Page 594 of 726 FirstFirst ... 94494544584590591592593594595596597598604644694 ... LastLast
Results 14,826 to 14,850 of 18126

Thread: Ukrajina - stanje na ratištu

  1. #14826
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    hahahhaha

    Pojavili se obožavaoci Putina....kad je Vagner stao.
    A prethodnih 24 sata ih nije bilo ni za lijek.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  2. The Following 2 Users Say Thank You to high For This Useful Post:


  3. #14827
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    godinu ipo rata i Putin ni blizu Kijeva. Wagner za dan dodje do Moskve


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa u svoju državu valjda mogu ić đe oće. Ili je trebalo da ih pobiju da se raduju pojedini. Mislio sam da će se bar pokazat i dokazat je li Putin sluga homo globo režima ali ništa..taman ka onaj puč protiv Erdogana. Trt milojka. Ali videćemo, ko je psihopata.

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  4. #14828
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Rijaliti ček:

    Danas je odmetnuta paravojska koja je od predsjednika Rusije proglašena za izdajnike i kriminalce ušetala u dva grada sa preko milion stanovnika,
    pri čemu je lokalna Rosgvardija podvila rep i sklonila im se sa puta iako im je naređeno da se sa pobunjenicima obračunaju.

    Pošto dolje na zemlji niko nije imao da im stane na crtu, nezahvalna dužnost je pala na vazdušno-kosmičke snage Rusije koje su helikopterima i avionima gađali konvoje, i pri tome ostali bez 6 helikoptera i jednog aviona.
    Jedna brigada te odmetnute paravojske se prošetala 500 kilometara kroz Rusiju.
    Pri tome, najefikasniji način da ih spriječe ruske vlasti su iznašle u oranju puteva i angažovanju borbenih helikoptera da bombarduju sopstvene rezerovare nafte u Voronježu, da ovi ne bi imali odakle da se snabdiju gorivom.

    Jedini razlog zbog kojeg je poslije svega došlo do "sporazuma" može da bude samo ravnoteža straha (jer ni jedni ni drugi ne mogu bit 100% sigurni ko će što da ponese pod Moskvom) i kupovina vremena da sebi izgrade jače pozicije.

    Ali podržavam pozitivan pogled na svijet.
    Kolege putinisti, radujte se, čaša je pola puna - Prigožin nije ušetao u Moskvu.

    P.S.
    Ko uzdiže Prigožina? I Putin i Prigožin su zlo. Za Rusiju nema sreće sa njima.
    Jedino što je ovdje pozitivno je slabljenje ruskog fronta u Ukrajini, i veće šanse za Ukrajince da oslobode državu.
    Last edited by ASC; 24-06-23 at 21:08.

  5. The Following 7 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  6. #14829
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Pa u svoju državu valjda mogu ić đe oće. Ili je trebalo da ih pobiju da se raduju pojedini. Mislio sam da će se bar pokazat i dokazat je li Putin sluga homo globo režima ali ništa..taman ka onaj puč protiv Erdogana. Trt milojka. Ali videćemo, ko je psihopata.

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    Ne poznajem nesto psihologiju, ali mi logika veli da sve koji prizeljkuju ili se raduju smrti vojnika ili civila sa bilo koje strane, oznacim kao psihopate.


  7. The Following User Says Thank You to Lommy For This Useful Post:


  8. #14830
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    1,014
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    njega ođe niko uzdiza nije no komentarisali situaciju koja se dešavala danas. đe ste danas bili svi idoli bolesnika pošto ste već toliko zabrinuti za građane Rusije? da prokomentarišete? Putin ga je stvorio, pare građana Rusije su usute u Vagner, završavali im posa po svijetu, vama putinofilima Prigožin je top bio dok je ubija neduže Ukre, jer vas to čini srećnima, kad Ukri stradaju
    Jebiga outline, i subota je radna. A I nemam taj kapacitet da bistrim svjetsku politiku i odnose.

    Bilo kako bilo, preoštre su kvalifikacije tipa sa dna kace koje vam se dozvoljavaju od moderatora da bi bile prećutane a i to sve zbog nerazumijevanja napisanog.

    Primjećuje se da je danas Prigozin postao omiljeni lik i game changer protiv Putina , a do juce vodja kriminalaca i ubica. Zasto to ne istaći?

    I kako sam ja licno putinovac ako to primjećujem?

  9. #14831
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Brate nisi progovorio na ovu temu od kad je napravljena, sta se gubis srece ti
    A biće da jesam bar jednom. Propratim je sa vremena na vrijeme, dok je vi Putinofili ne napravite šaljivom sa upadicama hehe Rusija moć, Putin šahista, Ukrajinci nacisti, još malo pa gotovo, a Rusi okupiraju kakvo prigradsko naselje ili zbombaju kakvu zgradu. Samo bih da budete konzistentni pa i kad je igranka u drugom dvorištu pa da se glasnete. Bar da znamo da ste živi. Ne vidim da ovi proukrajinci na temi odstupaju kad Ukri dobiju po turu. No srećom, vazda može neki truli kompromis da se postigne, da se odloži neizbježno, pa da isplivate. Uvijek možete ubijediti sebe u priču Rusija je moć a ovo epsko brukanje je strategija iz koje Rusija izlazi još jača. Možda vam neko i povjeruje. Nemojte u rupe nakon svake izgubljene bitke, nije izgubljen rat. Još uvijek.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to Superhik For This Useful Post:


  11. #14832
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Primjećuje se da je danas Prigozin postao omiljeni lik i game changer protiv Putina , a do juce vodja kriminalaca i ubica. Zasto to ne istaći?

    I kako sam ja licno putinovac ako to primjećujem?
    Zato sto samo Putinovac moze da primijeti nesto sto apsolutno niko nije ni pomislio a kamoli rekao. Nego si se malo prepao za Putina pa si svakoga ko je protiv njega automatski dozivio kao da voli Prigozina. Jedino sto si uspio da istaknes su sopstvene lose karakterne osobine koje si pokusao da pripises drugima.

    Jos jednom te pozivam da navedes jedan post u kojem je neko uzdizao Prigozina.

    Evo ja cu prvi otvoreno da kazem, nadam se da ce neko Putina da otruje olovom. Radi mene moze i Prigozin. To ne znaci da uzdizem Prigozina. Znaci jedino da zelim Putinu sve najgore. Jednako kao i svakom drugom diktatoru na planeti. A to je ono sto tebi smeta.
    Last edited by VanjaTheMan; 24-06-23 at 21:18.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  12. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  13. #14833
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,417
    Thanks Thanks Given 
    4,168
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Jebiga outline, i subota je radna. A I nemam taj kapacitet da bistrim svjetsku politiku i odnose.

    Bilo kako bilo, preoštre su kvalifikacije tipa sa dna kace koje vam se dozvoljavaju od moderatora da bi bile prećutane a i to sve zbog nerazumijevanja napisanog.

    Primjećuje se da je danas Prigozin postao omiljeni lik i game changer protiv Putina , a do juce vodja kriminalaca i ubica. Zasto to ne istaći?

    I kako sam ja licno putinovac ako to primjećujem?
    A ne ne, ako nisi aktivno ucestvovao u komentarisanju ovog ludila(ne znam kako drugacije nazvati ovaj mindfuck u ruskoj unutrasnjoj politici), onda ne smijes ni sada kad je kao pretekao Putin.
    Inace ce se odma naci neko nezadovoljan (zbog male plate, losih kola, ruzne zene itd) da ti zalijepi etiketu

    Sent from my phone

  14. #14834
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Jebiga outline, i subota je radna. A I nemam taj kapacitet da bistrim svjetsku politiku i odnose.

    Bilo kako bilo, preoštre su kvalifikacije tipa sa dna kace koje vam se dozvoljavaju od moderatora da bi bile prećutane a i to sve zbog nerazumijevanja napisanog.

    Primjećuje se da je danas Prigozin postao omiljeni lik i game changer protiv Putina , a do juce vodja kriminalaca i ubica. Zasto to ne istaći?

    I kako sam ja licno putinovac ako to primjećujem?
    Putin je napravio Prigožina. lično. pare mu dao, sve što poželi. a ovaj svašta radio po svijetu. sad po UKR. između njih razlike nema i ne vidim da je iko ođe uzdiza dotičnog. oba uništavaju Rusiju, al vi to ne vidite i to je vaš problem. zašto je uradio ovo, može da se nagađa. al je sigurno da su oba uništila Rusiju i da će trebat dosta vremena da se oporave od ovoga što im bolesnik radi

    pogledaj ti postove na temi, i zaključak se sam nameće. i ja nemam problem sa tim, ja mislim da je jako korisno za drušvo znati da postoje ljudi koji podržavaju ubice i ovo što psihopata radi nedužnim Ukrima
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #14835
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Jedino što je ovdje pozitivno je slabljenje ruskog fronta u Ukrajini, i veće šanse za Ukrajince da oslobode državu.
    Vala, ako i pored svega ovoga Ukrajina (citaj: zapad) klekne... bruka.


  16. #14836
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GerdaBuddenbrook View Post
    Zato ti je navijati za Ukrajinu znak IQ-a manjeg od 85? Nemoc ili ne, to ipak pokazuje nekakav (zdrav) odnos prema zrtvi, a meni je dragoceno biti normalan u zemlji putinoljubaca. Cin pobune, cak. I ne pokazuje nikakav IQ, nego da li ti je srce na mestu.
    Sve se prozivaju neki "putinofili" (iako je devedeset procenata postova zapadna propaganda), pominje se DF, Mandić, Putina nazivaju Putko, botoksirani, ćelavi, psihopata....u zemlji koju neko naziva "zemljom putinoljubaca" biti normalan je neko ko ne naziva svoju zemlju"zemljom putinoljubaca". Takva mržnja isijava sa pojedinih postova da se čovjek zapita, tj. nema se što pitat, sve je jasno.. Cringe je prejak, IQ prenizak.. nezdrava mržnja, licemjerna zabrinutost za žrtve rata i trošenje vremena kojeg ima na pretek izgleda. Gore neko napisa "remek djelo CiA-e" a moje mišljenje je infantilno..

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  17. The Following 3 Users Say Thank You to Raulio For This Useful Post:


  18. #14837
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Znači još se ne zna jesmo li za Mila ili Momira.

  19. #14838
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Evo Peskov kaze da su odbacene sve optuzbe protiv Prigozina i da oni ide u Bjelorusiju buhahaha ovi su na nivou nase ruke pravde
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  20. #14839
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Najjace su "analize" i prognoze na ovu temu. Kakvo poznavanje geopolitickih prilika, licnih odnosa i namjera, vojne taktike i naoruzanja a to su tek bravure majstore. blue:

    Bjezte budale jedne, vodu bi sa broda promasili kao sto ste promasili 99.9% svega otpocetka
    Najbolji post na ovoj temi

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  21. #14840
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    208 Posts

    Default

    Sto bi na kraj?
    Jel prigozin novi navaljni ili koga vec vide u sjedlo mjesto botoksiranog putka?
    Koliko je danas haubica uništeno?
    Tako mi je zao sto nisam pratio jer me ispila Ada, ali vidjeh frku pade moskva kijev slobodan kao ptica u liječe u NATO a Rusija ne ispali ni jednu nuklearku iz arsenala.
    Kad ono trt osta glavna vijest spljošti se cisterna tj podmornica sa nekoliko paraša, a migrante niko da spomene.
    Nego gdje je građanština? Kad se vracate na temu odbrane ukrajine preko web-a i osude kako ruski meci i bombe ubijaju "decu i bake i deke"


    Poslato sa puslice upotrebom Tapatalk-a

  22. #14841
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Gore neko napisa "remek djelo CiA-e" a moje mišljenje je infantilno.
    Pa taman ste tu negdje i ti i ovi koji za sve krive SAD i CIA.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  23. #14842
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by licmius View Post
    Sto bi na kraj?

    Poslato sa puslice upotrebom Tapatalk-a
    što veli Mandić? ipak ti je to šef moraš znat kako i što misli
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #14843
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    1,014
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Zato sto samo Putinovac moze da primijeti nesto sto apsolutno niko nije ni pomislio a kamoli rekao. Nego si se malo prepao za Putina pa si svakoga ko je protiv njega automatski dozivio kao da voli Prigozina. Jedino sto si uspio da istaknes su sopstvene lose karakterne osobine koje si pokusao da pripises drugima.

    Jos jednom te pozivam da navedes jedan post u kojem je neko uzdizao Prigozina.

    Evo ja cu prvi otvoreno da kazem, nadam se da ce neko Putina da otruje olovom. Radi mene moze i Prigozin. To ne znaci da uzdizem Prigozina. Znaci jedino da zelim Putinu sve najgore. Jednako kao i svakom drugom diktatoru na planeti. A to je ono sto tebi smeta.
    E neka si ti to izanalizirao.
    A ne bi sad čitao opet ova naklapanja i izlive nenadane radosti za spas.

    Da proste dame, bas me zabolje za Putina. Meni su omiljeni likovi Milanovic i Orban. Neki četnici tamo.

    Polako sa tim otrovima.
    Podržavao si i podrzavas i dalje ovog naseg bivšeg diktatora pa bi mu skute ljubio a ne otrovom pretio. Nego aj sad. Nije tema.

    .

  25. #14844
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    ako ko pljuje dps ovuda to je Vanja eto kolko pratiš
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #14845
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Ja ne vjerujem da je Prigozin posle svega svjesno pristao da bude ubijen. Jedan covjek na planeti ne misli da mu se psihopata nece osvetiti

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Last edited by Tripleta; 24-06-23 at 21:39.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  27. #14846
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,261
    Thanks Thanks Given 
    15,170
    Thanks Thanks Received 
    3,777
    Thanked in
    2,703 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    E neka si ti to izanalizirao.
    A ne bi sad čitao opet ova naklapanja i izlive nenadane radosti za spas.

    Da proste dame, bas me zabolje za Putina.

    .
    Nasmija me.Veli da oproste dame.
    Ljepše izgleda kad je neko iskren pa ne bira riječi no kad neko uvlači fašizam poput Orbanovog u sto folija a sve kao fol brine za narod te gine.
    Ne ginu samo Ukrajinci nego i Rusi a sve pod komandom Kremlja.
    No se vama pojedinima prosta činjenica mora ponoviti.
    Last edited by Bluemoon; 24-06-23 at 21:44.
    No pasaran!

  28. #14847
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    I pravu je bio jakuza kao i uvjek.

  29. The Following 3 Users Say Thank You to p0smatrac For This Useful Post:


  30. #14848
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    1,014
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ako ko pljuje dps ovuda to je Vanja eto kolko pratiš
    Nikoliko ne pratim moj ti,i ovo sto pišemo danas se samo danas čita i nikad više.

    Elem, ne bijah lijen pa preletih 150ak postova tvog Vanje i nema tu neke osude DPSa, samo usput,ovlaš, al su mu zato demokrate, Evropa sad ,DFovci bas stali na žulj.
    Logično slijedi.

  31. #14849
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    208 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    što veli Mandić? ipak ti je to šef moraš znat kako i što misli
    Građaninu prvog reda idi na belveder brani nas od nas samija.

    Nego da se vrnemo na temu.
    Koliko je ostalo jos do gornjeg limita zaduženja zelensky land-a?
    Kad ce ovi kraj besmislenog rata za građanštinu, a vrlo bitnog za ukre?
    Ocemo li priznat krim i otcijepljene teritorije kao Kosovo, i pružati posredovanje da se zdogovoreno zelenski-putin (za malo navaljni-prigozin do prije nekih uru dvije tri)


    Poslato sa puslice upotrebom Tapatalk-a

  32. #14850
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Svaki drugi dan neko sipa pomoc ukrajini po 259 milijardi dje su te pare nije valjda da onaj kepec sve smrce

  33. The Following User Says Thank You to Beton For This Useful Post:


Page 594 of 726 FirstFirst ... 94494544584590591592593594595596597598604644694 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem SAMSUNG: S4 MINI (stanje 7/10), J5 2015 (stanje 10/10), S7 EDGE (stanje slomljen)
    By vuk92 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 25-12-19, 13:23
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  4. O Đurdevu uranak se sprema, ništa lepše od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •