Page 24 of 725 FirstFirst ... 142021222324252627283474124524 ... LastLast
Results 576 to 600 of 18122

Thread: Ukrajina - stanje na ratištu

  1. #576
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    "War is delightful to those who have had no experience of it."

    Erasmus (1466-1536)
    "I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones."

    Albert Einstein
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  3. #577
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Gledah video dje se vidi kako je neko vozio biciklo ulicom u momentu kad je u blizini pala bomba. Kasnije saznajem da je napad geolociran i da se mjesto nalazi na zapadu Ukrajine. Nijesam znao da se Donbas prostire toliko zapadno. Ili mozda humanitarna akcija obuhvata nesto mimo Donbasa? Na snimku se vidi kako osoba koja je vozila biciklo, nakon udara pokusava da se rukama odvuce i nakon nekoliko trenutaka gubi snagu i pada mrtva. Radi se o 14-godisnjoj djevojcici.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #578
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Ima li u CG ljudi koji posebno danas psuju i pljuju sto nijesu sprijecili da CG udje u Nato? Mislim da ima ali ne znam, samo pitam.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  5. #579
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Moj outline, ameri su dobili poligon na koji ce da testiraju snagu rusije, da vide domete tih raketa o kojima rusija prica, stratesko postavljanje, kako napadaju, amerima je ukrajina samo poligon, a i rusima isto, zato sam i povukao paralelu i stavio znak jednakosti izmedju njih, sve su to gov*a, ali velesile i mogu da rade sta hoce i kad god hoce, a mi mozemo samo da to osudimo i gledamo, i nikad se to nece promijeniti dok oni izmedju sebe ne zarate, a ne vidim da imaju neki razlog za to, do tada ispasta sirotinja i ko nas je*e, a ovi sto misle da je ovo samo kao rusija iz nekog hira napravila samo neka su zdravo, posle ovoga ide Kina sa Tajvanom da se obracuna jer im moze bit, pa cemo vidjet sta je posle toga...

  6. #580
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Gledah video dje se vidi kako je neko vozio biciklo ulicom u momentu kad je u blizini pala bomba. Kasnije saznajem da je napad geolociran i da se mjesto nalazi na zapadu Ukrajine. Nijesam znao da se Donbas prostire toliko zapadno. Ili mozda humanitarna akcija obuhvata nesto mimo Donbasa? Na snimku se vidi kako osoba koja je vozila biciklo, nakon udara pokusava da se rukama odvuce i nakon nekoliko trenutaka gubi snagu i pada mrtva. Radi se o 14-godisnjoj djevojcici.
    Eto po twitteru snimaka dosta. I ruskih gubitaka, i civilnih cetvrti....
    Trenutno su helihopteri na predgradjima Kijeva.
    Daleko je ovo od ogranicene operacije u Donbasu.
    Izgleda da je Putin odlucio all in i da se ide na okupaciju kompletne Ukraine

    Ne bih ja to nista diro

  7. #581
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    447
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Evo krecu kod nas sa rezolucijama... e sto se radi...


  8. #582
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Moj outline, ameri su dobili poligon na koji ce da testiraju snagu rusije, da vide domete tih raketa o kojima rusija prica, stratesko postavljanje, kako napadaju, amerima je ukrajina samo poligon, a i rusima isto, zato sam i povukao paralelu i stavio znak jednakosti izmedju njih, sve su to gov*a, ali velesile i mogu da rade sta hoce i kad god hoce, a mi mozemo samo da to osudimo i gledamo, i nikad se to nece promijeniti dok oni izmedju sebe ne zarate, a ne vidim da imaju neki razlog za to, do tada ispasta sirotinja i ko nas je*e, a ovi sto misle da je ovo samo kao rusija iz nekog hira napravila samo neka su zdravo, posle ovoga ide Kina sa Tajvanom da se obracuna jer im moze bit, pa cemo vidjet sta je posle toga...
    I bukvalno je sledeci Tajvan. Zato Kina i podrzava sve ovo. Misl8m prica "nemojte, ajde se dogovorite" je samo blaga packa koja ne znaci nista.
    Gledaju kako se odvija situacija i koliko ce da ih kosta. Ako na ovome ostane, ne kosta ih previse. Napad na Tajvan i naoruzavanje ostrva, hibridni konflikt sa Japanom

    Ne bih ja to nista diro

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  10. #583
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Gledah video dje se vidi kako je neko vozio biciklo ulicom u momentu kad je u blizini pala bomba. Kasnije saznajem da je napad geolociran i da se mjesto nalazi na zapadu Ukrajine. Nijesam znao da se Donbas prostire toliko zapadno. Ili mozda humanitarna akcija obuhvata nesto mimo Donbasa? Na snimku se vidi kako osoba koja je vozila biciklo, nakon udara pokusava da se rukama odvuce i nakon nekoliko trenutaka gubi snagu i pada mrtva. Radi se o 14-godisnjoj djevojcici.
    Čim se borba vodi duž cijele granice sa Rusijom i kad je cilj totalno neutralisanje vojne moći, pacifikacija i denacifikacija, humanitarna akcija će da obuhvati cijelu Ukrajinu..
    A onda će se proširiti na Baltik a onda vjerovatno dokle god su boljševici zapišavali teritoriju do Njemačke..
    Sva sreća pa je humanitarna akcija..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  11. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  12. #584
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Moj outline, ameri su dobili poligon na koji ce da testiraju snagu rusije, da vide domete tih raketa o kojima rusija prica, stratesko postavljanje, kako napadaju, amerima je ukrajina samo poligon, a i rusima isto, zato sam i povukao paralelu i stavio znak jednakosti izmedju njih, sve su to gov*a, ali velesile i mogu da rade sta hoce i kad god hoce, a mi mozemo samo da to osudimo i gledamo, i nikad se to nece promijeniti dok oni izmedju sebe ne zarate, a ne vidim da imaju neki razlog za to, do tada ispasta sirotinja i ko nas je*e, a ovi sto misle da je ovo samo kao rusija iz nekog hira napravila samo neka su zdravo, posle ovoga ide Kina sa Tajvanom da se obracuna jer im moze bit, pa cemo vidjet sta je posle toga...
    Ovo je samo jos jedan u nizu pokusaja da se relativizuje ovaj horor.

    Ti i dalje ne kapiras. Putin je ludak koji mora biti zaustavljen.
    Last edited by VanjaTheMan; 24-02-22 at 13:57.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. #585
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,669
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,641
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Moj outline, ameri su dobili poligon na koji ce da testiraju snagu rusije, da vide domete tih raketa o kojima rusija prica, stratesko postavljanje, kako napadaju, amerima je ukrajina samo poligon, a i rusima isto, zato sam i povukao paralelu i stavio znak jednakosti izmedju njih, sve su to gov*a, ali velesile i mogu da rade sta hoce i kad god hoce, a mi mozemo samo da to osudimo i gledamo, i nikad se to nece promijeniti dok oni izmedju sebe ne zarate, a ne vidim da imaju neki razlog za to, do tada ispasta sirotinja i ko nas je*e, a ovi sto misle da je ovo samo kao rusija iz nekog hira napravila samo neka su zdravo, posle ovoga ide Kina sa Tajvanom da se obracuna jer im moze bit, pa cemo vidjet sta je posle toga...
    to je okej. ja napisah gore da ga velike sile mjere a da ispašta narod. takve zemlje to rade, jer im se prosto može. ali problem je što po fbu pojedini bukvalno slave ovo, na forumu se eo ubiše od jutros da nam objasne kako ovo nije invazija no humanitarna akcija. ja o tome pričam. ako se podržava invazija onda si i za ovo ubijanje nedužnih, to je prosto (ne mislim na tebe). ali to nekima ne ulazi u glavu
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  15. #586
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    I bukvalno je sledeci Tajvan. Zato Kina i podrzava sve ovo. Misl8m prica "nemojte, ajde se dogovorite" je samo blaga packa koja ne znaci nista.
    Gledaju kako se odvija situacija i koliko ce da ih kosta. Ako na ovome ostane, ne kosta ih previse. Napad na Tajvan i naoruzavanje ostrva, hibridni konflikt sa Japanom

    Ne bih ja to nista diro
    Pa da. Kina zato i nece ovo da nazove invazijom ili agresijom. Planiraju da isto urade Tajvanu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  16. The Following 3 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  17. #587
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Naravno. Nidje ni jedn aosuda, nego "nemojte da pretjerate samo, da s3 otrgne kontroli".
    Bukvalno sledece zariste i to do kraja ove decenije

    Ne bih ja to nista diro

  18. #588
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ovo je samo jos jedan u nizu pokusaja da se relativizuje ovaj horor.

    Ti i dalje ne kapiras. Putin je ludak koji mora biti zaustavljen.
    VanjaTheBanja, ogranicenost te ubi, ali dobro, stvarno ne vidim da sam ja bilo sta relativizovao, napisao sam da su sve velesile gov*a i da cemo uvijek ispastati zbog toga, ako ne znas ko su velesile (Amerika, Kina, Rusija), oni kroje politiku kako im odgovara, dok god jedan od njih postoji nema srece u svijet, putin jeste ludak, ali nije jedini i to je najveci problem, ako zaustavis putina problem nije rijesen, ali si ogranicen da to shvatis i zao mi te je...

  19. #589
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Pa da. Kina zato i nece ovo da nazove invazijom ili agresijom. Planiraju da isto urade Tajvanu.
    Pa naravno, dosta su gledali kako mirotvorci poput tebe to nazivaju širenjem demokratije i svrgavanjem diktatora, u cilju vojevanja slobode za narode čije zemlje ostavljaju u pepelu...

  20. #590
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,074
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Na ovom topicu vidjeh čemu se solidan dio forumaša raduje u Ukrajini i priželjkuje Crnoj Gori. Nažalost, otprilike je sličan procenat i u stanovništvu Crne Gore, jer se građanima ne mogu nazvat.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  21. The Following 4 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  22. #591
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Milo im diktator, mafijas, zlo najvece, a Putin dobricina dobra da nijeste grku rijec protiv njega izgovorili, ljubi ga majka.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  23. #592
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,669
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,641
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Na ovom topicu vidjeh čemu se solidan dio forumaša raduje u Ukrajini i priželjkuje Crnoj Gori. Nažalost, otprilike je sličan procenat i u stanovništvu Crne Gore, jer se građanima ne mogu nazvat.
    ne razumiješ ti to. oni podržavaju akciju Rusije, koja nije invazija, no su eto ušetali na teritoriju druge države. samo tako. ali isto uredno ćute na sve ove ljudske žrtve
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #593
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,074
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Argumenti kojima se brani ruska invazija su kao oni "A što je nosila kratku suknju. Znala je da će biti silovana kad se tako oblači. Izazivala je".
    Svaka čast...
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  25. The Following 4 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  26. #594
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Kako ide ona uzrecica " koga kravari brane ti ispadaju iz aviona "

  27. The Following User Says Thank You to swinger For This Useful Post:


  28. #595
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Na ovom topicu vidjeh čemu se solidan dio forumaša raduje u Ukrajini i priželjkuje Crnoj Gori. Nažalost, otprilike je sličan procenat i u stanovništvu Crne Gore, jer se građanima ne mogu nazvat.

    To su ti ovi sto bi da se ruski tenkovi kojim slucajem usetaju u CG izasli da masu sa ruskim zastavicama i slikama Putina i da ih docekaju kao oslobodioce.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  29. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  30. #596
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    208 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Milo im diktator, mafijas, zlo najvece, a Putin dobricina dobra da nijeste grku rijec protiv njega izgovorili, ljubi ga majka.
    Zato u inat zaokruži mila na sledece izbore kao i uvijek do sad.
    Oj putine nanu ti naninu kreni i na nas "nismo ni mi gubavi" da nam se građanština i borci za ljudska pravaH nađu u šumama i gorama "naše zemlje ponosne", i da ih odatle isčupaju rozi šlemovi u uniformama dugine boje.
    (MORAM NAPOMENUTI DA JE POSLEDNjI NAVOD ISKLjUCIVO SARKAZAM) jer se bojim bana kao ozebli sunca
    I am joking man and woman
    Peace to the world
    Make a love not a war
    Yeahhh


    Poslato sa puslice upotrebom Tapatalk-a

  31. #597
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Na ovom topicu vidjeh čemu se solidan dio forumaša raduje u Ukrajini i priželjkuje Crnoj Gori. Nažalost, otprilike je sličan procenat i u stanovništvu Crne Gore, jer se građanima ne mogu nazvat.
    Moj Gagi, meni su gori ovi iz EU i NATO-a koji se tobos zgrazavaju nad ovom agresijom a nista ne preduzimaju, salju pomoc tako sto kazu osudjujemo agresiju rusije

  32. #598
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  33. #599
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,074
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Vodi li nam se ova ljudina još kao premijer?

    https://www.cdm.me/politika/krivokap...omatskom-putu/
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  34. #600
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    447
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    To su ti ovi sto bi da se ruski tenkovi kojim slucajem usetaju u CG izasli da masu sa ruskim zastavicama i slikama Putina i da ih docekaju kao oslobodioce.


Page 24 of 725 FirstFirst ... 142021222324252627283474124524 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem SAMSUNG: S4 MINI (stanje 7/10), J5 2015 (stanje 10/10), S7 EDGE (stanje slomljen)
    By vuk92 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 25-12-19, 13:23
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  4. O Đurdevu uranak se sprema, ništa lepše od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •