Page 415 of 716 FirstFirst ... 315365405411412413414415416417418419425465515 ... LastLast
Results 10,351 to 10,375 of 17898

Thread: Ukrajina - stanje na ratištu

  1. #10351
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    1,470
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Forumaski putinoidi imaju slicno razmisljanje kao serijski silovatelj iz Srbije - ako neko krene da vas siluje nemojte se odupirati, jer ce vise da boli. Gledajte ga kao voljenu osobu, kao muza. Nemojte da pruzate otpor. Splacine.
    Last edited by Illuminated; 29-09-22 at 14:14.
    SMRT FAŠIZMU!

  2. The Following User Says Thank You to Illuminated For This Useful Post:


  3. #10352
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,849
    Thanks Thanks Given 
    14,852
    Thanks Thanks Received 
    3,668
    Thanked in
    2,619 Posts

    Default

    E kad pročitam ovo što je Illuminated postavio.
    Quote Originally Posted by avet View Post
    Mene jedan pacifista jednom savjetovao ako ti udje bandit u kucu, ponudi mu toster ili mikrotalasnu.
    Kuhinja je svakako ozbiljan magacin oružja ako dođe do toga posebno za dokone domaćice koje imaju lak pristup svim vrstama stvarčica od inoxa.


    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 29-09-22 at 14:28.
    No pasaran!

  4. #10353
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

  5. #10354
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,849
    Thanks Thanks Given 
    14,852
    Thanks Thanks Received 
    3,668
    Thanked in
    2,619 Posts

    Default

    Ode Prigožinovo momče u kojeg je dobro ulagao.
    https://twitter.com/WarMonitor3/stat...As5QqWplQ&s=19

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  6. #10355
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,720
    Thanks Thanks Given 
    2,632
    Thanks Thanks Received 
    2,495
    Thanked in
    1,421 Posts

    Default

    Rusija uzvraca udarac...
    ....Stigao mi je obracun za centralno grejanje, placao sam 70 eura mesecno za stan od 45m˛, sad trebam da iskesiram 1700 eura doplate i mesecna rata je po novom 291 euro ... malo je reci da sam se iznervirao. e viva dojce

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  7. #10356
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Rusija uzvraca udarac...
    ....Stigao mi je obracun za centralno grejanje, placao sam 70 eura mesecno za stan od 45m˛, sad trebam da iskesiram 1700 eura doplate i mesecna rata je po novom 291 euro ... malo je reci da sam se iznervirao. e viva dojce

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk


  8. #10357
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    1,470
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    SMRT FAŠIZMU!

  9. #10358
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default


  10. The Following User Says Thank You to ASC For This Useful Post:


  11. #10359
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,849
    Thanks Thanks Given 
    14,852
    Thanks Thanks Received 
    3,668
    Thanked in
    2,619 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Geralt of Rivia View Post
    Autor ove karikature sigurno vuče neke ozbiljne traume iz djetinjstva.
    Tolike da potiskuje zlog i nemilosrdnog agresora kojeg nigdje nema na crtežu.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  12. #10360
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,051
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Rašizam se prenosi sa koljena na koljeno. A možda je nasledan?

    https://m.cdm.me/hronika/osnovca-pre...a-za-ukrajinu/
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  13. #10361
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Има ли вијести о најлегендарнијој од свих легендарних украјинској контри на Херсонском правцу и зашто не?

  14. #10362
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    665
    Thanks Thanks Received 
    2,987
    Thanked in
    1,768 Posts

    Default

    Изгледа да се Вагнеровци прилично лијепо демилитаризују у овим нападима на Бахмут:

    Црногорце је одржало црногорско срце.

  15. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  16. #10363
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,196
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    755
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Sjutra Putin potpisuje pripajanje 4 oblasti dje su bili referendumi.

  17. The Following User Says Thank You to Biznismen Podgorica For This Useful Post:


  18. #10364
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,790
    Thanks Thanks Given 
    2,184
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    337 Posts

    Default

    Moze li biti da je rat gotov. Saznacemo u roku od mjesec dana.

  19. #10365
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,849
    Thanks Thanks Given 
    14,852
    Thanks Thanks Received 
    3,668
    Thanked in
    2,619 Posts

    Default

    Toliko znači njegov potpis da kad se rat okonča prisustvovaće ko hitler na krimskoj konferenciji..

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  20. #10366
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,347
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Referendumi nisu raspisani da bi se izrazila volja građana, to im nije ni bio cilj. Referendum je sredstvo zastrašivanja, služba sada zna ko si i da li si za nas. Prosto, da se iskristališu tzv. ,,otpadnički elementi" prema kojima treba djelovati. Nije to simulacija demokratije (niti je to namjera ovih referenduma), to je popis, u svrhu pokazivanja ko se, Ipak, pita.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Ma naravno da su raspisani radi etiketiranja i zstrašivanja.
    Ovo njemu okušao da dočaram kako je to izgledalo iako znam da je to zaludna rabota.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #10367
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,849
    Thanks Thanks Given 
    14,852
    Thanks Thanks Received 
    3,668
    Thanked in
    2,619 Posts

    Default

    Pomenuh juče "Jedinstvenu Rusiju", ovi što su podizali spomenik Kalašnjikovu,a i aktivno promovisali urušavanje suvereniteta Ukrajine.
    Interesatno je pogledati izjave tih istih sada vezano za ovaj rat.

    Ne mogu da vjerujem koliko su njegovi prvi ljudi jadni, vele u većini slučajeva izjasnićemo se kad vidimo kako vjetar dune.Osim ovog fsbovca čiji je odgovor jasan.Kakva gomila bezličnih likova.
    Ali,njihove izjave su dobar znak da se "imperija" ruši.

    https://twitter.com/NikitaYuferev/st...Oxgfo4GDA&s=19

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 29-09-22 at 22:23.
    No pasaran!

  22. #10368
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,185
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,300
    Thanked in
    2,005 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Illuminated View Post
    Forumaski putinoidi imaju slicno razmisljanje kao serijski silovatelj iz Srbije - ako neko krene da vas siluje nemojte se odupirati, jer ce vise da boli. Gledajte ga kao voljenu osobu, kao muza. Nemojte da pruzate otpor. Splacine.

    Fascinira sklop forumskih leftarda, selektivne percepcije stvarnosti, dok im serviraš širu sliku mračne budućnosti svijeta kojoj jurimo neslućenom brzinom, između ostalog, i na njihov pogon.

    Masa koja ne zna da razluči kritiku politika samouništenja od podrške agresiji.

    Masa koja se po ničemu ne razlikuje od one druge, putinofilske, osim po strani koske koju je zagrizla i ideološkoj boji mentalnog proliva što ga obilato prosipa nakolo, dijeleći prodike o moralu, žrtvama, odgovornosti... Punih usta antifašizma a slijepa na svoje fašističke ispade.

    Masa koja ne kapira da smo u prljavoj igri sila došli do tačke bez povratka gdje nas trenuci dijele od dramatične eskalacije u globalni sukob gdje će aktuelna priča o agresoru i žrtvi biti toliko irelevantna i nebitna naspram surove realnosti u kojoj će se plakati za propuštenim kopromisima.

    Za one imune na bombe propagandnih mašinerija istoka i zapada prilično je jasno da se u Ukrajini upravo ruši jedan globalni poredak stvari a uzdiže neki novi, brutalni distopijski svijet... dok nam se pred očima tope stvari (koje smo svi do juče uzimali zdravo za gotovo) i postaju reliktima starog svijeta.

    _______

    Pobornicima rata po svaku cijenu, sretno urušavanje jednog životnog stila na koji su generacije slobodnog svijeta navikle i upliv u eru energetske nesigurnosti, nestašica, hiperinflacije i ekonomskog kolapsa, gladi, straha.. i nažalost, nevinih žrtava.
    The more things change, the more they stay the same.

  23. The Following 6 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  24. #10369
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    1,470
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Sjajno.

    TLDR posta izviše - Pokušavati pomoći žrtvi silovanja samo prolongira njenu agoniju, jer je ishod neminovan, a slučajni prolaznici se nalaze u nelagodnoj poziciji.


    Pa da se ponovi:


    1) Rat je počela Rusija napadom na Ukrajinu
    2) Ako Rusija obustavi dejstva rat prestaje
    3) Ako Ukrajina položi oružje, Ukrajina nestaje


    Možda će ti ova analogija bit bliža: Rusija pokušava da siluje Ukrajinu, i da je zadavi ako ikako može, a Ukrajina se bori kako zna i umije, grebe, čupa, vrišti.


    Da li navijam za Ukrajinu? Apsolutno da.


    Pominješ kompromis, i da nema povratka. Koji je to kompromis, po tebi, mogao dovesti do toga de se sve ovo izbjegne?


    Pominješ slobodni svijet, dok jedna zemlja pokušava porobiti drugu. Izmedju ostalog tako sto svo dno iz zatvora šalje na taj slobodni svijet.

    O čemu ti pričaš jadan.
    Last edited by Illuminated; 30-09-22 at 01:56.
    SMRT FAŠIZMU!

  25. The Following 8 Users Say Thank You to Illuminated For This Useful Post:


  26. #10370
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,704
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Rašizam se prenosi sa koljena na koljeno. A možda je nasledan?

    https://m.cdm.me/hronika/osnovca-pre...a-za-ukrajinu/
    I mene u nekom rizortu prije 2 dana neki srbijanci (vidno pijani) pitase jesam li za Rusiju ili narkomana Zelenskog? Cim rece "narkomana" sve mi je jasno bilo i rekoh "za Ukrajinu naravno, kao i sav normalan svijet. Brane svoju zemlju od agresora itd.". Tu je vec poceo da mi radi odbrambeni mehanizam da ne bi prosao kao ovaj djecak i spustise oni loptu i pocese sa rusofilskim floskulama "ukr htjela da im dovede nato bazu na granicu, mora rat zbog toga itd.". Ispred nas su bili neki Rusi isto pijani koji su samo pricali o ratu i pljuvali Ameriku i ovi govore "hajde kazi njima to", rekoh "rekao bih da pricam s njima, ovako necu da se namecem". Dovoljno je to sto su pobjegli od mobilizacije 4000km od Rusije Uglavnom, bilo je neko istrazivanje da je 80% Srba protiv sankcija Rusiji (u prevodu podrzavaju Rusiju u ratu), ja kazem da je taj broj 95%. Samo oni u svijetu podrzavaju ovo ludilo. Pakao

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Last edited by Tripleta; 30-09-22 at 05:17.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  27. #10371
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,516
    Thanks Thanks Received 
    4,935
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Rašizam se prenosi sa koljena na koljeno. A možda je nasledan?

    https://m.cdm.me/hronika/osnovca-pre...a-za-ukrajinu/
    Nedje kad je pocela ova zajebancije klinac mi je isao u produzeni boravak i u grupi je bio neki dejcak, Rus. Druzio se sa njim dok je tamo boravio i pita mene jednog dana je li u Ukrajini napravljena korona, jer je to cuo od ovog malog. Djeca upijaju dosta stvari iz okoline i na osnovu toga formiraju misljenje, ali je ipak uticaj roditelja presudan.
    No samo spominjem da moze biti i druga varijanta, poput one gore.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  28. #10372
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,849
    Thanks Thanks Given 
    14,852
    Thanks Thanks Received 
    3,668
    Thanked in
    2,619 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Pobornicima rata po svaku cijenu, sretno urušavanje jednog životnog stila na koji su generacije slobodnog svijeta navikle i upliv u eru energetske nesigurnosti, nestašica, hiperinflacije i ekonomskog kolapsa, gladi, straha.. i nažalost, nevinih žrtava.
    Podsjećaš me na onu ružu iz romana Egziperija što je tražila stakleno zvono a kad je odlazio tražila je da joj skine štit da bi upoznala život.
    Obraćaš se sagovornicima kao da si ti i jedino ti do došao do neke velike misterije života,a svi drugi podržavaju rat.
    Izjednačavaš u ratu ratnike koje vodi nacizam iz kremlja i ratnike koji brane svoju zemlju,kuću i porodicu.
    Možda da pročitaš neke druge romane od Egziperija inače pilota koji je poginuo tražeći obavještajne podatke u ratu protiv njemaca..
    Govoriš o premijerki Finske sa divljenjem i isprva sam pomislila da je zbog njenih svjetonazora,ali ne lezi vraže više je zbog onoga kako je to samo kul.

    Da to je ona filozofija kulosti izvan običnog čovjeka od krvi i mesa sa svim njegovim emocijama.

    Onog starca koji je sačekao vojnika oslobodioca i one grupe izgubljenih građana Izjuma koji su gledali strahote što su im donijeli rašisti i shvatili da su konačno došli momci što su to zlo otjerali.
    Vidiš to je emocija.
    A zamisli da si im onda došao ti da im prosipaš razno kamenje mudrosti.
    Vrijeđaš nečiju najdublju emociju a to je borba za sopstevni opstanak.
    Skloni to stakleno zvono i pogledaj životu u oči sa svim njegovim savršenim nesavršenostima možda u toj kako kažeš "masi" sretneš i pojedinca.










    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 30-09-22 at 07:30.
    No pasaran!

  29. #10373
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,051
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Nedje kad je pocela ova zajebancije klinac mi je isao u produzeni boravak i u grupi je bio neki dejcak, Rus. Druzio se sa njim dok je tamo boravio i pita mene jednog dana je li u Ukrajini napravljena korona, jer je to cuo od ovog malog. Djeca upijaju dosta stvari iz okoline i na osnovu toga formiraju misljenje, ali je ipak uticaj roditelja presudan.
    No samo spominjem da moze biti i druga varijanta, poput one gore.
    U grupu moga maloga u vrtić ima Rus i Ukrajinka. Komuniciraju, sve OK. Kako je djevojčica došla ranije bolje zna crnogorski (dako se ko upeca) jezik, od Rusa koji je došao kasnije. I kad zašlajfuje komunikacija Rusa sa vaspitačicama, uskače mala Ukrajinka i prevodi.
    A kod nas đeca biju drugo dijete jer navija za Ukrajinu. Bog je nepravedan što nije smjestio naše divlje pleme u najgori dio Sahare da se hranimo škorpijama i koljemo oko boce vode. Otprilike to zaslužujemo.
    Negdje sam ranije napisao kako bi mogli ozbiljno profitirati od izbjeglica, nekad iz Ukrajine, evo sada i iz Rusije, iz ovoga rata jer dolaze uglavnom boljestojeći, posledično bolje obrazovani i kulturniji narod. No, kad ukapiraju kakvi smo, uteknuće, makar u Albaniju.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  30. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  31. #10374
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,051
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Fascinira sklop forumskih leftarda, selektivne percepcije stvarnosti, dok im serviraš širu sliku mračne budućnosti svijeta kojoj jurimo neslućenom brzinom, između ostalog, i na njihov pogon.
    Dalje nisi morao ništa pisati, dovoljno si se autovao. No da ne nastavljam da polemišem imajući u vidu tvoju funkciju na ovom forumu.
    Ako imaš simpatije prema borcima protiv okupacije njihove zemlje, onda si retardiran.
    Mož mislit koliko sam tek ja reatrdiran kad sam se koji put učipio po 100 EUR da pomognem narod tamo. Umjesto da se finansiram da što prije budu pobijeni, ili makar okupirani kako bi se završio rat.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  32. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  33. #10375
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,379
    Thanks Thanks Given 
    4,185
    Thanks Thanks Received 
    4,503
    Thanked in
    2,183 Posts

    Default

    Ako, ne daj boze, bolesnik odluci da baci jednu takticku, da bi zadovoljio bolesni ego i pokaze svijetu da zaista nije blefirao i jer mu svakako moze bit, tada cemo na ovom forumu citati raznorazna imbecilska opravdanja kako je monstrum prosto bio naceran da napravi takav potez. Zasto je to tako je za malo dublju analizu i sto bi se reklo "above my pay grade".
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

Page 415 of 716 FirstFirst ... 315365405411412413414415416417418419425465515 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem SAMSUNG: S4 MINI (stanje 7/10), J5 2015 (stanje 10/10), S7 EDGE (stanje slomljen)
    By vuk92 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 25-12-19, 13:23
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  4. O Đurdevu uranak se sprema, ništa lepše od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •