Page 499 of 717 FirstFirst ... 399449489495496497498499500501502503509549599 ... LastLast
Results 12,451 to 12,475 of 17924

Thread: Ukrajina - stanje na ratištu

  1. #12451
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    ne znam za ranije ali ovdje je izgleda bio u pravu, imaj u vidu da on ima informacije koje obični građani nemaju

    https://t.me/RVvoenkor/36100
    She is only here to annoy herself!

  2. #12452
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,938
    Thanks Thanks Given 
    14,922
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Samo kažem kako su se ispostavili njegovi "izvještaji" u kontinuitetu.
    Inače, evo kakvih sve budala u pokretima zelenih.Veli zaustavite rat ekologija ovo ono, e baš Putin trči i za glavu se hvata oko ekologije i migracije žaba,sad će sve da zaustavi.A u stvari forsira zna se čiju priču.To je cio svijet prožet izgleda nekim avetinjama po parlamentu.
    Stvorili su neke balončiće odvojeni od realnosti totalno.

    https://twitter.com/visegrad24/statu...8U0DLs6YQ&s=19

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    No pasaran!

  3. #12453
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,756
    Thanks Thanks Given 
    2,653
    Thanks Thanks Received 
    2,523
    Thanked in
    1,428 Posts

    Default

    Da posaljimo im 20 tenkova samo bacanje soli u vodu.....kraj se zna

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  4. #12454
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Samo kažem kako su se ispostavili njegovi "izvještaji" u kontinuitetu.
    Inače, evo kakvih sve budala u pokretima zelenih.Veli zaustavite rat ekologija ovo ono, e baš Putin trči i za glavu se hvata oko ekologije i migracije žaba,sad će sve da zaustavi.A u stvari forsira zna se čiju priču.To je cio svijet prožet izgleda nekim avetinjama po parlamentu.
    Stvorili su neke balončiće odvojeni od realnosti totalno.

    https://twitter.com/visegrad24/statu...8U0DLs6YQ&s=19

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    čekaj čekaj otkada su demokrate protiv klimatske agende?
    She is only here to annoy herself!

  5. #12455
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,756
    Thanks Thanks Given 
    2,653
    Thanks Thanks Received 
    2,523
    Thanked in
    1,428 Posts

    Default

    Juce se u Ukrajini dogodila cudna stvar, prvi put od kad traje SVO Ukrajinska PVO nije dobila upozorenje o nadolazecim projektilima, uzbuna je podignuta tek kad su se zacule prve eksplozije. I pored toga sto su Rusi prikazali 3 podmornice na povrsini i, ako se ne varam, 17 aviona u vazduhu sistemi ranog upozoravanja su prespavali napad.
    Interesantan razvoj dogadjaja....
    vele srbi...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  6. #12456
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,938
    Thanks Thanks Given 
    14,922
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    čekaj čekaj otkada su demokrate protiv klimatske agende?
    Koje sad demokrate? O čemu ti @NSX?

    Možeš li vidjeti ovdje besmislenost a na kraju i bezobrazluk izjave ove političarke? Ne donose se odluke tako u domenu naučne fantastike a zna se kako je RF tražila da se sjedne na pregovarački sto i pod kojim uslovima.Zna se i kakve nebuloze su u njihovim medijima.
    Ovaj rat će se riješiti na frontu a ne pričama o kineskim bubamara koje su morale da emigriraju jer strašni T-72 čuda čini od okoline.Mrzi me uopšte i da komentarišem ove pokrete nego eto navedoh primjer kako skreću fokus sa pravog problema.

    Evo ti dokaz šta @NetworkMaster piše.Isprva sam mislila da on to zabave nešto radi, ali ne on stvarno ovo negdje pronalazi i još veli interesantan razvoj događaja.

    Pokvarenština.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 16-01-23 at 07:46.
    No pasaran!

  7. #12457
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,756
    Thanks Thanks Given 
    2,653
    Thanks Thanks Received 
    2,523
    Thanked in
    1,428 Posts

    Default

    https://edition.cnn.com/2023/01/15/p...lab/index.html

    pricam ja trebaju ovi iz Tare da salju da se testiraju prototipovi dok je besplatan poligon

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  8. #12458
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,938
    Thanks Thanks Given 
    14,922
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Pričaj, pričaj težak je život vojnika.
    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    vele srbi...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

    https://youtube.com/shorts/dcHIAsTGt1U?feature=share


    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    No pasaran!

  9. #12459
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,756
    Thanks Thanks Given 
    2,653
    Thanks Thanks Received 
    2,523
    Thanked in
    1,428 Posts

    Default

    Amerikanci samo fale srbijanske i crnogorske vojnike.....
    tako valja kaliti dok god poligon nije kod nas

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  10. #12460
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    još 10 godina ako bude rat trajao možda se i razduži...e sad upoznaće jake ljude tamo pa nisam baš siguran koliko će ovim kamatašima beogradskim biti pametno da ga pritiskaju
    She is only here to annoy herself!

  11. #12461
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,938
    Thanks Thanks Given 
    14,922
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Pa druga vojska na svijet se odnosi na zalihe po onom indexu, a mit se odnosi na vranyo izvještaje.Ništa bez profesionalne vojske.Ali, kako Gerasimov za*eba Prigožina nije realno, jer je osvajački pir za koji je dobro skratio svoju privatnu vojsku nazva svojim, i još dodate šta ćeš ja sam ti sad šef sve je tvoje moje.Baš su ga navukli ko miša u klopku a da barem može za Ameriku nego je na poternici FBI-ja jer je prčkao po izborima tamo.
    E sad, da li će ovo u šahu biti pat, ili šah-mat vidjećemo.

    I to vrlo uskoro.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 16-01-23 at 10:15.
    No pasaran!

  12. #12462
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,938
    Thanks Thanks Given 
    14,922
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Ok,nema veze postaviću na temu Putinove Rusije tamo više pripada.Ova tema ipak treba više da se tiče samog fronta i jedva čekam da sklone posljednji AK-47 i pokupe sve što su tu donijeli.
    A i Krim će da napuste, ko što misle da neće.

    I da,ima da plate ratnu odštetu i da vrate onu djecu što su odveli za Rusiju da ih uče da su Rusi.
    Jedino mi teče nevidljiva suza što će ovi heroji poput Berića na koje me podsjećaju postovi network master nešto ostati bez kavijara posred fronta.
    Last edited by Bluemoon; 16-01-23 at 12:43.
    No pasaran!

  13. #12463
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ok,nema veze postaviću na temu Putinove Rusije tamo više pripada.Ova tema ipak treba više da se tiče samog fronta i jedva čekam da sklone posljednji AK-47 i pokupe sve što su tu donijeli.
    A i Krim će da napuste, ko što misle da neće.

    I da,ima da plate ratnu odštetu i da vrate onu djecu što su odveli za Rusiju da ih uče da su Rusi.
    Jedino mi teče nevidljiva suza što će ovi heroji poput Berića na koje me podsjećaju postovi network master nešto ostati bez kavijara posred fronta.
    I onda smo se probudili i vidimo sve rusko oko nas.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  14. #12464
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,938
    Thanks Thanks Given 
    14,922
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Ne znam što ti vidiš ipak ćeš u svoje ime u to ime ono, znaš. (a i da ne znaš ne sumnjam da ćeš vremenom naučiti, ko i mnogi)

    Mada realno me i ne zanima, samo vidi da mene i tebe ne stavljaš u isti skup činilaca.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 16-01-23 at 13:08.
    No pasaran!

  15. #12465
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Što ti si nešto iznad drugih? Molim te izvini što sam se usudio da repliciram. Stvarno ne bih više da te uznemiravam u pisanju bajki.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  16. #12466
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,938
    Thanks Thanks Given 
    14,922
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Gdje napisah da sam iznad? Pišem da me ne stavljaš u prvo lice množine, pa ti (drugo lice jednine) ili ja (prvo lice jednine) piši u svoje ime batali mene tih fora jer bila je fora i da će Kijev pasti za dva dana koje je nekolicina pisala u prvom licu jednine, a sad se kriju iza prvog lica množine.

    Komedija.

    Hajde da ne idem u off, iskreno me i ne dotiče što ti (drugo lice jednine) i misliš o mojim postovima.




    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 16-01-23 at 13:15.
    No pasaran!

  17. #12467
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Gdje napisah da sam iznad? Pišem da me ne stavljaš u prvo lice množine, pa ti (drugo lice jednine) ili ja (prvo lice jednine) piši u svoje ime batali mene tih fora jer bila je fora i da će Kijev pasti za dva dana koje je nekolicina pisala u prvom licu jednine, a sad se kriju iza prvog lica množine.

    Komedija.

    Hajde da ne idem u off, iskreno me i ne dotiče što ti (drugo lice jednine) i misliš o mojim postovima.




    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Još samo ovo.
    Rusija nijednom, niko sa zvaničnih adresa nikada nije objavio da bilo šta da će se ekspresno završiti rat. To su pisali ovi zapadnjaci, i oni naravno svjesni da je to glupost(konačno, nisu ih 8 godina pripremali bezveze), i da mogu da kažu da su Rusi mnogo slabiji nego što jesu.
    Elem, možda će i do kraja januara biti neke stvari jasnije. Mislim, meni je jasno sve, nego i drugima.
    Poy
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  18. #12468
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    što ti je jasno? da bolesnik eo godinu dana ubija đecu po UKR a da se vi radujete radi toga? što čine putinofili

    тапаталк
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  20. #12469
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    što ti je jasno? da bolesnik eo godinu dana ubija đecu po UKR a da se vi radujete radi toga? što čine putinofili

    тапаталк
    Je li te sramota da tako nešto napišeš? Kad si čuo ti za rat? Ja 2014. I od tada svakodnevno bombarduju Donbas ovi ukronacisti.
    Je li moguće da je neko u stanju da ovo napiše? Jesam li ja negdje rekao da je super ovo i baš je divno što jedni druge uništavaju?
    Ne znam da li administracija ovo sankcioniše, što se mene tiče ne mora, taman neka stoji.
    Ja ne znam i ne zanima ko piše, nego šta piše. Ne mogu sad da sse sjetim da li si ti ili neko drugi slične gluposti pisao da nekome prijetim.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  21. #12470
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    znači Putin nije izvršio invaziju i započeo rat protiv nezavisne države jer je bolesnik koji oće nekakva carstva da podiže iz pepela? ne ubija nevine ljude širom UKR jer je psihopata? godinu dana tvoji drugari (što vi iz dfa, što ljubitelji lika i djela novog Hitlera) nas ubjeđuju da je to tako moralo da bude jer su Ukri zli

    samo jedan čoek i jedna strana eo godinu dana uništavaju sve. ovi drugi se prosto brane jer moraju. al dobro kako rekoše oni iz fan kluba tvog idola - Putin brani pravoslavlje

    тапаталк
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #12471
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Je li te sramota da tako nešto napišeš? Kad si čuo ti za rat? Ja 2014. I od tada svakodnevno bombarduju Donbas ovi ukronacisti.
    Je li moguće da je neko u stanju da ovo napiše? Jesam li ja negdje rekao da je super ovo i baš je divno što jedni druge uništavaju?
    Zašto bi sankcionisala?
    Ti si taj kojeg treba da bude sramota.

    Pisano, više puta, ali nije na odmet da se obnovi gradivo:
    Quote Originally Posted by ASC View Post
    U Ukrajini prije aneksije Krima i oružane pobune u Donbasu niko nije ubijen zbog toga što je Rus.
    Van zone ratnih dejstava nisam mogao da nađem neki značajniji broj zločina liše sukoba u Odesi.

    Što se tiče politički motivisanih ubistava, samoproglašeni harkovski partizani, proruski militanti su preuzeli odgovornost za bombaški napad na ukrajinski patriotski skup u Harkovu 22. februara 2015. u kojem je ubijeno 4 a ranjeno 10 učesnika.
    Drugi istaknuti slučaj je bio 31. avgusta 2015. kada je pripadnik ultra desničarske Svobode u Kijevu bacio ručnu bombu pripadnike nacionalne garde i usmrtio četvoricu gardista, na protestu nacionalista protiv novousvojenog zakona koji donjeckoj i luganskoj oblasti omogućava nešto veću autonomiju.

    Uglavnom, od "zamrzavanja" sukoba 2015. do 2022. u Ukrajini se živjelo relativno normalno.


    Posljednje 3 godine je stradalo oko 25 civila godišnje na obje strane ukupno od čega dobar dio od zaostalih neeksplodiranih ubojnih sredstava, i dio uslijed aktuelnih neprijateljstava, uz samu demarkacionu liniju.

    O "osmogodišnjem bombardovanju Donbasa" nema nikakvog govora već se radi o običnoj propagadnoj lažavini.
    Ovako je izgledao Donjeck usred 7 godina "konstantnog bombardovanja":



    A ovako Mariupolj usred dva mjeseca "oslobađanja":


    Inače, u jednom raketnom napadu na oblasnu administraciju Nikolajeva, raketom kalibr ruska vojska je ubila preko 30 ruskojezičnih civila, više no što ih je stradalo za cijelu 2020. u Donbasu.


    Dalje osim što lažu o "osmogodišnjem bombardovanju" iako je zaista intenzivno granatiranje bilo aktuelno samo 2014. i 2015. godine (a opet ni primaći ovome danas) ruski propagandisti guraju narativ da su maltene sve civilne žrtve djelo ukrajinske strane, iako pobunjenici nisu niša zaostajali sa granatiranjem i raketiranjem.
    Neki od primjera su raketni napad na Mariupolj 24. januara 2015.(31 mrtvih, 108 ranjenih) i raketni napad na Kramatorsk 10. februara 2015 (9 mrtvih, 35 ranjenih).


    Na koncu, Rusija je država koja je čečenski separatizam na svojoj teritoriji riješila satiranjem Groznog u višemjesečnom artiljerijskom i vazdušnom bombardovanju sa epilogom od preko 25,000 mrtvih civila po ruskim procjenama u opsadi 1994/1995, dok za reprizu iz 2000. godine zvanični podaci o civilnim žrtvama nikad nisu objavljeni.
    Dalje, broj mrtvih civila u ovoj zgradi u Dnjepropetrovsku od prije neki dan je prešao 30, što je opet slučaj đe je samo jedna ruska raketa ubila više ruskojezičnih civila no što ih je stradalo cijele 2021. godine NA OBJE STRANE demarkacione linije u Donbasu.
    Last edited by ASC; 16-01-23 at 15:01.

  23. #12472
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,780
    Thanks Thanks Given 
    667
    Thanks Thanks Received 
    2,992
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Још један руски Т90М отишао код Жириновског.

    https://twitter.com/UAWeapons/status...rmcZIyh4A&s=19
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  24. #12473
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,938
    Thanks Thanks Given 
    14,922
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Још један руски Т90М отишао код Жириновског.

    https://twitter.com/UAWeapons/status...rmcZIyh4A&s=19
    Kakva je to tek pokvarenština od čovjeka bila a nekad imam osjećaj da je nekima kako pišu bio i svjetonazor.
    Nego, meni izgleda ovdje da T-90M bi mogao da se popravi i ode na spisak land liz from raša.Ipak je to najjači donator u suplajingu jer sva sreća pa su tako glupi.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 16-01-23 at 16:55.
    No pasaran!

  25. #12474
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,756
    Thanks Thanks Given 
    2,653
    Thanks Thanks Received 
    2,523
    Thanked in
    1,428 Posts

    Default

    https://www.bloomberg.com/news/artic...bile_web_share

    iran dobija ruske avione .... jesu li oni sledeći....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  26. #12475
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    25 цивила годишње??? Хахахахаха. А у. Јануар, а добили смо пост године.

Page 499 of 717 FirstFirst ... 399449489495496497498499500501502503509549599 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem SAMSUNG: S4 MINI (stanje 7/10), J5 2015 (stanje 10/10), S7 EDGE (stanje slomljen)
    By vuk92 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 25-12-19, 13:23
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  4. O Đurdevu uranak se sprema, ništa lepše od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •