View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #41151
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Kako se posprda Kostic sa nama prija mu poziv ali njemu srce kuca za Srbiju koji moj se ovi iz saveza brukaju i ponizavaju moljakajuci ovakve likove koji nemaju namjeru uopste da igraju za nas nego sebi dizu cijenu kroz to da su trazeni.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  2. #41152
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Pitanje je ko ga je zvao uopste... A boli njega k. za reprezentaciju, cim malo ośeti pare... A kvalifikovace ze za neko takmicenje taman kao mi.

  3. #41153
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Bakic bio starter i igrao do 60 minuta u pobjedi Spezie od 3-0.
    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Nije da hejtujem ali mogu mislit kako je odigra kad je u 60. zamijenjen. Po strani ako je povreda kakva, ili nije kondiciono spreman.
    Nije loše odigrao, naprotiv. Talijanski mediji ga hvale kako osjetno napreduje i viđeh po jednom sajtu da je dobio ocjenu 7, uz pohvale. Zamijenjen je zbog neke manje povrede pa Bjelica nije htio da rizikuje pred važan meč sa Livornom (Đokovićevim Livornom ). Bakić tamo igra na poziciji zadnjeg veznog, a govore da jedino on posjeduje tehniku od njihovih srednjaka koji su, izgleda, sve drvo do drveta. Ma, samo neka igra i sve će to bit dobro. Ko baš nema ništa pametnije da radi, na youtube-u daju mečeve Spezije u kompletnom snimku.



    Za razliku od njega, Đorđević sad igra za primaveru Sampdorije zajedno sa dvije i više godina mlađim momčićima, dao sad gol glavom, ali je porazno to što nam možda i najtalentovaniji mladi igrač tako pokušava da zaradi minute.

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Svidja mi se Kajevic, on bi igrao u Cirihu da nije bio povrijedjen.
    Ja sam Kajevića najviše pominjao na ovom forumu kad se bio jedno vrijeme ustalio u Zurichu. Međutim, zatim se bio potpuno izgubio i povremeno je igrao za njihov drugi tim u trećoj ili četvrtoj ligi, ne sjećam se. Ovo mu je ko zna koja po redu povreda i to teža. Prvu je zaradio odmah po dolasku iz BSK Borče. Interesantno je, da je dok je igrao u srpskoj ligi, bio veoma cijenjen i sjećam se ankete za najbolji tim JSL u polusezoni 2011 đe je bio dobro kotiran. U mladoj reprezentaciji je bio jedva prosječan, ali takvi su u U21 selekciji bili i svi sadašnji A reprezentativci iz te generacije (Savić, Tomašević, Balić, Vešović, Điđo Vukčević) pa je to sigurno zbog skota na klupi. Nemam više previše očekivanja od Kajevića nakon svih padova i povreda, ali tako smo mislili i za Tomaševića pa nas je demantovao na najbolji način.

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    @Amnesiac
    Više si upućen a gledajući tv ucinje mi se da ih je bilo dosta.
    Koliko je do 21 godine bilo igrača Zeta Budućnost?
    Vidim da je bilo par 18 godišnjaka
    Gledao meč. Ovakva je bila situacija po godištima, računajući ove od 21 godinu (godište 93).
    Zeta:
    Petković (93), Cavnić (95), Stefan Vukčević (97), Radonjić (96). Ušli još Kukuličić (96), Pešukić (97 i to decembar) i Bojan Kopitović (93)
    Budućnost:
    Raspopović (94), Boris Kopitović (94), Hočko (94), Raičković (93), Kažić (95). Ušli još Rogošić (94), Raičević (93) i Marko Banović (96)

    Umjesto Kažića bi igrao Andrija Vukčević (96) da nije bio, kako reče Grgur, povrijeđen. Ali je li povreda ili umor od kvalifikacija U19 u pitanju ne znam, jer je Grgur miješao Raspopovića i Borisa Kopitovića što samo pokazuje koliko prati domaći fudbal i kako se komentatori za prenos kod nas određuju.

    Obojici Vukčevića (i iz Budućnosti i iz Zete) je menadžer Gluščević pa se ne treba mnogo śekirat za njih, tim prije što su veoma mladi a imaju već sezonu iza sebe u našoj prvoj ligi. A plus sad izborili elitnu diviziju sa 3 pobjede u grupi.

    Od ovih malo starijih iz Budućnosti jedino se nešto nadam u Denija Hočka, naravno ukoliko ostane još u Budućnosti i nastavi da napreduje. To bi mu omogućilo i mjesto startera u idućoj generaciji U21 reprezentacije, u protivnom se neće naigrati u inostranstvu, izgubiće mjesto u reprezentaciji i vratiće se u CFL kao i mnogi prije njega.

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Darko Zorić igrao za AEK, izborio penal.
    Treba ipak napomenuti da je u oba kola grčke druge lige on bio na klupi, i u igru je ušao nakon dvije trećine mečeva. Dok ne bude u prvih 11 to neće valjati.

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Zoric, nas najtalentovaniji srednjak.
    Imamo talentovanih ofanzivnih veznih koliko hoćeš. Jedva čekam da vidim narednu U21 generaciju (94 i mlađi) jer tu baš pucamo od kvaliteta. U nekoj mojoj projekciji koju sam ranije postavio, čak u prvih 11 nije bilo mjesta za dva majstora s loptom – Veljka Batrovića i Marka Jankovića.
    Batrović se sada vratio konačno nakon nove teške povrede i nove operacije i koliko ih je samo bilo dosad... Njemu, ako bude zdrav, neće faliti minuta u drugoj poljskoj ligi jer je Widzew trop, a lako će on nać bolji tim samo da ga zdravlje posluži.
    Janković je, po meni, napravio grešku kad je otišao iz Teleoptika, iako je bilo nekako i logično kada su prije godinu dana bili ispali iz druge. On ode u Olympiacos, a u međuvremenu se jedan prvoligaš utulio (Hajduk iz Kule bješe?) pa Teleoptik vratiše u drugu ligu. On jeste odigrao tih par utakmica za U19 Champions League, ali pitanje je kad i hoće li zaigravati za prvi tim Olympiacosa. Sad je na pozajmici u OFK Beogradu i odigra obično poluvrijeme u prvenstvu i cio meč u Kupu (sad nije bio u protokolu, povreda pretpostavljam). Nešto sam ga gledao i mali baš ima, što bi ti rekao, fudbal u malom prstu. Još ljevak.
    Last edited by amnesiac; 22-10-14 at 01:01.
    Dick Laurent is dead!

  4. #41154
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    785
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    34 Posts

    Default


    Savićević: Želimo Kostića i još neke srpske igrače

    datum: 22.10.2014


    Predsjednik Fudbalskog saveza Crne Gore Dejan Savićević potvrdio je za Informer da je mladom reprezentativcu Srbije Filipu Kostiću ponuđeno da igra za „sokolove". Prema Savićevićevim riječima, Kostić nije jedini kojega kog su pokušali da privole da igra za Crnu Goru.


    - Zvali smo Koštica, ali smo osim njega zvali i još nekoliko igrača, mada ne bih sad ulazio u detalje. U svakom slučaju, ne krijemo da nam je želja da zaigra za nas. Vidjećemo šta će biti od svega toga. Priznajem da bi nam bio od koristi, a vjerujem da bi i njemu bilo dobro da igra za Crnu Goru - rekao je Savićević.

    On je priznao da najviše žali što nije uspio da nagovori Miroslava Radovića iz varšavske Legije da nastupa za Crnu Goru.

    - Mnogo mi je žao što prije nekoliko godina nijesmo uspjeli da dovedemo Radovića. Ispostavilo se da se radi o odličnom igraču, a sa ove distance vjerujem da se i on kaje što tada nije pristao da igra za nas. Sad ne nastupa ni za jednu reprezentaciju, a da je prihvatio naš poziv, imao bi već dvije utakmice sa Italijanima, četiri sa Englezima i još mnogo drugih. Dovoljno bi bilo da ga jednom vidi onaj ko bi trebalo da ga vidi i da mu skoči cijena - smatra prvi čovjek crnogorskog fudbala.

    Savićević sumnja da su menadžeri savjetovali Radovića da ne prihvati poziv Crne Gore.

    - Uradili smo sve što je bilo do nas da pridobijemo Radovića. Tadašnji selektor Zoran Filipović išao je kod njega, pričali su i dogovor je skoro bio postignut. Međutim, onda se naglo sve promijenilo. Da li su menadžeri ili neko drugi... ali ko god da je uticao, nije donio dobro Radoviću. Valjali bi i mi njenu i on nama - zaključio je Savićević.



    Informer

  5. #41155
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    О озбиљности наше репрезентације довољно говори слобода предсједника Савеза да изађе међу новинаре и за неког играча изјави

    ''Ваљали би ми њему, а и он нама''

    И да на то нико не обрати пажњу. Да нико јебено не обрати пажњу на систем вриједности који је усађен у фудбалску репрезентацију Црне Горе, државе коју сви овдје (неки мање, неки више) искрено волимо и поштујемо. Не знам за вас, али ја сам згранут.

  6. #41156
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Svi bi trebalo da smo zgranuti. "Genije" (:lolblue koji kaže "bolje bi mi bilo da je igrao za nas, pa da mu skoči cijena". Pomiluj ga, Hristose.

    http://www.cdm.me/sport/fudbal/savic...ci-kao-hostese

  7. #41157
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Polako amnesiac, ne mogu Zoriću dati odmah kapitensku, ipak je došao iz mrtve CG lige. Ali kroz nekolika kola će biti starter, siguran sam.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  8. #41158
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Svi bi trebalo da smo zgranuti. "Genije" (:lolblue koji kaže "bolje bi mi bilo da je igrao za nas, pa da mu skoči cijena". Pomiluj ga, Hristose.

    http://www.cdm.me/sport/fudbal/savic...ci-kao-hostese
    Dejo je prs'a skroz

  9. #41159
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Jbt ni kokain nije cist kao prije...
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  10. #41160
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ja ne vidim da je ista rekao sto mi vec nismo znali do sada
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #41161
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Gledaju ljudi LS, a ja jedva cekam da u subotu gledam Livorno Spezia

  12. #41162
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo drogirano (TELE) od presednik, boze mili.....

  13. #41163
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    I da branimo i dalje ovog narkomana a?
    Podgorica Podgoricanima!

  14. #41164
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    Ja jos ne vjerujem da je ovo coek izjavio. Pa on se bukvalno piša po nama. Ali skroz me boli ***** više, udri genije, pišaj po svetinji, sve ce to narod pozlatiti...

    Sent From My HTC M8
    War. War never changes.

  15. #41165
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by suponik View Post

    Savićević: Želimo Kostića i još neke srpske igrače

    datum: 22.10.2014


    Predsjednik Fudbalskog saveza Crne Gore Dejan Savićević potvrdio je za Informer da je mladom reprezentativcu Srbije Filipu Kostiću ponuđeno da igra za „sokolove". Prema Savićevićevim riječima, Kostić nije jedini kojega kog su pokušali da privole da igra za Crnu Goru.


    - Zvali smo Koštica, ali smo osim njega zvali i još nekoliko igrača, mada ne bih sad ulazio u detalje. U svakom slučaju, ne krijemo da nam je želja da zaigra za nas. Vidjećemo šta će biti od svega toga. Priznajem da bi nam bio od koristi, a vjerujem da bi i njemu bilo dobro da igra za Crnu Goru - rekao je Savićević.

    On je priznao da najviše žali što nije uspio da nagovori Miroslava Radovića iz varšavske Legije da nastupa za Crnu Goru.

    - Mnogo mi je žao što prije nekoliko godina nijesmo uspjeli da dovedemo Radovića. Ispostavilo se da se radi o odličnom igraču, a sa ove distance vjerujem da se i on kaje što tada nije pristao da igra za nas. Sad ne nastupa ni za jednu reprezentaciju, a da je prihvatio naš poziv, imao bi već dvije utakmice sa Italijanima, četiri sa Englezima i još mnogo drugih. Dovoljno bi bilo da ga jednom vidi onaj ko bi trebalo da ga vidi i da mu skoči cijena - smatra prvi čovjek crnogorskog fudbala.

    Savićević sumnja da su menadžeri savjetovali Radovića da ne prihvati poziv Crne Gore.

    - Uradili smo sve što je bilo do nas da pridobijemo Radovića. Tadašnji selektor Zoran Filipović išao je kod njega, pričali su i dogovor je skoro bio postignut. Međutim, onda se naglo sve promijenilo. Da li su menadžeri ili neko drugi... ali ko god da je uticao, nije donio dobro Radoviću. Valjali bi i mi njenu i on nama - zaključio je Savićević.


    Informer
    Majke mu se na***** ,sprda se sa reprezentacijom
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #41166
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Covjek kao bivsi Srbin trezveno razmislja-postoje prosto ljudi koji samo cekaju dobru cijenu.
    Ne znam zasto se ljudi sokiraju ovim izjavama Savicevica?
    Ako mogu za Francusku da igraju 11 afrikanaca o cemu mi priicamo ovdje?

  17. #41167
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    О томе да ми нисмо Француска и да немамо притисак освајања Свјетског/Европског првенства.

    Притом, талентована смо нација, није да нисмо. Само нам услови и тренери не ваљају курца.

    Хоћемо своје играче, хоћемо нашу омладину да тренира и бави се спортом (у овом случају конкретно фудбалом), са надом да ће једног дана носити дрес са грбом који нико од разних Дринчића, Волкова и компаније не поштује. Хоћу да ми за репрезентацију играју момци којима је то сан, којима то представља част и задовољство, а не плаћеници који траже ино ангажман, а наша репрезентација им дође као одскочна даска. Резултати ће нам можда бити кататрофални као и сад, али ћу макар моћи да кажем ''ТО ЈЕ НАШИХ НАЈБОЉИХ 11 ЦРНОГОРАЦА И БОЉЕ НЕ УМИЈУ. СВАКА ИМ ЧАСТ''

    Тражим ли много?

  18. #41168
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Covjek kao bivsi Srbin trezveno razmislja-postoje prosto ljudi koji samo cekaju dobru cijenu.
    Ne znam zasto se ljudi sokiraju ovim izjavama Savicevica?
    Interesantno je kad kao ti kažeš bio Srbin da je ćerao Savez SiCG u PM zbog toga što su sve sudije bile Srbi



    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ako mogu za Francusku da igraju 11 afrikanaca o cemu mi priicamo ovdje?
    Ti afrikanci su iz Francuskih kolonija
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #41169
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    11 Crnogoraca? To ne postoji ni u jednom sportu pa tako ni u fudbalu. Igraju i Srbi i Albanci i Muslimani i nasi i uvozni od sva tri naroda pored Crnogoraca.
    Kome to nije jasno taj nije bas sasvim cist po mom skromnom misljenju.
    Uostalom kako je moguce da u zemlji dje nema ni jedan narod apsolutnu vecinu stanovnika u reprezentaciji bude 11 Crnogoraca???
    Treba da bude 11 sportista zeljnih nadmetanja valjda?

  20. #41170
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Interesantno je kad kao ti kažeš bio Srbin da je ćerao Savez SiCG u PM zbog toga što su sve sudije bile Srbi





    Ti afrikanci su iz Francuskih kolonija
    pa zar Srbija nije nasa kolonija
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #41171
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    11 Crnogoraca? To ne postoji ni u jednom sportu pa tako ni u fudbalu. Igraju i Srbi i Albanci i Muslimani i nasi i uvozni od sva tri naroda pored Crnogoraca.
    Kome to nije jasno taj nije bas sasvim cist po mom skromnom misljenju.
    Uostalom kako je moguce da u zemlji dje nema ni jedan narod apsolutnu vecinu stanovnika u reprezentaciji bude 11 Crnogoraca???
    Treba da bude 11 sportista zeljnih nadmetanja valjda?
    11 sportista koji ce sa ponosom predstavljati Crnu Goru i njeno ime dje god bili, i koji ce do zadnje kapi znoja trositi se za nju.
    ne bitno koje vjere i nacije oni bili dokle god postuju zemlju koju predstavljaju, ali nam ne trebaju ljudi koji ce na kraj reci "meni Crna Gora vise nije potrebna"
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #41172
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    pa zar Srbija nije nasa kolonija
    Hahaha to to bitno je da se vedar duh sacuva
    Nije bitno odakle je nego kako igra-valjda cemo se u tome sloziti.

  23. #41173
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    11 sportista koji ce sa ponosom predstavljati Crnu Goru i njeno ime dje god bili, i koji ce do zadnje kapi znoja trositi se za nju.
    ne bitno koje vjere i nacije oni bili dokle god postuju zemlju koju predstavljaju, ali nam ne trebaju ljudi koji ce na kraj reci "meni Crna Gora vise nije potrebna"
    Apsolutna je laz da je to receno.
    Covjek je rekao da NITI SAM JA NJIMA POTREBAN NITI ONI MENI tako da ne treba stvarima davati dimenziju koju nemaju.

  24. #41174
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Ne bih ja bas pljuvao po Drini, ipak je tu jos ponesto trulo...

    Eto Kostic posteno rece da bi mu bila cast da igra za CG, ali je Srbija numero uno.

  25. #41175
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    11 Crnogoraca? To ne postoji ni u jednom sportu pa tako ni u fudbalu. Igraju i Srbi i Albanci i Muslimani i nasi i uvozni od sva tri naroda pored Crnogoraca.
    Kome to nije jasno taj nije bas sasvim cist po mom skromnom misljenju.
    Uostalom kako je moguce da u zemlji dje nema ni jedan narod apsolutnu vecinu stanovnika u reprezentaciji bude 11 Crnogoraca???
    Treba da bude 11 sportista zeljnih nadmetanja valjda?
    Sta bolan ne postoji? Je li Kedira Njemac, je li Klose Njemac, Podolski..? Pola americke reprezentacije su do juce bili igraci porijeklom iz Srednje i Juzne Amerike. Prezime i vjeroispovjest su nebitni.

Page 1647 of 2202 FirstFirst ... 64711471547159716371643164416451646164716481649165016511657169717472147 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •