Page 470 of 723 FirstFirst ... 370420460466467468469470471472473474480520570 ... LastLast
Results 11,726 to 11,750 of 18071

Thread: Ukrajina - stanje na ratištu

  1. #11726
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Ocajnicki potezi ocajnika koji gubi rat aj da jos nekoga uvucemo da mogu opravdati totalnu mobilizaciju jer ovako mi mrka kapa
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  3. #11727
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ocajnicki potezi ocajnika koji gubi rat aj da jos nekoga uvucemo da mogu opravdati totalnu mobilizaciju jer ovako mi mrka kapa
    Ako ce da ih naoruza petardama i kuhinjskim nozevima onda neka ih mobilise.

    Mislim da ovi putinofili koji misle da se razumiju u nesto ne kapiraju da Rusiji nikako ne odgovara da se Poljska direktno umijesa. Kao prvo, Poljaci jedva cekaju da je*u majku Rusiji, a kao drugo, imaju sa cim i bez NATO-a.
    Last edited by VanjaTheMan; 15-11-22 at 20:46.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  4. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  5. #11728
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default



    Neće član 5.

    Al hoće član 4 NATO.

    Izgleda.

  6. #11729
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,450
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Zamisljam taj mozak koji poslije svega podrzava Z. Cemu se nadaju ti ljudi?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  7. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  8. #11730
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Izvanredan učinak ukrajinske PVO/PRO danas - uništili su 3 zgrade u sred Kijeva i uspjeli da ubiju dvije osobe u drugoj, deklarativno savezničkoj državi... Neki bi rekli da je ovo neminovna posledica prakse besomučnog usipanja neograničene količine oružja i novca zvanično najkorumpiranijem režimu u Evropi, bez kontrole i limita. O efikasnosti state-of-the-art sistema i poslednje riječi zapadne tehnologija u vidu bušnog Iris-T - bolje ćutati, epska blamaGa...

    Svakako je tragikomično bilo gledati Volodomira "Rusi i Ukrajinci su ista krv" Zelenskog kako pokušava produkt sopstvene nesposobnosti upotrebiti kao oružje protiv Rusije, još jedan put u neprekidnom otužnom nizu...


  9. The Following User Says Thank You to Markez For This Useful Post:


  10. #11731
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ako ce da ih naoruza petardama i kuhinjskim nozevima onda neka ih mobilise.

    Mislim da ovi putinofili koji misle da se razumiju u nesto ne kapiraju da Rusiji nikako ne odgovara da se Poljska direktno umijesa. Kao prvo, Poljaci jedva cekaju da je*u majku Rusiji, a kao drugo, imaju sa cim i bez NATO-a.
    Bas njega briga on je u nezavidnoj situaciji ako Prigozin koji se u zadnje vrijeme otvoreno kurcopeca osjeti slabica u njemu pa pa za Putka.Zna i Putin to dobro da je stvorio cudoviste koje se lako moze obrnuti protiv njega.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  11. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  12. #11732
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,160
    Thanks Thanks Given 
    15,077
    Thanks Thanks Received 
    3,742
    Thanked in
    2,676 Posts

    Default

    Za sve je USA kriva jer je poslala onog Abramsa Poljskoj da malo vježba na Puma22 bivšoj članici vaktpaka.A iako se zvao varšavski pitala se Moskva.

    Sad se Moskva ni sa sobom ne pita.
    Ah da.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  13. #11733
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Zamisljam taj mozak koji poslije svega podrzava Z. Cemu se nadaju ti ljudi?
    Nema tu nekih nadanja i nekog razmisljanja. Za to je potrebna svijest. Oni samo kao masine navijaju za stranu za koju su ih naucili da treba da navijaju. Niti znaju zasto niti su sposobni da se zapitaju, a kamoli da dodju do odgovora.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  14. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  15. #11734
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ako ce da ih naoruza petardama i kuhinjskim nozevima onda neka ih mobilise.

    Mislim da ovi putinofili koji misle da se razumiju u nesto ne kapiraju da Rusiji nikako ne odgovara da se Poljska direktno umijesa. Kao prvo, Poljaci jedva cekaju da je*u majku Rusiji, a kao drugo, imaju sa cim i bez NATO-a.
    Buhahahahaha U esenciji - ovo je nivo rezonovanja prosječnog ukranofila sa ovih prostora: vlažni snovi da bi u otvorenom sukobu jedne POLJSKE i Rusije - Rusija bila ta koja bi izvukla deblji kraj. Da uvreda intelektu bude još bizarnija - tu je i šlag na torti u vidu "i bez NATO-a" i "svako ko misli drugačije je - "putinofil"".

    No dobro - šta očekivati od jednog od likova kojem na istom ovom topicu nisam mogao nikako da objasnim da je postojanje vojnih baza širom planete u sprezi sa najvećim brojem nosača aviona esencijalno oružje ostvarenja i održanja vojnog ekspanzionizma i imerijalizma. Rezon sigurno ne.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #11735
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ali čija je zapravo odgovornost. Znači neko puca u čovjeka, on se odbrani nekim tiganjom od kevlara, i metak skrene u drugog čovjeka i ubije ga.

    Ajmo pravnici? Nehat? Viša sila? I ja mislim.

    Ubistvo 1/1, i to onog što je pucao. S predumišljajem jer sve je bilo organizovano za tako nešto. Pa jel metak zbog kevlara skrenuo il nije, to je sasvim nebitno. Ubio je nekog i policija bi takvog u Americi ko kera na ulici izrešetala, a sud svakako osudio.

  17. #11736
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Zamisljam taj mozak koji poslije svega podrzava Z. Cemu se nadaju ti ljudi?
    Probaj da izađeš iz ograničene perspektive iz koje posmatraš stvarnost - pa možda uspiješ zaista da razumiješ istu. Recimo - ovako (npr):

    "Zamišljam mozak ljudi koji posle svega podržavaju ilegalni (došao ilegalnim pučem na vlast) režim, koji je kontinuirano sprovodio fašističku politiku diskriminacije sopstvenih građana, zabranjujući im kulturu, istoriju, jezik i koji im je otvoreno poručivao da ako im se ne sviđa novi diskriminatorski "poredak" - sele iz Ukrajine (u 21. vijeku)... Uz sve to dodjeljujući golemom broju ulica i objekata širom države ime antisemitskog koljača i osvedočenog naciste - S.Bandere."

    Eto - i to sam ti riješio, da se ne zamaraš "dumajući".

  18. #11737
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,485
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markez View Post
    Probaj da izađeš iz ograničene perspektive iz koje posmatraš stvarnost - pa možda uspiješ zaista da razumiješ istu. Recimo - ovako (npr):

    "Zamišljam mozak ljudi koji posle svega podržavaju ilegalni (došao ilegalnim pučem na vlast) režim, koji je kontinuirano sprovodio fašističku politiku diskriminacije sopstvenih građana, zabranjujući im kulturu, istoriju, jezik i koji im je otvoreno poručivao da ako im se ne sviđa novi diskriminatorski "poredak" - sele iz Ukrajine (u 21. vijeku)... Uz sve to dodjeljujući golemom broju ulica i objekata širom države ime antisemitskog koljača i osvedočenog naciste - S.Bandere."

    Eto - i to sam ti riješio, da se ne zamaraš "dumajući".
    I ja tebi da riješim par stvari.
    Ovo tvoje naklapanje su najobičnije lažavine za maloumnike.

    Polovina ukrajinske vojske, ako ne i jače, govori ruski, jezik koji im je "zabranjen", a ruska vojska ih spašava od te teške diskriminacije tako što sipa rakete i granate po njima.

    Partije koje su došle prevratom na vlast 2014. godine su 2019. izgubile vlast, a na vlasti je nova partija sa biračkim uporištem mahom na istoku Ukrajine.
    Oni stvarni neonacisti svi na kumbulj nisu mogli da prebace cenzus.
    Last edited by ASC; 15-11-22 at 21:07.

  19. The Following 3 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  20. #11738
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Zar jos ima ljudi kojima Markez nije na ignore? Zasto radis to sebi?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. #11739
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,485
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Zar jos ima ljudi kojima Markez nije na ignore? Zasto radis to sebi?
    Ma puca mi ***** za njega lično.
    Ali radi takvih koji misle da će 1000 puta ponovljena laž postati istina, ima da im odgovorim 1000 i jedan put ako treba.

  22. The Following 6 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  23. #11740
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    I ja tebi da riješim par stvari.
    Ovo tvoje naklapanje su najobičnije lažavine za maloumnike.

    Polovina ukrajinske vojske, ako ne i jače, govori ruski, jezik koji im je "zabranjen", a ruska vojska ih spašava od te teške diskriminacije tako što sipa rakete i granate po njima.

    Partije koje su došle prevratom na vlast 2014. godine su 2019. izgubile vlast, a na vlasti je nova partija sa biračkim uporištem mahom na istoku Ukrajine.
    Nenaciststi svi na kumbulj nisu mogli da prebace cenzus.
    Bla, bla, truć, truć... Kad se ostane bez argumenata i ne može se uhvatiti u koštac sa jednostavnom realnošću - pribjegne se ili vrijeđanju ili pucanju po subjektivnom "tumačenju".

    1. "Zapadna" vlast je na vlast došla ILEGALNO, finansirano spolja, i sprovodila politiku diskriminacije o kojoj sam pisao iznad. Fakat.
    2. Zelenski je JAVNO govorio da su "Rusi i Ukrajinci isti narod, ista krv". Fakat.
    3. Ruska istorija je cenzurisana širom Ukrajine, srušeni su ne samo ruski, već i sovjetski spomenici. Fakat.
    4. NEBROJENO puno ulica i objekata je dobilo ime antisemitskog koljača i osvedočenog naciste Stepana Bandere u poslednjih par godina. Fakat.

  24. The Following User Says Thank You to Markez For This Useful Post:


  25. #11741
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,160
    Thanks Thanks Given 
    15,077
    Thanks Thanks Received 
    3,742
    Thanked in
    2,676 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Ok.Bar si redovna na časovima i pratiš predavanja.Pored tolikih analiza koje radiš,praćenja aktuelnih dešavanja iz minuta u minut,milione karaktera koje si kucnula,još imaš vremena i za moje postove.Skidam kapu.
    Inače,ovo je slučajno omašilo metu taman kolko i tomahavk u kinesku ambasadu što je.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    A možda i nije joni.

    Ne znam da li je ovo mit ili istina, ali interesantan momenat u davnoj istoriji.
    U ww1 bilo je božićno primirje 1914.kada je nastupio mir u britanskim i njemačkim rovovima na zapadnom frontu.
    Neki su bili na terenu, a drugi popravljali rovove.

    Što si odmah na kraj srca.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  26. #11742
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,485
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markez View Post
    Bla, bla, truć, truć... Kad se ostane bez argumenata i ne može se uhvatiti u koštac sa jednostavnom realnošću - pribjegne se ili vrijeđanju ili pucanju po subjektivnom "tumačenju".

    1. "Zapadna" vlast je na vlast došla ILEGALNO, finansirano spolja, i sprovodila politiku diskriminacije o kojoj sam pisao iznad. Fakat.
    2. Zelenski je JAVNO govorio da su "Rusi i Ukrajinci isti narod, ista krv". Fakat.
    3. Ruska istorija je cenzurisana širom Ukrajine, srušeni su ne samo ruski, već i sovjetski spomenici. Fakat.
    4. NEBROJENO puno ulica i objekata je dobilo ime antisemitskog koljača i osvedočenog naciste Stepana Bandere u poslednjih par godina. Fakat.
    1. Pitaj Ukrajince koji su glasali Janukovičevu Partiju regiona, smatraju li Rusiju pozvanom da ih na ovaj načun brani od "ilegalne vlasti"... pošto bi oni doveli "legalnu vlast" da im je okupacija pošla za rukom.
    2. Pa šta?
    Po istraživanjima sociološkog instituta u Kijevu, početkom 2014 (prije Krima) dvije trećine prozapadnih majdanovaca su uprkos prozapadnoj orijentaciji gledali prijateljski na Rusiju i priželjkivali normalne i dobre odnose sa njima uprkos želji da se uđe u EU.
    Čudo jedno... to više nije slučaj... Oće to kad komšija počne da ti kida teritoriju, ruši gradove i ubija narod...
    3. Mjestimično da... ali sistematski do početka ove invazije ne. Uglavnom potpuno sporedna stvar.
    4. Onaj najpoznatiji spomenik Banderi u Lavovu, je podignut 2007. u Juščenkov vakat kao predsjednika, a Janukoviča kao premijera.
    Možda je trebalo tada krenut u invaziju?

    I pošto ti je priča "bla, bla, truć truć"?
    Da li je ruski jezik opšte zastupljen među ukrajinskom vojskom?
    Da li je vladajuća partija formirana 2017. godine pri čemu najveću podršku ima u ruskojezičnoj Zaporoškoj oblasti?
    Da li su Svoboda, desnosektoraši i slični prišli cenzusu i zašto ne?
    Last edited by ASC; 15-11-22 at 21:32.

  27. #11743
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Ma puca mi ***** za njega lično.
    Ali radi takvih koji misle da će 1000 puta ponovljena laž postati istina, ima da im odgovorim 1000 i jedan put ako treba.
    Ako sam jednu stvar naucio na ovom forumu to je da takvi ljudi nisu u stanju da promijene misljenje. Sto vise pokusavas to je on vise ubijedjen da su glupostu u koje vjeruje ispravne. Da Rusija sjutra bukvalno prestane da postoji ili da ih Ukrajina pokori i proglasi cijelu Rusiju ukrajinskom teritorijom koju cijeli svijet priznaje kao takvu, on bi i dalje tvrdio da je Rusija pobijedila.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  28. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  29. #11744
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Čudna reakcija ruske strane, umjesto da kažu pa što i da je naša raketa, xebite se, mi najjači, mi nuklearke, mi gas, mi naftu, mi se grijemo a vi smrzavate itd, oni plačkinjaju, nije naša raketa, kme kme

  30. The Following 3 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  31. #11745
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Nikad posjećeniji thread.

    Uglavnom, Poljska je podigla nivo borbene gotovosti i razmatra članak 4 NATO upravo sa njihove press konferecije informacije.

    Dakle, ništa "specijalno"

    Međutim Biden traži još 37 milijardi za Ukrajinu od Kongresa.

    Šta mu ja znam... Ovi ljudi se sprdaju.

  32. #11746
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,160
    Thanks Thanks Given 
    15,077
    Thanks Thanks Received 
    3,742
    Thanked in
    2,676 Posts

    Default

    @Markez pozdravi drugare sa kanala "istočni front" iz malog mokrog luga.

    E da, vele da će i Katarinu vtoraju Ukrajinci da sklone da opet ne bi palo nekom iz Kremlja da ih denacifikuje i liberalizuje i tako to ostavljajući masovne grobnice.
    Ne zbog Katarine, lijepa je ona no eto..
    I ulice i sve, sve što podsjeća na "bratstvo".Ne znam valjda imaju pravo ali na kraju krajeva njihova država njihova stvar.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 15-11-22 at 21:30.
    No pasaran!

  33. #11747
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    А ништа , иде још бушних западних система ПВО за зомбирано НАТО крдо и још посла за амерички војно- индустријски комплекс.

    Тачно Русија треба да им тражи проценат...
    Last edited by Geralt of Rivia; 15-11-22 at 21:34.

  34. #11748
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Zamisljam taj mozak koji poslije svega podrzava Z. Cemu se nadaju ti ljudi?
    Srpskom svetu

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  35. #11749
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    1. Pitaj Ukrajince koji su glasali Janukovičevu Partiju regiona, smatraju li Rusiju pozvanom da ih na ovaj načun brani od "ilegalne vlasti"... pošto bi oni doveli "legalnu vlast" da im je okupacija pošla za rukom.
    2. Pa šta?
    Po istraživanjima sociološkog instituta u Kijevu, početkom 2014 (prije Krima) dvije trećine prozapadnih majdanovaca su uprkos prozapadnoj orijentaciji gledali prijateljski na Rusiju i priželjkivali normalne i dobre odnose sa njima uprkos želji da se uđe u EU.
    Čudo jedno... to više nije slučaj... Oće to kad komšija počne da ti kida teritoriju, ruši gradove i ubija narod...
    3. Mjestimično da... ali sistematski do početka ove invazije ne. Uglavnom potpuno sporedna stvar.
    4. Onaj najpoznatiji spomenik Banderi u Lavovu, je podignut 2007. u Juščenkov vakat kao predsjednika, a Janukoviča kao premijera.
    Možda je trebalo tada krenut u invaziju?
    A bilo je tako jednostavno... Opet:

    1. "Pitaj nekog" za njegovo tumačenje/interpretaciju događaja - not a valid argument. Režim koji je kontinuirano sprovodio politiku diskriminacije godinama je ILEGALNO došao na vlast, finansiranjem/sponzorisanjem spolja. Ništa više - ništa manje.

    2. Pa ništa, baš ništa. U jednom momentu su PREDSJEDNIKU zemlje Rusi i Ukrajinci isti narod i ista krv (kada mu trebaju Ruski glasovi) - a u drugom su "orci", sa kojim Ukrajinci nemaju ništa. Nabavili su novu krv, jezik, istoriju? Ili su neki dolari naprasno izmjenili ideologiju, istoriju i "krv"...

    3. Sporedna? Apsolutno esencijalna stavka, koja najbolje pokazuje stepen diskriminacije i odnosa režima prema ruskom narodu, istoriji i jeziku u novoj, "prozapadnoj" Ukrajini. I VRLO bitna stavka - ovo je sistemski činjeno i PRIJE specijalne vojne operacije. Mislećem sagovorniku nije potreban jači dokaz i bolja potvrda ove činjenice.

    4. Jedan spomenik je eksces. Stotinu ulica je pravilo. A nacista i antisemitski koljač i ubica je isključivo nacista i antisemitski koljač i ubica - ništa drugo.

    Suština je jednostavna, može se pojednostaviti primjerom: Npr, ako mislite da je apsolutno normalno i logično primorati nekog nesretnog Rusa koji familijarno i generacijski živi na tlu Ukrajine stoljećima da prihvati S. Banderu kao nacionaonog "heroja" i da ŽIVI u ulici koja nosi njegovo ime - imam loše vijesti za vas - živite u iluzijama, i jednoj morbidnoj, diskriminatorskoj "ideologiji"...

  36. The Following User Says Thank You to Markez For This Useful Post:


  37. #11750
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,798
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,018
    Thanked in
    1,787 Posts

    Default

    Ово у Пољској је изгледа ракета из система С300 то значи украјинско.Чекамо потврду.

    https://twitter.com/UAWeapons/status...FsIA9vkxw&s=19
    Quote Originally Posted by Geralt of Rivia View Post
    А ништа , иде још бушних западних система ПВО за зомбирано НАТО крдо и још посла за амерички војно- индустријски комплекс.

    Тачно Русија треба да им тражи проценат...
    Па и треба.Хиљаде руских тенкова и транспортера, бродови, авиони и хеликоптери су добро изрекламирали НАТО оружје.
    Одличне мете.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  38. The Following 3 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


Page 470 of 723 FirstFirst ... 370420460466467468469470471472473474480520570 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem SAMSUNG: S4 MINI (stanje 7/10), J5 2015 (stanje 10/10), S7 EDGE (stanje slomljen)
    By vuk92 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 25-12-19, 13:23
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  4. O Đurdevu uranak se sprema, ništa lepše od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •