Results 1 to 8 of 8

Thread: Dječiji ORL

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default Dječiji ORL

    Već mjesecima sina muče uši i nos, tj. često mu nos bude začepljen a kako je mali (2 god) ne umije da izduva nos i onda mu se ti kanali začepe, haos. Uglavnom kod par ORL doktora vodili, svi konstatovali upalu srednjeg uha, da mu treći krajnik pravi baš problem i da se pod hitno skida i da se stavljaju one cjevčice u uši. Znam par ljudi čija su djeca imala isti problem, bukvalno su problemi nestali posle te intervencije, đeca (a i roditelji bogomi) su počinuli.

    E sad, u zadnje vrijeme ga prati dr. Dino Kadić, ordinira u dječijoj bolnici ali i privatno kod Dr. Mice, ima sjajan pristup, baš je temeljan i da kažem baš ovako i meni i supruzi uliva povjerenje. On bi radio tu intervenciju pa da vidim iskustva da nema ko sa njim? Ljudi mi uglavnom pominju Todorovića kod kojeg smo i bili ovdje u PG privatno ali nešto ne znam, vjerovatno jeste stručnjak vrhunski ali dijete mi je preplakalo kod njega za sve pare...
    Last edited by BiTrAtE; 09-07-21 at 10:22.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Slican problem smo imali sa sincicem, bio je svako malo bolestan i imao je visestruke upale uva. Sve kako kazes krece sa nosica i posle upala uva. Mi smo isli kod vise doktora, Pg, Ct ali na kraju ga je operisao Jovicevic u djecijoj bolnici koji je po meni dobar strucnjak i direktan i uvijek znas sa njime na cemu si. Brz je oporavak i djetetu bude brzo lakse. Nakon operacije treceg krajnika dijete vise ni jednom nije imalo upalu uva, a doktor je rekao da mu je treci krajnik bio ogroman. Takodje je prije toga znacajno slabije jeo a nakon operacije je drugo dijete sto se jela tice. Iz naseg iskustva odmah micite treci krajnik ali ne bih zurio sa cjevcicama, i nama je tako bila prica cjevcice i krajnik ali je Jovicevic rekao samo krajnik za pocetak i na kraju je samo to bilo rjesenje. Cjevcice nismo imali potrebe.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  3. The Following 2 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  4. #3
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,656
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Moja preporuka ako vec nijeste bili da povedes kod dr. Jacimovica i da on odradi pregled.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    069/100-100

  5. The Following User Says Thank You to bole_j For This Useful Post:


  6. #4
    Join Date
    May 2011
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Sve preporuke za dr Dina Kadica.

  7. The Following User Says Thank You to ChaD For This Useful Post:


  8. #5
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Mog mladjeg klinca je spasio dr Jacimovic. Cak od tada kupujemo kapi od dr Jacimovica u apoteci Tea Medica, cosak zgrade Pejton, cim vidimo da krene da smrklja. Da nw cekamo neku upalu. Sve preporuke za njega
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  9. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Već mjesecima sina muče uši i nos, tj. često mu nos bude začepljen a kako je mali (2 god) ne umije da izduva nos i onda mu se ti kanali začepe, haos. Uglavnom kod par ORL doktora vodili, svi konstatovali upalu srednjeg uha, da mu treći krajnik pravi baš problem i da se pod hitno skida i da se stavljaju one cjevčice u uši. Znam par ljudi čija su djeca imala isti problem, bukvalno su problemi nestali posle te intervencije, đeca (a i roditelji bogomi) su počinuli.

    E sad, u zadnje vrijeme ga prati dr. Dino Kadić, ordinira u dječijoj bolnici ali i privatno kod Dr. Mice, ima sjajan pristup, baš je temeljan i da kažem baš ovako i meni i supruzi uliva povjerenje. On bi radio tu intervenciju pa da vidim iskustva da nema ko sa njim? Ljudi mi uglavnom pominju Todorovića kod kojeg smo i bili ovdje u PG privatno ali nešto ne znam, vjerovatno jeste stručnjak vrhunski ali dijete mi je preplakalo kod njega za sve pare...
    Završili ovu intervenciju, dijagnoza Dr. Kadića na kraju je bila skroz tačna, sve je bio u pravu što je rekao, krajnik je bio nagrđen uvećan čak dok su uši bile pune te smole, sekreta ili što li već što se nije moglo vidjeti sondom.
    Dijete je odmah osjetilo olakšanje, ne žali se više da "boje usii" a za dr. Dina Kadića veeelika preporuka, vrhunski stručnjak, pedijatar i prije svega čovjek!
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  10. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  11. #7
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Hvala Bogu da je dobro,to je bitno
    Znam kako je po dr sa djecom,uzas

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  13. #8
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Završili ovu intervenciju, dijagnoza Dr. Kadića na kraju je bila skroz tačna, sve je bio u pravu što je rekao, krajnik je bio nagrđen uvećan čak dok su uši bile pune te smole, sekreta ili što li već što se nije moglo vidjeti sondom.
    Dijete je odmah osjetilo olakšanje, ne žali se više da "boje usii" a za dr. Dina Kadića veeelika preporuka, vrhunski stručnjak, pedijatar i prije svega čovjek!
    E bravo....znam kako je to....moj mladji sin je imao stalne upale srednjeg uha, gnojne krajnike i non stop je bio bolestan do trece godine...nije se smio oznojiti, sjutra na vrh glave....nas je tada pedijatar Malbaskiuputio kod dr Lalovića koji ga je uputi na operaciju trecg krajnika u Meljine kod profesora Barjaktarovica...imao je tri ipo godine i pocinuli smo! Makli su mu sva tri krajnika, posto su gnojne kese bile ispod svakog a treci je potpuno zatvarao nos, tako da je prvi put diejte zaspalo da nijesmo culi da dise pa smo svu noc se smjenjivali i oskuskivali dise li, posto je prije disao da se cuje u drugoj sobi...Neka ste to odradili spasili ste dijete
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Dječiji kros motor na električni pogon
    By gameaddict in forum Vozila i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 20-02-20, 20:46
  2. Info Dječiji automobili na akumulator
    By pumba in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 11-07-14, 13:27
  3. Info: Dječiji ortoped
    By sparky in forum Medicina
    Replies: 6
    Last Post: 05-02-13, 15:27
  4. K: Kupujem dječiji krevetac
    By hogar1 in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 01-07-11, 20:32
  5. K:dječiji vatromet
    By UltrasTito in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 04-08-09, 02:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •