Page 9 of 13 FirstFirst ... 5678910111213 LastLast
Results 201 to 225 of 310

Thread: Exit 2007

  1. #201
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    slike ((:

    1) najjachi stage
    2) tvrdjava
    3) najjachi bilbord :devil:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  2. #202
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    groove armada...fenomenalno

  3. #203
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    zabjelo
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prodigy - ko nije bio KRIV JE !!!!!!!!!!!!
    UKLJUCI NAPAJANJE - ELEKTRO PIONIR

  4. #204
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,316
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    "Do you know what I Got ?"

    I got the poison!

  5. #205
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by popokatepetl View Post
    "Do you know what I Got ?"

    I got the poison!
    :mrgreen:

    Quote Originally Posted by SNooPY View Post
    Prodigy - ko nije bio KRIV JE !!!!!!!!!!!!
    Bubiliiii,pljas pljas



    EDIT:

    breathe : http://www.sendspace.com/file/k9y2x7
    poison rmx : http://www.sendspace.com/file/7sq03e
    Last edited by mc_esseny; 15-07-07 at 12:59.
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  6. #206
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ///Classified///
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja ne mogu da vjerujem da ono neko jos slusa...

    ///

  7. #207
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    hahahahha eto ja bijah 3 noci...4ta mi se ne dade....sjebao sam nogu tachnije i jednu i drugu mada 2gu malo lakshe...i tako sam finih klipova imao dok nisam provalio da sam uzeo fotoaparat koji snima bez zvuka....stupid...no?

    mislim da je snoop doog najbolje proshao....on i njegova klapica su ladno izabrali jedno 30tak curica u prvim redovima dok je masa skandirala KUR*E,KUR*E,KUR*E,KUR*E,KUR*E i tako....shto je bilo posle to samo oni i one znaju

    na prodigy je jedino meni loshe bilo izgleda....valjda zato shto sam cijelo vrijeme branio drugaricu od drogiranih britanaca...bar sam ih poshteno izudarao zao mi je shto nisam mogao da skachem jer su bili fenomenalni....groove armada takodje...beastie boysi su bili fini na pochetku i na kraju...malo su suvishe smarali za moj ukus(koji je diskutabilan jelte)...lorin hill me je nenormalno razocharala...zbog njenog "istroshenog" glasa smanjili su njen mikrofon a pojachali od muzike tako da se skoro nije ni chula...basement jaxx me je odushevio...zapravo ne on nego dvije debele crnkinje koje su imale samo takve glashcine da je to nemoguce...mislim da je definitivno imao najbolji stage performance....snoop dogg....heh pa on je vec pricha za sebe...pojavio se obuchen kao pajac sa platinastim mikrofonom i "branikom za ruku" na kojoj je pisalo dogg....ili snoop...suvishe samouvjereno...suvishe bezobrazno....3cinu vremena je naredjivao masi da se dere snoop dogg....what my motherfucking name....snoop doog snoop doog....we like you,we like 2 pac,raise ur hands like this,rasie ur hand like that.raise ur middle finger....i cant hear u....presrao je zestoko....pushtao(da da...pushtao sa plocha i pjjevao njegove djelove) je shugave stvari koje je radio sa farelom i akonom....mada je pjevao i finih starih...shto jes jes ...shto se dj stage-a tiche bio sam na green velvet i na richi hawtina i bilo je bash fino...iskakao sam se kao lud...danny tenaglia je bio zvek...fantastichna muzika....3cu nisam mogao zbog povrede.... :/

    stavicu neshto klipova kasnije(vatromet koji je bio fantastichan i performans na dj stageu) i slichica...ostalo je manje interesantno jer nema zvuka

    toliko od mene.......
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  8. #208
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default



    evo vatrometa....





    i performansa
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  9. #209
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danny Tenaglia, puno hvala!!

    Richie Hawtin, kakav promasaj!!

  10. #210
    big giant head Guest

    Default

    pipete su bile fenomenalne!!! preslatke, stvarno. plus nije bila guzva i bilo je ljudi koji su samo radi njih dosli tako da je bilo bash super. mislim da bi koncerat bio josh mnogo bolji da nije festivalski, bilo bi malo vishe kontakta s publikom, no dobro. sve u svemu, meni je bilo super.
    CSS su takodje bili ok, daleko bolji nego sto sam ochekivao, s obzirom da su mi na albumu prilichno prosjechni. zvuk je, doduse bio losh, mala zamjerka organizatorima.
    na beastie boyse ne odoh, nesto me smaralo, kasnije chuh da je bilo odlichno + da je bilo strashno puno ljudi, valjda je najposjeceniji koncerat na exitima. ili sam ja pogresno shvatio.

  11. #211
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,344
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi View Post
    Danny Tenaglia, puno hvala!!

    Richie Hawtin, kakav promasaj!!


    Slazem se sa Mugijem.

    Iskreno prosla i pretprosla godina mi je bila mnogo bolja. Ali Danny Tenaglia...pffff.... cica je bio ....bruka dobar!

  12. #212
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slazem se,richie je lose odradio set,mora da je izdrofiran bio jer da je bio normalan vidio bi da mu je kontakt sa publikom jako los,imao je dobrih stvari al je i njih usra drzanjem jednog istog bita uru vremena
    danny teneglia i uostalom 2 noc je bio perfekcija,toliko dobrih stvari,fino izmiksovanih...emocija...
    treca noc je bila ok,kako sam i ocekivao,nista spektakularno
    cetvrta noc je bila dobra,malo je onaj rok smorio i lik sto se dere,jedva sam cekao da zavrsi(steta sto marka nastica ne pustishe da zavrti jos koju stvar)
    sve u svemu dobar exit
    vidimo se sledece godine
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  13. #213
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prodigy je imao skoro isti nastup kao u bg, samo sto sam ja emotivno vezan za njih pa mi nije smetalo. i onaj stampedo kad je isao their law - jedva sam ostao ziv, posle sam morao da opet trazim mesto sa strane.

    onda, neko vreme nije bilo dozvoljeno da se udje na dance arenu, prvog dana !!??!! jebote, fino sam platio kartu, a tamo stoje redari i ne daju da se ide dolje. uzas. i glavni ulaz je bio zatvoren neko vreme 4 noci. organizacija nula

    leger je bio odlican, blackstrobe su bili dobri, odlican trance na happynovisad do 10 i po, kasnije kad sam dosao picio je neki psy, nick franciulli je bio sjajan, ed rush i zinc odlican drumm, digweeed mnogo lepo radio, beastie boys malo dosadni, malo dobri......
    najvise me razocarao nastic - prosle godine mi je mozda i bio najbolji, ove god vrtio nekako sporo, trentmoller mi je bio dosadan, ali je to stvar ukusa (recimo, nije mi se svidio ni garnier live! nastup)

    da pomenem i da mi se cini da je ove god bilo mnogo vise ljudi nego prosle godine, guzva je na dance areni bila do stepenica, happynovisad je uvek bio pun. tako da sam se malo vise okrenuo urban bug i superstar stageovima, koji su uvek bili dobri. recimo, na digweeda nisam mogao da se pomerim ni levo ni desno. cini mi se da je previse karata prodato, nadam se da nece bit tako sledece god.

    sve u svemu : odlicno je bilo, al je bilo bolje prosle god
    .

  14. #214
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    pipete su bile fenomenalne!!! preslatke, stvarno. plus nije bila guzva i bilo je ljudi koji su samo radi njih dosli tako da je bilo bash super. mislim da bi koncerat bio josh mnogo bolji da nije festivalski, bilo bi malo vishe kontakta s publikom, no dobro. sve u svemu, meni je bilo super.
    CSS su takodje bili ok, daleko bolji nego sto sam ochekivao, s obzirom da su mi na albumu prilichno prosjechni. zvuk je, doduse bio losh, mala zamjerka organizatorima.
    na beastie boyse ne odoh, nesto me smaralo, kasnije chuh da je bilo odlichno + da je bilo strashno puno ljudi, valjda je najposjeceniji koncerat na exitima. ili sam ja pogresno shvatio.
    ! tako je ! Cansei de ser sexy su razvalili,pogodili sve najbolje pjesme s albuma + Pipete koje su odlicne, i izvele meni omiljenu because its no love but its still a feeling

    samo bih dodao poslednji dan na Fusionu

    Melodrom
    DYKO & Wolfgang [dobio sam DYKOv CD, sad ga grebujem fino]

    i Mount Sims dan prije.
    Sve se vremenom ofuca.



  15. #215
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koncert Prodigy-ja je bio nesto bolesno i neponovljivo, trans 50 000 ljudi koji nije prestajao sat ipo, delirijum u kojem su se svi nalazili...Nisam znao da takva atmosfera uopste moze da postoji...
    Od domacih bendova mrak atmosferu su napravili Keltsi i odrzali jedan od koncerata koji se takodje moze takodje okarakterisati kao spektakl.
    Snoopa sam propustio zbog BS-a i nije mi zao.
    The Business je takodje valjalo ispostovati jer su rasturili.
    Sto se dance arene tice, najbolji momenti uz Tenagliu i Sancheza.

    Sve u svemu - EXTRA!
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  16. #216
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Snoop je bio fenomenalan..ne znam shto ste ochekivali...da bend odsvira Dreovu produkciju sa pocetka 90tih ?? da izvodi ono shto vi znate??
    Last edited by BaRo; 17-07-07 at 15:26.

  17. #217
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Đe ste miševi :mrgreen:

    pa ooovako:

    1.dan

    Propuštismo Planta zbog debilčadi iz Montenegro airlinesa i njihovog redovnog kašnjenja na liniji Fra - Tgd.pih.

    Prodigy - nije za priču...bruka koncerat ali preeevelika gužva...vele da je bilo preko 60 000 ljudova...ostara je brat Keith...propa mi je nešto :blah: uuuuuura za diesel power i poison!!! :yipiiii:

    Groove Armada - super svirka - prava banja...da se iskulira malo poslije Prodidžija
    Stanton Warriors & MC Wreck - uh uh uh :yipiiii: breaksbreaksbreaks do ranih jutarnjih!

    Podjosmo poslije na Ričija....heehehhee 15 minuta i bjež...neki plink plonk minimal uz katastrofalno ozvučenje

    2.dan

    Cansei de ser sexy - malo sam ih slušao....veoma simpatično...(djevojka ih gotivi mnooogo :kamikaza: )

    Poslije njih strkoh do Drogarene :mrgreen: na sek ali se to oduži tako da odslušah izvjesnog Serge Santiago-a jedno uru vremena....ohohohohho čupav zvuk...mudati bolesni haus

    B-Bojsi - hehehehehe premoćno + Mix Master Mike koji je objasnio što ustvari znači pojam Dj hihihihihihi našalio se malo sa nama

    Dj Zinc & Friction with MC Dynamite - dram dram dram agresivno ali banja.u jednom momentu pojavljuju se LTJ & Konrad koji šetaju kroz masu koja ih opušteno ne prepoznaje pa im se javismo malo (dje ste? što činite?žena? đeca? neobavezno ćakulanje :blah:

    Danny Tenaglia - slušali ga nekih sat i po...fino fino...samo previše oscilacija u jačini zvuka...ne znam ko je to radio...tonac ili on uglavnom to je bilo pregadno....podivljah na Music is the answer koja se pojavila na 30sec :hardrock: iiiii na kraju spuštanje žešće baš ga je usporio bio uf....REM u nekom rmxu od 12 minuta - d`umreš :blah:

    Ufatili i malo Fanciuli-a koji je krenuo malo življe ali nemadosmo više života.

    3.dan

    Isključivo crna noć!

    Počelo sa Lauren Hill koja je promukla pa se neko izvinjavao u njeno ime prije nastupa....stage bio krcat do čepa već u 20.00...bend koji je prati jede male crnce veselo totalno...ona pravi šoumen.energična.simpatična.cmok.

    Basement Jaxx - pfffffff kakva sprdnja....konačno malo hausa u live izvedbi....malo udaraljke...malo Dj... malo bubnjevi.... akustična gitara na par stvari...saksofoni i trube + dvije prave crne big mame sa bomba glasovima i velikim prknetima kojima se pridružuje u pevanju Dj koji se naglo pretvara u MC-ija + neki crnja koji isto upada kao MC + još jedna crnkinja (mršava ) i + još jedna bjelkinja što takodje lepo peva = NEMOGUĆE!!!

    Poslije potrčali da čujemo malo staru crnu iskusnjaču Frankie Knuckles-a hehehehehee dobarrrrrr dobar dobar.sreća me je obuzela svoga!

    Vratili se malo na Snupidoga i slušali sa pristojne udaljenosti u sjedećem položaju mrtvi crknuti od umora.

    LTJ Bukem & MC Conrad - bili tamo oko uru vremena...nije se moglo na noge nikuđ...čuli poslije da nijesu htjeli da se zaustave nego je neđe u zlu uru poslije 7 i kusur ujutru došao neko iz organizacije i iščupao kablove Bukemu uglavnom to što čusmo bilo je...jelte... na nivou!

    4.noć

    Slušali na početak momčiće Dyko koji su imali kao gosta na par stvari čiču Wolfganga iz Kraftwerka....masaža prava za početak večeri.odlični.

    Moradoh i Negativ da čujem poslije njih jer mi je cura khhhmkhhm njihov veliki fan :devil: i časti mi dobri su bili...

    Vuteng slušali usput na bezbijednoj udaljenosti....oblaci prašinčine i gomila ljudi...propuštih skoro čitavi nastup.

    Potrčasmo poslije na Blackstrobe live na Drogarenu...sjajan nastup....nevjerovatni ljudi potpuno...ali bez tzv feedbacka :blah: od strane publike kojoj otprilike ništa nije bilo jasno...klasika

    I za kraj Pendulum & MC Verse - kuku lele majko jungle.dram.bijes.agresija.krš.lom.poslije ojde MC.blagi pad.ajmo doma.stigosmo do pola puta.kad poče.breaks.techno.house.elektro.sve odjednom i sve u jednom.bolest od zvuka.i ostade se još sat vremena jer je bilo NEVJEROVATNO.uh.

    Sve je dokumentovano kamericom koja će biti u mom posjedu za nekih desetak dana i nadam se da ću biti u mogućnosti da uploadujem hajlajte!
    Last edited by DIDI; 17-07-07 at 15:01.

  18. #218
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by okac View Post
    4.noć

    Slušali na početak momčiće Dyko koji su imali kao gosta na par stvari čiču Wolfganga iz Kraftwerka....masaža prava za početak večeri.odlični.

    Moradoh i Negativ da čujem poslije njih jer mi je cura khhhmkhhm njihov veliki fan :devil: i časti mi dobri su bili...

    Vuteng slušali usput na bezbijednoj udaljenosti....oblaci prašinčine i gomila ljudi...propuštih skoro čitavi nastup.

    Potrčasmo poslije na Blackstrobe live na Drogarenu...sjajan nastup....nevjerovatni ljudi potpuno...ali bez tzv feedbacka :blah: od strane publike kojoj otprilike ništa nije bilo jasno...klasika

    I za kraj Pendulum & MC Verse - kuku lele majko jungle.dram.bijes.agresija.krš.lom.poslije ojde MC.blagi pad.ajmo doma.stigosmo do pola puta.kad poče.breaks.techno.house.elektro.sve odjednom i sve u jednom.bolest od zvuka.i ostade se još sat vremena jer je bilo NEVJEROVATNO.uh.

    Sve je dokumentovano kamericom koja će biti u mom posjedu za nekih desetak dana i nadam se da ću biti u mogućnosti da uploadujem hajlajte!

    falili su ti melodrom prije dyka da ti vece pocne jos bolje
    Sve se vremenom ofuca.



  19. #219
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up Tha_Maddog sets mode +wisdom

    Egzit je objasnio.

  20. #220
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Down Town
    Posts
    850
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    to je to,nishta shto ja mogu recji
    i da,prevelika guzva na green velvet prvu nocj i nisu pushtali narod a mi smo bili ispred bine,ne bilizu ali ispred i bilo je...a marko nasticj je manijachenjem poslao narod qcji i njega ne smijete omalozavati,a svakako je radio 3nocji...
    ja sam bio na main stage,happy ns,dance arenu i prije snoopa smo svratili bili do latino stage-a i to je bilo to jer na dance arenu brooka shto se radilo...

  21. #221
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po meni nikad bolji EXIT!
    Glupo bi bilo a i težina mi je da pišem ko je bio dobar a ko najbolji. Jednom riječu FESTIVALČINA! Za svakoga ima svašta, samo je stvar ukusa ko će đe da pođe, ko će što da sluša...To je fora dobrog festivala zar ne?

    Samo bih se htio malo osvrnuti na post Okca. Mi smo inače baš dobri drugovi, podigli smo se zajedno i prošli dosta toga zajedno i zamolio bih moderatore da mi ne obrišu post.
    Lik je podnio bukvalno izvještaj, ali ne sa exita već sa događaja kojima je on prisustvovao. Zamislite samo kako bi izgledalo da je svako od nas, koji smo bili i vrhunski se proveli, napiše po jedan takav post đe je ko bio, kako je ovaj ili onaj,ovo ili ono radio. Mislim da niko ne bi čitao forume! Od svega me najviše iznerviralo, ono kao, bio je do drogerane (Dance arena) đe su sve narkomani!

    ovaj izbrisani dio ce morati preko PM-a !
    Last edited by popokatepetl; 19-07-07 at 12:18.

  22. #222
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    981
    Thanks Thanks Given 
    323
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Prodize u Novom Sadu !

    Ja sam ostao na mejn stejdzu, a dusha mi luta virtuelnim medijima !!!

  23. #223
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam zna li neko o cemu pricam, vjerovatno ne, ali za svoj merak moram napisati: sutka na IRISH ROVER i FAR AWAY na Keltsima - NEPROCENJIVO!
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  24. #224
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,074
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Okac dobri stari narkoman koji guta eksere da bi mogao da svari ltj bukema.

    Veoma sam zadovoljan festivalom. Ispratio sam svaki moguci dram. bukem, ed rush, zinc - friction, proket, superstar stage prvi dan ( veoma dobar drum i break beat se vrtio ) pa chak sam i chuo dechka koji je radio dram u ranim jutarnjim satima na rege stejdzu. U dolinu gubavaca nisam silazio nego jednom i to na trentemollerov blajv akt. Brze batice oko mene nisu nishta kapirale. Ja sam uzivao. Mislim da ne trebam nishta dodavat za prodigy, sve ste vec rekli. Bisti bojsi su sviali stvari sa novog albuma, bash sam to hteo da chujem. Naravno kasnije je krenulo "pranje", "przenje" il koji vec rejverski izraz preferirate. Steta shto mike nije stigao na MTV arenu gde je trebao da uradi set. Pendulum je pricha za sebe. Zao mi je shto se dvije institucije nisu srele zadnji dan, kako je bilo planirano pre par meseci, i zauvjek zatvorile exit Naravno mislim na Prodigy i Pendulum.

    4 dana za redom, kad bi sunce vec odavno bilo na nebu, ja sam krecao na ELEKTRANU. Igrao sam sa 10 ekserasha svako jutro, prikupljajuci snagu za dugo pesacenje do stana... Stejdz koji ce mi ostati u secanju.
    \\
    OFL•GIC

  25. #225
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li moguce da niko nista ne napisa o nastupu Digweeda?
    Kad me neko pita sto sam ja bez tebe sam,
    sigurno cu tada reci : kakva kuca, kakav stan...

Page 9 of 13 FirstFirst ... 5678910111213 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2007 Ford Expedition!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 01-02-06, 21:49
  2. exit 05
    By pa$a milet in forum Muzika
    Replies: 431
    Last Post: 06-09-05, 00:42
  3. Capitano - Promo Exit Party
    By popokatepetl in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 04-07-05, 12:58
  4. 2007 Ferrari SUV!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 15
    Last Post: 23-02-05, 21:08
  5. 2007 Ferrari Super Enzo F60!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5
    Last Post: 31-01-05, 00:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •