Page 549 of 725 FirstFirst ... 49449499539545546547548549550551552553559599649 ... LastLast
Results 13,701 to 13,725 of 18116

Thread: Ukrajina - stanje na ratištu

  1. #13701
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ne znam Bluemoon zašto mene prozva? I gdje nađe da sam makar jednu riječ (bilo dobru, bilo lošu) napisao o Putinu.
    Na ovom dijelu foruma dominirate ti i Bar forsirajući jedan narativ, možda i ispravan, ali to nalazimo manje više u svim medijima. Ja želim da čujem i one koji drugačije misle, iako su oni, uglavnom, isključiviji i od vas.
    Evo jednog razmišljanja koje nije zgoreg pročitati, što ne znači, a priori prihvatiti.
    https://www.geopolitika.news/analize...skim-greskama/

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Stradivari For This Useful Post:


  3. #13702
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,197
    Thanks Thanks Given 
    15,128
    Thanks Thanks Received 
    3,760
    Thanked in
    2,688 Posts

    Default

    Ma nisam tebe no ovog cara - Robert Kennedy - Rusija ne može izgubiti u Ukrajini.
    Izgubila je još 24.februara dostojanstvo prije svega a nakon godinu dana živote,i raseljeno stanovništvo zbog iracionalnih ambicija jednog čovjeka.
    No pasaran!

  4. #13703
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,814
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,035
    Thanked in
    1,800 Posts

    Default

    ПВО Украјине тврди да је прексиноћ оборила 8, а синоћ 15 крстарећих ракета.
    Кажу и да су синоћ оборили све што се нашло над кијевском области.
    Кажу да су само двије ракете пробиле ПВО и то у Одеси, гдје су уништиле магацин Црвеног крста, са залихама хране, пијаће воде и другог материјала.
    23/25

    Пожељно би било да партнери пошаљу барем још једну батерију Патриота, за Одесу и Миколајев.

    https://twitter.com/Artur_Micek/stat...AKq2k2o1g&s=19
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  5. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  6. #13704
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,197
    Thanks Thanks Given 
    15,128
    Thanks Thanks Received 
    3,760
    Thanked in
    2,688 Posts

    Default

    Napao ih magacin crvenog krsta biće.

    E da,Stradivari kad bi neki Rus/kinja posao/la ovo šta ja ispisah na ovu temu i onu temu "Putinova Rusija" ruska duma bi lupila dvije doživotne.
    Ovu drugu u slučaju daleko bilo da vaskrsne.Toliko o tome kako je u Rusiji.

    I baš da vidimo kako će proslaviti 9.maj onaj što propagira nacizam jer rekao je između ostalog "denacifikacija".Malo je mein kampf što je on sve rekao i izrekao kroz svoje glasnogovorništvo iz studija RT-a.
    U takvim sitacijama kod mene nema "srednjačenja" i to,srednji put,sto uglova vidim jednog lika koji bi da oživi ideje trećeg rajha baš kroz ideologiju.
    Gebelsa je dobro razradio,rusku kulturu,šahiste,naučnike i umjetnost jednom velikom četkom farbe premazao slovom "Z" ali ništa nije vječno posebno ne to.
    Ima da sve to jednog dana spere jer književnost,kultura i umjetnost su vječne,i nadžive takve moralne idiote.
    Last edited by Bluemoon; 09-05-23 at 07:51.
    No pasaran!

  7. #13705
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Potpisaću ja najveći dio toga što ti napisa za Putinovu Rusiju. No, čini mi se da se ne možemo saglasiti o "čistoći" i nevinosti druge strane u ovom sukobu.
    ---
    Uzgred, pošto me u mom okruženju smatraju za anglofila, pomalo mi i prijaju ove tvoje "optužbe/sumnjičenja"

  8. The Following User Says Thank You to Stradivari For This Useful Post:


  9. #13706
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,639
    Thanks Thanks Given 
    1,475
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    SMRT FAŠIZMU!

  10. The Following User Says Thank You to Illuminated For This Useful Post:


  11. #13707
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,197
    Thanks Thanks Given 
    15,128
    Thanks Thanks Received 
    3,760
    Thanked in
    2,688 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Potpisaću ja najveći dio toga što ti napisa za Putinovu Rusiju. No, čini mi se da se ne možemo saglasiti o "čistoći" i nevinosti druge strane u ovom sukobu.
    ---
    Uzgred, pošto me u mom okruženju smatraju za anglofila, pomalo mi i prijaju ove tvoje "optužbe/sumnjičenja"
    Ma kapiram.Vidi kako, onaj Mihail Šiskin je to najbolje opisao koliko je upozoravao na Putina zapad no su dosta njih debili bukvalno bili, ili nisu htjeli da se "zamjeraju".Pročitaj što je taj pisac sve napisao a on je ruski pisac ja sam njega čitala jer meni je daleko bliža ruska kultura i misao od amera.Preko 40 vrh šahista kad je bila invazija napisali su protesnu notu a Rusija je najbolje šahiste dala svijetu.I mene nazvaše rusofobom paradoksalno a meni su misli svih ovih velikih umova vezano za ovu "svo" identične.Lako ćemo za etikete neki ljudi tako jednostavnije kontaju kad odrade stavljanje ljudi u neke skupove.A jednostavno je ruska kultura i Putin ne idu zajedno.

    Vezano za viktory paradu ove godine danas koja se desila u par kadrova ima ono što sam pretpostavila.Šojgu nosi medalje s neke pijace vrv đe je on to učestvovao i dobio te medalje - obična predstava.FSB struktura daleko u većem broju, izostanak avijacije (posljednji put je bila 2021.), tenkovi dosta redukovaniji i trajala je kraće a na zgradi snajperisti.FSB-ovci su sad bog i batina tamo.

    Prigožin bek tu Bahmut ofkors, sve je bila obična dramoserija kako se povlači i to.
    Last edited by Bluemoon; 09-05-23 at 10:25.
    No pasaran!

  12. #13708
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,814
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,035
    Thanked in
    1,800 Posts

    Default

    Пригожин и поред пријетњи повлачењем, изгледа опет испушио за муницију, па скинуо рукавице, и ударио на "веселог" деду.
    Рекли му да ако се повуче из Бахмута да ће то сматрати издајом.Само да се не приближава каквом прозору.


    https://twitter.com/NatalkaKyiv/stat...av38biOsQ&s=19


    ЗСУ је јуче и данас направила одређене продоре на крилима фронта у Бахмуту, и то је и Пригожин потврдио.
    Кажу било помака и у граду.

    Парада данашња дочекана скромно и у кругу фамилије.

    Не вјерујем да Руси, и поред стравичних губитака, нису имали барем једну оклопно механизовану бригаду да спреме за параду али можда нису хтјели да шетају Т90М, или некакве Армате, док Олег тенкиста у Запорожју дужи Т55.

    Ионако је 1. гардијска тенковска армија која је увјек била кључни дио ТТ збора на парадама, ефективно уништена.
    Last edited by BAR; 09-05-23 at 16:47.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  13. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  14. #13709
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    373
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Jedini tenk s danasnje parade kad je cuo da ie na ratiste pravi se mrtav hahahah

    https://twitter.com/DarthPutinKGB/st...00/mediaviewer

  15. The Following User Says Thank You to Derivati For This Useful Post:


  16. #13710
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,197
    Thanks Thanks Given 
    15,128
    Thanks Thanks Received 
    3,760
    Thanked in
    2,688 Posts

    Default

    Evo ga jedan entuzijasta, veli kontrola FSB-a oslabljena.How yes no..juče na v-day više FSB-ovaca no vojske.Malo opčinjeni james bond stilom svaki nosi sanglasses ko u onim serijama kod nas momci iz podzemlja.Onaj nesretni T-34 ide ko mali remorker,unajmljeni kadeti ali krovovi.Snajperisti ofkors.
    Ima dobar materijal u VChK-ogpu kako je sistematski uništio rusku armiju prije ovog rata a ima i ono ko je vodio proxy rat i pustio u promet priče o biolobaratorijama i ostala s*anja..pa FSB "armija".Nije ni čudo što je na kraju okružen tim carevima pa je Rusiju sveo na džejms bond momke.

    Enivej zanimljivo je pročitati tekst na insajder no meni se čini od revolucije ništa, barem ne sad.

    https://twitter.com/bigdaddyoyler/st...tjfidCCGA&s=19
    Last edited by Bluemoon; 10-05-23 at 07:07.
    No pasaran!

  17. #13711
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,840
    Thanks Thanks Given 
    2,688
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,450 Posts

    Default

    porodica se sprema za ozbiljnija djelovanja....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  18. #13712
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    vazdusne snage koje ne razlikuju f16 od miga 29


    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  19. #13713
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,814
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,035
    Thanked in
    1,800 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    vazdusne snage koje ne razlikuju f16 od miga 29


    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Ти не видиш добро.

    Први је МиГ29 украјинског вазухопловства, и у националним бојама.

    Друга два су Ф16, мислим да је овај други двосјед.

    Са једно четири ескадриле и довољно муниције држим да би окренули игрицу.
    Last edited by BAR; 10-05-23 at 14:58.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  20. #13714
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    887
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Zasto bi F16 igrao toliku ulogu ako ne uzimamo u obzir municiju i kolicinu aviona? Ok, radar je sigurno bolji i napredniji sto je mozda i najbitniji faktor. Sigurno sa tim dolaze i projektili koji se ispaljuju sa velike udaljenosti.
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  21. #13715
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,814
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,035
    Thanked in
    1,800 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by voodooprle View Post
    zasto bi f16 igrao toliku ulogu ako ne uzimamo u obzir municiju i kolicinu aviona? Ok, radar je sigurno bolji i napredniji sto je mozda i najbitniji faktor. Sigurno sa tim dolaze i projektili koji se ispaljuju sa velike udaljenosti.
    Могућност да Украјина оствари дјелимичну или потпуну контролу ваздушног простора над плитким фронтом у Запорожју (sead) а онда и да изводи ваздушне ударе на руске положаје и комуникације, чиме би значајно олакшали посао КоВ-у.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  22. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  23. #13716
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,197
    Thanks Thanks Given 
    15,128
    Thanks Thanks Received 
    3,760
    Thanked in
    2,688 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    porodica se sprema za ozbiljnija djelovanja....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Daj bože,treba gasiti požare unutar RF-a,čuj mene federacije na papiru a ne paradirati starcu iz Kremlja koji ne zna ni šta slavi.
    No pasaran!

  24. #13717
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Rusija očigledno više nije konvencionalno relevantna u ovom ratu, očekujmo upotrebu taktičke nuklearne bojeve glave u skorijem periodu. Moja prognoza je da će to biti kontrolisan proces, ispalit će 0,5 do 1,5 kiloton nuklearne glave negdje u vicinity Bakhmuta, na neki ammo depot, da pojačaju efekat i doživljaj, sve će biti propraćeno filmskim kadrovima, pečurka, i ostali sadržaj takvog projektila. Bliži se projekcija filma Oppenheimer. U stvarnom i holivudskom životu.

    Ne očekujem da će lansiranje nuklearne glave na Ukrajinu od strane Rusije izazvati isti takav odgovor od strane Zapada. Zapad će se okrenuti unutrašnjim problemima svojih država, mislim da će doći do lockdownova, policijskog sata i vojske na ulicama radi mira zbog privremene post-nuklearne masovne histerije i mogućnosti velikih nemira među civilima.

    Kakvu korist Rusija ima od upotrebe nuklearnog oružja? Pa nema, ali se nada da ima. Ali većina se poziva na "Amerika je to uradila, pa je se danas svi plaše i poštuju je", kako Rusija više nije konvencionalno relevantna, jedini način, bizarno, da povrati ili bolje reći "izgradi" svoj neki novi (ponovo jeftini, a skupi) nacionalni dignitet, iznutra i vani, i da utjera strah i organizuje kojekakve pregovore i dogovore, jeste upotreba nuklearnog oružja. To ne znači da će biti masovnih žrtava, ali Rusija jasno neće prihvatiti ove duple pasove između Kine i Amerike, neki je nazivaju "vazalom Kine', bivajući totalni outsider u sopstvenom procesu stvaranja "imperijalističkog multipolariteta" kroz rat u Ukrajini.

    Naravno, ovo je samo potencijalni scenario i moje neko razmišljanje.

  25. #13718
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,814
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,035
    Thanked in
    1,800 Posts

    Default

    Сама употреба једне, или двије или три нуклеарне лоу јилд бојеве главе не би донјела неку већу промјену на бојишту.

    По совјетској доктрини предвиђена је масовна употреба тактичког нуклеарног оружја на широком фронту, гдје би се непријатељске снаге у првом ешалону уништиле и створила се бреша кроз коју би продрле оклопно-механизоване снаге.(На папиру совјетска и руска техника имају добру АБХО заштиту, у пракси не.)

    Да погоди неко складиште убојних средстава може и конвенционални Кинжал, само да прво нађу та складишта.

    Укопаним командним центрима лоу јилд главе не могу ништа.

    У случају употребе тактичког нуклеарног оружја, Запад ће склонити све блокаде у достављању оружја Украјини, укључујући и ракете и дронове којима се може погодити много тога.

    Позиција Русије на међународној сцени би се додантно срозала, и чак и неутрални би напустили ту позицију.

    У случају употребе стратешког нуклеарног оружја по градовима Украјине, као одговор на то, Украјина ће и сама употребити нуклеарно оружје у виду активирања прљавих бомби у руским градовима, укључучујићи и центар Москве, видимо да им ни Кремљ није ван домета.

    Стога ја закључујем да иако могуће, за сад није реално да се деси тај сценарио.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  26. #13719
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,197
    Thanks Thanks Given 
    15,128
    Thanks Thanks Received 
    3,760
    Thanked in
    2,688 Posts

    Default

    Ne bi tako povratili ništa,naprotiv.
    U ovom tridu koji je napisan na podacima iz ruskog kanala Vck-ogpu nedavno objavljen ima i nekih odgovora zašto je sve tako klimavo vezano i za zaštitu unutar same RF.
    Nešto nije apdejtovano,dosta pojela korupcija,naručeni jedni djelovi,ugrađeni drugi itd,itd.

    Thread by @ChrisO_wiki on Thread Reader App – Thread Reader App

    Iz navedenog moglo bi se čak zaključiti između ostalog,da nikad nije ni pomislio da će neko napasti RF.Iako je to koristio kao izgovor što je podivljao tenkovima po Evropi.
    Rusija nije ni imala neprijatelja sa 6000 bojevih glava.Ali eto,svakakve priče iz FSB lonca kroz propagandu prođu.
    Osim još onoga da niko nije gore nagrdio zemlju do njen predsjednik otkad je došao na vlast preko iste taktike praveći predstave,pa rat sa Čečenima itd,itd.
    No pasaran!

  27. #13720
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Sav uzas rata. 18+


  28. #13721
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,840
    Thanks Thanks Given 
    2,688
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,450 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B3lv3d3r View Post
    Sav uzas rata. 18+

    i Vivaldi pihh

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  29. #13722
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    @BAR

    Upotreba nuklearnog oružja je ragequit momenat ovog rata. Taktičkog. Ne očekujem strateško, ali i taktičko nuklearno oružje će imati strateške posljedice. Niko zapravo ne može da predvidi realni outcome toga poteza.

    Mi možemo spekulisati oko toga šta će Zapad uraditi, Ukrajina itd. Ovdje se očekivalo i da će Rusija zauzeti Kijev za 3 dana, i mnogi potezi, ništa od toga nije bilo logično i ništa se specijalno nije odigralo, Rusija je sebe sve više zakopavala i izolovala na polju koji više tiče elitističkih obračunavanja nego smrtničkih problema. Oni imaju neke svoje saveznike i simpatizere širom svijeta, pa i na Zapadu u USA, koji bi takav potez vidjeli ne kao očajnički, nego kao neku vrstu "osvete" za SSSR/Hladni rat/Američki intervencionizam, opravdanu borbu protiv "globalista" i satanista, LGBT, kako vele. Akumulacija anti-Zapadne, anti-liberalne propagande, teorija zavjera je trenutno na najvišem nivou. Potencijalni nuklearni terorizam u Ukrajini bi zasigurno otvorio vrata da se sve oružje pošalje Ukrajincima, bezuslovno, sa Zapada. Ali to ne znači nužno da bi došlo do najnovije totalne izolacije Rusije ala Sjeverna Koreja (velika je razlika prijetiti i upotrijebiti). Mislim da bi izazvalo neke nove smjerove kretanja u vidu vođenja ovog sukoba, možda i privođenja kraju ovog sukoba. Svijet više sigurno ne bi bio isti, sa 2 sile koje su upotrijebile nuklearno oružje. Mnogi bi to percipirali kao rebalans moći tog nekog vrlog novog multipolariteta o kom trabunjaju. Političari se nisu pokazali kao neke moralne gromade, pa bi svi koji su se pljuvali tokom ovog rata, kroz nekog medijatora, tipa Kina, of course, bili prinuđeni da sjednu za sto i počnu mirovne pregovore. S tim da bi Rusija definitivno odgovarala za zločine, ali i mnogi drugi koje ne bih sad nešto nabrajao. Došlo bi do nekog Berlinskog kongresa, Versajskog, ovog, onog, UN bi bio reformisan i denuklearizacija, započela bi era intenzivnog saniranja posljedica raspada SSSR (ljudi jako minimalizuju taj događaj koji se nikad nije propisno završio, to je požar koji se nikad nije ugasio.).

    Kapitalizam nije toliko loš sistem, ali bez suparnika, on divlja bez kontrole, on je pohlepan i gazi sve. SSSR je stvorio Srednju klasu na Zapadu, raspad je stvorio oligarhiju na Istoku. Posljedice raspada su konačno lokalizovane u sukobu u Ukrajini. I mada nama koji posmatramo to kroz ove Twitter kroki informacije, nuklearno oružje izgleda kao doomsday momenat, neki ljudi (prema mojim zapažanjima) zaista računaju da bi strateške geopol i geoekonom posljedice toga bile u vidu "preraspodjele" i dovele do tog multipolariteta o kom sanjaju. U trenutnoj klimi gdje je legacy media sveden na status kom vjeruju jedino oni koji nemaju vremena ili nisu čuli za Twitter, Telegram, a gdje su ljudi okrenuti masovnoj komunikaciji kroz brojne društvene mreže, grupe na chat aplikacijama. Diverzitet mišljenja i ideologija bi doveo do nekih novih zaključaka u post-nuklearnoj analizi, ali većina bi prosto rekla: whataboutism. Iz toga proizlazi da bi se većina na kraju prosto i složila da je nuklearno oružje bilo potrebno da bi se rat priveo priželjkivanom "kraju bez pobjednika", kraju istorije, jer evo dolazi AGI/AI tehnologija, pametnija od prirodne gluposti.

    Cijelu istoriju ljudi biraju "nužno zlo" i "manje od dva zla", lokalizovan Svjetski rat u Ukrajini, gotovo ograđen zidom u Bahmutu i Donbasu, i upotreba nuklearnog oružja, bili bi pretpostavljam taj konačni "kraj svih ljudskih ratova" kako reče Zelensky skoro. Dok Putin 9maj odgovara: "neprijatelj želi uništiti Rusiju."

    Saldo je nula.

  30. #13723
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,197
    Thanks Thanks Given 
    15,128
    Thanks Thanks Received 
    3,760
    Thanked in
    2,688 Posts

    Default

    “The Russian nation is not able to resist to this asshole. I hope the Ukrainians will reach the Kremlin and *beat him to hell" - for these words, a Chelyabinsk streamer was arrested by the assault squad of FSB officers with "calls for terrorism" on May 2.
    Jedan iz ovog grada nakon što je objavio prema izvoru 74.ru.
    U svakom slučaju tako nekako.
    Nedavno je Family Guy prikazao na svoj način Chelyabinsk, ruska duma udarila ban.

    https://twitter.com/nexta_tv/status/...9K4yDFp5A&s=19

    Suština, RF nije Moskva i šta god nakon ovog rata da čeka RF - jedno je sigurno ili povratak federaciji jer je sad svi putevi vode u Rim mislim Moskvu, ili nastavak filma raspad SSSR-a odnosno RF-a koji još živi na mitu istog,posebno u pravcu dalekog istoka.No to je sve sad na nivou hipoteza.
    Last edited by Bluemoon; 11-05-23 at 09:40.
    No pasaran!

  31. #13724
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,840
    Thanks Thanks Given 
    2,688
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,450 Posts

  32. #13725
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Ne rade linkovi.


Page 549 of 725 FirstFirst ... 49449499539545546547548549550551552553559599649 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (2 members and 4 guests)

  1. ovizionizi,
  2. HENKEL

Similar Threads

  1. Prodajem SAMSUNG: S4 MINI (stanje 7/10), J5 2015 (stanje 10/10), S7 EDGE (stanje slomljen)
    By vuk92 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 25-12-19, 13:23
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  4. O Đurdevu uranak se sprema, ništa lepše od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •