Page 15 of 18 FirstFirst ... 51112131415161718 LastLast
Results 351 to 375 of 446

Thread: Lokalni izbori - Herceg Novi (maj 2021)

  1. #351
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Eo "ko je pušio o trošku države" i "djevojčica se sama bacila na auto" i stari kleptoman poziva da sa njima neko formira vlast
    One Ring to Rule them all...

  2. #352
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,352
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    oko zvanja u DFa u vlast. oni nikad ne bi nikog zvali da mogu sami. još jedan težak poraz SNSa, Happya, Pinka. Milutina Đukanovića i ekipe. svaki im izbori bili ovakvi. kao i braći im

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #353
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,205
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Jako lijepi, ohrabrujući rezultati u HN.
    DPS + DF malo iznad 41%.
    Naravno, valjalo bi da svi, osim DPS-a, učestvuju u vlasti u Novom.

  4. #354
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Jako lijepi, ohrabrujući rezultati u HN.
    DPS + DF malo iznad 41%.
    Naravno, valjalo bi da svi, osim DPS-a, učestvuju u vlasti u Novom.
    Zašto DF?

    Škartirali su URA u BD bez pardona...

    Jedino da daju Momu mjesto gradonačelnika u NK bi ih puštio da uđu u vlast.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. #355
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Eo "ko je pušio o trošku države" i "djevojčica se sama bacila na auto" i stari kleptoman poziva da sa njima neko formira vlast
    Pitam se samo da li ovi iz DPS-a zaista ne shvataju sta im se desava ili se prave ludi? U svakom slucaju bice im jasno kad Podgorica dodje na red.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  6. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  7. #356
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    zar nisi i ti, stari URAs i osnivac, dobio?
    Ja mislim da ja jedini imam dokaz za to. Par puta sam vam kvotovao svoje postove od unazad sedam, osam godina ali dzaba.

    Dakle, ja ne znam da je iko idje pobijedio sa osvojenih 7 % posto ili 2 poslanika. Ja hocu jacu, proaktivniju i drzavotvornu politiku URA bez laznih kompromisa i precutkivanja koalicionim partnerima jer ti isti partneri nju ne zale nimalo vec je biju i sa jedne i sa druge strane jednakom zestinom. URA je najnapadanija stranka u CG i sta je dobila od toga? Da je svedu na par procenata i korisnog idiota kojeg ce da pozovu ako im zatreba!? Oni moraju da udju u glasacko tijelo DPS i da izrastu u partiju sa 15 do 20 % podrske inace smo dzaba krecili. Postoji ogroman broj laznih simpazitera URA koji upravo hoce da je ostave na nivou cenzusa.

    Sada idu izbori na Cetinju gdje je jako vazno da ostvare dobar rezultat u suprotnom cemo slusati saopstenja DPS kako su ovi na ivici cenzusa a kako DF nije ga ni presao a oni rastu slicno ovim floskulama kojima se ovdje razmecu danas.

    URA postaje LSCG ovog vremena dje su svi za nju a niko je ne glasa. Cak se i rezultati poklapaju sa rezultatima koje je LSCG ostvarivao.

  8. #357
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,953
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Uci ce polako sta si navro. Samo dok ukapiRaju da od dpsa vise ljeba nema. Polako Anto...

    Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to emiretf For This Useful Post:


  10. #358
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Pitam se samo da li ovi iz DPS-a zaista ne shvataju sta im se desava ili se prave ludi? U svakom slucaju bice im jasno kad Podgorica dodje na red.
    Ja mislim da ih boli kita manje vishe,jer su se napunili za sva vremena...e sad shto fali glavna stvar,najjachi opijum,hm...
    ...

  11. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  12. #359
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja hocu jacu, proaktivniju i drzavotvornu politiku URA bez laznih kompromisa i precutkivanja koalicionim partnerima jer ti isti partneri nju ne zale nimalo vec je biju i sa jedne i sa druge strane jednakom zestinom. URA je najnapadanija stranka u CG i sta je dobila od toga? Da je svedu na par procenata i korisnog idiota kojeg ce da pozovu ako im zatreba!?

    URA postaje LSCG ovog vremena dje su svi za nju a niko je ne glasa. Cak se i rezultati poklapaju sa rezultatima koje je LSCG ostvarivao.
    Mozes li mi pojasniti sta je to drzavotvorna politika, tj. da li ista znaci da u fokusu treba da bude iskljucivo 55.5% birackog tijela, bez onih ostalih nedrzavotvornih koji placaju porez u CG?

    Uz duzno postovanje, pocelo je da mi ide na onu stvar kad cujem izraz "drzavotvorna" jer su ga izlizali oni koji su drzavu krali i slabili, umjesto da je grade na osnovama jednakim za sve.

    LSCG je sa svojim procentima predstavljao jednu inovativnu ideju, anti-ratni pokret i kult koji DPS, a vjerovatno i ostale partije u CG nikada nece dostici. U osnovi djelovanja LSCG je bio iskreni patriotizam, a ne toboznji zelenasko-komitsko interesdzijski.

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    Last edited by Mile_Djikanovic; 10-05-21 at 00:23.
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  13. The Following 3 Users Say Thank You to Mile_Djikanovic For This Useful Post:


  14. #360
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,205
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zašto DF?

    Škartirali su URA u BD bez pardona...

    Jedino da daju Momu mjesto gradonačelnika u NK bi ih puštio da uđu u vlast.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Na državnom nivou činimo vlast skupa sa njima i stoga treba pokazati širinu. Biće još lokalnih izbora i nije dobro zatrovati atmosferu.

  15. The Following User Says Thank You to Stradivari For This Useful Post:


  16. #361
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Na državnom nivou činimo vlast skupa sa njima i stoga treba pokazati širinu. Biće još lokalnih izbora i nije dobro zatrovati atmosferu.
    A kad se URA šutne u BD to je ok??

    Ili to je bilo, pa sad nema veze.

    Ja bih DF išćerao na čistac. Ako će da ruše vladu, nek se samounište slobodno.

    Kažem ti, prihvatio bi ih, ali poslije onolikog pljuvanja samo uz uslov da Momo Koprivica bude NK Mayor

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 10-05-21 at 00:28.

  17. #362
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Na državnom nivou činimo vlast skupa sa njima i stoga treba pokazati širinu. Biće još lokalnih izbora i nije dobro zatrovati atmosferu.
    A to sto oni danonocno truju i bljuju, nista? Ko tebe kamenom ti njega hljebom?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  18. #363
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A kad se URA šutne u BD to je ok??

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nije ok, ali i ja mislim da treba pokazati sirinu. Ne samo sto se salje pomirujuca poruka, vec sto se salje signal glasacima da vlast na drzavnom nivou ima kapacitet da medjusobno saradjuje i u okolnostima glatke vecine.

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  19. #364
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,205
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Da. To što su oni ispali primitivni, vlastoljubivi, pohlepni, nespremni da pogledaju korak unaprijed... ne znači da i mi treba da budemo takvi.
    Da li vam se čini da je DFu takav pristup u Budvi donio dobre rezultate u NK i HN?
    ---
    Iskreno, raduje me porast URE od nekoliko procenata, više nego da je osvojeno 20%. Bilo bi to suviše rano, vjerovatno i nezasluženo. To bi značilo da imamo nagli priliv bivših DPS-ovaca, a to bi za malu, relativno mladu stranku bilo vrlo opasno.

  20. #365
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ovakvu Crnu Goru oću. Svaka čast, Novljani!

    Predsjednica OIK-a Mirjana Ivanović kazala je da do 19.30 časova nije bilo prijavljenih nepravilnosti na biračkim mjestima i da je izborni dan protekao mirno.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  21. The Following 4 Users Say Thank You to Viscount For This Useful Post:


  22. #366
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,081
    Thanks Thanks Given 
    1,283
    Thanks Thanks Received 
    255
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Najmilije od svega je rezultat tj NErezeultat DF i DPS-a, vakat je bio vise..
    Novska prosla odlicno, jes da su pijavice klasicne, al ipak svaka cast..
    Sad da vidimo kako ce dalje, nadam se da ce brzo svi da se dogovore, masa naroda ceka posao, ima da pukne opstina po savovima


    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Last edited by Shadow'91; 10-05-21 at 00:55.
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  23. #367
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Da. To što su oni ispali primitivni, vlastoljubivi, pohlepni, nespremni da pogledaju korak unaprijed... ne znači da i mi treba da budemo takvi.
    Da li vam se čini da je DFu takav pristup u Budvi donio dobre rezultate u NK i HN?
    ---
    Iskreno, raduje me porast URE od nekoliko procenata, više nego da je osvojeno 20%. Bilo bi to suviše rano, vjerovatno i nezasluženo. To bi značilo da imamo nagli priliv bivših DPS-ovaca, a to bi za malu, relativno mladu stranku bilo vrlo opasno.
    Mene Marko Kovačević na čelu opštine NK ne raduje uopšte.
    Nadam se da CnB neće dići glas za takvog predsjednika opštine.

    Hvala i laku noć!

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  25. #368
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja mislim da ja jedini imam dokaz za to. Par puta sam vam kvotovao svoje postove od unazad sedam, osam godina ali dzaba.

    Dakle, ja ne znam da je iko idje pobijedio sa osvojenih 7 % posto ili 2 poslanika. Ja hocu jacu, proaktivniju i drzavotvornu politiku URA bez laznih kompromisa i precutkivanja koalicionim partnerima jer ti isti partneri nju ne zale nimalo vec je biju i sa jedne i sa druge strane jednakom zestinom. URA je najnapadanija stranka u CG i sta je dobila od toga? Da je svedu na par procenata i korisnog idiota kojeg ce da pozovu ako im zatreba!? Oni moraju da udju u glasacko tijelo DPS i da izrastu u partiju sa 15 do 20 % podrske inace smo dzaba krecili. Postoji ogroman broj laznih simpazitera URA koji upravo hoce da je ostave na nivou cenzusa.

    Sada idu izbori na Cetinju gdje je jako vazno da ostvare dobar rezultat u suprotnom cemo slusati saopstenja DPS kako su ovi na ivici cenzusa a kako DF nije ga ni presao a oni rastu slicno ovim floskulama kojima se ovdje razmecu danas.

    URA postaje LSCG ovog vremena dje su svi za nju a niko je ne glasa. Cak se i rezultati poklapaju sa rezultatima koje je LSCG ostvarivao.
    Nebitan je procenat glasova, ako je vec dogovoreno da ce uci u opstinsku vlast, sta si ocekivao, da URA uzme 30%?
    Imaju li vise ili manje nego u avgustu?
    Forever young, i want to be forever young

  26. #369
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Rezultati po biračkim mjestima
    One Ring to Rule them all...

  27. #370
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Nebitan je procenat glasova, ako je vec dogovoreno da ce uci u opstinsku vlast, sta si ocekivao, da URA uzme 30%?
    Imaju li vise ili manje nego u avgustu?
    Ja ne znam sta je problem na ovom mjestu objektivno diskutovati o nekim stvarima jer realno ovo citamo samo par nas nego se eto stalno ponavljam racunajuci da ce to doprijeti do pojedinih konacno.

    Mislim da je najbolja potvrda koliko je DPS racunao na izbore u HN sto su to izbori u koje je ona ulozila najmanje sredstava ikada. Ne samo sto su ulozili najmanje do sada nego su ulozili najmanje od svih partija koje su ucestvovali na izborima.

    https://www.google.com/amp/s/www.vij...vode-demokrate

    Sto se tice URA. Njoj ne trebaju mrvice sa stola i da je neko cascava vec da svojom politikom biljezi rast i budu otklon od straha od neke nacionalne propasti kod glasaca DPS koje ce ih opredijeliti da svoj glas daju njima.

    URA na ovim izborima nije dozivjela nikakav porast vec su ovo sto su dobili preko glasovi SDP koji nije ucestvovao na izborima. Na proslim lokalnim izborima SDP i URA su zajedno nastupili. Znaci kao partija koja je pobijedila 30 avgusta i koja sada nastupa sa pozicija vlasti nisu se pomjerili ni milimetar. Ko hoce da razmislja dovoljno govori samo po sebi.

    URA mora da izadje iz svoje uspavanosti i popustljivosti svima kao i da vise radi na razvijanju partijske infrastrukture te pojacanom angazovanju svojih kadrova jer ljudi osim Dritana ne znaju nikog.

    Ovo gore sta sam napisao je razmisljanje svakog iskrenog podrzavaoca a ovi sto tapsu po ramenu i super vam je to su posebna prica koju ne bih razradjivao.

    Ja znam ko je URA kao i kako razmisljaju, ja samo trazim da to glasno kazu i pokazu.

  28. #371
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ja mislim da ih boli kita manje vishe,jer su se napunili za sva vremena...e sad shto fali glavna stvar,najjachi opijum,hm...
    Mislim da ove činjenice malo ko je svjestan. Sitne ribe su praunučad obezbijedile , a tek krupnije, mogu da žive đe oće na kugli zemaljskoj taman kao engleska kraljevska porodica.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  29. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  30. #372
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Kako je lijepo ujutro uz kafu procitati glavni naslov u novine:


    Vlast je moguce formirati bez DF i DPS.
    Budite relaksirani.

  31. The Following User Says Thank You to Joksim For This Useful Post:


  32. #373
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,081
    Thanks Thanks Given 
    1,283
    Thanks Thanks Received 
    255
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Kako je lijepo ujutro uz kafu procitati glavni naslov u novine:


    Vlast je moguce formirati bez DF i DPS.
    A i bez SnP-a milina

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  33. #374
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,160
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    558
    Thanked in
    271 Posts

    Default

    Moze li neko napisati u dvije recenice ko su ljudi iz Novske liste, jer ne znam, nisam bas pratio cijelu pricu? Jesu li neki bivsi politicari iz poznatih stranaka ili kako? Gradjanska ekipa ili prosrpska? Jesu li bili ranije u lokalnu vlast?
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  34. #375
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ovaj rezultat u najsrpskijem gradu u CG pokazuje ono najbitnije. Narod se osvijestio, posebno Srbi, rekao bih. Koji ne dozvoljavaju da ih DF i DPS svadjaju i koriste za licne interese.

    DF je od njih htio napravit manjinu u Crnoj Gori zarad interesa Vucica i njihovih licnih, a DPS ih je htio istrijebiti.

    Ja se nadam da ce ovakav odnos se preliti i na glavni grad. Da ce posrnuce dva brata, DPS i DF se nastaviti. Da se ovaj narod malo okrene onom sto je od vitalnog znacaja za CG, a to je ekonomija i pravna drzava. Gdje ce svaki gradjanin imati ista prava bez obzira kako se nacionalno i vjerski izjasnjava.
    Tuzno je da zemlja od 600k stanovnika na poziciji kao nasa sto je, sa resursima koje imamo, bori se za puko prezivljavanje.

  35. The Following 4 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


Page 15 of 18 FirstFirst ... 51112131415161718 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)
    By Admiral Vladimir Barović in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2955
    Last Post: 07-12-23, 23:13
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 18:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 22:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 13:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 02:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •