Page 45 of 47 FirstFirst ... 3541424344454647 LastLast
Results 1,101 to 1,125 of 1167

Thread: 2021/22 NBA season

  1. #1101
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Tatum standardno u 4/4 prepelica, lider ekipe sa 35% FG, a važi...
    Forever young, i want to be forever young

  2. #1102
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Forever young, i want to be forever young

  3. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  4. #1103
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Ima li što gadnije od Tejtuma na one reklame kad se ka` pile razdere jer mu glas nije mutirao u momka, bljak.
    IsKarindža ih Karić.

  5. #1104
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Time Lord dok je igrao Boston je bio +6. Decka su morali maksimalno iskoristiti u ovom mecu. Sad muke i fiskovi.
    Ali da ne igras ga makar 38 minuta u najbitnijem mecu sezone... Udoka ce biti krivac ako ne uzmu titulu. Njegove sablonske rotacije gdje Horford igra ni da je od zlata a Pricard, Vajt i Grent Vilijams ni da je regularna sezona.
    Ovaj mec se morao igrati sa 6-7 igraca, bez pricarda i jedne sekunde. Ovo je bio mec za titulu.

  6. #1105
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Meni ni poslije ovog meča GSW ne uliva povjerenje da je za titulu.
    Volio bih da osvoje ali ne bi me čudilo da ih Boston narednu okine.

  7. #1106
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,074
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    563
    Thanked in
    393 Posts

    Default

    pitanje je koliko je timelord spreman posle svih povreda i posledica povreda. targetirali su ga u 4/4, ostavljali nakon pika curryja da ga rostilja spolja. ocigledno je bilo da se ne krece kako treba, nista nije uspio da zatvori, pogotovo kad su krenuli i greena da koriste na rollu ili kad bi udvojili curryja daleko od kosa. horford je vjerovatno prekasno usao, ali sa onakvim curryjem ne znam bi li i on napravio razliku.
    svejedno, 1 kos su dali u zadnjih 5 minuta (horford 3, cini mi se). ovi su odigrali beton odbranu. nema se sto kome zamjerit posebno, nisu im warriorsi dali prakticno nijedan lak sut.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  8. #1107
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Meni ni poslije ovog meča GSW ne uliva povjerenje da je za titulu.
    Volio bih da osvoje ali ne bi me čudilo da ih Boston narednu okine.
    Osvojili bi ovo u pet utakmica da nije boston imao onu nerealnu sutersku noc u 4Q u game1. jesu se malo tada opustili iz gsw, ali ono je ipak bilo nesto sto se desi i ne mozes nista.
    Jos se ceka Klay i Draymond da nesto ucine i role igraci GSW, mozda je red u game 5 kuci, sad imaju mozda manje pritiska nego u game2
    Podgorica Podgoricanima!

  9. #1108
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Osvojili bi ovo u pet utakmica da nije boston imao onu nerealnu sutersku noc u 4Q u game1. jesu se malo tada opustili iz gsw, ali ono je ipak bilo nesto sto se desi i ne mozes nista.
    Jos se ceka Klay i Draymond da nesto ucine i role igraci GSW, mozda je red u game 5 kuci, sad imaju mozda manje pritiska nego u game2
    Nadamo se.
    No je pitanje koliko goriva imaju i kako će ih "obrnut" šut, jer su takva ekipa...

  10. #1109
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Boston sutira nerealno ovu seriju, na otvorene suteve su oko 53% cini mi se, a gsw na oko 30% na otvorene suteve. Sve zasluga stepha sto ih nosi ovu seriju.
    Podgorica Podgoricanima!

  11. #1110
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Polakote oca mu...
    Kakva trojka Pula.
    Kari trojke 0:9 i pored toga dobiše.

  12. #1111
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Apoteoza Andrewa Wigginsa. Sad se vidi da K-Pop fanovi znaju košarku, bili su u pravu kad su ga izglasali za All-Star startera, a mi ostali im se smijali. Već smo ovđe elaborirali sve o njemu, ali ovakva partija zaslužuje divljenje. Prve tri četvrtine je odigrao sad već standardno dobro i onda još dodao i preuzeo posljednju i dobio im utakmicu.
    Gary Payton Jr. isto izvanredan u oba pravca, vratio se nakon katastrofalne povrede da nastavi đe je stao i odigra odličnu rolu u finalu.

    Međutim, moj glavni utisak ovog finala je Boston. Za mene su, nakon skoro cijelog odgledanog playoffa, vjerovatno najbolji tim. Čini mi se da oni sami sebe pobjeđuju i gube utakmice koje ne smiju da se gube. Ajde prošlu, stvarno su uradili sve što treba, protiv Stepha kad ima onakvu noć ne možeš baš ništa. Ovaj peti meč su sami izgubili. Skoro 20 izgubljenih lopti, ostavili 10 poena na bacanjima, opet se ofanzivno raspali na kraju, džabe je bilo što su maksimalno zaustavili Stepha i što Golden State ništa nije mogao da pogodi (osim Klaya koji ne igra pretjerano dobro, ali uvijek pogodi bitnu trojku kad treba) i poveli nakon minus 15. Na ovoj utakmici najgora partija Browna u seriji (on im je MVP do sad, realno) i raspad Tatuma na kraju sa airballovima. Kao i u prošloj, potpuno su ostali bez snage na kraju - vjerujem da su faktor i povrede i umor od uzastopnih serija sa 7 utakmica i veliko trošenje u odbrani protiv Golden Statea, ali čudno da mlad tim ostane bez noga i da opet utakmicu završe ili tako što Brown opet i opet gubi loptu na svakom driblingu ili bez smislenih napada bezveze se ispucavajući.

  13. #1112
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    sad vidis da je ime udoka bio u pravu sto se tice odbrane nad curry. Ovo gsw obozava, ovako igraju odbranama, zbog toga je green alll star i hall of fame. Cim je odbrana krenula jako na curry, green krene u resavanje 4 na 3 situacija i krenu i ostali da igraju i razigraju se odma (gp2, wiggins, klay…)
    Podgorica Podgoricanima!

  14. #1113
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Kad ih Boston nije dobio sinoc tesko da ce i sledeci susret slaviti.
    GSW je dao samo 9 trojki iz 40 pokusaja sto se ne dogadja cesto ali se ne dogadja cesto ni da ekipa za cijelu utakmicu ima 6 izgubljenih lopti.
    Boston ih je imao 18 i to je presudilo mec.
    Last edited by kurogane; 14-06-22 at 16:16.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  15. #1114
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Mislim da Boston nije bez šansi.
    Naredni meč ako pobijede ne bi me čudilo i da osvoje.

  16. #1115
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ne dodaje Wigins u finisu meca koliko Tatum krepa.
    Decko ga vazda napuni u prvom poluvremenu pa polako krene da kopni... kako nece kad i on i Braun prenose loptu i igraju iso u previse situacija.
    Ne znam cemu sluze Vajt i Pricard, bez da trckaraju onuda, kad ne prenose loptu i udjeljuju valjan pas.
    Ova serija bi davno bila rijesena u korist Bostona da ima neko da doda lptu Tatumu i Braunu a ne ovako da se mrcvare vodjenjem lopte i gubljenjem.

    Uzgred budi receno ovaj mec je pokazao da je Boston bio baksuz kod 2-1. Sve one frljoke iz naskoka i sl. sto je Kari tada pogodio, nocas je promasio.

    Isto tako dogodile su se situacije koje covjeku opste s mozgom. Tri od table Pula sa 10m, tri faula u korist Bostona su data u korist GSW. Kretenisanje Grina ni tehnicku da dobije.

    Sve kad se lomilo.

    Tako da ne sumnjam da ce NBA uzvratiti ovo u TD Gardenu, da ce se igrati 7. utakmica.

  17. #1116
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    A ovo za Viginsa sto dobro igra... Jedan kulturan i dobar momak sa fantasticnim predispozicijama. U svemu dobar ali ni u cemu odlican kad je napad u pitanju, pametan dovoljno da koristi svoje kvalitete u odbrani.
    Motiv je tu, borba za titulu. Sta je on trebao u Minesoti da radi, da rudari za onu tranju od Taunsa i ostale tranje sto su tada igrale u Minesoti...
    Sad je u poziciji koja mu najbolje lezi. Da igra odbranu a naprijed ako ide, ide.
    Zbog njega sam i vjerovao da GSW moze do titule. Odbrana nivo defanzivca godine a naprijed da bude 18p.
    Boston ima jednog takvog. Smart je odigrao kvalitetnu odbranu i isporucio 18. A onda kad uzmes u obzir da i ostala 4 igraca lagano mogu u all defensive onda covjek da se zapita kako se samounistise. Dje su lopte na Horforda i Vilijamsa pod kos kad skripi, dje je micanje Viginsa sa Tejtuma blokom...

  18. #1117
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Kad ih Boston nije dobio sinoc tesko da ce i sledeci susret slaviti.
    GSW je dao samo 9 trojki iz 40 pokusaja sto se ne dogadja cesto ali se ne dogadja cesto ni da ekipa za cijelu utakmicu ima 6 izgubljenih lopti.
    Boston ih je imao 18 i to je presudilo mec.
    GSW ocajno sutira za 3 cijelu seriju i pogotovo otvorene suteve. Pogledaj samo odnos suteva iz coska.

    Blavorko, grijesis. Serija bi bila gotova sinoc da Boston nije imao nerealnu sutersku cetvrtinu u prvoj utakmici. Ono je bilo nevjerovatno i na trenutke je izgledalo slicno 3 cetvrtini sinoc.
    Last edited by .Bole; 14-06-22 at 19:49.
    Podgorica Podgoricanima!

  19. The Following User Says Thank You to .Bole For This Useful Post:


  20. #1118
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post

    Međutim, moj glavni utisak ovog finala je Boston. Za mene su, nakon skoro cijelog odgledanog playoffa, vjerovatno najbolji tim. Čini mi se da oni sami sebe pobjeđuju i gube utakmice koje ne smiju da se gube. Ajde prošlu, stvarno su uradili sve što treba, protiv Stepha kad ima onakvu noć ne možeš baš ništa. Ovaj peti meč su sami izgubili. Skoro 20 izgubljenih lopti, ostavili 10 poena na bacanjima, opet se ofanzivno raspali na kraju, džabe je bilo što su maksimalno zaustavili Stepha i što Golden State ništa nije mogao da pogodi (osim Klaya koji ne igra pretjerano dobro, ali uvijek pogodi bitnu trojku kad treba) i poveli nakon minus 15. Na ovoj utakmici najgora partija Browna u seriji (on im je MVP do sad, realno) i raspad Tatuma na kraju sa airballovima. Kao i u prošloj, potpuno su ostali bez snage na kraju - vjerujem da su faktor i povrede i umor od uzastopnih serija sa 7 utakmica i veliko trošenje u odbrani protiv Golden Statea, ali čudno da mlad tim ostane bez noga i da opet utakmicu završe ili tako što Brown opet i opet gubi loptu na svakom driblingu ili bez smislenih napada bezveze se ispucavajući.
    Pa i nije neočekivano da ekipa poputCelticsa ima svaki meč toliko TO, jbg igraju bez klasičnog play-a, a zavise od assists i tu je po pravilu po 15+ TO po meču.
    Što se Tatuma tiče, svaki meč natrpa prve 3/4 i ond apo običaju u zadnju nestane, izuzetak je onaj game7 čini mi se protiv Bucksa.
    Forever young, i want to be forever young

  21. #1119
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    GSW ocajno sutira za 3 cijelu seriju i pogotovo otvorene suteve. .
    Evo procenata Bostona u ovoj seriji za 3 poena:
    I utakmica 51.2%
    II utakmica. 40.5%
    III utakmica 37.1%
    IV utakmica 39.5%
    V utakmica 34.4%
    Last edited by kurogane; 15-06-22 at 07:21.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  22. #1120
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,226
    Thanks Thanks Given 
    138
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Bobinator trejdovan

  23. #1121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,074
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    563
    Thanked in
    393 Posts

    Default

    houston prvi favorit za titulu sledece sezone.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  24. The Following User Says Thank You to moon safari For This Useful Post:


  25. #1122
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ovaj Vud je zvijer. Tek zagazio u svoj prajm a motivisan do neba. Neko ce rec povrjedjuje se cesto, ja nisam bas siguran da je to tako. Ali kad te zaboli clanak u raspalom Hjustonu, naravno da odmoris par nedjelja.

    Ne mogu docekat ovu utakmicu nocas. Ne znam da li da probam odspavat nesto ako ikako mognem, ili da izbindzujem neke glupe serije...

    Moj navijacki a i realni tip je da Boston izdominira i ode se u game 7

  26. #1123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,074
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    563
    Thanked in
    393 Posts

    Default

    baci pogled na slow horses, nema spavanja pored garyja oldmana i kristin scott thomas.

    (znam, nije tema za serije.)

    on topic - ko voli retardirane teorije zavjere - silver je i dalje u covid protokolu, hoce li dozvoliti da warriorsi dobiju nocas i neko drugi im uruci pehar?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  27. The Following User Says Thank You to moon safari For This Useful Post:


  28. #1124
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Bome zanimljivo zapazanje... NBA duguje Bostonu svakako domacinsko sudjenje, a tek taj podatak da Silvera nece biti na dodjeli... To nekako cini da svi psihicki budu spremni za game 7 i Silver da uradi urucenja, ako nista drugo.

  29. #1125
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,074
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    563
    Thanked in
    393 Posts

    Default

    ovih 15 ne djeluje nedostizno, ali znajuci kako warriorsi igraju 3/4, moraju odigrati savrseno da ne ode u blowout vec sredinom cetvrtine.
    klupa celticsa katastrofa. - svi po -20 u +/- koloni. smart i timelord u plusu, na drugoj strani payton najveci +. zakljucak - odbrana dobija.
    Last edited by moon safari; 17-06-22 at 04:23.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

Page 45 of 47 FirstFirst ... 3541424344454647 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LaLiga Santander 2020-2021
    By efamouspg in forum Fudbal
    Replies: 524
    Last Post: 20-09-21, 22:47
  2. Prodajem Samsung A70 dual sim crn, full packi ,ocuvan 8.5, u garanciji do 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 12-02-20, 10:12
  3. Prodajem Samsung A70 perfektno ocuvan, u garanciji do jula 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 27-01-20, 20:21
  4. Mediteranske igre 2021. Dubrovnik, Kotor, Mostar
    By bracodubrovnik in forum Ostali sportovi
    Replies: 19
    Last Post: 29-04-10, 17:12
  5. Fantasy NBA yahoo NBA isl
    By SHORTY in forum Ostali sportovi
    Replies: 24
    Last Post: 28-10-04, 04:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •