Page 502 of 727 FirstFirst ... 2402452492498499500501502503504505506512552602 ... LastLast
Results 12,526 to 12,550 of 18152

Thread: Ukrajina - stanje na ratištu

  1. #12526
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,470
    Thanks Thanks Given 
    15,334
    Thanks Thanks Received 
    3,865
    Thanked in
    2,759 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Cilj je Bezbjednost Rusije, Cim Ukrajina tj EU i USA odustanu od Nato Ukrajine i njihove kupljene drzave stace sve i onda Usa moze da se posveti kini....


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Boktemazo.Ovo je ozbiljnije nego što sam mislila.

    Evo nemoj više, sve si rekao.
    No pasaran!

  2. #12527
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,426
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,404
    Thanked in
    1,912 Posts

    Default Ukrajina - novi rat?

    Da oce ovaj rat prestat' ako nista drugo ono samo da ne gledam ovo moralisanje koleginice i ekipe oko nje.

    Sam Bog ih je poslao na ovaj forum da nas prosvijetle.
    A ustvari djeluju na mene kao laksativ.
    Ova svakodnevna tortura mozga, ovo treba zakonom zabranit'.
    Ovaj pise koliko su ih pobili, ova o generalima, ovaj uskace i pametuje kad god neko o Rusiji progovori.

    A bolje vam je resavajte probleme oko sebe, jer ima ko brinut' o Rusiji i Ukrajini, ne $ekirajte se.
    Dobacate se odje sa informacijama vas dvoje-troje a niste ni Rusiju ni Ukrajinu vidjeli bez na globus.
    Do prije dva mjeseca Rusi isli u japanke po blatu, 2 dana evo niko od vas VISOKO MORALNIH zagovaraca evrope da kaze kako su se Ukrainski vojnicu pobunili sto su poslati u Artemovsk bez komandira cete i voda i na to kako su ostali bez zaliha hrane i medicinske pomoci.
    Ali da je to kojim slucajem vojska Rusije odje bi bilo vec 30 postova na tu temu.

    E ovaj zadnji primjer je dovoljan pokazatelj sto ste vi ustvari.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Pasha; 19-01-23 at 11:36.

  3. The Following 4 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  4. #12528
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,640
    Thanks Thanks Given 
    1,475
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    264 Posts

    Default





    SMRT FAŠIZMU!

  5. The Following User Says Thank You to Illuminated For This Useful Post:


  6. #12529
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,739
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    337 Posts

    Default

    Ukrajina je priznala da se njihova vojska povukla iz grada Soledara na istoku, koji su ruske snage zauzele prošle nedjelje u njihovoj prvoj značajnijoj pobjedi poslije višemjesečnog povlačenja

  7. The Following User Says Thank You to pauki For This Useful Post:


  8. #12530
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,830
    Thanks Thanks Given 
    679
    Thanks Thanks Received 
    3,058
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    Шведи шаљу 50 cv90 транспортера и 12 самоходних хаубица Арчер.
    Данци одлучили да пошаљу све своје самоходне хаубице Цезар, 17 комада.

    Сјутра је нови Рамштајн па да видимо.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  9. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  10. #12531
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,830
    Thanks Thanks Given 
    679
    Thanks Thanks Received 
    3,058
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    Почели да веру Панцире по зградама у Москви.

    https://twitter.com/nexta_tv/status/...os973XZ0g&s=19

    Москва иначе има антибалистички штит А235 односно најбољу ПВО заштиту у Русији.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  11. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  12. #12532
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,470
    Thanks Thanks Given 
    15,334
    Thanks Thanks Received 
    3,865
    Thanked in
    2,759 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Шведи шаљу 50 cv90 транспортера и 12 самоходних хаубица Арчер.
    Данци одлучили да пошаљу све своје самоходне хаубице Цезар, 17 комада.

    Сјутра је нови Рамштајн па да видимо.
    Na ovom Politico se navodi i francuski tenk Leclerc.

    A ovaj glsdb 150km range koliko je precizan uz to je i pažljiv pa može da izbjegne neku štetu i tačno pogodi ruske vojne baze na Krimu.Jes da nije ko atacms, ali tu je izgleda negdje.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    No pasaran!

  13. #12533
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,326
    Thanks Thanks Given 
    430
    Thanks Thanks Received 
    2,687
    Thanked in
    1,304 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    I posle skoro 80 godina, ima bolesnika koji podržavaju nacizam. Šta još treba da se desi, da se otkrije pa da ljudi shvate da su to najveći bolesnici u istoriji čovječanstva. Ima tih bolesnika svudje, samo su ti bolesnici marginalizovani, ili rade u tajnosti, kao što su nedavno otkriveni u Njemačkoj. Jedino u Ukrajini su oni ne, ravnopravni sa ostalima, nego supremacisti, oni koji se pitaju. I ajde, to su Banderini naslednici, ništa neočekivano od te bagre. Ali da neko u Crnoj Gori podržava tu ološ, to je stvarno za duboku zebnju.
    Nisam vidio nikoga na forumu da podrzava Naciste. Ali vidim dosta idiota kojima nista ne znaci sto je Rusija promijenila nekih 100 razloga za invaziju. A svakom normalnom covjeku je jasno da je jedini razlog za napad na Ukrajinu Putinova zelja da obnovi SSSR.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  14. #12534
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Него, мало ме мучи питање.
    Ако Укри разваљују Рује што нон стоп моле за оружје и што им га ови шаљу? Или можда другачије стоје ствари.

  15. #12535
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,470
    Thanks Thanks Given 
    15,334
    Thanks Thanks Received 
    3,865
    Thanked in
    2,759 Posts

    Default

    Pa dok ne oslobode Krim.Logično.
    A kad oslobode Krim san o obnavljanju nekog ruskog carstva potpuno pada u vodu.
    Krim je najveća Vovina ljubav u tom snu, i krimski most mu je srušen tako da nije neizvodljivo evo ove raketice glsdb da vidimo kako će da mu sruše tamo te baze što je 2014. postavio.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    No pasaran!

  16. #12536
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Pa dok ne oslobode Krim.Logično.
    A kad oslobode Krim san o obnavljanju nekog ruskog carstva potpuno pada u vodu.
    Krim je najveća Vovina ljubav u tom snu, i krimski most mu je srušen tako da nije neizvodljivo evo ove raketice glsdb da vidimo kako će da mu sruše tamo te baze što je 2014. postavio.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Мислим да ће Кијев прије промијенити статус него Крим. Али, вријеме је пред нама.

  17. #12537
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Нису сви Укри нацисти(макар се надам да нису), само ови што су главни и што су експонирани. Оно баш их брига, ни не покушавају да сакрију своје олошко опредељење.
    Не сумњам ни промил да ће Пољаци у једном моменту дочекати моменат за освету. Преци ових Укра су масакрирали Пољаке, тако да ће и онај сићушни дио Украјине бити распарчан.

  18. #12538
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,470
    Thanks Thanks Given 
    15,334
    Thanks Thanks Received 
    3,865
    Thanked in
    2,759 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Почели да веру Панцире по зградама у Москви.

    https://twitter.com/nexta_tv/status/...os973XZ0g&s=19

    Москва иначе има антибалистички штит А235 односно најбољу ПВО заштиту у Русији.
    To su postavili garant da FSB propaganda o ugroženosti bude ono evo vidite ne foliramo se.Ko što ljudima prodavali one piramidalne protivtenkovske čunjeve jer stižu Ukrajinci sa tenkovima do Moskve.
    Baš se pitam jel iko to kupio tamo i nasjeo na njihova propagandna s*anja.A možda se plaši i građanskog rata ko zna, više je štete Rusiji napravio no iko.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 19-01-23 at 19:58.
    No pasaran!

  19. #12539
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,640
    Thanks Thanks Given 
    1,475
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Почели да веру Панцире по зградама у Москви.

    https://twitter.com/nexta_tv/status/...os973XZ0g&s=19

    Москва иначе има антибалистички штит А235 односно најбољу ПВО заштиту у Русији.
    SMRT FAŠIZMU!

  20. #12540
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Биће интересантно сјутра. Оно, има да ови којима се не свиђа америчка политика хаос направе 😀 Општепознато је да је ту плурализам мишљења, да сви имају право да кажу нешто. Мислим, нема ту прања мозга 😀

  21. #12541
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,830
    Thanks Thanks Given 
    679
    Thanks Thanks Received 
    3,058
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Kolega je u pravu nazalost. Ponavljam nazalost. Jer prije ce Putko bacit nuklearku po sred Kijeva nego im Krim predati.
    Ali dobro, ti i dalje mastaj o tome, niko ti ne brani.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Не бих много ширио теорије докле ће Украјинци ићи, али у једно сам сигуран, ако не буде Кијева, неће бити ни Москве, барем не насељиве.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  22. #12542
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,280
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    2,640
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Не бих много ширио теорије докле ће Украјинци ићи, али у једно сам сигуран, ако не буде Кијева, неће бити ни Москве, барем не насељиве.
    misliš da će zapad uništiti svoje gradove i stanovništvo zbog Ukrajinaca? Pa da im je toliko stalo do njih ne bi ih ovoliko gurali u rat nego bi poslali i svoje vojnike da ginu.
    She is only here to annoy herself!

  23. #12543
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,384
    Thanks Thanks Given 
    2,814
    Thanks Thanks Received 
    4,013
    Thanked in
    1,939 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Da oce ovaj rat prestat' ako nista drugo ono samo da ne gledam ovo moralisanje koleginice i ekipe oko nje.

    Sam Bog ih je poslao na ovaj forum da nas prosvijetle.
    A ustvari djeluju na mene kao laksativ.
    Ova svakodnevna tortura mozga, ovo treba zakonom zabranit'.
    Ovaj pise koliko su ih pobili, ova o generalima, ovaj uskace i pametuje kad god neko o Rusiji progovori.

    A bolje vam je resavajte probleme oko sebe, jer ima ko brinut' o Rusiji i Ukrajini, ne $ekirajte se.
    Dobacate se odje sa informacijama vas dvoje-troje a niste ni Rusiju ni Ukrajinu vidjeli bez na globus.
    Do prije dva mjeseca Rusi isli u japanke po blatu, 2 dana evo niko od vas VISOKO MORALNIH zagovaraca evrope da kaze kako su se Ukrainski vojnicu pobunili sto su poslati u Artemovsk bez komandira cete i voda i na to kako su ostali bez zaliha hrane i medicinske pomoci.
    Ali da je to kojim slucajem vojska Rusije odje bi bilo vec 30 postova na tu temu.

    E ovaj zadnji primjer je dovoljan pokazatelj sto ste vi ustvari.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    1. Ako ti nečije pisanje smeta, vazda možeš tog forumaša ili forumašicu da dodaš na ignore listu. Nema poterbe javno da saopštavaš da ti neko smeta. Lako je rješiv problem.
    2. Nijedan afirmativni post za Rusiju u ovom ratu nije obrisan. Niti je ikome zabranjeno da postavlja linkove o uspjesima ruske vojske u ovom ratu. Tvoje očekivanje da će neko ko je na strani Ukrajine da piše ovdje o ruskom napretku i postignućima u ratu je kao da ja očekujem da će Monika Beluči da se uda za mene jer sam novi Džejson Mamoa a ja ću ostavit Sofiju Vergaru. Ajde što se Monika neće udat za mene, niti ću ja ostavit Sofiju Vergaru nego što i ne ličim ni približno na Džejsona Mamou. Toliko je realno to sve što pominješ. Mada kad smo kod toga, dok je bila Ukrajinska ofanziva ni rusofila nije na temi bilo, pa su izašli na površinu kad je Rusja neki napredak ostvarila.
    3. Već nekoliko puta si se odjavljivao sa teme i opet se vraćeš na kako ti reče torturu mozga. Nisi mi jasan, ali pogledaj rješenja pod 1 i 2 koja ostavih možda budu od koristi.

    A sad generalno na temu.
    Život je pun različitosti. Tako i ovaj forum. To što ja navijam za Ukrajinu u ovom ratu ne podrazumijeva da ću da brišem svaki post o Rusiji, niti ću da žmurim na činjenicu da postoje ljudi koji podržavaju Putinove odluke.
    Na moju veliku žalost, postoje takvi ljudi, iako ne dijelim njihova mišljenja moram ih poštovat.

    Zato nećemo jedne druge nazivati idijotima, fašistima, pokvarenštinama i ne znam čime sve. Niti ću ja to dozvoliti.
    I po ko zna koji put vam kažem, na uvredu ne treba da odgovorite uvredom nego je dovoljno da je prijavite.
    Kad vas neko vrijeđa, to je dokaz da su mu argumenti slabi i da pokušava niskim udarcima da pobijedi. Budite pametniji, ne padajte na fore i sačekajte da moderator reaguje.
    Last edited by hercules; 19-01-23 at 22:55.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. The Following 5 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  25. #12544
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,470
    Thanks Thanks Given 
    15,334
    Thanks Thanks Received 
    3,865
    Thanked in
    2,759 Posts

    Default

    A i Kliment Voroshilov je bio glavna faca SSSR-a i napisao masu knjiga na teme strategije ratovanja a ono Ukrajinac rođen u Bakhmutu.
    Ali, to je njegov period o dronovima nije znao ništa a i kako bi u to doba.To bi bilo ko da sad pričamo o peglama na žar i onim siemens nešto makinama.
    Gotovo 2/3 svoje vojske je Prigožin izgubio izgleda na grad jedan mali Soledar a ima tu još svašta nešto, oko komandanta Antona Olegovich Elizarova.
    E to da vidimo šta je tu sve bilo matematički ono, a ne nekakve bajke za malu djecu.Jer uvijek se postavlja pitanje za one malo intelektualno naprednije komandante a koja je cijena.



    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 19-01-23 at 23:56.
    No pasaran!

  26. #12545
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,846
    Thanks Thanks Given 
    11,060
    Thanks Thanks Received 
    5,199
    Thanked in
    2,426 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    1. Ako ti nečije pisanje smeta, vazda možeš tog forumaša ili forumašicu da dodaš na ignore listu. Nema poterbe javno da saopštavaš da ti neko smeta. Lako je rješiv problem.
    2. Nijedan afirmativni post za Rusiju u ovom ratu nije obrisan. Niti je ikome zabranjeno da postavlja linkove o uspjesima ruske vojske u ovom ratu. Tvoje očekivanje da će neko ko je na strani Ukrajine da piše ovdje o ruskom napretku i postignućima u ratu je kao da ja očekujem da će Monika Beluči da se uda za mene jer sam novi Džejson Mamoa a ja ću ostavit Sofiju Vergaru. Ajde što se Monika neće udat za mene, niti ću ja ostavit Sofiju Vergaru nego što i ne ličim ni približno na Džejsona Mamou. Toliko je realno to sve što pominješ. Mada kad smo kod toga, dok je bila Ukrajinska ofanziva ni rusofila nije na temi bilo, pa su izašli na površinu kad je Rusja neki napredak ostvarila.
    3. Već nekoliko puta si se odjavljivao sa teme i opet se vraćeš na kako ti reče torturu mozga. Nisi mi jasan, ali pogledaj rješenja pod 1 i 2 koja ostavih možda budu od koristi.

    A sad generalno na temu.
    Život je pun različitosti. Tako i ovaj forum. To što ja navijam za Ukrajinu u ovom ratu ne podrazumijeva da ću da brišem svaki post o Rusiji, niti ću da žmurim na činjenicu da postoje ljudi koji podržavaju Putinove odluke.
    Na moju veliku žalost, postoje takvi ljudi, iako ne dijelim njihova mišljenja moram ih poštovat.

    Zato nećemo jedne druge nazivati idijotima, fašistima, pokvarenštinama i ne znam čime sve. Niti ću ja to dozvoliti.
    I po ko zna koji put vam kažem, na uvredu ne treba da odgovorite uvredom nego je dovoljno da je prijavite.
    Kad vas neko vrijeđa, to je dokaz da su mu argumenti slabi i da pokušava niskim udarcima da pobijedi. Budite pametniji, ne padajte na fore i sačekajte da moderator reaguje.
    Post je korektan...onoliko koliko može biti ako zanemarite da moderator nekome kaže "izašli ste na površinu" i "ja navijam za..."
    Parter?Loža?Stajanje?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  27. #12546
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,976
    Thanks Thanks Given 
    2,746
    Thanks Thanks Received 
    2,643
    Thanked in
    1,485 Posts

    Default

    kad to spomenu ovo ratovanje zar ne bi bilo logicnije da se djelovi ukrajine pripoje poljskoj i madjarskoj i eto odmah su u nato doduse pod drugim imenom ali mirna bosna....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  28. #12547
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,830
    Thanks Thanks Given 
    679
    Thanks Thanks Received 
    3,058
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    misliš da će zapad uništiti svoje gradove i stanovništvo zbog Ukrajinaca? Pa da im je toliko stalo do njih ne bi ih ovoliko gurali u rat nego bi poslali i svoje vojnike da ginu.
    Не.Мислим да Украјина има могућност или може врло брзо створити могућност да на стратешки удар, одговори стратешким ударом.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  29. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  30. #12548
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,799
    Thanks Thanks Given 
    3,605
    Thanks Thanks Received 
    8,735
    Thanked in
    4,707 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Post je korektan...onoliko koliko može biti ako zanemarite da moderator nekome kaže "izašli ste na površinu" i "ja navijam za..."
    Parter?Loža?Stajanje?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    no za koga će navijat? za bolesnika koji zarad svojih bolesnih ambicija oće vas svijet da uništi? smije li moderator imati pravo na mišljenje?

    тапаталк
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  31. #12549
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,470
    Thanks Thanks Given 
    15,334
    Thanks Thanks Received 
    3,865
    Thanked in
    2,759 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    kad to spomenu ovo ratovanje zar ne bi bilo logicnije da se djelovi ukrajine pripoje poljskoj i madjarskoj i eto odmah su u nato doduse pod drugim imenom ali mirna bosna....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Ne, nego treba cijela Ukrajina da uđe u EU u jednom trenutku a kako znaš granice u EU su samo forma.

    I u NATO alijansu kao dokazani borci za slobodu ne samo svoje države,nego uzročno-posljedično cijelog svijeta u ovom trenutku.Kao dokazani borci protiv terorizma,jel.
    Ništa logično nema čak je uvrnuto a u slučaju Putina izuzetno bezobrazno da se obnavljaju neka carstva,ili da se pojavljuju takvi likovi u 21.vijek.Nije logično kao što reče i onaj Austrijanac u video-u da gledamo i scene iz ww1 što se tiče barbarstva u stilu ratovanja na potezu Bakhmut i Soledar.

    Ima podforum istorija,slabo je nešto posjećen a tamo bi trebalo mislim na te teme šta je bilo prije 100,200,i hiljadu godina.
    Last edited by Bluemoon; 20-01-23 at 10:28.
    No pasaran!

  32. #12550
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,470
    Thanks Thanks Given 
    15,334
    Thanks Thanks Received 
    3,865
    Thanked in
    2,759 Posts

    Default

    A kad smo kod EU da ne preskočim jednu važnu rezoluciju donešenu juče.
    Poslanici EP glasali su juče za podršku osnivanju specijalnog tribunala za ratne zločine koji će suditi ruskom predsjedniku Vladimiru Putinu i drugim odgovornim zato rekoh bitno je ime i prezime.Više o rezoluciji ima kad se ukuca njen kod.
    Interesantno je da su usplivali i stari prijatelji Kremlja, odnosno njih 19 bili miljenici ruske propagande a glasali protiv.

    Eto zato je tako neki parlament bolji od Dume.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    No pasaran!

Page 502 of 727 FirstFirst ... 2402452492498499500501502503504505506512552602 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem SAMSUNG: S4 MINI (stanje 7/10), J5 2015 (stanje 10/10), S7 EDGE (stanje slomljen)
    By vuk92 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 25-12-19, 13:23
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  4. O Đurdevu uranak se sprema, ništa lepše od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •