View Poll Results: Ко ће бити шампи&#1086

Voters
18. You may not vote on this poll
  • Највећи клуб на планети

    7 38.89%
  • Сепаратисти из Барселоне

    3 16.67%
  • Слепи Мишеви из Валенсије

    2 11.11%
  • Ћолови месари

    4 22.22%
  • Жута Подморница

    1 5.56%
  • Севиљски берберин

    1 5.56%
Page 7 of 13 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast
Results 151 to 175 of 320

Thread: ŠPANSKA LIGA: LaLiga SANTANDER 2021/2022

  1. #151
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Apsolutno ništa , ali tip ima 38 godina i odavno je on svoje odigrao.
    Ja sam mislio da će dolaskom Ćavija da se forsiraju mlađi i da se starudija miče , kad ono još jedan starkelja.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  2. #152
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Nisam za dovođenje penzionera, ali sam siguran Đani u jednom prstu ima više fudbala nego svi Barsini bekovi nakon njegovog odlaska. Trenutno tu poziciju pokriva Mingeza, tip koji je operisan od fudbala.

    Good crazy is back!

  3. #153
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Prvo morate da shvatite da se u Barsu uvukao luzerski mentalitet i zajebancija.

    Xavi je odlucio da stane tome na put, vracene su kazne za kasnjenje, Dembeli odma prvi. Pikeu otkazano TV gostovanje u Madrid.

    Alves nece bit starter, siguran sam i da je mala plata, al covjek je pobjednik i tu je da izgradi malo kulture i vrati duh u Barsu, potpuno podrzavam dovodjenje iako ce bit manja minutaza plus coek nije trenirao cetri mjeseca. Xavi ce sigurno nastavit da gura mlade, al ovo je pozitivna stvar za klub. Vec su makli i sefa medicinskog staba, jer Barsa kuburi sa povredama misica svako malo, da se zapita coek sta se tamo radi. Truli klub, trula ekipa, Djani je potez za vracanje na pravi put.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to efamouspg For This Useful Post:


  5. #154
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    I da mu pomogne oko dizanja atmosfere nu svalaciobici,da podrzi igrace jer od ova 3/4 kapitena nema vajde. Imaju ulogu kao messi do sada,na zalost da drze traku na ruci. Jedan je Carles Puyol

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  6. #155
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Je li aktivan Hristo Stoičkov? Mislim da bi bolje igrao od Dembelea

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Mitro For This Useful Post:


  8. #156
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,638
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    839
    Thanked in
    498 Posts

    Default

    gledao sam ga ljetos na karađorđu svojim očima,u zube je nosio svakog na terenu,čovjek nije sa ovog svijeta...ne da će da bude starter nego vidi...

  9. #157
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Izgleda da Kun Aguero zavrsava karijeru zbog problema sa srcem.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  10. #158
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Ako se po jutru dan poznaje,Xavi ce imati srece sa ovim klubom
    Sta je epasnjol promasio,ni na sony ovo ne moze. Znam da bi meni leceo dzojstik

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  11. #159
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,634
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Em su se ispromašivali, em penal nepravedno dosuđen. Igra dosta dobra u prvom poluvremenu, ali kako je vrijeme odmicalo tako su pali fizički i onda se pogubili pod pritiskom ovih nepomenika. Povrede zbog nedostatka kondicije i nemogućnosti da se izdrži žestok tempo nisu za komentar, šta su radili i kako su se spremali za sezonu pitanje je za bivši režim.

    Nije da nije bilo kvaliteta, ali pobjeda za Xavija na čistu sreću i kod penala i kod Dimatine šanse.

  12. #160
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Barsa vise srece no pameti. Bez Fatija mnogo teze naprijed. Mucno je gledat Barsu bez Mesija

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  13. #161
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,811
    Thanks Thanks Given 
    2,213
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Barsinu transfer politiku i stanje najbolje pokazuju dovodjenje Agera i Alvesa. Katanac

  14. #162
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ne koliko Kutinja, Dembelea, Umtitija.. Mislim, prosto je, došlo je na naplatu dovođenje polu-proizvoda za masne pare..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #163
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,811
    Thanks Thanks Given 
    2,213
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Dobro nije od juce nego je ovo kao slag na tortu za kraj.

    Kako im uvalise kuna sprdnja ziva

  16. #164
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Opet, možda je i bolje što se to sve sad desilo nego da je otezao 2-3 polusezone sa minimalnim učinkom u timu.. Jbga obično sr*nja idu u paru.. Možda ova 3 prorade baš sad kad i nemam neka velika očekivanja..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. #165
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    "Mundo Deportivo" navodi kako je mladi Abde Ezzalzouli pružio odličnu partiju te bio jedan od najboljih igrača na terenu.

    Ovaj list tvrdi kako je Abde svojim ulaskom donio na brzini igre te stvorio nekoliko odličnih šansi.

    Xavi ga povukao iz B tima,momak je odigrao vise nego solidno protiv Espanjola, daleko bolje od Desta sto ranije igrao. Takodje,8 igraca je bilo iz La masie.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  18. #166
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Barsa se definitivno popravila u stavu prema igri što se odma vidi, mada veliki problem imaju naprijed.. Džaba jaka odbrana/sredina ako naprijed nema niko ko će tu loptu gurnuti u gol..
    Sve u svemu, dešava se pozitivna promjena ali napad moraju što hitnije da riješe jer ovi kvazi napadači su mi više za belgijsku/francusku drugu ligu..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  19. #167
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Kad bi sad izmislili nekog Eto-a, onakva sredina, Depaj, to bi vec bilo odlicno.
    Da su u boljoj situaciji, iskesirati Halanda i zavrsiti pricu.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  20. #168
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,638
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    839
    Thanked in
    498 Posts

    Default

    koja je kvota na bajern barsa 1-1 i 4+ prvo?

  21. #169
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,634
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Da je Depay makar jednu stvar sinoć dobro napravio, možda bi se i dao taj jedan gol, ali svako kretanje bez lopte, dodir s loptom, dodavanje ili šut je sjebao. De Jong isto ne uspijeva da napravi razliku, a najveći je kalibar tu. Kad je Dembele ušao situacija se popravila, mada i on u svom stilu dvije stvari dobro, pa tri loše, ali bar je stvarno izgledao kao konstantna opasnost. Šteta za Demirovu prečku u prvom, ali on za sad nema kvalitet da bi automatski igrao u prvom timu kao što imaju Gavi i... Nico Gonzalez koji je bio najbolji sinoć.

    edit: i indikativno što Xavi misli o Luuku de Jongu i Coutinhou - juri se rezultat, napad ništa i Depay očajan, i obojica ostaju na klupi.
    Last edited by To Madeira; 24-11-21 at 11:33.

  22. #170
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Vidi se velika promjena, a i donekle takticka fleksibilnost kod Xavija. A i mnogo je veca zelja igraca, posebno bez lopte.

    Ovom timu i dalje fali Dembele donekle da bude spreman, Fati, Aguero i Brejtvejt. Nemam ocekivanja od zadnje dvojice, al juce bukvalno bez spica ko da su igrali, a i ne moze se oslanjat samo na Depaja citav mec.

    Gavi i Nico su bas odlicni, al su ponekad u grcu da bace pas u prostor nekome na vrijeme tj. dosta puta se vecini to desavalo, da kasne vazda taj sekund i bude neko u ofsajd. Imao je i Nico par ubacivanja naprijed, al se niko ne usudi da ga pronadje.

    Meni je ovaj Buskets-FdJ pivot bas cvrsto izgledao sinoc i sigurno.

    Uglavnom, posle onolike negative Kumana, sto njegove licnosti, a i igre... moze se rec da je Barselona postala gledljiva donekle, barem se meni gleda svaki mec sad, a kod Kumana mi nije zao bilo i propustit slobodno koliko me nervirao.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  23. #171
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Dobra tekma, moglo je bit 3-4 gola lagano...

    Ne znam kako VAR ne presudi penal za Viljareal kod ruke Pikea onamo... a bogomi i zamalo pa crveni u prvi minut, bas los start Pareja, sudija pustio bas ostru igru prvih 20 minuta.

    Kako gazi ovaj Abde mali, no je crkao na ovu wing back poziciju pa ne moze ispratit onog Pedrasu kojeg je unistio. Abde >>> Dembele

    U kakav je kanal Depaj... sta taj covjek radi, sad bih potpisao Brejtvejta da igra prije njega koliko je covjek bez energije nesto... eh ova ekipa + Mesi ili Suarez umjesto Depaja bi bila baaaas zanimljiva. Dembele je prosle godine malo i igrao spica, s obzirom na brzinu volio bih da ga Xavi ubaci umjesto Depaja jer je covjek trenutno neupotrebljiv.

    Ne znam sta radi Erik Garsija zadnjih 20 minuta, kakav je ovo flaster na igracu, odvuce ga Moi u sredinu, ugazise ih na lijevu stranu dje su onda Abde i Araujo...

  24. #172
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    I u prosloj i u ovoj utakmici evidentno je da Barselona igra sve losije kako utakmica odmice. U prvom poluvremenu na momente su igrali bas dobro: presing, kombinacije, sanse, a onda se odjednom ugase. Viljareal ih je osasavio u drugom poluvremenu. Ne mogu se odbranit, ne mogu sansu napravit, jedva da dva pasa mogu svezat. Ne znam sta je problem i uzrok ovolikih oscilacija, ali je jasno da je vecerasnja pobjeda poklon štopera Viljareala.

  25. #173
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,634
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Dobro si rekao efamouse, bar je dobar TV program gledati Barcu sad. U idealnom svijetu to bi bilo zbog dobre igre, a ne zbog brda promašenih šansi na obije strane koje su došle kao plod katastrofalnih kikseva odbrana, ali ne možemo se žaliti.
    Još jedna srećna pobjeda, Villarreal po ko zna koji put sam sebe dobija u utakmici u kojoj je mnogo bolji tim.

  26. #174
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    I u prosloj i u ovoj utakmici evidentno je da Barselona igra sve losije kako utakmica odmice. U prvom poluvremenu na momente su igrali bas dobro: presing, kombinacije, sanse, a onda se odjednom ugase. Viljareal ih je osasavio u drugom poluvremenu. Ne mogu se odbranit, ne mogu sansu napravit, jedva da dva pasa mogu svezat. Ne znam sta je problem i uzrok ovolikih oscilacija, ali je jasno da je vecerasnja pobjeda poklon štopera Viljareala.
    Would never happen with Kuman in charge

    Velika tri boda, dva penala su se mogla dosudit za Viljareal, mozda cak i crveni u prvi minut za Pareja, al dobro sad...

    Mislim da igraci nisu spremni za taj presing non stop, gledah ovaj La Liga TV feed i kaze ovaj reporter sa terena da Cavi trazi od Abdea da vazda isprati Pedrasu u prvo, a to je prosto nemoguce jer je momak crkao prvih 25 minuta koliko je trcao... i odatle i pad u igri Barse, ostale su jos ove boljke kad se vodi da se ekipa sama povuce ili ne moze da isprati tempo protivnika. Ovo sto je Garsija radio citav mec ne znam kako da opisem, nije Cavi slijep da to ne vidi, onda mora i da je striktan u tom man markingu i da nije umio da se adaptira toj promjeni na terenu jer je svaka sansa odatle dosla skoro... Moi odvuce Garsiju u sredinu, Araujo mora da pokriva desno, Abde/Dembele ne isprate, Pike onda isto mora da se povuce, a ovi ka osice odma trce u prostor...

    Onaj spic Viljareala tragicar, lagana pobjeda da je covjek barem jednom nesebican bio.

    To Madeira, hahah barem nesto, ima tu i dobre igre i neke vizije Cavija, al trebace jos dosta vremena, a bogomi i promjene igraca nekih. Uglavnom, meni je milo vidjet da se ima neki plan i zelja igraca, prije mi je stvarno muka bilo gledat.

  27. #175
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,634
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Potpuno si u pravu ovo za Erica Garciu koji markira Moi Gomeza i u jednom trenutku u vertikali na razmaku od dva metra stoje Pique i Eric dok je promaja po strani. Mislim da je to taman bila akcija kad je Pedraza trčao poljanom koja se otvorila i onda loše dao for i nagrdio Arauja.

    E sad, kako Xavi to ne vidi i ne kaže, alo, ovo je treći ili četvrti put u deset minuta da te gaze, nemoj više to. Užasno je izgledalo, mada mene generalno Eric ne impresionira, još je zamalo poklonio gol onim pasom kad je komotno mogao penal zbog ruke Piquea da se svira.

  28. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


Page 7 of 13 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Serie A 2021/2022
    By Samo Niksic in forum Fudbal
    Replies: 1285
    Last Post: 26-07-22, 22:25
  3. LaLiga Santander 2020-2021
    By efamouspg in forum Fudbal
    Replies: 524
    Last Post: 20-09-21, 21:47
  4. LaLiga Santander 2019 - 2020
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 950
    Last Post: 26-08-20, 08:45
  5. Replies: 1373
    Last Post: 29-05-19, 11:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •