Results 1 to 18 of 18

Thread: Zene, klikeri i potreba

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    18 Posts

Default Zene, klikeri i potreba

Taj erotski naboj je energija koja pokrece sve sto ima neku "pokretnost" u nasem tijelu. Kako materijalno tako i duhovno. Vrlo simpaticno se to odrazava na "inteligentnu" zensku celjad. Njima intelekt ne dozvoljava da se poistovjete sa njihovim istopolnim srodnicama(sa manje klikera) koje upraznjavaju THIS konkretno keSHirajuci moralom na vrlo volseban i bahat nacin. Neee! One to rade drugacije. Njima je za taj MERAKKKK potrebna osoba koja im je sto je moguce BLIZA a istovremeno i sto je vise moguce NEDODIRljivija!!! Za tako nesto ih tjera instinkt da je "stvore" NI IZ CEGA. S toga su u stanju da "IZ"idealizuju osobu koja ni priblizno nema potrebne atribute, ali je toliko mocan taj njihov nagon da zadovolje te svoje NEfizioloske potrebe da bez ikakvih problema njihov mozak od jedne obicne metle moze da ishalucinira kao da vidi princa u bijelom maseratiju koji je dosao iz zemlje snova i parkirao se u njihovu stvarnost. Na taj nacin one na vrlo suptilan(u rukavicama) nacin zadovoljavaju te neke svoje potrebe za razliku od gore vec pomenutih neklikerasica koje previse skupo placaju cijenu svoje nemastovitosti
    Simpaticno je to posmatrat. Vrlo simpaticno

2. The Following User Says Thank You to pecaros For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    18 Posts

Ali uopste nije simpaticno to sto "nas" tretiraju kao svoje kucne ljubimce Zahvaljujuci naprednoj tehnologiji one tim svojim klikerima prave ogradu oko vas i ne mozete nikud ni mrdnut a da niste na njihovom povodcu. Mi samo mislimo da smo svoji, ali istina je da smo mi njihovi svidjalo se to nama ili ne Ljudi! Mi smo ugrozena vrsta! Postali smo robovi zena klikerasica! I kraj tome teroru se ni ne nazire..... cak stovise kako tehnologija napreduje one postaju sve jace, bahatije i sto je najgore u svemu tome fanatizam prijeti da i njih razori iznutra. Situacija je losa Pod hitno muska inteligencija mora preuzeti primat i svrgnuti s vlasti zensku koja je po prirodi stvari samodestruktivnog karaktera
    Ako neko cuje a da moze nesto uraditi.... sad je vrijeme za to

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

Od ovakvih kao to si ti, inteligente ene bjee...

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    18 Posts

Quote Originally Posted by Alhemičarka View Post
    Od ovakvih kao što si ti, inteligente žene bježe...
    Jadna su ta kraljevstva dje kraljice kolo vode.....

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

Quote Originally Posted by pecaros View Post
    Jadna su ta kraljevstva dje kraljice kolo vode.....
    Da li si ikad pomislio da tu viziju imaju samo muškarci 'neklikeraši'? Muški 'klikeraši' itekako dobro znaju da je uzajma podrška ono što ih zapravo čini nezaustavljivim.

7. The Following User Says Thank You to Alhemičarka For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    18 Posts

Uzajamna podrska?!? To mislim ni teorija ne podrzava. Samo ti nastavi da gledas filmove A u medjuvremenu ostavi muskima da razmisljaju.

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

Quote Originally Posted by pecaros View Post
    Uzajamna podrska?!? To mislim ni teorija ne podrzava. Samo ti nastavi da gledas filmove A u medjuvremenu ostavi muskima da razmisljaju.
    Hahahahah ti si ugrožen zato što te intelektualno nadmašila žena. Poradi malo na svojoj edukaciji pa ćeš onda razumjeti da žene imaju ista prava kao i muškarci. Ti si odraz nezrele osobe koja ispoljava kompleks niže vrijednosti.

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    18 Posts

Mene licno i nije tesko intelektualno nadmasit, jer ja sam jedan od najlosijih reprezenata muske inteligencije. Ali generalno gledano muskarcima NE BI (dje je srece) trebalo da u tom nekom smislu imaju potrebu za zenskom logistikom jer je ona u mnogo cemu opasna. Zene tesko izlaze na kraj sa emocijama i NAJCESCE nisu u stanju da pravilno rezonuju kroz koja vrata je nemoguce uci ili na koja vrata nije mudro pokucati One ce zaslijepljene tim svojim emocijama razbiti glavu i o celicna vrata Dok muski nemaju tu vrstu intelektualne slabosti.
    Postaviti zenu na vrhu neke "institucije" je i pogresno i opasno! Zene su uvijek na meti superiornijih manipulativnih sposobnosti muskaraca i kad tad bi doslo do nekog kurslusa Jer svaka zena ima neobuzdanu potrebu da bude osvojena, sarmirana, opcinjena i td, i td .... A opet to sa muskima "najcesce" nije slucaj.
    A to sto ti mastas o nekoj uzajamnoj podrsci..... to je logican slijed dogadjaja u vasim glavama s obzirom da negdje u dubini duse svaka zena cezne za muskom superiornoscu, pa to opravdavate na taj nacin sto pokusavate da idealizujete nesto sto je NEODRZIVO.
    Zene sa manje klikera osjecaju sigurnost u rukama zestokih momaka, a ove "klikerasice " upravo traze to o cemu ti mastas o nekakvoj STEREO-inteligenciji
    To postoji samo u filmovima. Ne muci se. Neces nikad to pronaci.

Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    6 Posts

Ti si mene večeras nasmijao?! Sva sreća što po stilu pisanja procjenjujem da se ti šališ.
    We are limited only by our choice, all the rest are endless possibilities.

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    18 Posts

Quote Originally Posted by Bgj View Post
    Ti si mene večeras nasmijao?! Sva sreća što po stilu pisanja procjenjujem da se ti šališ.
    Losa ti je procjena. Ali si opravdana u mojim ocima "kraljice"

Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    6 Posts

Izvini, ako sam te uvrijedila. Zaista sam mislila da se ali.
    Svako ivi svoj ivot onako kako eli, tako da je tvoje apsolutno pravo da ga kreira na tim svojim princima i pronađe partnerku koja će dijeliti sa tobom tu istu viziju.
    We are limited only by our choice, all the rest are endless possibilities.

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    18 Posts

Ne znam zasto mislis da sam uvrijedjen? To sto je vama smijesno ono o cemu sam pisa ne znaci i da nije istina. Znam i za neke mnogo jednostavnije stvari u zivotu koje su ljudima iz raznoraznih razloga ostale nejasne i prozive ih u potpunoj zabludi.
    Nemam viziju, ali kreiram(bolje receno.... kreira sam) onoliko koliko je to bilo u mojoj moci.
    Ipak hvala

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

Vjeruj u ljubav, jer ljubav je sve... Inteligentni muskarci vole inteligentne zene, i ne privlace one koje imaju samo lijep omot, a u glavi prazno igraliste.

16. The Following User Says Thank You to Ajvanho For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    18 Posts

Sto je to inteligentan muskarac? A sto je to inteligentna zena? Kad bi se ovdje radilo o stvarnoj inteligenciji bjezali bi jedni od drugih kao muve bez glave. A ljudi najcesce nisu u stanju ni da prepoznaju STVARNU inteligenciju.
    Mnogo je tu bitniji KARAKTER! Taj karakter je i najljepsi i najvrijedniji ukras koji vrlo transparentno strci u zavodljivom ostrom pogledu vlasnice tog karaktera

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    18 Posts

Nekako mi se cini da je ipak najbolje da odje ostavim jedan ovakav komentarrrrrr.......
    sajber SPY dzaba vam je i softver i hardver.... ali uvijek cete biti iza.... mozete da nagadjate i pretpostavljate..... ali NIKAD NECETE MOCI BITI SIGURNIiiii i uvijek cete biti IZA!

Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    58 Posts

Slažem se u dosta toga. Smatram sebe pametnijom nego ato jesam kada se radi o muskarcima.

Thanks Thanks Given 
    6,338
    Thanks Thanks Received 
    1,461
    Thanked in
    719 Posts

khm...sasvim sam sigurna da je na početku potpuno irelevantno je li neko "klikeras" ili nije....to postaje bitno kad prođe ta prva strast...a u početku kad se zatelabasaš mane su simpatične, a nedostaci se uopšte ne primjećuju....otriježnjenje, bolno često, slijedi kad počne da ti smeta...zapravo, kad počne da si smeta onda znači da nijesi ni volio koliko je dovoljno....tako mislim
    Sovrenstvo tvorenija, tainstvene sile boe,
    nita ljepe, nit je kada, niti od nje stvorit moe!

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    18 Posts

Ne samo da je u pocetku irelevantno vec ne bi trebalo toliko puno na to nikad obracat paznju. Sto je vise tih "klikera" utoliko je situacija slozenija. Inteligencija je asocijalnog(sto znaci da je NEMOGUCA medjusobna "uzajamna podrska") karaktera i sto je visocija ta asocijalnost je izrazenija. To ide toliko daleko da recimo..... kad bi se radilo o nekoj realno bas bas visokoj inteligenciji ti ljudi uopste ne bi bili nama interesantni isto kao i mi njima. To su univerzumi za sebe i toliko su individualni da cak ni dva genija ne bi mogli funkcionisati zajedno.
    Prosjek(normalne osobe ) je zlatan i niposto ga ne treba potcijenjivati.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)