View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
459. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

137 29.85%
  • idemo kao najbolji II direktno

112 24.40%
  • idemo u baraz najboljih II

99 21.57%
  • nema Crne Gore

111 24.18%
Page 2004 of 2005 FirstFirst ... 10041504190419541994200020012002200320042005 LastLast
Results 50,076 to 50,100 of 50105

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

Evo Tumbakovic spomenu i svoj ugovor,tj da li ce nastavljati dalje. Cini mi se da ima volje i zelje za dalju saradnju.

https://www.cdm.me/sport/fudbal/tumb...ali-je-proces/

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

http://www.vijesti.me/sport/zasto-bi...-dogodi-957956

A evo nešto i od Aleksandra Radovića.
    СУТЈЕСКА 1920 НИКШИЋ

Odlican tekst.

Inace, jedna ispravka vezana za termine u ligi nacija.
    Baraz pobjednika grupa se igra u martu 2020.
    Igra prvu najbolje rankirani sa cetvrtim, drugi najbolje rankirani sa trecim.

Uglavnom, eto..imacemo sansu i preko toga da se plasiramo na EP
    Ako npr neki tim ode kroz kval pa posle i kroz baraz, zajedno sa njim sledeci ide i najbilje rangirani valjda iz te lige.

Cekamo zrijeb 26.januara u Lozani. Imacemo dva ili tri protivnika.

Sudeći po Šofrovom sportcastu:
    http://rtcg.me/sport/sportcast/18071...e-na-euru.html

Kaže da je izvjesno da Nemanja Radonjić, napadač Crvene Zvijezde bude pozvan za našu reprezentaciju. Sad igra za mlade Srbije, ali postoje kontakti, i ne bi trebalo da bude problema jer bi mogao brzo da dobije šansu da debituje. Takođe mali je porijeklom sa Cetinja. To je jedno pojačanje za napad.

Drugo - Šofro ne isključuje da se pozove Sergej Milinković Savić. Kako stvari stoje, ako ga Srbija ne zapljune uskoro, u šta se sumnja zbog Muslina, malo je vjerovatno da će ovaj da čeka jesen 2018-te, ne da dobije poziv nego da vidi da li uopšte Muslin ostaje.

E sad... valjda zna šta priča, pretpostavljam da ima neke informacije iz saveza koje mi nemamo...
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

Quote Originally Posted by rebel View Post
    Sudeći po Šofrovom sportcastu:
    http://rtcg.me/sport/sportcast/18071...e-na-euru.html

Kaže da je izvjesno da Nemanja Radonjić, napadač Crvene Zvijezde bude pozvan za našu reprezentaciju. Sad igra za mlade Srbije, ali postoje kontakti, i ne bi trebalo da bude problema jer bi mogao brzo da dobije šansu da debituje. Takođe mali je porijeklom sa Cetinja. To je jedno pojačanje za napad.

Drugo - Šofro ne isključuje da se pozove Sergej Milinković Savić. Kako stvari stoje, ako ga Srbija ne zapljune uskoro, u šta se sumnja zbog Muslina, malo je vjerovatno da će ovaj da čeka jesen 2018-te, ne da dobije poziv nego da vidi da li uopšte Muslin ostaje.

E sad... valjda zna šta priča, pretpostavljam da ima neke informacije iz saveza koje mi nemamo...
    Jeli realno da Sofro kaze da Stojkovic igra odlicno?
    Momak je katastrofalan!

http://www.vijesti.me/sport/ukrajina...adinaca-958044

4:0 za kraj, ovoga puta nema elitne runde. Vidjećemo kako će svi naši selektori proći review u decembru
    СУТЈЕСКА 1920 НИКШИЋ

Ovaj Radonjić da odjebe oda nas. I da slučajno nije kome palo na pamet da mu da naš pasoš i da ga pozove za reprezentaciju.

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

Mali je teska promaja u glavi.

Nadam se da ce nas zaobici.

Zavrsene su kvalifikacije, i imamo i zvanicnu trenutnu uefa rang listu. Sa sledecim reprezentacijama smo u ligi: Madjarska, Rumunija, Skotska, Slovenija, Grcka, Srbija, Albanija, Norveska, Izrael, Bugarska, Finska, Kipar, Estonija, Litvanija,

Ako su ove podjele na linku tacne, mi cemo biti u sesiru sa Izraelom, Bugarskom i Finskom.

http://www.footballseeding.com/natio.../ranking-2017/
    Last edited by Plejmejker; 10-10-17 at 23:46.

Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ovaj Radonjić da odjebe oda nas. I da slučajno nije kome palo na pamet da mu da naš pasoš i da ga pozove za reprezentaciju.

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
    Ne no će tebe pitat ! Red je da se da prilika još nekom žnj igraču iz bratske Srbije
    Last edited by Rakun; 11-10-17 at 10:13.
    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Što bi srpska istorija morala biti u skladu sa istorijama okolnih država?
    Mi ćemo učiti svoju.

Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    http://www.vijesti.me/sport/zasto-bi...-dogodi-957956

A evo nešto i od Aleksandra Radovića.
    Tekst više zvuči kao da ga je pisao Tisko Radović

PS.
    Može li neko navesti neki uspjeh naše reprezentacije u obliku dobijene utakmice protiv nekoga ko zna šta je lopta od kako je došao Tumbaković ?
    Dobili smo Kazakstan i igrali neriješeno sa Rumunima, wooooooow treba im odmah dat trofej za to. Doduše ipak neki pomak od nerješenog sa Linhenštainom i to je valjda taj dobar posao Tumbakovića na kojeg misli šupko koji je pisao taj tekst

Koliko poraza treba da prođe prije nego što se selektor pozove na odgovornost ?
    Last edited by Rakun; 11-10-17 at 10:06.
    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Što bi srpska istorija morala biti u skladu sa istorijama okolnih država?
    Mi ćemo učiti svoju.

http://mondo.rs/a1047643/Sport/Fudba...g-fudbala.html
    "Dok Island pridaje važnost svakom klincu, u Crnoj Gori se ne radi na pravi način u mlađim kategorijama. Zato su "ribari" na Mundijalu, a mi imamo samo talenat", ispričao je trener Budućnosti Dragan Kažić
    Da bi rezultati uopšte došli, pobrinula se država - pre petnaestak godina ministarstvo sporta je naredilo da se širom zemlje naprave vrhunski tereni - sa pravom i veštačkom travom, pokriveni i otvoreni, kao i da se ulaže u obrazovanje trenera.
    Ovo je Kazic odlicno kazao. Kamo lijepe srece da se i upola kao na Islandu krenulo kod nas posle referenduma. Infrastruktura nam je kao u africkim zemljama,imamo najruzniji stadion na svijetu gdje nam igra reprezentacija. U mladjim selekcijama djeca koja su talentovana ne dolaze do izrazaja zbog toga sto treneri za prsut forsiraju igrace koji pojma nemaju,ali imaju tate koji lijece neke svoje komplekse i potkupljuju da bi im djeca igrala u prve. Bez jedne prave reorganizacije i dalje cemo biti na fudbalskoj margini pri samom dnu evropskog i svjetskog fudbala.

Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    http://mondo.rs/a1047643/Sport/Fudba...g-fudbala.html
    "Dok Island pridaje važnost svakom klincu, u Crnoj Gori se ne radi na pravi način u mlađim kategorijama. Zato su "ribari" na Mundijalu, a mi imamo samo talenat", ispričao je trener Budućnosti Dragan Kažić
    Da bi rezultati uopšte došli, pobrinula se država - pre petnaestak godina ministarstvo sporta je naredilo da se širom zemlje naprave vrhunski tereni - sa pravom i veštačkom travom, pokriveni i otvoreni, kao i da se ulaže u obrazovanje trenera.
    Ovo je Kazic odlicno kazao. Kamo lijepe srece da se i upola kao na Islandu krenulo kod nas posle referenduma. Infrastruktura nam je kao u africkim zemljama,imamo najruzniji stadion na svijetu gdje nam igra reprezentacija. U mladjim selekcijama djeca koja su talentovana ne dolaze do izrazaja zbog toga sto treneri za prsut forsiraju igrace koji pojma nemaju,ali imaju tate koji lijece neke svoje komplekse i potkupljuju da bi im djeca igrala u prve. Bez jedne prave reorganizacije i dalje cemo biti na fudbalskoj margini pri samom dnu evropskog i svjetskog fudbala.
    Nemoj tako Mojas se ubi od oara svaku nasu iz 1-2 ne moraju mu platu davat... i to evo trece kvalifikacije za redom al vjerovatno nije do njega....

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
    Satelitski resiveri/Oprema/CS
    [email protected]
    067-02-04-06
    069-301-215

Nekako bi najpozeljniji tim iz onog prvog sesira bila Norveska po mom misljenju. Daleko su od nekadasnjeg kvaliteta.

Quote Originally Posted by Plejmejker View Post
    Nekako bi najpozeljniji tim iz onog prvog sesira bila Norveska po mom misljenju. Daleko su od nekadasnjeg kvaliteta.
    Gdje si uspio nać tačno šešire? Ajde pejstuj ovdje pls

Mi treba da rasceramo sve ovo sa strane osim Maruske,i nadjemo nekog spica iz Brazila + SMS i eto nama ekipe za iduce i evropsko i svjetsko.

Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Mi treba da rasceramo sve ovo sa strane osim Maruske,i nadjemo nekog spica iz Brazila + SMS i eto nama ekipe za iduce i evropsko i svjetsko.
    Samo neka Muslin doliva ulje na vatru:
    http://rtcg.me/sport/fudbal/180933/m...-za-poziv.html

A istina je da Falji Ramadani drži 4 igrača koji su tokom ovih kvalifikacija igrali na toj poziciji. Sms mu samo smeta.

Aaaaahahahhaha, a kunem ti se namjerno bih za Kosovo zaigra posle ovoga e cus ti ovog doktora

Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Tamo gdje se mora birati između kukavičluka i nasilja, ja sam za nasilje."

Kakva budala , vala ako posle ovakvih izjava SMS bude izdržao da čeka smjenu ove avetinje da bi zaigrao za reprezentaciju Srbije onda je stvarno žešći patriota.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

Pa naravno da će da čeka ako voli svoju zemlju. On je formiran igrač, zarađuje masne milione, nije mu nužda da se afirmiše...
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Pa naravno da će da čeka ako voli svoju zemlju. On je formiran igrač, zarađuje masne milione, nije mu nužda da se afirmiše...
    Ono novčano nije ali mundijal i evropsko prvenstvo nisu svake godine i Srbija ga je izborila sad ko zna hoće li sledeći put, svakom igraču je kruna karijere da zaigra na takvom takmičenju lik definitivno ima više kvaliteta no pola igrača Srbije koji će otići u Rusiju a neće ići iz čisto nefudbalskih razloga zato kažem treba to svariti.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ono novčano nije ali mundijal i evropsko prvenstvo nisu svake godine i Srbija ga je izborila sad ko zna hoće li sledeći put, svakom igraču je kruna karijere da zaigra na takvom takmičenju
    Gledajući tako, ne vjerujem da smo mu u ikakvim planovima
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Cuj Muslina strucnjaka on nesto prica,a jedva su prslu Gruziju dobili na punu Marakanu.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Gledajući tako, ne vjerujem da smo mu u ikakvim planovima
    makar ce igrat kvalifikacije

Quote Originally Posted by rebel View Post
    Samo neka Muslin doliva ulje na vatru:
    http://rtcg.me/sport/fudbal/180933/m...-za-poziv.html

A istina je da Falji Ramadani drži 4 igrača koji su tokom ovih kvalifikacija igrali na toj poziciji. Sms mu samo smeta.
    Citao sam ja ovako nesto na nekom srpskom portalu,zato sam i rekao. Sad sam ubijedjen da ce SMS ako ga ne pozove za svjetsko igrati za nas. Taman da ih klepi u tu ligu nacija 😄

Page 2004 of 2005 FirstFirst ... 10041504190419541994200020012002200320042005 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)