bio Mugoša. I bilo bi 0:0.

    Sama činjenica da kod prekida postoji sistem i misao, i da ih ne izvodi konstantno samo jedan igrač, je ogromna promjena na bolje.
    od 6 golova iz prekida neka su i tri čista sreća, ali vidi se da postoji misao iza toga. A Savić i Jovetić će biti opasni u skoku protiv bilo koga pa i Danaca.

    Marušić je odlično odigrao, pokazao je da treba vjerovati u njega. Ako Tumba cijeni da je spremniji i bolji za tu poziciju od Zverotića, treba mu dati kredibilitet,
    jer kod ostalih stvari nije pogriješio.

    A ovi što misle da je Šćekić loše odigrao mogu da obrate pažnju na finiš meča, gdje su ušli Nemanja Nikolić i Bakić umjesto njega i Vukčevića.
    Odmah su Kazahstanci počeli da se poigravaju i da prave šanse.

    Sa Danskom smo već igrali, neće biti jednostavno ali nema razloga ni da imamo komplekse. Oni su pod većim pritiskom u ovom trenutku.
    Treba odigrati strpljivo i defanzivno u početku. Ne smiju da izgore od želje u startu kao što se to desilo u Rumuniji pa su popadali od grčeva.
    nego lagano, pa će se otvoriti neka kontra.

    Volio bih da vidim Raičevića sa Jovetićem u početku. U ono malo što je odigrao se sluti dosta dobra kompatibilnost.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  4. #48004
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Beqiraj će početi ponovo, 100%. Volio bih da se varam.

  5. #48005
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Šćekić nije ništa gori igrač od mrčenog Busquets-a, samo je ovaj imao uslove za bolj razvoj i još promociju pride.

    Mene je dok sam bio na stadion strašno nervirala njegova "nesposobnost" da pogleda ka naprijed i često vraćanje lopte. Ali sam posle pogledao reprizu na televizor, i mirne glave sam vidio da je baš korektan bio. A dobar dokaz je ono što je pomenuo rebel, kako su Kazakhstanci počeli da kombinuju kad on i Điđo nisu bili tu.
    Ono što mislim je da mi treba da igramo sa trojicom u vezi, da dvojici stubova se priključi neki agilniji, motorino - što grgur kaže, a prirodan izbor bi bio Vlado Boljević. Mislim da bi naša mogućnost držanja lopte znatno porasla sa tom opcijom.
    I onda u napad Joveta Vešović i neki špic.

    Imam neko pitanje za one koji razumiju albanski, jel ovo počelo neko guranje u repku Kosova našeg Beća: http://www.rtklive.com/sq/news-single.php?ID=100251
    Stop the world I wanna get off.

  6. #48006
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    vise pise da je Beciraj htio da igra za Kosovo ali ga niko nije zvao, posto ga nazivaju izdajicom pa u tom kontekstu.
    kako mozes nekoga nazivati izdajicom a nisi ga ni zvao da igra.
    google translate bar to tvrdi
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #48007
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hvala. Provalih ja to na google translate isto. Više sam htio da provjerim da se ne krije neki opasni tense, tipa on oce da igra zovite ga i tako to. Ali svejedno, ova priča kad počne da se vrti, možda je dio pritiska da ga zovnu. Nemam ništa protiv lika, ali vidim da je tumbi ljubimac, a volio bih neke druge da gledam u napadu, pa reko ako neće brijeg onda će Muhamed ili obratno.
    Stop the world I wanna get off.

  8. #48008
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Kad udje Nikolic, a igra godinama i inostranstvu, kao da sam ja usao da igram. Onaj osjecaj kad sve cekas da padne preko lopte.
    Tako da manje drvlja po popularnom Sceku, jer ce to dobar vezni da bude.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  9. #48009
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    Beciraj je odbio poziv da igra za Kosovo, cisto da znate.

    Ne da Belinda, jbg.

    Inace otkad se otarasismo onih kesa, pekovic drincic zverotic nekako sticem utisak da igramo mnogo ljepse brze i ljeprsavije, i ako nemamo Vucka, bolji smo tim.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  10. #48010
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Šćeko
    Nadam se dobroj utakmici sa Danskom, vrijeme leti, to je već sjutra jbt, moram da platim total, da mi ga ne ugase.
    Strah me od onih maraguna, mladi su i puni talenta, kao malo koja Danska prije njih. Ali opet dosta su klimavi u odbrani, i ranjivi generalno, ako odigramo pametno može da ispane na dobro.
    Nadam se da će Raičević igrati sa Jovetom, baš mi se dopalo kako su one dvije pete razmijenili pred kraj utakmice, miriše na dobro.
    I ponavljam tri u vezi, jer još uvijek kad igramo imam osjećaj da nas ima manje nego protivnika, zbog razrijedjenosti u sredini.
    A moram i ovo da prokomentarišem, što je ovaj trip sa 5oro u odbrani svih reprezentacija, kvare fudbal namrtvo, tako me smara to, gotovo da mi je drago što se držimo starinskog 442.
    edit: Odatle si okle ti je žena. Bećo crnogorski zet
    Last edited by gravesen90; 10-10-16 at 12:45.
    Stop the world I wanna get off.

  11. #48011
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Nije Danska neki top tim, klasicna skandinavska ekipa, treba lagano igrat bez srljanja, otvorice se par sansi. I naucite vise da nije Armenija, nego Jermenija. A najcrnje mi je kad to cujem od voditelja na sramni servis.
    Forever young, i want to be forever young

  12. #48012
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gravesen90 View Post
    Ono što mislim je da mi treba da igramo sa trojicom u vezi, da dvojici stubova se priključi neki agilniji, motorino - što grgur kaže, a prirodan izbor bi bio Vlado Boljević. Mislim da bi naša mogućnost držanja lopte znatno porasla sa tom opcijom.
    I onda u napad Joveta Vešović i neki špic.
    Ja nekako mislim da treba da prilagodimo formaciju najboljim igračima u timu, da jedino tako možemo da izvučemo maksimum. Ono što u ovom trenutku imamo da valja su 2 dobra štopera (Savić, Baša), imamo poptunu novost - 2 sasvim dobra krila (Vešović, Kojašević), i imamo polušpica (Jovetić, nikad nije profunkcionisao kao klasičan špic).
    I ostatak ekipe je solidan, ali ovo je najbolje što može da se probere u ovom trenutku. Samim tim 4-4-2 je prirodna formacija. Dva vezna u sredini je bolje da su defanzivnije orijentisana, a Šćekić i Vučkević mogu biti samo bolji sa vremenom kad se ekipa dodatno bude uigravala.

    Od osnivanja reprezentacije čini mi se da nismo imali bolji i smisleniji vezni red od ovog koji trenutno može da se sastavi.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  13. #48013
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Opet je prilagođavanje najboljim igracima nalazenje mjesta Boljevicu. Ovo jeste sjajno funkcionisalo protiv Kazakhstana, ali opet bilo bi lijepo da imamo backup formaciju.
    Inace evo 10 godina insistiramo na 442 a nismo imali igraca za to. Cak smo uvozili na silu da bismo se drzali 442. A krila su nam igrali Boskovic i Novaković, Bakic koja nisu to ni u pomisli. Mislim da je to insistiranje na toj formaciji najveci argument da neko drugi sastavlja tim, 4 selektora a ista tvrdoglavost. E sad je mozda vrijeme da je to funkcionalno, neću reći da nije.

    Sent from my Tesla SMARTPHONE 3 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Stop the world I wanna get off.

  14. #48014
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozemo ih lagano dobit.

    Ipak tipujem 1:1


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  15. #48015
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pljuvat Pekovica i Zverotica???? Obraza bez!!!

  16. #48016
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,512
    Thanks Thanks Given 
    5,375
    Thanks Thanks Received 
    3,870
    Thanked in
    1,529 Posts

    Default

    Vjeruj mi sve ti je jasno. Sve sve ali dje njih dvojicu


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  17. #48017
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zbilja su neki mnogoooo pametniji kad ćute

  18. #48018
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ne no sad treba dic spomenike Pekovicu i Zveroticu, je li?? Ne znam samo zbog cega.. ovo sto igraju Scekic i Djidjo od Zvetotica nismo vidjeli nikad. Pekovic je vec neka druga prica je je to bio dobar igrac, ali smaranje sa ZVEROTIĆEM je krajnje nepotrebno...

    Jedini, ali bukvalno jedini igrac koji je Crnu Goru zaduzio da igra na ime i onda kad je los je Mirko Vucinic i nijedan vise. Sve ostalo je prica pricina... nama je u prvih 11 do skoro zagarantovano mjesto imao coek koji nije imao klub (Drincic) da ne idemo dalje.

    Konacno je neko sastavio ekipu koja lici na nesto na sredini, a narod sad trazi Zverotica, Bakica i ostale skartove.. ne razumijem zivota mi, nikad udovoljit...

  19. #48019
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Primjetio sam da vise nema prakse ko prije da se na svaki poziv zovne neko novo lice( iz Srbije). Samo mi je zao dje onog Kostica ne nagovorise kad su vec uvozili igrace , znam da su probali.
    Igrac koji pravi razliku a ne Marusic i Volkov i sl. (iako je prvi pruzio dobru partiju sinic, za promjenu)

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Nema prakse uvoza jer nije potrebno davati alibi kumari kako bi se reklo kako nije stvar u nestručnost selektora/kumare već, eto, nemamo kvaliteta. Treba nam organizator igre, rekoše, a uvoze desna krila koja mogu igrati i lijeva a i desne bekove (sjeća li se još ko tih umotvorina?).

    Zaboravi na igrača tipa Kostića. Niko iz Srbije nije lud da odigra 30 utakmica za tuđu reprezentaciju, a može 10 za svoju i pritom ima neuporedivo veće šanse da zaigra na velikom takmičenju. Sve što možemo očekivati jeste da kad rezultat ne bude dobar kao u subotu opet krene o nekom "pojačanju" za koga će znati samo probrani obožavaoci Jelen Super Lige.
    Dick Laurent is dead!

  20. #48020
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Debakl „sokolića“ www.cdm.me/sport/fudbal/debakl-sokolica
    Ne znam je li Duxi pored raznih debakala imao ovakav. Kako neko ko se zove Mojaš može biti selektor ičega.?!
    Last edited by gravesen90; 10-10-16 at 23:39.
    Stop the world I wanna get off.

  21. #48021
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gravesen90 View Post
    Debakl „sokolića“ www.cdm.me/sport/fudbal/debakl-sokolica
    Ne znam je li Duxi pored raznih debakala imao ovakav. Kako neko ko se zove Mojaš može biti selektor ičega.?!
    Uf, odgovor se sam nameće čega selektor
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  22. #48022
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Igrali su igrači koji nisu igrali kvalifikacije, neka recimo druga postava, ali ponovo je ružno.

  23. #48023
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Crna Gora vs Kazahstan (golovi) Kvalifikacije za SP u fudbalu 8/10/2016

  24. #48024
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,512
    Thanks Thanks Given 
    5,375
    Thanks Thanks Received 
    3,870
    Thanked in
    1,529 Posts

    Default

    Ako znas mogao bi nam prepricat sto kazu


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  25. #48025
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Nekako ozbiljnije igramo.
    Kvalitetnija je odbrana, smirenija.
    Mislim da smo najgrđi u napadu.
    Najopasniji su nam Tomašević i Savić prilikom prekida.
    Jovetić ne može sam.
    Treba još jedan kvalitetan na sredini i neki špic da odmijeni Vučinu.
    Danska nema kvalitet: Belgije, Njemačke, Francuske i ostalih top reprezentacija.
    To je prosječna repka koja je malo iznad nas po kvalitetu.
    Igraju doma i to im je velika prednost.
    Ali bih tipovao na neki X da će biti na kraju.

Page 1921 of 2202 FirstFirst ... 9211421182118711911191719181919192019211922192319241925193119712021 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8617
    Last Post: Yesterday, 06:50
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •