Page 8 of 18 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast
Results 176 to 200 of 446

Thread: Lokalni izbori - Herceg Novi (maj 2021)

  1. #176
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Eo, vidi, ko bi reka', prekazi brani dps-ovce. Izgleda da crkva ipak spaja
    Kako ce u nedelju na liturgiju stat pored mene ako me ne brani odje?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #177
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Kako ce u nedelju na liturgiju stat pored mene ako me ne brani odje?
    Ne razumiju oni te stvari Lucke. Kod njih se liturgija zove "skup kod grafita Krsta u 18".

  3. #178
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Glas razuma medju vama. Pokazujem vam pravi put. Ne smijete se izmedju sebe svadjat i prstom upirati. Raspade se partija a steta bi bilo da nema ko branit ove plate i plažne barove. Crnogorsku drzavu pardon.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
    Ne zaboravi stanove i kredite dje se 20% placa, namjestene tendere, bogate tašte bez dana radnog staža koje dobijaju milione, i tako dalje dug je spisak.

    Ako sam nesto naucio zadnjih godina, kad god nam je drzava bila ugrozena od crkve, srbije i tako tih tema u zadnjih 15 god, u pozadini su se zavrsavale ovakve i druge milionske kombine... a eto znamo da smo bili mnogo puta ugrozeni

    Ajmo prognoze za hn.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #179
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Glas razuma medju vama. Pokazujem vam pravi put. Ne smijete se izmedju sebe svadjat i prstom upirati. Raspade se partija a steta bi bilo da nema ko branit ove plate i plažne barove. Crnogorsku drzavu pardon.
    Zajedno spinujete ovo veličanstveno gašenje Lucketa od strane ASC-a, ali tu smo, ne puštamo ugriz hahahhahahah. Pođite na pričešće, da vam oproste što ste nekad dugo bili sa nama u dipiesu

  5. #180
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Zajedno spinujete ovo veličanstveno gašenje Lucketa od strane ASC-a, ali tu smo, ne puštamo ugriz hahahhahahah. Pođite na pričešće, da vam oproste što ste nekad dugo bili sa nama u dipiesu
    Idemo zajedno i pricamo okolo da je DPS krao. Bivsi ultra DPS ja i Lucke izazivamo nelagodnosti kod zdravog tkiva i cuvara drzave i privilegija. Antifasistickog pokreta kod grafita.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  6. #181
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,336
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Je li ovo prvo forumsko pokajanje
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  7. #182
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Idemo zajedno i pricamo okolo da je DPS krao. Bivsi ultra DPS ja i Lucke izazivamo nelagodnosti kod zdravog tkiva i cuvara drzave i privilegija. Antifasistickog pokreta kod grafita.
    Pa što nam ne otvoriste oči prije 5-10 godina, sad bi zdravi svi bili, no je ođe Lucke agitovao kao ipojedan hahahahahhahaha

  8. #183
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Pa što nam ne otvoriste oči prije 5-10 godina, sad bi zdravi svi bili, no je ođe Lucke agitovao kao ipojedan hahahahahhahaha
    Sto bi vam otvarali oci kad je sve bilo ludilo. No Zdravko nagrdi Crnu Goru za tri mjeseca.
    Sad treba bit budan i oba oka dobro otvorit oce da nas ponesu za Rusiju

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  9. #184
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    A nisi čuo? Dovode nam Rusiju i Srbiju ođe alo, oće li i nas ovaj put lucke spasit', ili ćemo morat' nešto sami da radimo ahhahahha

  10. #185
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Ne razumiju oni te stvari Lucke. Kod njih se liturgija zove "skup kod grafita Krsta u 18".
    E sad cu da ti kazem nesto, 90% onih sto nedeljom krsta obilaze su neljudi koji su imali debele privilegije, stanove, poslove, funkcije, i njihova djeca... znaci pih. Brate izgubili ste, prihvatite to dostojanstveno i živi dalje... naravno ako te ne uhapse
    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Zajedno spinujete ovo veličanstveno gašenje Lucketa od strane ASC-a, ali tu smo, ne puštamo ugriz hahahhahahah. Pođite na pričešće, da vam oproste što ste nekad dugo bili sa nama u dipiesu
    Ugasili ste me vala strašno, kako ne
    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Je li ovo prvo forumsko pokajanje
    Ne nije
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  11. #186
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    E sad cu da ti kazem nesto, 90% onih sto nedeljom krsta obilaze su neljudi koji su imali debele privilegije, stanove, poslove, funkcije, i njihova djeca... znaci pih. Brate izgubili ste, prihvatite to dostojanstveno i živi dalje... naravno ako te ne uhapse

    Ugasili ste me vala strašno, kako ne

    Ne nije
    Najskuplja auto kolona ugrozenih u ovom dijelu svijeta. Od majbaha do ljeksusa sve je prisutno.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  12. #187
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    A nisi čuo? Dovode nam Rusiju i Srbiju ođe alo, oće li i nas ovaj put lucke spasit', ili ćemo morat' nešto sami da radimo ahhahahha
    Tebi i takvim mozgovima nema spasa u svakom slucaju podji dofati nesto zensko izdusi malo, ima zivota i van foruma i politike
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  13. #188
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Tebi i takvim mozgovima nema spasa u svakom slucaju podji dofati nesto zensko izdusi malo, ima zivota i van foruma i politike
    A to ti ja ovako usput dok surfujem, pođem, ugasim dva aparata na forum i produžim. Upravo odoh sa ženama, pozdrav do sledećeg puta hahahhaha

  14. #189
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Prijeki je bio kupac licnih karata na forum. A vi sad njemu tako. Dje mu je hvala...

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  16. #190
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Prijeki je bio kupac licnih karata na forum. A vi sad njemu tako. Dje mu je hvala...
    E moj brate jesi vidio sto nam radi zdravo tkivo. Nikako da nam oproste sto smo otvorili oci posle 30. Avgusta. Meni tu i tamo ali boli ih kad Lucke kaze da se kralo. Daj Lucke prognoziraj neke dobre rezultate za HN da se napune optimizma kao u starim dobrim vremenima.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  17. #191
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Jel se objavljivala neka anketa za hn pred ove izbore?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  18. #192
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Ovo je jedina "anketa" u temi, koliko vidim.
    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Navodno DPS izvor

    Ovaj nivo podrške listi CnB bi bio porazan i značio bi pad u odnosu na parlamentarne, što mislim da teško može da se desi.

    Al evo, još manje od 10 dana pa ćemo komentarisati.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. #193
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bigic View Post
    Ovo je jedina "anketa" u temi, koliko vidim.
    Nidje veze anketa.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  20. #194
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,353
    Thanks Thanks Given 
    742
    Thanks Thanks Received 
    2,187
    Thanked in
    1,656 Posts

    Default

    Gledam nešto ove ljude što predstavljaju liste pred izbore u HN...
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  21. #195
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,403
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Gledam nešto ove ljude što predstavljaju liste pred izbore u HN...
    I što ti je utisak?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  22. #196
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,353
    Thanks Thanks Given 
    742
    Thanks Thanks Received 
    2,187
    Thanked in
    1,656 Posts

    Default

    Očaj...
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  23. #197
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa ako su "građanske vrijednosti koje su napadnute" one koju baštini familija Đukanović sa svim svojim firmama, nekretninama, bankama, adv. kancelarijama, republičkim zavodima za urbanizam, sa raznim kumovima, pobratimima i prijateljima kojima su podijeljene nekad državne firme i nekretnine... a sve to branili i u tome učestvovali Brano Gvozdenović, Petar Ivanović, Peđa Beli Orao Bošković, onda super ako je CnB uspjela da krene da ruši "temelje" takve "građanske države".

    Za mene je građanska država ona koja ne žmuri na nepočinstva, krađe i zloupotrebe, a zavisno od toga ko ih vrši, u kojoj nema povlašćenih i u kojoj su svi građani jednaki pred zakonom bez obzira na političku, nacionalnu ili vjersku pripadnost, a ne da Afere Snimak i Koverta budu sprdnja kad ih sažvaće pravosuđe.

    Desničarenje DPSa i komitskog pokreta potpomognuto parama iz prljavog biznisa je sve sem građanska priča.

    Nego ti sve ovo znaš, ali ti je lakše da se praviš lud.

    P.S.

    Volio bih da čujem tvoju prognozu, a i prognozu @lucke91 i ostalih.

    Za sad jedino ja i Gando izbačismo kakve takve projekcije



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ništa od demantija.
    Ok, čitam da su za tebe građanske vrijednosti biti protiv DPS, uvijek i svuda. Prilično umjetnički slobodno tumačenje.

    Što se predviđanja tiče, ne poznajem toliko situaciju da bih licitirao procente (a i ne zanima me puno), samo znam da postoje dvije opštine u kojima pro-crnogorska opcija nema šta da traži - Herceg Novi i Plužine. Kao što sam analizirao na drugoj temi, DPS je očekivano nastavio sa "svježim" kandidatom, neopterećnim aferama, generalno poštovanim u društvu i autoritetom koji ne dolazi iz politike. To, nakon Damjanović-Eraković dua u Nikšiću već pokazuje neki trend. I opet lista bez sufiksa - "Milo Đukanović". Problem je što im ni Njegoš da se digne iz groba ne bi pomogao u Novom. Čak i Demokrate, koje uvijek odmjereno, uvijeno i latentno srbuju se tamo otvoreno takmiče sa DF-om ko je veća Srbenda - toliko da ih prozivaju da su glasali za Ustav, u kontekstu arhigrijeha prema vaskolikom srpstvu. Dok je te ciljne grupe i većine, nema sreće.

    Quote Originally Posted by outline View Post
    idemo. opet je URA kriva za sve. otvorili veli vrata države i institucija za srpske nacionaliste. samo kad bi znao koliko je takvih bilo u prošlim vladama, no su ćutali zbog keša, službenih kola, besplatnih ručkova i čega sve ne. ti srpski nacionalisti su ti uredno glasali DPS iz čiste koristi pa tada nikome nisu smetali. nisu oni voljeli državu a koliko im je bilo stalo do DPSa govori činjenica da eno redom idu u Demokrate. isti ti za koje smatraš da su se borili za Crnu Goru i da su se trudili da je učine boljom. dobijaju posao i Crnogorci da znaš. nisu ugroženi kako to DPS pokušava da predstavi. ja znam par ljudi koji nisu mogli dobiti posao jer su prednost imali puleni SDa ili BSa. a nisu srpski nacionalisti niti su išli na litije. ali dobro, bolje vi sve znate raspitaj se za resor Srzentićke. vjerovatno ti je i ona dio sveta nekakvog. kako može da se sredi u ovoj šupljoj državi nešto možeš da pitaš zagrižene aktiviste DPSa, koji za sebe smatraju da su najveći Crnogorci da li su ugroženi ičim od Milatovića, Spajića ili Bratićke? ja znam odgovor jer znam neke koji rade u ovim ministarstvima
    @outline, možeš ti bolje od navijanja. Ne znam što skačeš kao oparen uvijek kad god pomenem URU. Sagledaj objektivno stvari, ali relevantne stvari. Nisu nikakav reper tvoja dva druga anonimusa, usamljena Tamara Srzentić, pojedini anonimni glasači ili aktivisti DPS-a i reče mi jedan čo'ek.

    Opet ponavljam, demantuj me. Ispod su pitanja.

    Da li je srpski nacionalizam, po prvi put od ranih devedesetih, našao udoban dom u Vladi i državnim institucijama?
    Da ili ne?

    Da li su vrata nacionalnim manjinama skoro u potpunosti zatvorena?
    Da ili ne?

    Da li je sekularno uređenje države po prvi put dovedeno u pitanje? Kao šlagvort, baš danas nam je Premijer poručio javno i eksplicitno - crkva je iznad zakona i države.
    Da ili ne?

    Da li imamo na djelu najveće buđenje nacionalizma od ranih devedesetih?
    Da ili ne?

    Da li su ovo ključni pokazatelji građanski ustrojene države?
    Da ili ne?

    Zato ponavljam, res non verba. Lijepo je pjevušiti kroz emotikone na Tviteru kako se država brani rijekom i cvjetićem, kriti se iza kul, građanske priče na papiru, ali to nije real politika. I država nije zabavište.

    Možete vi sebe i druge ubjeđivati da je DPS nacionalistička, šovinistička stranka, druga strana novčića na kome je DF, ali to ne pije vodu. Zato što nema utemeljenje u realnosti. I da jeste istina, ovo gore su fakti i direktna odgovornost "građanske" URE. Ili je DPS omogućio da Marko Carević bude šerif Budve, Leposavić, Bratić&co ministri, Milan Knežević u nacionalnom savjetu za odbranu, Milutin Đukanović da agituje u kampanji na čelu EPCG, Vukšić da gazduje ANB-om, Jole Vučurović da vodi odbor za ljudska i manjinska prava itd? Kao da DPS nema dovoljno pravih, realnih grjehova, pa mu se treba prišivati šovinizam i to iz pozicije simpatizera potrpedsjednika ckrvene vlade, sastavljene pod Ostrogom, od strane šoviniste Amfilohija. Pa, dajte stvarno.

    URA je koalicioni partner DF-a svuda gdje je DF zainteresovan da to bude. Tačka. Kad ćemo već jednom da osvijestimo to?

    Dobro @kimmi ističe - građanska priča. Priča i jeste, za malu djecu i naivne (bez ikakve uvrede)
    Last edited by johnny bravo; 06-05-21 at 20:40.
    In vino veritas

  24. #198
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,403
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    @johnny bravo

    Ne zaslužuješ odgovor jer si preskočio sve o čemu sam pričao i nastavljaš svoju neku priču i spinovanje.

    Ako je za tebe građansko društvo država povlašćenih pojedinaca iznad zakona, a koji su akumulirali cijelo bogatstvo ove države, pritisci na zaposlene i kupovina ličnih karata.... onda nema potrebe da nastavljamo diskusiju.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  25. #199
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Opet ponavljam, demantuj me. Ispod su pitanja.

    Da li je srpski nacionalizam, po prvi put od ranih devedesetih, našao udoban dom u Vladi i državnim institucijama?
    Da ili ne?
    Ne. uvijek bio tamo. samo što su ti koji su ga propagirali upravo tih devedestih zaključili da je isplativije biti Crnogorac, ćutati i uzimati velike pare.

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Da li su vrata nacionalnim manjinama skoro u potpunosti zatvorena?
    Da ili ne?
    ne. ponuđena su im mjesta, oni su odbili. nešto se ne sjećam da je premijer ili bilo ko iz vlade pričao kako za manjine nema mjesta.

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Da li je sekularno uređenje države po prvi put dovedeno u pitanje? Kao šlagvort, baš danas nam je Premijer poručio javno i eksplicitno - crkva je iznad zakona i države.
    Da ili ne?
    ja to ne bih rekao. nećemo teokratija postati

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Da li imamo na djelu najveće buđenje nacionalizma od ranih devedesetih?
    Da ili ne?
    ne. jer je ovako bilo pred referendum. kao i pred parlamantarne izbore 2016. godine i 2020. godine. budili su ga DPS i SNP, pa DPS i DF. zbog svega toga imamo problem sada. da DPS nije imao retoriku da su Srbi krivi za sve i da su osuđivali Peđu Bulatovića, Mandića, Radunovića i ekipu kad su ovi blatili Crnogorce ne bi se ovo dešavalo. pa ne bi sad imali ljude koji mrze Crnu Goru i vrijeđaju Šofra. isto tako ne bi imali ljude koji brane Crnu Goru pjevajući fašistu i prijete ljudima traktorima nekakvim

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Da li su ovo ključni pokazatelji građanski ustrojene države?
    Da ili ne?
    pokazatelji jesu. samo mi ti nađi period kada je Crna Gora bila ustrojena država. mogla je da bude, ali nije. jedini period kad se pleme nije svađalo oko debilnih stvari su bile godine priliva kapitala iz Rusije. tada nije bilo bitno da li ovo ili ono. ili da li si vjernik ili nisi

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Možete vi sebe i druge ubjeđivati da je DPS nacionalistička, šovinistička stranka, druga strana novčića na kome je DF, ali to ne pije vodu.
    ti daj argumente da nisu, pošto evo ima koliko hoćeš da jesu upravo to. samo nemoj ići time da brane Crnu Goru.

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    I da jeste istina, ovo gore su fakti i direktna odgovornost "građanske" URE. Ili je DPS omogućio da Marko Carević bude šerif Budve
    jeste. jer je čoek koji je osnovao ovakav DPS omogućio Careviću da postane ovo što je danas. jer mu je DPS dao onoliko DRŽAVNOG zemljišta. nisam ja.

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Leposavić, Bratić&co ministri, Milan Knežević u nacionalnom savjetu za odbranu, Milutin Đukanović da agituje u kampanji na čelu EPCG, Vukšić da gazduje ANB-om, Jole Vučurović da vodi odbor za ljudska i manjinska prava itd? URA je koalicioni partner DF-a svuda gdje je DF zainteresovan da to bude. Tačka. Kad ćemo već jednom da osvijestimo to?
    koji su ministri kritični? ja sam ođe Leposavića osudio, treba da ode i kraj priče. ja sam rekao da su problematična rješenja za data mjesta. smatram da ti ljudi ne treba tu da budu. da li oćeš da kažeš da direktori kompanija za vrijeme DPS nisu agitovali u kampanji? au.

    ja potpisujem da jedan jedini problem ti ne bi imao, da je URA pošla u koaliciju sa DPSom
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #200
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Eo, vidi, ko bi reka', prekazi brani dps-ovce. Izgleda da crkva ipak spaja
    Preki je tamo ko da vise para, pravi je Demokrata
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 8 of 18 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)
    By Admiral Vladimir Barović in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2955
    Last Post: 07-12-23, 22:13
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 17:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 21:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •