View Poll Results: Ko osvaja EP?

Voters
57. You may not vote on this poll
  • Italija

    19 33.33%
  • Belgija

    7 12.28%
  • Holandija

    0 0%
  • Hrvatska

    1 1.75%
  • Engleska

    7 12.28%
  • Španija

    2 3.51%
  • Francuska

    17 29.82%
  • Njemačka

    2 3.51%
  • Portugal

    0 0%
  • Sjeverna Makedonija

    2 3.51%
Page 11 of 46 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast
Results 251 to 275 of 1148

Thread: Euro 2020

  1. #251
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,625
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    830
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    suludi i on i savez ako bi ga pustili,ovo je tako idealan spoj da bi bio zlocin prema fudbalu da se razdvajaju.

  2. #252
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ne svidja mi se ovako dobar start Italijana. Uglavnom su dobro prolazili u nokaut fazi kad jedva prodju grupu. Ovu su prosli pjeske pa se plasim za kasnije Verati slobodno ne mora da se vraca, kakve doktoriZZe na sredini imaju, ono je pjesma. Mancini vrati se u Internazionale. Masu se modernizovao, s 2 krila igra, 2 beka, 2 stopera, kao sav normalan svijet a ne kao Konte i kesa Simone Inzagi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Isto razmisljam, nikad nije dobar znak kad se ekipa ovako "ispuca" na samom startu. Vidjecemo kakvi ce biti defanzivno protiv nekog ozbiljnijeg.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  3. #253
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    796
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Moram reci da meni Grgur odgovara kao komentator. Znam da ga ne volite ali meni ne smeta, uopste. Ovaj mi je drugi antipatican bas. Celavi jedan.
    Svakom svoje, sto vele. Nadam se da to ne vrijedja pojedine.

  4. #254
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    Moram reci da meni Grgur odgovara kao komentator. Znam da ga ne volite ali meni ne smeta, uopste. Ovaj mi je drugi antipatican bas. Celavi jedan.
    Svakom svoje, sto vele. Nadam se da to ne vrijedja pojedine.
    Nice try, Milutine
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  5. The Following 14 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  6. #255
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    kako odigra Danska ovo prvo poluvrijeme. odavno nisam vidio da je neko ovako nadigrao Belgiju. probijali su ih po bokovima čitavo poluvrijeme, na sredini skoro svaki duel dobili. Belgija bez šansi. moglo je da bude slobodno i 2-3 razlike. ova Belgija je nazad baš loša, ču Denayer igra
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #256
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    uđe KdB i naravno preokret. nisu imali Danci snage da igraju u onom ritmu svih 90minuta
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #257
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    uđe KdB i naravno preokret. nisu imali Danci snage da igraju u onom ritmu svih 90minuta
    On i Lukaku, Lukaku je obije akcije napravio i kad razmislim Belgija nije ništa drugo ni uradila. Danska odlična kao i u prvoj utakmici, i iako je Grgur bezbroj puta ponovio da je za njih kraj, ima čemu da se nada - pobjeda od 2 razlike protiv Rusa (ili čak bilo koja pobjeda u kojoj daju bar 2 gola) i poraz Finske im znači direktan prolaz. Na osnovu dosadašnje igre to nije daleko od stvarnosti.
    Last edited by To Madeira; 17-06-21 at 20:11.

  9. #258
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    ona odbrana je tako loša da nemam riječi. nisu se pitali prvih 25min. sa svake strane im je pucalo. Lukaku kod drugog gola nevjerovatan, jedno 3-4 duela je izdržao, izvukao se dobro iz 16m u onoj situaciji
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #259
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,570
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Pa tim Belgijancima je vazda pucalo u odbranu, nebitno ko im je igrao, mislim da nije vise problem samo u igracima.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  11. #260
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,674
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Spinacola posle Evropskog moze da bira klub. Real najzainteresovaniji. Kakva doktorica.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #261
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Dumfries igračina. Holandija rekao bih taman koliko im treba. i dalje mislim da im je glavni problem trener

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #262
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default



    Zadovoljstvo je gledati ga.
    Last edited by amnesiac; 18-06-21 at 12:21.
    Dick Laurent is dead!

  14. The Following 3 Users Say Thank You to amnesiac For This Useful Post:


  15. #263
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    nevjerovatan igrač. meni je zanimljivo kako ga niko ne ubraja u top 5 veznih igrača svijeta. mislim, momak je vau način na koji je razbio sredinu Reala u onom dvomeču prije par sezona je nevjerovatan. ne znam da li je iko onako uništio onu trojicu ludaka kao on. Koeman mu je dao potpunu slobodu. Valverde prosto nije znao da ga iskoristi na pravi način, što dovoljno govori koliko je loš trener. čitah neđe da je u mlađim kategorijama Ajaxa igrao štopera samo da bi naučio kako da pod pritiskom protivničkih igrača iznosi loptu
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  17. #264
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Dumfries igračina. Holandija rekao bih taman koliko im treba. i dalje mislim da im je glavni problem trener

    Тapatalk
    Upala je śekira u med PSV-u jer će ga svakako prodat nakon Eura. Sad će malo skuplje nego što se mislilo. Pretpostavlja se da će Malen u B. Dortmund za 30 miliona, vjerujem da je to cijena i za Dumfriesa. Holandska javnost je inače nemilosrdna prema igračima - brzo te dignu u nebesa, ali ako dođe do stagnacije satru te. Tako je bilo i sa njim. Otkako je prešao 2018. iz Heerenveeena očekivalo se da će popraviti defanzivu i centaršut što se nije desilo, dok ofanziva nikad nije bila problem. Pošto špicevi PSV-a (Zahavi, Malen) nijesu visoki tu se toliko ne ośeti nedostatak dobrog centaršuta. No generalno dobra sezona za njega u PSV-u đe je sezonu i po kapiten. Sad kao da se njemu prilagodila formacija u reprezentaciji i tek na poziciji RWB postaje jedan od ključnih igrača.

    Interesantno je da Holanđani nemaju alternativu za njega budući da je Hateboer iz Atalante otpao zbog povrede, a Karsdorp iz Rome zbog odluke selektora. Veltman i Timber su CB/RB iako je ovaj prvi u Brightonu to igrao no to bila ultradefantivna formacija.

    Zašto ovo pišem? Zato što me interesuje formacija protiv Makedonije u meču koji nema rezultatski značaj. Dio igrača će odmoriti pa vjerujem da će među njima biti Dumfries što bi po mojoj logici trebalo da znači povratak na 4-3-3 sa uigranim štoperskim tandemom Ajaxa sa Blindom (njemu treba ritam mečeva poslije povrede) i Timberom a isto važi i za sredinu sa Gravenberchom i Klaassenom. Debi Gakpoa čekam kao ozeba' sunce, a Berghuis je žrtva trenutne formacije. No nebitno je što ja mislim, ko zna što De Boer ima u glavi. Možda Promes na RWB? Igrao je RB protiv slabe Estonije kod Koemana u meču koji ništa nije odlučivao. Sve je moguće.

    Sinoć dosta netipična Holandija, čvrsta u odbrani i bez dominacije u posjedu lopte. I dalje mi je Weghorst crna ovca, a Depay još nije proradio. Pa i pored toga se došlo u idealnu poziciju.
    Dick Laurent is dead!

  18. #265
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Gravenberch je što bi rekli Englezi - next bing thing baš me zanima đe će posle Ajaxa. može da bira klub. nevjerovatno je to sa Holandijom i mladim fudbalerima. fabrika talenata
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #266
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nevjerovatan igrač. meni je zanimljivo kako ga niko ne ubraja u top 5 veznih igrača svijeta. mislim, momak je vau način na koji je razbio sredinu Reala u onom dvomeču prije par sezona je nevjerovatan. ne znam da li je iko onako uništio onu trojicu ludaka kao on. Koeman mu je dao potpunu slobodu. Valverde prosto nije znao da ga iskoristi na pravi način, što dovoljno govori koliko je loš trener. čitah neđe da je u mlađim kategorijama Ajaxa igrao štopera samo da bi naučio kako da pod pritiskom protivničkih igrača iznosi loptu
    Koeman je kritikovao Barcelonu dok je bio selekor upravo zbog pogrešnog iskorišćavanja njegovog kapaciteta.

    Tačno je to za postavljanje za štopera u Jong Ajaxu iako on nije iz njihove škole (došao sa 18 iz Willema II). Tako Ajax razmišlja i tako je uradio sa Destom. Dest je u mlađim kategorijama igrao krilo i nije bio dovoljno dobar za holadske reprezentativne selekcije pa je prošao linijom manjeg otpora američke. U međuvremenu ga Ajax prekomanduje na centralnog veznog da nauči da igra pod pritiskom. Epilog znamo - postaje standardni desni bek Ajaxa i dok su se Holanđano "alavertili" on se odlučio za američku reprezentaciju. A sad bi se borio za mjesto sa Dumfriesom.

    Fabrika talenata je Ajax, ali još od Patricka Kluiverta ne mogu napravit centarfora iz svoje škole kroz prvi tim Ajaxa pa zato njihovi mladi centarfori bježe od njih. Dvojica mladih su ih napustili ove godine (Brobbey u Leipzig i mnogo mlađi Rijkhoff u B. Dortmund). Malen ih je davno pozdravio i spasio se
    Last edited by amnesiac; 18-06-21 at 17:04.
    Dick Laurent is dead!

  20. #267
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    to kao Portugal nešto. godinama centarfora ne mogu izbaciti. oko tog transfera Brobbeya se digla velika prašina. za dvije sezone će ga Lepzig prodati za dobre pare siguran sam. Bundesliga je prava sredina za njega čini mi se
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #268
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,570
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Kako raznosi Isak, steta sto Barsa nema centa da ga pokupi, samo jos malo da popravi realizaciju.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  22. #269
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ova Hrvatska ispod svih očekivanja


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 18-06-21 at 18:44.

  23. #270
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    opet ne igra Bruno Petković a igra Brekalo. vrlo je lako mogao Bruna u špic gurnuti a Rebića na stranu. vjerovatno Vlašić nije spreman 100% jer ne vidim razlog zbog kojeg je na klupi. momak je odigrao strašnu sezonu. biće teško da ovo preokrenu. Česi taktički odlična ekipa. znaju da igraju dobro na EP
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #271
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Hrvatska teska kanalizacija, znaci smucili su mi fudbal danas. Bas dno… sto se mene tice mogu odmarat par godina lagano…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #272
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    "Simpatični ćelavac iz Valensije"

    Šta reći, koju poruku poslati....

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  27. #273
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Budva
    Posts
    1,785
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Priblizavamo se kraju prvog poluvremena 27 min

  28. The Following User Says Thank You to Nantecut For This Useful Post:


  29. #274
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nevjerovatan igrač. meni je zanimljivo kako ga niko ne ubraja u top 5 veznih igrača svijeta. mislim, momak je vau način na koji je razbio sredinu Reala u onom dvomeču prije par sezona je nevjerovatan. ne znam da li je iko onako uništio onu trojicu ludaka kao on. Koeman mu je dao potpunu slobodu. Valverde prosto nije znao da ga iskoristi na pravi način, što dovoljno govori koliko je loš trener. čitah neđe da je u mlađim kategorijama Ajaxa igrao štopera samo da bi naučio kako da pod pritiskom protivničkih igrača iznosi loptu
    Prvo, neću ni riječ protiv Valverdea da čujem . Za Koemana je Rinus Michels, ako ništa drugo. Za drugi topic je priča o tome u kakvom je stanju uzeo Barcu pa odradio posao.

    Drugo, de Jong je kod njega bio polusezonu prije nego što je Valverde otpušten. Iskreno, nije se proslavio (de Jong, Valverde jeste) ali je stigao da se povrijedi. Sve i da je htio, Valverde ga nije mogao loše iskoristiti.

    Treće, onako kako ga Koeman koristi bih mogao i ja:

    - Frenkie, treba mi štoper svi su povrijeđeni. - Može šefe, nema problema.
    - Frenkie, treba mi opet štoper jer zamislio sam sad da igramo sa 3 pozadi, moraš ti jbg. -Može šefe, nema problema.
    - Frenkie, provrćeću te narednih nekoliko utakmica na bilo koje od 3 mjesta u sredini, ali javiću ti. -Može šefe, nema problema.
    - Frenkie, nemam nikog da napada desno jer su wingbackovi na toj strani truba, a Dembele je ili budala ili povrijeđen, moraš ti. -Može šefe, ama nema baš nikakvog problema.

    Eto, sve i da de Jonga neko nije gledao može da zamisli kakva mu je sezona bila, a o njemu dovoljno govori to što je bio jedan od najboljih igrača ekipe.

  30. #275
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Interesantno je da Holanđani nemaju alternativu za njega budući da je Hateboer iz Atalante otpao zbog povrede, a Karsdorp iz Rome zbog odluke selektora. Veltman i Timber su CB/RB iako je ovaj prvi u Brightonu to igrao no to bila ultradefantivna formacija.
    Otuda još više nejasno da ne pozove Ricka posle ovakve sezone u Romi, da ne može da bude ni rezervni bek. Vjerovatno igrač u rangu Dummfriesa.

    Quote Originally Posted by Nantecut View Post
    Priblizavamo se kraju prvog poluvremena 27 min
    Svaki dan ovo kaže oko 30og minuta meča, pih.

    Konačno Grealish na terenu.
    Last edited by Samo Niksic; 18-06-21 at 22:25.

Page 11 of 46 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Pes 2020 - nba 2020 - fifa 2020
    By fayne in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 4
    Last Post: 15-12-20, 20:47
  2. European Qualifiers - Euro 2020
    By technus in forum Fudbal
    Replies: 1
    Last Post: 28-03-19, 19:12
  3. "Euro po euro" protest
    By Břgíńjĺ in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 117
    Last Post: 14-07-12, 13:33
  4. Qtek 2020 problem s kamerom!
    By BiTrAtE in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 27-02-05, 23:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •