Page 19 of 30 FirstFirst ... 915161718192021222329 ... LastLast
Results 451 to 475 of 745

Thread: Crnogorsko državljanstvo (Zakon i praksa)

  1. #451
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Ko ce izgubit imovinu u CG ako nije CG drzavljanin ??????? Ti se komendijas ,a sto da cinimo sa "burazerima" rusima ili ostalijem koji imaju imovinu tj. nekretnine ,gubeli i oni imovinu a ?????

    ps .Zoig i ja isto imam "drugijeh" interesa u zivotu pa eo preko 25 god u inozemstvo i nijesam ovije drugije drzavljanin ,niti mislim bit, i zamisli nista me ne sprecava da ucinim sto mi godj drago !
    Nisam siguran sta gube,ali ce biti stranci u CG i imace sva prava koji stranac ima,a to nisu bas neka velika prava vjeruj mi.Sta ti znaci komendijas?xD

  2. #452
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Komendijas znaci salim se (komedija/komendija) , no sto ti znaci ono xDna kraj a ???
    Dalje, ne gube apsulutno nista ,sad u nas stranci imaju veca prava od crnogoraca pa nikome nista !!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  3. #453
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E sad mene interesuje ako vec tako pricas da Rusi i ostali stranci imaju sve prava u Crnoj Gori, zasto Crna Gora oce svojim drzavljanima da oduzme pravo na drzavljanstvo ako oni oce da steknu slicna prava u drugoj drzavi?
    Ako ja od tih silnih stranih i "nasih" Rusa ne mogu da se zaposlim normalno a da se nekome ne uvucem u dupe, zbog cega mi oduzeti drzavljanstvo ako zelim da budem ravnopravan u drugoj drzavi? Ovo samo pricam figurativno (nije sve tako crno)

  4. #454
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa ako 'oces da si ravnopravan u drugoj sta te briga za drzavu dje nijesi ravnopravan? Sve je samo i jedino stvar izbora jer stotinama Crnogoraca koji su jedva docekali svoju drzavu ne smeta da budu stranci tu dje su, nekima smeta pa ne treba doradjivati teorije i pravdati se. To se najbolje rijesi u razgovoru sam sa sobom.

  5. #455
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Danmark
    Posts
    255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nego ovi sto budu uzimali to srpsko drzavljanstvo.....oce li oni morat da sluze vojsku u Srbiju. Valjda bi ka njeni drzavljani trebali ili kako to ide?

  6. #456
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad bude trebalo da se ide u vojsku onda ce nase drzavljanstvo biti glavno

  7. #457
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Pa ako 'oces da si ravnopravan u drugoj sta te briga za drzavu dje nijesi ravnopravan? Sve je samo i jedino stvar izbora jer stotinama Crnogoraca koji su jedva docekali svoju drzavu ne smeta da budu stranci tu dje su, nekima smeta pa ne treba doradjivati teorije i pravdati se. To se najbolje rijesi u razgovoru sam sa sobom.
    Da, ali da li je ovo ozbiljno ona drzava koju smo htjeli da imamo i o kojoj smo sanjali???

    Quote Originally Posted by KingofDenmark View Post
    Nego ovi sto budu uzimali to srpsko drzavljanstvo.....oce li oni morat da sluze vojsku u Srbiju. Valjda bi ka njeni drzavljani trebali ili kako to ide?
    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Kad bude trebalo da se ide u vojsku onda ce nase drzavljanstvo biti glavno
    Pa i zato bi dvojno da omogucu, tako da izbjegnu Srpski vojni rok, nesto sto vec godinama cine...

    Ne cudim se zbilja...

    (A zamislite uvede CG vojni rok lol, onda vise nema sto da se bira :lolblue: Samo do toga nece doci.)

  8. #458
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MNT View Post
    Da, ali da li je ovo ozbiljno ona drzava koju smo htjeli da imamo i o kojoj smo sanjali???
    Daj vise nam kazi o kakvoj si ti to drzavi sanjao jer stalno to ponavljas pa da ti nekako objasnimo jer tumaciti tvoj san koji ne kazes je zaista tesko.

  9. #459
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Daj vise nam kazi o kakvoj si ti to drzavi sanjao jer stalno to ponavljas pa da ti nekako objasnimo jer tumaciti tvoj san koji ne kazes je zaista tesko.
    Daj ne zajebavaj vise, ja pricam od onome sanu koji su ovi skoro svi koji su "Da" glasali imali okolo drzave.

    To da nam bude vjecna, slavna, da se postuje, da ima sloge pomedju naroda i da smo mi svi jedan narod; svi drzavljani Crne Gore, da nema diskriminacije gledajuci relegiju, ili porijeklo.

    Do sada ama bas nista ne vidim od toga.

    Popovi se tucu okolo imovine Crkva, i legitimnosti, Crnogorci i Srbi jednom drugom sve naj naj gore zele.

    Za jedne i druge ima dvojno drzavljanstvo a treci smiju da sviraju. Na jednu stranu Crne Gore svi pricaju jezik koji se moze nazvati Srpski ili Crnogorski dok na drugu stranu koriste jezike koje ja i drugi ne razumijemo.

    Radikalisti koji nam pale zastave Crne Gore ili skidaju pa postavljaju svoje. Ili osobe koje bi da destabiliziraju nasu Drzavu.

    Crnogorci koji se pravu pametno na odnosu Srba a koji su u stvarnosti iste stoke.

    Srbi pjevaju Cetnicke pjesme o kako ce nas sa Slobom da kolju dok mi pjevamo kako im hebemo majku... moze nijedan od oba nema mozga.

    Vlada nam upropasti zemlju, pusti je da izgori, zanimljivija im je tema Milo Djukanovic nego Kanaderi i slicne glavne stvari. Ima neke bolesnici druge vjere koji vec cekaju 3 godine na pare za revalidaciju, dok prvi pravi odma dobija akciju da se lijeci! Eto tako diskriminacija, ali je niko ne vidi!

    Imamo najljepsu zemlju, ali je ne umijemo cuvati. Nas narod pridaje svoju zemlju, svoje kuce, svoju imovinu, svoju Djedovinu... i za cem??? Za nesto para koje nisu vjecne! Crna Gora je vjeca a mi je prodajemo tako da bi mogli kupiti neko ultra divno vozilo samo da bi produzili kurrac... da pokazemo koliko nam je veliki. Neka je naseg naroda sram rec nasih djedova! Za dvadeset godina ce opet biti kukanje gde njam podje drzava strancima...

    Ma ali dobro cuh ja da ti prodajes svoj stan na CT... mora da cekas nekog bogatasa??? Ako trebadne cu ti ga ja naci...

    Mora da je ovo sve gore napomenuto tvoj san, i tvoja vizija buduce Crne Gore!?

  10. #460
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Preskocio si da kazes da je grad sve stuka u Danilovgrad, ali kakve sve to veze ima sa drzavljanstvom?

  11. #461
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Preskocio si da kazes da je grad sve stuka u Danilovgrad, ali kakve sve to veze ima sa drzavljanstvom?
    Ne shvatim ti recenicu bas tako dobro, a ovo zbilja nema mnogo sa drzavljanstvom ali si me ti pitao da ti navedem, da se izjasnim o tome sanu o kojemu sam ja pricao ili vi.

    Tako ne mijenjaj temu.

    Remember this quote:

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Daj vise nam kazi o kakvoj si ti to drzavi sanjao jer stalno to ponavljas pa da ti nekako objasnimo jer tumaciti tvoj san koji ne kazes je zaista tesko.

  12. #462
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To ti je objasnjeno da jasnije ne moze. Ako smatras da to nije tvoja drzava, nije ona o kojoj si sanjao jednostavno nadjes bolju kao svoju i gotova prica. Ada necemo sad sakama u glavu sto si ti mislio da u toj drzavi nece biti ni elementarnih nepogoda.

  13. #463
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    SAN JE LAZA, A BOG JE ISTINA,

    DRZAVA SE NE SANJA,
    pogotovu ne sa ARSENALOM ORUZJA ZA KOJE SE TI SRDACHNO ZALAZESH,
    DRZAVA SE IZGRADJUJE ULAGANJEM U DRZAVU,
    LJUDSKIH I MATERIJALNIH RESURSA SVAKOG DRZAVLJANINA,
    ako ti DRZAVLJANI SA PRISTOJNE DISTANCE, sa pristojnim POZNAVANJEM MATERNJEG JEZIKA, kao shto je MOJE I TVOJE, budemo chekali na DRUGE, da zavrshe i dovrshe POSAO,
    DRZAVU MOZEMO SAMO DA SANJAMO,
    da bi drzavu STVORILI I IZGRADILI, TREBA DOBRO OZNOJIT GUZICU.

    KAD FARBASH STARO ZARDJALO AUTO,
    PRVO TREBA CHELICHNOM CHETKOM; MAKNUTI RDJU,
    PA NOVU FARBU I LAK.
    Last edited by milovan; 04-09-07 at 01:25.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  14. #464
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milovane, on je sanjao da ce se to samo uraditi pa se brine i za tudju djedovinu, a nekako svak preskace svoju

  15. #465
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Najteze je BUDJENJE POSLIJE LIJEPOGA SNA,
    nadjesh ZGUZVANI JASTUK, a nje NIDJE NEMA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  16. #466
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislio da je prirodna dovoljna za kompletan uzitak, i cvrc, nalecese nam garde na Baliju. Pomislih, Amerika zemlja velika, neki faktor, kad ono cvrc, samo mi dobacuju, to mozesh, to ne mozesh. Ebna demokratija. Ja opet ajde Zeneva, najveci centar Amerikanaca u egzilu sa novcem, al jok cvrc majstore, policija na svaku bandu, pretresi, dje bio, kud bio. Ja ajd na Cubu, rekoh oaza jednakih, kazu mi : "U rezervat!". Mislili na hotel vjerovatno, nit sto vidjet, niti omirisat. Ja u Svedsku, tutorku socijalizma, kazu:"Jok, okasnio si, prosao taj raj dok hranismo YU izbjeglice, ovo je tranzicija!"
    Dje i sta sanjati?
    CG, 700 000 ljudi, od kojih 100 000 radno sposobnih, ostale da uopste ne rachunam, ni djecu ni starce, pa ni domacice. Kazu 50-tak stranaka, bitnijih NVO i organizacija za BORBE za sve i svasta, ja papir i olovku, rachunah koliko to podijeliti i ispade po 2000 ljudi na svaku stranu a onolika zemlja. I sad zamisliti "Ihave a dream" od svih tih grupacija?
    Prastajte mi, al sam se tako fino ismijao da mi ni ono sto mi javise da me zenska otkacila nije moglo uozbiljiti.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  17. #467
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo smireno. Nece sve biti kako su DPSovci zamislili.

    Nego, dragi moji sada znate ko su i sto su - pa drugi put vratite milo za drago, jelte. Na sledecim izborima fino ih bacite na smetiste.

  18. #468
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Milo The Konung keako rekne tako ce ni ga bidnut !!!
    ps. Ja sam u DPS hahahahahahaha aa!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  19. #469
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    ps. Ja sam u DPS hahahahahahaha aa!
    Opet si poceo da provociras ?!?!?!?!
    :lolblue:
    - Ladan ko taština duša -

  20. #470
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    SAN JE LAZA, A BOG JE ISTINA,

    DRZAVA SE NE SANJA,
    pogotovu ne sa ARSENALOM ORUZJA ZA KOJE SE TI SRDACHNO ZALAZESH,
    DRZAVA SE IZGRADJUJE ULAGANJEM U DRZAVU,
    LJUDSKIH I MATERIJALNIH RESURSA SVAKOG DRZAVLJANINA,
    ako ti DRZAVLJANI SA PRISTOJNE DISTANCE, sa pristojnim POZNAVANJEM MATERNJEG JEZIKA, kao shto je MOJE I TVOJE, budemo chekali na DRUGE, da zavrshe i dovrshe POSAO,
    DRZAVU MOZEMO SAMO DA SANJAMO,
    da bi drzavu STVORILI I IZGRADILI, TREBA DOBRO OZNOJIT GUZICU.

    KAD FARBASH STARO ZARDJALO AUTO,
    PRVO TREBA CHELICHNOM CHETKOM; MAKNUTI RDJU,
    PA NOVU FARBU I LAK.
    Vidji stari, mene zanima vojna technologija, mocnost itd, to ne mora da znaci da me zanimaju zlocinske masovne praktike i druge frke. Vojska nije samo za odbranu, ubijanja i dalje, nego i za bjezbjednos svojih gradjana i spasavanja. Da ti je JNA zapalila kucu ti ja nista nemogu ucinjeti.

    Mislim da ste ti i Hari pogrijesno krenuli u napad, za mene je jednostavno sve isto kao i sto je bilo prijed 21-vog, samo se sada vise prodaje i dalje...

    Ja nisam bas imao neki san od Crne Gore, ali vi (ili mi kao jedan narod) jesmo jedan veliki, barem ti koji su bili za samostalnosti. Ja govorim o necemu sto vi se trebalo ili sto bi se moglo popraviti ili ucinjeti. Ipak su ovi gradjani CG, koji tamo zive najvece figure koje najvise komentara i kritike imaju okolo dogadaja u CG. Mislim da mi Crnu Goru ipak vise postujemo, uzelimo jer smo iz inostranstva. Ovima koji dolje zive je svaki dan isto, tako i tebi u Dansku.

    Meni nista bolje nece biti nego sto je, ako se dolje nesto promjeni, a narodu dolje hoce ali kako bi to ispadalo za narod u CG sve zavisi od promjena. Sada vi mozete da mi kazete ako mi CG nije dovoljno dobra da nadjem nesto drugo, ali se vi koji u CG zivite (ne ti Milovane) ipak najvise cujete i naklanjate na inostranstvo i EU, jer vi sve najvise premjecujete.

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Milovane, on je sanjao da ce se to samo uraditi pa se brine i za tudju djedovinu, a nekako svak preskace svoju
    Sprdaj se ti dalje... pokajati ces se jedan dan za neke greske, koje nisu bar ti u tvoje ime nego vlada za tebe uradila...
    Last edited by MNT; 04-09-07 at 20:03.

  21. #471
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    To ti je objasnjeno da jasnije ne moze. Ako smatras da to nije tvoja drzava, nije ona o kojoj si sanjao jednostavno nadjes bolju kao svoju i gotova prica. Ada necemo sad sakama u glavu sto si ti mislio da u toj drzavi nece biti ni elementarnih nepogoda.
    Ima naravno svukuda nepohoda, ali je razlika da ste vi gradani Crne Gore u Crnu Goru u stanje da ih male kolike su, napravite nepotrebno velike... Od misa na slona...
    Last edited by MNT; 04-09-07 at 20:03.

  22. #472
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ali smo zato izuzetno srecni, zadovoljni i posebno zahvalni onim koji nas kao ti izvode na pravi put u borbi protiv elementarnih nepogoda. Inace grad je ona elementarna nepogoda kad s neba umjesto kise padaju oni smrznuti klikeri i to nema bas bas nikakve veze sa vojskom osim ako gore nema neka artiljerija nebeska pa nas granatiraju. Nebeska Artiljerija Teritorije Opstine

  23. #473
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ali smo zato izuzetno srecni, zadovoljni i posebno zahvalni onim koji nas kao ti izvode na pravi put u borbi protiv elementarnih nepogoda. Inace grad je ona elementarna nepogoda kad s neba umjesto kise padaju oni smrznuti klikeri i to nema bas bas nikakve veze sa vojskom osim ako gore nema neka artiljerija nebeska pa nas granatiraju. Nebeska Artiljerija Teritorije Opstine
    Sta ti je problem chovjece, Milovan je poceo o vojsci, a grad u nasem jeziku ima vise znacenja, a Danilovgrad je grad Vojske CG, pa tako...

    Ja samo predlazem ili dajem svoje misljenje o situaciji dolje, ali ne kazem da se ovo treba sve ucinjeti kao sto ja kazem. Dajem samo licno moje misljenje sto nije zabranjeno dati.

    Ka da ce neko od Vlade moje misljenje uvesti u Parlamentu :lolblue: Do sada su nasi Crnogorci van CG, inace bili nekakva sigurnost u vrstu turizma za CG, nazalost su poneki to zaboravili...

  24. #474
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja sanjam chetiri decenije da kupim traktor,
    da orem i da chuvam goveda, koze i ovce, jer je to JEDINA OBLAST,
    dje se BIROKRATIJA I KARTELI DPS-SDP ne "PLJEKAJU",
    za chetiri SISE, nijesu zainteresovani, ni ONI NITI NJIHOVE GOSPODJE,
    ona JEDNA je sasvim dovoljna.

    Ali mi za 40 km, puta, treba dva sata voznje,
    JER POSTKOMUNISTI NE VOLE SELO, NE VOLE BALJEGE,
    to NJIH posjeca na TRAUME IZ RANE MLADOSTI, a NJIHOVE GOSPODJE, PEDIKIRANE I MANIKIRANE, RIZIKUJU DA SLOME NOKAT,
    i da MIRIS BALJEGE,
    NADVLADA INTIMNE MIRISE; UVAZENIH GOSPODJA.

    Zato je ta OBLAST,
    REZERBVISANA ZA OVE; KOJIMA SU POKRALI DEVIZNU SHTEDNJU,
    ZA STANOVE KOD VILE BLAZOVE,
    DA ONI LADE JAJCA; ZA NASHE DIJA"SERSKE" DEVIZE, kad vide KAKVE SMO BUDALE, dobro nijesu u GOVEDASTVO ostavili KARTELIMA DPS-SDPa.
    Last edited by milovan; 05-09-07 at 01:23.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #475
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Ja sanjam chetiri decenije da kupim traktor,
    da orem i da chuvam goveda, koze i ovce, jer je to JEDINA OBLAST,
    dje se BIROKRATIJA I KARTELI DPS-SDP ne "PLJEKAJU",
    za chetiri SISE, nijesu zainteresovani, ni ONI NITI NJIHOVE GOSPODJE,
    ona JEDNA je sasvim dovoljna.

    Ali mi za 40 km, puta, treba dva sata voznje,
    JER POSTKOMUNISTI NE VOLE SELO, NE VOLE BALJEGE,
    to NJIH posjeca na TRAUME IZ RANE MLADOSTI, a NJIHOVE GOSPODJE, PEDIKIRANE I MANIKIRANE, RIZIKUJU DA SLOME NOKAT,
    i da MIRIS BALJEGE,
    NADVLADA INTIMNE MIRISE; UVAZENIH GOSPODJA.

    Zato je ta OBLAST,
    REZERBVISANA ZA OVE; KOJIMA SU POKRALI DEVIZNU SHTEDNJU,
    ZA STANOVE KOD VILE BLAZOVE,
    DA ONI LADE JAJCA; ZA NASHE DIJA"SERSKE" DEVIZE, kad vide KAKVE SMO BUDALE, dobro nijesu u GOVEDASTVO ostavili KARTELIMA DPS-SDPa.

    Izvini ali nisi jednostavo jedini izseljenicki Crnogorac iz inostranstva kome su oduzeli devizne stednje, i kome to sada tesko vracu. Ipak, ovaj narod Cren Gore je poslijed svih problema od 1999 i prijed birao ovu vladu.

    Ova Vlada bas nista nece ucinjeti da svakome napravi bolje, hoce ako im se svoji dzepi pune naravno. Naucice narod jedan dan da nece Vlada samo nama iz inostranstva uzimate stednje, drzavljanstva, i druge stvari nego i njima dolje. Sto ce to biti ce mo vidjeti sa vremenom.
    Last edited by MNT; 05-09-07 at 19:19.

Page 19 of 30 FirstFirst ... 915161718192021222329 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorsko državljanstvo (Zakon i praksa)
    By beat in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 25-03-15, 02:51
  2. Psihijat i privatna praksa u PG
    By sparklica in forum Centralni
    Replies: 3
    Last Post: 21-03-13, 18:36
  3. Replies: 20
    Last Post: 11-02-13, 12:39
  4. Elektrotehnica Skola-Smjer Racunari PRAKSA
    By Baka901 in forum Centralni
    Replies: 9
    Last Post: 16-07-12, 23:19
  5. Crnogorsko
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 25
    Last Post: 27-08-11, 22:48

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •