Nova tema za forumske umjetnike je PORTRET

Pravila učešća:

1. Fotografije možete kreirati samo sa pametnim telefonom.

2. Fotografije moraju biti napravljene tokom trajanja aktuelnog kola, starije fotografije ne bi smjele da se šalju za takmičenje

3. Svaki registrovani korisnik u sklopu jednog kola može postaviti najviše jednu fotografiju.

4. Ispod fotografije u istom postu, po mogućnosti, napišite sa kojim telefonom ste fotografisali.

5. Fotografija se ocjenjuje klikom na dugme "Thanks" (Hvala).

6. Komentarisanje fotografija možete vršiti citiranjem i prenošenjem citata u thread za ćaskanje o Foto takmičenju --- https://forum.cdm.me/showthread.php?...cenja-sva-kola

7. Svaki registrovani korisnik može glasati za sve fotografije koje mu se sviđaju.

8. Svaka fotografija sa editovanim postom biće diskvalifikovana, admini i moderatori mogu vidjeti kakva je izmjena na postu nastala, ali mi ostali korisnici nećemo da gatamo jesmo li prevareni ili ne.

9. Radovi se postavljaju do subote (naznačenog datuma) u ponoć. Svaki rad postavljen nakon tog vremena će biti diskvalifikovan.

10. Pobjednik se bira prebrojavanjem glasova u neđelju u ponoc (ako nema aktivnog moderatora u ponoc onda ujutru)

11. Pobjednik takmicenja bira temu za sledeci vikend i otvara novi thread po zadatim pravilima koje moze naci u prvom postu threade za ćaskanje o Foto takmicenju.

12. U thread u kojem postavljamo fotografije mogu odgovarati samo učesnici dodavanjem svojih fotografija, svaka druga diskusija u vezi takmicenja ide u temi za caskanje o istom --- https://forum.cdm.me/showthread.php?...va-kola/page53

Sajtovi na kojima možete vršiti upload fotografija:

image.alexandarsh.me - Max veličina fotografije 35mb - Fotografija će biti smanjena automatski na rezoluciju od 1200px po dužoj strani

postimages.org - Vi birate dimenzije fotografija na jednu od ponuđenih

imgur.com - Mogu razne dimenzije i veličine da se dodaju, mislim da imaju i aplikaciju, ali je potrebno malo više klikati da dođete do linkova za fotografije

imgbb.com

freeimage.host - Neregistrovani korisnici mogu uploadovati fotografije veličine do 64mb, registrovani do 128mb.[/QUOTE]