Results 1 to 6 of 6

Thread: Gdje promijeniti povoljno prednje staklo za S20+

  1. #1
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Question Gdje promijeniti povoljno prednje staklo za S20+

    Imam Samsung S20+ kome je prilikom pada (ne nosim masku) napuklo prednje staklo. LCD reaguje na dodir bez ikakvih problema i u tom stanju telefon koristim vec 2mjeseca. Sa Ebay-a sam porucio prednje staklo (32Eura) koje je stradalo i zanima me gdje bih mogao da promijenim isto po nekoj normalnoj cijeni (50-60Eura). Pozvao sam 2 servisa, GSM House sa njihovim dijelom je 140Eura zamjena front glassa i Đečević đe mijenjaju samo cijeli ekran i cijena je 260E. Ako neko ima informaciju molim da mi javi. Hvala.

  2. #2
    Join Date
    May 2014
    Posts
    655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ja cu se pridružiti sa mojim note 10 plus, ako ko radi zamjenu samo stakla, neka računa i na mene

    Odoslané z SM-N975F pomocou Tapatalku

  3. #3
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,421
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ne znam koliko ti je pametno mijenjati samo staklo tj.odraditi reperaciju na taj model, ipak je to Premium model i nije to to. Kontaktiraj Roaming MNE, original dio + 6 mjeseci garancija.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  4. #4
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    357
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Skoro niko neće da radi reparaciju skupih displejeva, jer je mogućnost lomljenja iuzetno visoka...zakrivljenje i ostalo.
    Možeš pitati u radnji Goran mobile, preko puta Fonda PIO u centru, Željko se zove serviser. Vrhunski lik, ako uzme odradiće, ali i to mora da košta.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    319
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moje iskustvo je da ti ne preporucujem zamjenu stakla,ja sam na dva telefona radio zamjenu stakla,prije dvije godine na s9+ ovdje u Pg i to se iz aviona vidjelo da je mijenjano jer nije lezalo kako treba.A sad prije pola godine na Note 10+,misleci problem je do nasih majstora u CG,tobos kod najboljeg majstora za to u NS platio 160eur,prvi put kad kad sam dosao po tel lezi ekran bez greske stvarno fabrika ali malih baloncica u dva coska i ja mu kazem da ovo ne valja i da ja to sigurno platiti necu,rece nije ga dovoljno vakumirao da dodjem sjutra,ja sjutra sad je kao bolje vidi se po neka sitna tackica ako se bas zagledas ali rekoh necu da zakeram,dobro je to. Vratim se u Pg i svi sa kojim pricam preko telefona mi se zale kako im ozvanja,ja ponesem u servis ovdje jer mi daleko NS) I ostecen je prilikom otvaranja i zvucnik i mikrofon,pa dadoh jos 35eur. Tako da sto se mene tice sledeci put kad slomim staklo ekrana ili cu zamijeniti citav ekran ili ga necu dirati jer me zamjena stakla samo zivaca kostala i nervoze.

  6. #6
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Hvala vam na sugestijama i savjetima. Zvao sam i Goran Mobile, oni rade samo promjenu komplet ekrana jer nemaju lasersku opremu za zamjenu samo stakla i uputili su me na GSM House. Jos jednom hvala, svako dobro zelim.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info iPhone 4 - prednje i zadnje staklo zamjena
    By emiretf in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 21-08-14, 16:07
  2. Prodajem Prednje staklo za Iphone 4/4s
    By Quattro in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 5
    Last Post: 16-05-13, 14:17
  3. Prodajem Prednje staklo za Iphone 4 / 4s
    By Quattro in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 17
    Last Post: 25-02-13, 02:30
  4. K: Prednje staklo za Iphone 4
    By Jale in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 19-06-11, 12:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •