Page 285 of 718 FirstFirst ... 185235275281282283284285286287288289295335385 ... LastLast
Results 7,101 to 7,125 of 17935

Thread: Ukrajina - stanje na ratištu

  1. #7101
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    1,012
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 3g-m View Post
    Americki M777

    https://t.me/RVvoenkor/12635

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Zajebano vreme ratovanja došlo. Kad je neprijatelj u mogućnosti da te vidi ko na dlanu a jos duboko negdje u pozadini...
    Sasvim mi je razumljivo što ukrajinski vojnici svakodnevno traže evakuaciju i sa drugih dijelova ratišta.

  2. #7102
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,985
    Thanks Thanks Given 
    14,953
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Još si samo ti falio.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Ne mogu da editujem a u međuvremenu je bila poruka.

    Svi skupa od SNS bota,preko skoja,luckea što prati stanje rublje do navodno "duhovitih" poruka 3g šta god.

    Kad već nema kapaciteta za pokazivanje pijeteta prema žrtvama rata od 24.februara a ono bilo bi pristojno zaobići i djeliti "moralne" lekcije.Ni prvi ni posljednji kod kojih se bilježi takav izostanak.

    Ništa ovdje nije smiješno,i nema prostora relativizaciji zločina.

    I da,jasno je da podržavate Putina neko direktno neko manje direktno ali razlike nema.






    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 19-05-22 at 12:10.
    No pasaran!

  3. #7103
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    1,012
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ugasi @Bluemoon temu

  4. The Following User Says Thank You to MLS For This Useful Post:


  5. #7104
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,215
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Nisam znao da se danas još 700/800 ovih nacista predalo iz rudnika..

    Što je najjace svi su rekli da nemaju veze sa njima.
    - vodje su jos dolje mozda su gledali one filmove kad se 90% njih preda pa uspiju da se preruše-provuku i pobjegnu ili misle da su rusi posli.

  6. The Following User Says Thank You to Biznismen Podgorica For This Useful Post:


  7. #7105
    Join Date
    May 2014
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    104
    Thanked in
    58 Posts

    Default

    https://t.me/RVvoenkor/12849?single


    https://t.me/RVvoenkor/12848?single

    Cernigovska oblast,kasarna UV

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  8. #7106
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,280
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,626
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Ukri podržavali Srbiju '99, a neki od njih im vraćaju sad tako što podržavaju Putina i organizuju skupove đe navijaju da se ubijaju Ukri
    Putina podrzavaju ljudi koji nemaju intelektualnu sposobnost da misle za sebe. Njihova nacionalnost je najmanje bitna. Stavise, imajuci u vidu koliko su praznoglavi, vjerovatno je neko drugi morao da im kaze i koje su nacionalnosti.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  9. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  10. #7107
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,415
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Ne viđeh da je bilo

    https://twitter.com/igorsushko/statu...UbFbwOfcw&s=09

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  11. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  12. #7108
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Putina podrzavaju ljudi koji nemaju intelektualnu sposobnost da misle za sebe. Njihova nacionalnost je najmanje bitna. Stavise, imajuci u vidu koliko su praznoglavi, vjerovatno je neko drugi morao da im kaze i koje su nacionalnosti.
    Ne svodi pricu na intelekt jer si ovom konstatacijom na najprizemniji moguci nacin okarakterisao podrzavaoce ili protivnike nekog i necega. znaci da neko moze da kontrira tvom postu da su podrzavaoci zelenskog narkomani i debili? ova prica nije samo crna ili samo bijela.danas je nacionalizam na najvecem nivou za mojih 50 godina zivota i u porastu je u svim vodecim zemljama svijeta.ono cemu tezimo i dje smo krenuli postaje tragikomicno jer ono cime su nas politicke elite trovale poslednjih 30 godina, ispade da je svijet pokupio od nas glede trenutne situacije.
    Covjek je individua i svjesno bice razmislja svojom glavom i ako ne razmislja u tvom pravcu znaci da ima manjak intelekta.daleko bilo sta ispisa lik

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  13. #7109
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,415
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Ne svodi pricu na intelekt jer si ovom konstatacijom na najprizemniji moguci nacin okarakterisao podrzavaoce ili protivnike nekog i necega. znaci da neko moze da kontrira tvom postu da su podrzavaoci zelenskog narkomani i debili? ova prica nije samo crna ili samo bijela.danas je nacionalizam na najvecem nivou za mojih 50 godina zivota i u porastu je u svim vodecim zemljama svijeta.ono cemu tezimo i dje smo krenuli postaje tragikomicno jer ono cime su nas politicke elite trovale poslednjih 30 godina, ispade da je svijet pokupio od nas glede trenutne situacije.
    Covjek je individua i svjesno bice razmislja svojom glavom i ako ne razmislja u tvom pravcu znaci da ima manjak intelekta.daleko bilo sta ispisa lik

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Nacionalizam?

    Da ima ga svuda, ali realno najmanje na Zapadu. Balkan je zatrovan, a čim neko skrene malo taj je izdajnik (samo ne znamo još čega, jer iza svakog nacionalizma pa i crnogorskog i sprskog se kriju obično pare i to mnogo prljave od korupcije). Rusiju vodi diktator okružen tajkunima (oligarsima) ogrnut u plašt nacionalne borbe. Za šta borba? Oduzimanje okolnih teritorija i širenje granica postojeće države. Šta je to nego nacionalizam, ali mnogo opasan iz vizure svjetske vojne sile.

    Pušti sad proxy ratove, kakvi su do sada vodili, ovo je klasični pokušaj okupiranja države vojnom silom.

    Ne bih rekao da je pitanje pameti, više je pitanje civilizacijske određenosti prema nekom problemu. A ja sa ovim imam problem jer ga vidim kao opasnost.

    Apsolutno podržavam stav EU i pozdravljam potpuno praćenje njihovog stava u pogledu spoljne politike i sankcija. Bez praćakanja lijevo desno, tuc muc.

    Kad se već dotakoh CG. Jedini mogući, zdravorazumski, ekonomski i civilizacijski interes Crne Gore je da što prije uđe u EU i usvoji njihove obrasce i standarde ponašanja u društvu, što podrazumijeva apsolutno i u spoljnoj politici u ovakvim i sličnim situacijama. Batalimo se nacionalizama i daj da gradimo zdravo društvo, a to je umnogome odmicanje od tradicionalizma i konzervativizma, ali mnogo više odmicanje institucija od klijentelizma i korupcije.

    E pa otprilike podržavaoci ruske strane su uglavnom podržavaoci srpskog nacionalizma na ovaj ili onaj način. Postavlja se samo pitanje zašto. Logičan odgovor je da vide neki primjer u tome koji nije loš. Zato sam po malo militiantno nastrojen prema svako ko navija za Ruse u ovom sukobu.

    Da ne bude da ja sam nešto mlatim protiv Srba, daj mi navedi primjer na Balkanu da pripadnici neke druge nacionaone zajednice podržavaju otvoreno Z u bilo kakvom procentu.

    Pri čemu ne razumijem koji sistem vrijednosti u Rusiji se, podržavaovcima Rusa u ovom sukobu, sviđa. E to baš ne razumijem.
    Ne kapiraju da su najveći nacionalisti u suštini korumirani do srži i da se kriju iza nacionalne priče širenjem "stanja kolektivne i pojedinačne paranoje" (by Danilo Kiš).

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 20-05-22 at 01:31.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  15. #7110
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Sa cime vidis opasnost,tako sto ne pokusavas da budes dio resenja i ides na prekid vatre i smirivanje nego upumpavas oruzje sa svih strana do poslednjeg ukrajinca.jos nijednom nisam vidio od nijednog politicara zapada da je krenuo u ozbiljniju retoriku smirivanja sutuacije i sve mi se cini da ce ovo potrajati i ne daj boze poci u pravcu da nece ni nas zaobici u smislu kad pukne WW3 mi smo samo kolateral
    nekako mi je i zao sto je angela merkel posla sa mjesta kancelara jer sam misljenja da bi ovo jos odavno sprjecilo vecinu trenutnih zrtava sa obije strane

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  16. The Following User Says Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  17. #7111
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,415
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Sa cime vidis opasnost,tako sto ne pokusavas da budes dio resenja i ides na prekid vatre i smirivanje nego upumpavas oruzje sa svih strana do poslednjeg ukrajinca.jos nijednom nisam vidio od nijednog politicara zapada da je krenuo u ozbiljniju retoriku smirivanja sutuacije i sve mi se cini da ce ovo potrajati i ne daj boze poci u pravcu da nece ni nas zaobici u smislu kad pukne WW3 mi smo samo kolateral
    nekako mi je i zao sto je angela merkel posla sa mjesta kancelara jer sam misljenja da bi ovo jos odavno sprjecilo vecinu trenutnih zrtava sa obije strane

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Pa jel trebala Crna Gora da rješava konflikt?

    Rusi gube i sješće se za sto. Kako će to da se umaže, u koje oblande to već ne znam.

    Ne kapiram šta oćeš da kažeš. Da je poželjno da svaka sila sa nuklerkama krene da otima teritorije susjednih država. Ko je sila sa nuklearkama koja pokušava vojno da okupira dio teritorije? I treba njih da podržavam?

    Jednostavno je u suštini.

    P.S.

    Ukrajina je napadnuta zemlja. Tražili oružje i novac, dobili su. Ponešto što su tražili i nisu dobili, ali to je već pozicija globalne ekonomije.
    EU je odlučila da nađe rješenje za prekid energetske zavisnosti od Rusa u najkraćem roku. Posljedice po Rusiju će biti ebene, zato očekujem da će Rusija da pristane da sjedne za sto.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 20-05-22 at 01:43.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  19. #7112
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    ne svrstavam se na niciju stranu,samo mi je strasno kad citam pojedinima komentare izmedju ostalih i tvoje kako osudjujete rusiju i ukrajinske zrtve ali precutkujete zrtve iz donjecka i na hiljade primjera nacizma iz te iste ukrajine te svaku americku agresiju i njihove zrtve ali je ruska agresija na ukrajinu zlo
    Ma nemoj mi tu pricu srce malo slatko
    meni je svaka ztrva strasna i ona iz donjecka i ona iz jemena i palestine i tibeta i somalije...
    to da rusi gube citas na bbc snn prica koju je aktuelna zadnja dva dana ,da vide da rusiji daju to sto su osvojili da bi umirili putina da ne izadje kao gubitnik.
    Zakljucak smijesan i presmijesan
    Sustina je u oku posmatraca


    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  20. The Following User Says Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:

    MLS

  21. #7113
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,985
    Thanks Thanks Given 
    14,953
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    Australija je poslala 34 oklopna vozila od čega 14 M113 i 20 Bushmaster.
    Osim toga i medicinsku i ostalu pomoć Ukrajini.Ukupna vrijednost pomoći- 60,9 miliona australijskih dolara.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 20-05-22 at 06:20.
    No pasaran!

  22. #7114
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post

    Rusi gube i sješće se za sto. Kako će to da se umaže, u koje oblande to već ne znam.
    Kako će Putin objasnit svom narodu zbog čega je uništio tone naoružanja u Ukrajini to i nije naša briga . Ja sam bio zabrinut za prve kuršluse na relaciji NATO - Rusija ali sad kad se ušlo u sukob nemam nikakvih briga i to ide planiranom dinamikom .
    deuscroix

  23. #7115
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    1,012
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa jel trebala Crna Gora da rješava konflikt?

    Rusi gube i sješće se za sto. Kako će to da se umaže, u koje oblande to već ne znam.

    Ne kapiram šta oćeš da kažeš. Da je poželjno da svaka sila sa nuklerkama krene da otima teritorije susjednih država. Ko je sila sa nuklearkama koja pokušava vojno da okupira dio teritorije? I treba njih da podržavam?

    Jednostavno je u suštini.

    P.S.

    Ukrajina je napadnuta zemlja. Tražili oružje i novac, dobili su. Ponešto što su tražili i nisu dobili, ali to je već pozicija globalne ekonomije.
    EU je odlučila da nađe rješenje za prekid energetske zavisnosti od Rusa u najkraćem roku. Posljedice po Rusiju će biti ebene, zato očekujem da će Rusija da pristane da sjedne za sto.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ruski plan o blitzkrieg-u se sigurno izjalovio i ovakav rasplet događaja nisu očekivali. Moguce sasvim da Rusija izgubi ovaj rat al da ga trenutno gube, ja ne znam gdje to pratite i gledate. Svakodnevne predaje ukrajinskih vojnika, masovna uništenja vojnika i tehnike po kasarnama i objektima, moral nikakav,logistika losa.

    Za mene predaja Azova nije evakuacija jer se tu ukrajinci nisu pitali koliko ni ja ili mi. Ako me takvo razmišljanje svrstava na prorusku stranu onda ne znam gdje posla logika I slobodna misao.

    Da smo, kao sad,osudjivali razne agresije zapadnih drzava u zadnjih 30ak godina bez selektivnosti, vjerujem da do ovog ne bi ni doslo .
    Zamislite samo da neka drzava zatvori 50 ,60 amerikanaca u neki objekat i zive ih zapali? Kakva bi bila reakcija USA? Kakva bi bila vaša reakcija?

  24. #7116
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,280
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,626
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Covjek je individua i svjesno bice razmislja svojom glavom
    Samo u teoriji. U praksi vidis i sam kako stvari stoje.

    Ljudi zanimaju stvari koje im neko drugi kaze da treba da ih zanimaju. Na tom principu pociva i politicka scena i ovaj konflikt u Ukrajini. Ako se ne slazes sa jednom stranom, automatski te svrstaju na drugu. Znas li samo koliko debila ima na ovom forumu koji su pokusavali da me svrstaju na stranu neke politicke opcije? A da apsurd bude veci, pokusavali su da me svrstaju na stranu politicke opcije druge drzave koja nikakve veze nema sa nama, samo zato sto sam se usudio da im ukazem u kakve budalastine i teorije zavjere su povjerovali? Alo bre, i dalje ima ljudi koji vjeruju u americku PizzaGate teoriju zavjere koja pociva na ideji da se u podrumu picerije koja nema podrum, u sred NewYork-a, nalazi baza pedofila! O takvom mentalnom sklopu govorimo. Ti ljudi su apsolutno je*eno nesposobni da pronadju relevantne i vjerodostojne informacije o bilo cemu.

    Ista stvar se ponavlja i sa situacijom u Ukrajini. Imamo situaciju u kojoj je 100% jasno ko je agresor. Svako ko je iole pratio politicka zbivanja zna da se ovdje radi o privatnim interesima nekolicine ljudi na vrhu ruske vlasti i niko ziv na ovom forumu ne mrzi Ruse kao narod. Ali ovdje imas pojedine rusofile koje je neko drugi naucio kako da misle i koji ne mogu da prihvate da neko moze da kritikuje Putina i njegovu mafijasku vladu. Automatski mrzis sve Ruse ako si protiv rata i ubijanja. Sta reci o takvim ljudima? Pa to su idioti obicni koji ne zasluzuju da ih tretiras kao odrase ljude. Isti ti kreteni na jedna usta prozivaju Mila Djukanovica za kriminal i korupciju dok velicaju Putina koji je samo veca i jaca verzija Mila. Milo bi dao da mu jedno mudo odsjeku da moze da radi stvari koje Putin radi. Sta reci o takvim ljudima osim da su glupi do bola?

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    i ako ne razmislja u tvom pravcu znaci da ima manjak intelekta.daleko bilo sta ispisa lik
    Ne znam da li ljudi ne razmisljaju u mom pravcu ili ih je strah da kazu sta stvarno misle. Mene nije.

    Smatram da su malo pojedini retardi koji podrzavaju rat, koji misle da su vakcine opasnije od virusa i da je Zemlja ravna itd. presrali i da treba stvari nazvati pravim imenom. Treba retarde prozivati i rugati im se. Ako im vec mozak ne radi, mozda im proradi savjest i osjecaj srama kad ukapiraju da njihov retrogradni pogled na svijet zasluzuje prezir i podsmijeh. Je*e mi se za osjecanja gomile nesposobnih i polupismenih idiota koji su umislili da su vojni analiticari, geopoliticki stratezi, doktori medjunarodnih odnosa i epidemiolozi. Sve neki eksperti i svestrane licnosti, a od prostih logickih operacija ih glava zaboli. Ni rebus ne znaju da rijese.
    Last edited by VanjaTheMan; 20-05-22 at 07:30.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  26. #7117
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,985
    Thanks Thanks Given 
    14,953
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne kapiraju da su najveći nacionalisti u suštini korumirani do srži i da se kriju iza nacionalne priče širenjem "stanja kolektivne i pojedinačne paranoje" (by Danilo Kiš).
    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    "Nacionalisti zašto su vam nacije gladne?" Bajtal

    Nego, poveznica sa novim stanjem što se tiče sankcija,pri čemu će da ispašta stanovništvo u Rusiji zbog poteza jednog autokrate-Putina jeste najava isključenja Rusije iz drugih svjetskih organizacija uz otežanu do gotovo nepodnošljivu ekonomsku fluidnost na svjetskom tržištu.

    Od početka kad je Rusija isključena iz Savjeta Evrope zbog prijetnje njenog predsjednika nuklearnim oružjem (ma sitnica) do danas set sankcija je premašio gotovo Sjevernu Koreju.
    Ako misli na svoju zemlju sješće za sto,mada ne misli čim je došao do ove faze.

    Do kraja godine najava za embargo na ruski gas.

    (Inače nadam se da će konačno staviti bijeli fosfor na listu bojnih otrova odavno je trebalo.)



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 20-05-22 at 08:38.
    No pasaran!

  27. #7118
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default





    Oslobođeni Mariupolj:









    Last edited by ASC; 20-05-22 at 10:22.

  28. The Following 2 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  29. #7119
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default



    https://twitter.com/Nrg8000/status/1527423190984962048

    Rusi su napravili proboj iz Popasne.
    Ukrajinske jedinice u Severodonjecku i Lisičansku su ugrožene i realna je mogućnost da završe u obruču.

  30. The Following 2 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  31. #7120
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,215
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    ASC post broj 7118 - ovo nema u komedijama.

    Pazite klasičnu zapadnu propagandu - rusian soldzers.

    Da nastavimo slično - ovi ameri su komedija.

    Last edited by Biznismen Podgorica; 20-05-22 at 12:42.

  32. #7121
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    ASC post broj 7118 - ovo nema u komedijama.
    Šta nema u komedijama?
    Prosvijetli nas.
    Pozornica je tvoja.

  33. #7122
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Dubak je prikladniji od pozornice.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  34. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  35. #7123
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    669
    Thanks Thanks Received 
    2,999
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Црногорце је одржало црногорско срце.

  36. #7124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Jesu li u Marijupolju obustavljena ratna dejstva?

  37. #7125
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,985
    Thanks Thanks Given 
    14,953
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Jesu li u Marijupolju obustavljena ratna dejstva?
    Po ovom postu ASC jesu.

    Svakako bi to bila dobra vijest.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

Page 285 of 718 FirstFirst ... 185235275281282283284285286287288289295335385 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem SAMSUNG: S4 MINI (stanje 7/10), J5 2015 (stanje 10/10), S7 EDGE (stanje slomljen)
    By vuk92 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 25-12-19, 13:23
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  4. O Đurdevu uranak se sprema, ništa lepše od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •