Page 10 of 13 FirstFirst ... 678910111213 LastLast
Results 226 to 250 of 310

Thread: Exit 2007

  1. #226
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bgd
    Posts
    1,320
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nikad pendulum prežaliti neću, što ih ne čuh.
    tra la la

    BaronesseHelene

    roke koke

  2. #227
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    324
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav za Ekipu i za Gazdu iz Gunduliceve 5 bjese finoo

  3. #228
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BaRo View Post
    Snoop je bio fenomenalan..ne znam shto ste ochekivali...da bend odsvira Dreovu produkciju sa pocetka 90tih ?? da izvodi ono shto vi znate??
    ja lichno sam ochekivao da za pola sata(koliko je otprilike trajalo njegovo shegachenje sa publikom) odsvira josh malo stvari...nije bash kao da ih nema....shto je dosta previshe je......
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  4. #229
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Down Town
    Posts
    850
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default


    ... koga zanima nacje tone i tone klipova a mene tuga uhvati kad ih pogledam,moje da prebacham na komp se josh nisam usudio...

  5. #230
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    ja lichno sam ochekivao da za pola sata(koliko je otprilike trajalo njegovo shegachenje sa publikom) odsvira josh malo stvari...nije bash kao da ih nema....shto je dosta previshe je......
    ti to zovesh shegachenjem ja nastupom...animira je publiku...i to je vrhunski odradio..reakcija publike je bila odlichna..i mnogo je bilo krace od pola sata..izveo je sve stvari koje sam i ochekiva..plus i Kurupt i Daz 2-3 pjesme..
    ja sam na kraju nastupa reka da nema vishe stvari koju je moga da izvede...jesi ochekiva Goldrush ili neshto sa Da Game Is To Be Sold Not To Be Told....ne znam kako...

    mene je bilo iznenadjenje i kad sam chuo The Shiznit i Pump Pump...

    I zhalish se shto je izvodio stvari sa Akonom i Pharellom..da ne izvede svoje najvece hitove u poslednjih 5 godina???da ka Lauryn Hill promudruje i ne izvede svoja 2 najveca hita...Killing Me Softly i Everything is Everything..publika oko mene je i znala te stvari ka shto su Drop It Like Its Hot ili I Wanna **** You..
    Snoop je tu noc objasnio neke stvari..

    Vato je jedina pjesma koju sam ochekiva a nije je izveo

    pozdrav..
    Last edited by BaRo; 18-07-07 at 02:19.

  6. #231
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by SENSEI View Post
    Pozdrav za Ekipu i za Gazdu iz Gunduliceve 5 bjese finoo
    Vazda.

    Quote Originally Posted by BaRo View Post
    Vato je jedina pjesma koju sam ochekiva a nije je izveo
    Smio sam da se zakunem da će da ide, ali eto... Čitav nastup baca u sijenku neizvođenje ove (inače odlične) stvari.

  7. #232
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BaRo View Post
    ti to zovesh shegachenjem ja nastupom...animira je publiku...i to je vrhunski odradio..reakcija publike je bila odlichna..i mnogo je bilo krace od pola sata..izveo je sve stvari koje sam i ochekiva..plus i Kurupt i Daz 2-3 pjesme..
    ja sam na kraju nastupa reka da nema vishe stvari koju je moga da izvede...jesi ochekiva Goldrush ili neshto sa Da Game Is To Be Sold Not To Be Told....ne znam kako...

    mene je bilo iznenadjenje i kad sam chuo The Shiznit i Pump Pump...

    I zhalish se shto je izvodio stvari sa Akonom i Pharellom..da ne izvede svoje najvece hitove u poslednjih 5 godina???da ka Lauryn Hill promudruje i ne izvede svoja 2 najveca hita...Killing Me Softly i Everything is Everything..publika oko mene je i znala te stvari ka shto su Drop It Like Its Hot ili I Wanna **** You..
    Snoop je tu noc objasnio neke stvari..

    Vato je jedina pjesma koju sam ochekiva a nije je izveo

    pozdrav..
    meni se lorin nikako nije svidjela....ochekivao sam izgleda previshe....kao shto sam rekao...ono shto je snoop radio je ok...samo shto je pretjerao....bilo mi je interesantno na pochetku ali raditi ono posle svake pjesme ....kasnije je pochelo da iritira...ja sam se super proveo...izuzimajuci to shto sam zbog njega nagnjechio chlanak i izostao sa 4te noci....uostalom...svako ima svoje mishljenje jelte a i njega pravo zabolje ona stvar jel se meni svidjelo ili nije....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  8. #233
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Pu narkomani!!!

    ------------------
    I veliš John Digweed objasnio a? :yipiiii:


    Druže Tito!



    Eeee da...bilo je previše Engleza......više loših ekipa nego dobrih, a svi imaju jednu zajedničku karakteristiku - preko mrtvih bi pregazili samo da dođu do svoga društva, pića ili stejdža.....baš ne umiju da se ponašaju i guraju se kao mahniti...pihhhhhhh.:mad: šupci.
    Last edited by popokatepetl; 19-07-07 at 12:21.

  9. #234
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    A za Arenu čuh juče novi naziv - Mordor! hehehehehe vrh. :joint:

  10. #235
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Respekt.

  11. #236
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E pa vidiš Okac ja sam bio nepristojan pa sam te pitao drogiraš li se kad odeš na exit, a to sve apropo tvoje pecke priče. Te tamo sve narkomani, tamo ovo, tamo ono! Ti naravno nisi odgovorio. Ti si drugačiji od drugih. Kako da ne! nego da te ne ofiram sad :joint:
    Onaj tvoj review sa exita je pravi post jednog srednjoškolca koji je, a se latio tastature po povratku kući, ispisao svoja još uvijek uzavrela iskustva sa exita nošen nabujalim emocijama, koje su narasle uz Lauren Hill i one dvije krave iz Basemant Jaxxa. Smiješno! Ali ne radi se o tome ovdje, tj ja ne pišem zbog toga ovo. Svako ima svoje ukuse o kojima se ne raspravlja i ne sumnjam ja da si se ti dobro proveo. Ja sam te prozvao samo zbog tvoje pecke priče

    A inače, da lepi, Digweed je objasnio! Jebeni profesor muzičkog u najprestižnijoj muzičkoj školi. Tenaglia napravio najjaču žurku ovogodišnjeg exita, što su i organizatori sami istakli! Nastić ga zatvorio u velikom stilu a LTJ & MC Conrad pokazali što je vrelina pod nogama...Ali, ti si sve to propuštio ili si vrlo, vrlo kratko čuo da bi dao neki iole realan sud jer si žurio da dođeš što ranije na tvrđavu kako bi čuo Dubioza kolektiv i Negativ, pa si kasnije bio preumoran da bi ostao do kraj večeri. Ali si zato tako podrobno opisao to čemu si prisustvovao da je nama sad isto kao da smo i mi tamo bili. Fala ti đe čuo i ne čuo!

    I nemoj da mi se brecaš da te ne izvučem za uši kad završim s poslom! Sam si kući, nema ko da te brani
    Last edited by Ramos; 18-07-07 at 14:50.

  12. #237
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    E pa vidi Okac ja sam bio nepristojan pa sam te pitao drogira li se kad ode na exit, a to sve apropo tvoje pecke prie. Te tamo sve narkomani, tamo ovo, tamo ono! Ti naravno nisi odgovorio. Ti si drugaiji od drugih. Kako da ne! nego da te ne ofiram sad :joint:
    Onaj tvoj review sa exita je pravi post jednog srednjokolca koji je, a se latio tastature po povratku kui, ispisao svoja jo uvijek uzavrela iskustva sa exita noen nabujalim emocijama, koje su narasle uz Lauren Hill i one dvije krave iz Basemant Jaxxa. Smijeno! Ali ne radi se o tome ovdje, tj ja ne piem zbog toga ovo. Svako ima svoje ukuse o kojima se ne raspravlja i ne sumnjam ja da si se ti dobro proveo. Ja sam te prozvao samo zbog tvoje pecke prie

    A inae, da lepi, Digweed je objasnio! Jebeni profesor muzikog u najprestinijoj muzikoj koli. Tenaglia napravio najjau urku ovogodinjeg exita, to su i organizatori sami istakli! Nasti ga zatvorio u velikom stilu a LTJ & MC Conrad pokazali to je vrelina pod nogama...Ali, ti si sve to proputio ili si vrlo, vrlo kratko uo da bi dao neki iole realan sud jer si urio da doe to ranije na tvravu kako bi uo Dubioza kolektiv i Negativ, pa si kasnije bio preumoran da bi ostao do kraj veeri. Ali si zato tako podrobno opisao to emu si prisustvovao da je nama sad isto kao da smo i mi tamo bili. Fala ti e uo i ne uo!

    I nemoj da mi se breca da te ne izvuem za ui kad zavrim s poslom! Sam si kui, nema ko da te brani
    oOopa docesh da mi ga zgutash shupche chim zavrsis sa poslom profesor na muzichkoj akademiji kazesh a? A Nastic je prodekan za nastavu?! Hehehehe rejveru! :kamikaza:

  13. #238
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ajde i vi sa Tenagliom :ass: Sretoh se s Okcem tamo, i isto smo zakljucili: il tonac il on su nesto zesce sjebali sa tonom, ono dizanje od 3-5 sec, pa odma smanji da se ne pocijepaju zvucnici. Kad smo vec kod toga, svi stejdzevi su bili dosta tishi nego ranijih godina, valjda jer se narod NS-a zalio, pa su morali da skalaju.

    Sto se hajlajta tice, samo 1 osoba ga pomenu, a skoro slucajno sam bio tamo: Sebastien Leger! Kakav car! Upravo slusam par njegovih setova.
    Prodigy - atmosfera je cujem bila paklena i 150m od stejdza, a ja sam bio na jedno 30. Drugarice koje su bile sa mnom pobjegle preko shanka da ih ne pregazi stampedo :mrgreen:
    B Boysi se nikom ko nije njihov fan nisu dopali, srecom ja jesam, pa mi je bilo vrh, mada i malo cudno, kad MMM prepakuje stare stvari u novo ruho.

    Organizacija (sem ozvucenja) za svaku pohvalu, ko je bio od prvoga Exita, zna koliko je zajebanih stvari rijesheno od tad...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  14. #239
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da da, nešto nije bilo u redu sa zvukom! E sprdnja! To DJ radi ako niste znali. Ne mogu da vjerujem da to Okac, čuveni klaber ne zna! Evo jedne stvari uz koju je Čika Danny izveo neviđeni performans, mada se na snimku to ne vidi jasno. ko je bio prepoznaće momenat...






  15. #240
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post
    Je li moguce da niko nista ne napisa o nastupu Digweeda?
    mačko progresivna, bio je očekivano dobar

  16. #241
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by okac View Post
    Respekt.

    Prodajem peškir ove lijeve. Početna cijena 45 000 dinara. (ili u protivtokenskoj vrijednosti)

  17. #242
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a jel jos neko primjetio lika koji je upao na binu dok su nastupali prodigy?? sklonili su ga za 2 sekunde
    .

  18. #243
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    jel neko od vas pasioniranih klabera zna koja je ovo stvar (pustao ju je Sebastien Leger):
    http://rapidshare.com/files/43668925...tien_Leger.avi
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  19. #244
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by okac View Post
    Eeee da...bilo je previše Engleza......više loših ekipa nego dobrih, a svi imaju jednu zajedničku karakteristiku - preko mrtvih bi pregazili samo da dođu do svoga društva, pića ili stejdža.....baš ne umiju da se ponašaju i guraju se kao mahniti...pihhhhhhh.:mad: šupci.
    Oko sebe sam cijelu noc slusao samo "Sorry mate" i "Cheers mate". Doslo mi je da uzmem noz i pokoljem *****!! Strasno su nekulturni, sto je vrlo cudno znajuci odakle dolaze.

    Najjaca fora, kad te vide da uzmes zvaku odma se zaleti sa pitanjem "Pills, do you have pills?" Kakvi bolesnici!

    Cuo sam podatak da je bilo 12 000 engleza, zaboga je li to moguce?

  20. #245
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi View Post
    Najjaca fora, kad te vide da uzmes zvaku odma se zaleti sa pitanjem "Pills, do you have pills?" Kakvi bolesnici!
    b`te.... ja to nisam provalio, nisu me cimnuli... rado bih zaradio na andolima ili brufenima koje sam imao zbog prilično lošeg stanja kičme...
    možda zato što ne žvaćem dok pušim i pijem, pa se nisu ni mogli cimnut!

  21. #246
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Eto ideje! this time next year, we'll be millioners! :lolblue:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  22. #247
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Angry

    Quote Originally Posted by Mugi View Post
    Cuo sam podatak da je bilo 12 000 engleza, zaboga je li to moguce?
    10-12k, tačno. Bilo ih je kao mrava i mnogo su mrzni.

  23. #248
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da,bilo ih je 12000 sigurno. Ja sam radila na ulazu, i prvo vece izbila frka. Englezi su uglavnom dolazili sa vaucerima,i trebali su prvo vece da ih zamene, uz pasos, za karte. Naravno,prvo vece se oko 22-23 cekalo ispred po sat vremena.I u jednom trenutku,popizdeli Englezi,nisu hteli vise da cekaju,i rese da ruse kapiju. Dolazi sef obezbedjenja i kaze pustaj i ne gledaj karte....Narednih 20 min. ulazilo se bez karata. A komentari tipa "Tako treba,tako se to radi besplatno za sve". Ali,sve sto je lepo kratko traje...

  24. #249
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    ispisao svoja još uvijek uzavrela iskustva sa exita nošen nabujalim emocijama, koje su narasle uz Lauren Hill i one dvije krave iz Basemant Jaxxa.
    zanimljiv dio...
    Nastic vrh a??
    izuo??
    Lauryn...

  25. #250
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    reche mi neka cura iz amsterdama da je BBC valjda radio reklamnu kampanju za exit kod njih....ja sam mislio da smo mi divljaci...pa mi smo gospoda pri njima......
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

Page 10 of 13 FirstFirst ... 678910111213 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2007 Ford Expedition!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 01-02-06, 21:49
  2. exit 05
    By pa$a milet in forum Muzika
    Replies: 431
    Last Post: 06-09-05, 00:42
  3. Capitano - Promo Exit Party
    By popokatepetl in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 04-07-05, 12:58
  4. 2007 Ferrari SUV!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 15
    Last Post: 23-02-05, 21:08
  5. 2007 Ferrari Super Enzo F60!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5
    Last Post: 31-01-05, 00:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •