Page 373 of 373 FirstFirst ... 273323363369370371372373
Results 9,301 to 9,309 of 9309

Thread: Ukrajina - novi rat?

Thanks Thanks Given 
    1,104
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,435 Posts

U raznim medijima sam naišao na podatak da je Rusija kupila 42 drona od Irana. Naravno, različita su objašnjenja zašto je tome tako (od toga da Rusija ne želi da šalje svoje superiorne dronove, do toga da su ovo jedini dronovi koje mogu poslati), no, nigdje ništa zvanično (vjerovatno neće ni biti). Ima li kakve (nezavisne) potrvde tome?

Thanks Thanks Given 
    6,433
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    738 Posts

@hercules ova dva ornamenta što mu je ASC izvukao iz arhive su savim dovoljna da se vidi...čovjek se bez trunke kolebanja zalaže za nacizam.

Još reče da jedva čeka da Putin ušeta sa Lavrovom ovdje da nas "oslobađa".
    Doduše on to precizno izgovara,daleko mi je gore kad to rade neki pod plaštom "pacifizma".

Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Yesterday at 23:19.
    No pasaran!

Thanks Thanks Given 
    1,094
    Thanks Thanks Received 
    2,978
    Thanked in
    1,189 Posts

Nisam mu ja izvukao ništa.
    Samo sam zamijenio aktere u njegovoj umotvorini za Ukrajinu, da vidi kako to što piše izgleda "sa strane".

Thanks Thanks Given 
    6,433
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    738 Posts

Da,baš tako izgleda jer ista je to matrica.

Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    54 Posts

https://t.me/RVvoenkor/23283?single

https://t.me/RVvoenkor/23284?single

Ruski helikopteri oko neo kolonisticke okupatorske SAD baze u siriji...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    62 Posts

Quote Originally Posted by hercules View Post
    Dakle komšija će tebi da određuje oćeš li zasaditi jabuku ili mandarinu u dvorište. Iako si kad ti je taj komšija tražio, poklonio mu metar placa da bi mogao da prođe iza kuće, od tog komšije dobio obećanje da ti nikad neće ništa tražit više. Sad samo još septičku u tvoje dvorište da napravi i bataliće časna pionirska.
    Taj neki rezon ova priča što se Putku sviđa ili ne sviđa.

Ali baš niđe veze poređenje. Ukrajina naudila Rusiji kako tačno? Rusija im uzela Krim i zajebala ih je Ukrajina jel? Ah da Donbas.
    Na Krimu postoje ljudi koji su živjeli u Rusiji i vojna luka 239 god. !!! Evidentno je Ukrajina bila dužna Rusiji zbog tranzita gasa i ostalih stvari ( sličnu taktiku koristi zapad a zove se dužničko ropstvo ) i grupica Ukrajinaca je našla solomonsko rješenje da ulicom smijene vlast i bukvalno dobiju zaštitu NATO kako bi odjebali Rusiju !!! Mi pričamo o Ukrajini kao žrtvi a Američki kongres javno izglasava da im se šalje naoružanje kao što sad radi na Tajvan !!! Isto kao da Putin budzetom opredijeli sredstva da Srbija napane Kosovo !!! Ko ne shvaća da Amerika nije globalni sudija nego agresivni igrač koji istražuje narode po svijetu i dje god može ( a svudje ima neki dug iz rata ) bači tu varnicu da izazove požar ( tako su valjda sigurni da kod njih neće bit iako je blizu ) i putem medijske mašinerije kod ispranih mozgova od problema napravi žrtvu ...

Quote Originally Posted by hercules View Post
    , suma sumarum priče rekao bi đedu da ni slučajno ne ide da se bori protiv fašista.
    Siguran sam da bi to bio zanimljiv razgovor. Vjerovatno bi se završio nečim što se danas zove roditeljsko nasilje nad djecom od strane đeda nad tobom.
    Meni je djed bio u Partizane ... da je bio u domobrane,baliste i ostalu bratiju vjerovatno bi me prekorio što sam protiv njihove rehabilitacije ali sam ovako miran ...
    deuscroix

Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    22 Posts

U centru Beča prije nekoliko dana. . A sigurno su neki Srbi...

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    62 Posts

Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Na Krimu postoje ljudi koji su živjeli u Rusiji i vojna luka 239 god. !!! Evidentno je Ukrajina bila dužna Rusiji zbog tranzita gasa i ostalih stvari ( sličnu taktiku koristi zapad a zove se dužničko ropstvo ) i grupica Ukrajinaca je našla solomonsko rješenje da ulicom smijene vlast i bukvalno dobiju zaštitu NATO kako bi odjebali Rusiju !!! Mi pričamo o Ukrajini kao žrtvi a Američki kongres javno izglasava da im se šalje naoružanje kao što sad radi na Tajvan !!! Isto kao da Putin budzetom opredijeli sredstva da Srbija napane Kosovo !!! Ko ne shvaća da Amerika nije globalni sudija nego agresivni igrač koji istražuje narode po svijetu i dje god može ( a svudje ima neki dug iz rata ) bači tu varnicu da izazove požar ( tako su valjda sigurni da kod njih neće bit iako je blizu ) i putem medijske mašinerije kod ispranih mozgova od problema napravi žrtvu ...

Meni je djed bio u Partizane ... da je bio u domobrane,baliste i ostalu bratiju vjerovatno bi me prekorio što sam protiv njihove rehabilitacije ali sam ovako miran ...
    edit: moram da dodam kako upravo taj požar u Americi mogu da izazovu ljudi koji podržavaju slogan America First i kad bi se tako ponašali svaki konflikt po svijetu bi dobio epilog u 2 mjeseca ali su kod njih na vlasti lludi koji žive od spoljne politike ... i to problematične ...
    deuscroix

Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    62 Posts

Evo npr. dok je Tramp bio nazvano je skandal to što jepozvao Zelinskog i rekao mu da on neće finansirati Ukrajinu i tražio informacije o računu Bajdenovog sina ... to je skandal a patriotizam je da naoružavaš i podrivaš mir ... ne razumijem ...
    The scandal came to light when a whistleblower report revealed that President Trump had asked Ukrainian president Volodymyr Zelenskyy in July 2019 to investigate Joe Biden, Trump's political opponent in the 2020 presidential election, his son Hunter Biden, and company CrowdStrike, to discuss these matters with Trump's personal attorney Rudy Giuliani and Attorney General William Barr.[24][25] The allegations were confirmed by a non-verbatim summary of the conversation released by the White House.[10][11][26] Trump acknowledged he had told Zelenskyy "we don't want our people like Vice President Biden and his son [contributing] to the corruption already in the Ukraine."[27] According to the whistleblower, the call was part of a wider campaign by Trump, his administration, and Giuliani to pressure Ukraine into investigating the Bidens, which may have included Trump's cancelling a scheduled trip to Ukraine by Vice President Mike Pence, and Trump withholding $400million in military aid from Ukraine.[28][29][30]
    deuscroix

Page 373 of 373 FirstFirst ... 273323363369370371372373

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

1. Derivati